قیمت کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه

قیمت کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه

راهنمای قیمت کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه

با توجه به آمار‌های فروش و سفارشات ما در پنج سال اخیر، پرطرفداراترین سبک کابینت در حال حاضر نوع مدرن است. دلایل زیادی مبنی بر پرمتقاضی بودن سبک کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه وجود دارد. در مسیر انتخاب کابینت برای بازسازی آشپزخانه‌ی خود، ممکن است بسیاری از افراد علی‌رغم علاقه به سبک کلاسیک، به دلیل محدودیت فضای آشپزخانه به سراغ سبک‌های امروزی‌تر و استفاده از کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه بروند. بدون شک کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه گزینه‌ای جذاب، شیک، زیبا و بسیار بهینه و به صرفه است، اما آیا کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه مناسب است؟ این نوشته را حتما به دقت بخوانید تا یک انتخاب دقیق برای آشپزخانه‌تان داشته باشید و از قیمت کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه، بیشتر و بهتر بدانید!

 

به اطلاعات بیشتر درمورد قیمت کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه نیاز دارید؟ این مقالات را هم بخوانید!

 

 

کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه و همه چیز درمورد آن

اگر به دنبال قیمتی مقرون به صرفه برای کابینت خود هستید، مطمئناً کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه همان چیزی است که لازم دارید، کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه به نسبت کابینت کلاسیکهزینه‌ی کمتری برای شما خواهد داشت و همچنین آشپزخانه‌های کوچک را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. همچنین تنوع بسیار بالایی در طیف رنگی کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه مشاهده می‌شود و گزینه‌های زیادی در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

فواید تعویض کابینت روکش چرمی

همان‌طور که احتمالا خودتان هم دیده‌اید؛ خیلی از خانواده‌های ایرانی عاشق کابینت‌‌های کلاسیک، اشرافی، با بدنه‌های حکاکی شده، دسته‌های چشم‌نواز و پرکار مانند کابینت لوکس لاکچری جواهر را می‌پسندند و بسیاری دیگر، سبک‌های ساده و بی‌آلایش، بیشتر نظر آن‌ها را جلب می‌کند. افراد برحسب سلایق و روحیاتی که دارند، به مدل‌های کلاسیک یا مدرن، علاقه و توجه نشان می‌دهند. برخلاف مدل‌های کلاسیک، کابینت‌های مدرن صیقلی‌تر و جمع‌وجورتر هستند و عموما از ترکیب مواد و مصالح مختلفی ساخته می‌شوند.

کابینت ممبران در آشپزخانه ایرانی

کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه همیشه یک کابینت مطلقا ساده با رنگ سفید نیست. جالب است بدانید که چوب، لمینت، شیشه و انواع فلزات در فرآیند تولید کابینت‌های مدرن نقش مهمی ایفا می‌کنند. تنوع رنگ بالا یکی دیگر از ویژگی‌ها و مشخصات کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ken fulk healdsburg california kitchen jpg 1598019855 scaled

در این سبک، خوشبختانه برخلاف سبک‌های کلاسیک، محدودیت رنگ چندانی وجود ندارد. شما به راحتی می‌توانید از هر رنگی برای کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه استفاده کنید و دکوراسیون خانه را بر آن اساس طراحی نمایید.

 

پرکاربردترین انواع کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه

کابینت مدرن تنها شامل یک نوع کابینت نیست. وقتی از کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه حرف می‌زنیم، یعنی یک سبک خاص را بررسی می‌کنیم، به عنوان مثال کابینت مدرن شامل مدل‌هایی از جمله هایگلاس، ام‌دی‌اف و کابینت سبک کلاسیک شامل‌ مدل‌هایی مانند ممبران است. بیایید پیش از همه کابینت ام دی اف محبوب را بررسی کنیم!

شرکت کابینت انزو

بدون شک کابینت ام‌دی‌اف را می‌توان پرکاربردترین متریال در آشپزخانه‌های امروزی چه کلاسیک و چه مدرن دانست. تا قبل از پیدایش ام‌دی‌اف خام، کابینت‌های آشپزخانه عموما از فلز یا چوب طبیعی تشکیل می‌شدند اما با تولید ام‌دی‌اف خام، کابینت‌ ام‌دی‌اف جایگزین پرتکرار آشپزخانه‌های امروزی شد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | kitchen design ideas

کابینت مدرن به سبکی از دکوراسیون و طراحی کابینت آشپزخانه گفته می‌شود که در آن سادگی، حرف اول را می‌زند. کابینت مدرن، از هر جنس و رنگی که باشد، ویژگی اصلی آن سادگی است. این سبک، تماما نقطه مقابل کابینت کلاسیک بوده و در آن، خبری از طرح‌ها و مدل‌های سلطنتی و اشرافی نیست! این کابینت‌ها هر چه بیشتر ساده باشند، بیشتر به سبک کابینت مدرن آشپزخانه نزدیک‌ترند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | s10 1

در این سبک، نمی‌توان از دستگیره‌های کلاسیک و پر کار استفاده نمود و لازم است از دستگیره‌های ساده و کشیده که چندان جلب توجه نمی‌نمایند استفاده کرد. بسیاری از افراد که به سادگی اهمیت بیشتری می‌دهند، کابینت‌های خود را بدون دستگیره نیز سفارش می‌دهند که در این نوع، از مگنت‌های قوی استفاده می‌شود و با یک فشار ساده، باز یا بسته می‌شود و این روزها طرفداران زیادی در خانه‌های لوکس و مدرن دارند!

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ContemporaryKitchen 1

در بیشتر مدل‌های کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه، کابینت‌ها یکپارچه از زمین تا سقف کشیده شده‌اند و مرتفع هستند، به همین دلیل جادار بوده و طبقات زیادی درون‌ها آن‌ جای می‌گیرد. این ویژگی خصوصا در فضاهای کوچک و خانه‌هایی که به دلیل محدودیت متراژ، فضای آشپزخانه و نشیمن یکی است، مزایای زیادی برای خانواده‌ها خواهد داشت.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | modern kitchen design metallic accents house beautiful islington kitchen alpine cameo homebase 1641846555 1

اگر به کشوهای جادار و طولی علاقمند هستید، در این سبک می‌توانید کشوهای زیادی تعبیه کنید. بسیاری از مدل‌های کابینت مدرن، در قسمت پایینی کابینت‌ها، بسیار پر کشو طراحی می‌شوند و ازین رو می‌توانند باعث افزایش بهره‌وری از فضای آشپزخانه شوند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | modern shaker style kitchen 1

سادگی، مهم‌ترین اصل چیدمان و استفاده از کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه محسوب می‌شود، کابینت‌هایی مانند هایگلاس و ام‌ دی‌ اف از کاربرد بیشتری در این سبک از کابینت آشپزخانه برخوردارند. خصوصا کابینت هایگلاس که به دلیل درخشندگی و براق بودن، یکی از پرکاربردترین گزینه‌ها است و طرفداران بسیاری دارد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 29 09 2016 FireRibbon Outdoor Bonick Homepage Carousel 22 1

کابینت مدرن در هر رنگی که شما تمایل داشته باشید، قابل سفارش و ساخت است. اما اگر بخواهید کابینتی زیبا و خوش‌نقش در آشپزخانه داشته باشید، باید اصول و قواعدی را در انتخاب رنگ کابینت در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر فضای آشپزخانه شما محدود و کوچک است، هر چه رنگ کابینت‌های شما روشن‌تر باشد، فضا بزرگ‌تر و دلبازتر به نظر می‌رسد. اگر کابینت مدرن را برای آشپزخانه بزرگ را پسند کرده‌اید به رنگ تیره علاقه دارید، مشکلی برای استفاده از کابینت مدرن تیره رنگ نخواهید داشت.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | all black modern kitchen design 2500x1875 1

البته متراژ آشپزخانه تنها فاکتوری نیست که باید به آن توجه داشته باشید، اگر آشپزخانه شما نورگیر نیست، بهتر است از کابینت‌های براق و روشن که انعکاس نور بهتری دارند استفاده نمایید تا با بازتاب نور بهتری که دارند، فضای آشپزخانه را پر نورتر و روشن‌تر نشان دهند. بر همین اساس، بهتر است در انتخاب رنگ کابینت، توجه و دقت کافی داشته باشید. در انتخاب رنگ کابینت مدرن در بازسازی آشپزخانه، لازم است مطابق بر دکوراسیون و رنگ غالبی که در فضای منزل استفاده می‌کنید، رنگ کابینت‌ها را انتخاب کنید و سپس بازسازی آشپزخانه را شروع نمایید.

مشاوره خرید کابینت هایگلاس ایرانی

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.