خرید امن کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا!

خرید امن کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا!

کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا را چطور تشخیص بدهیم؟

وقتی صحبت از مواد سازنده کابینت و کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا به میان می آید، انتخاب ها بسیار زیاد است. مزایا و معایب 5 مورد برتر موجود در بازار امروز را در این نوشته از گریت کابینت بیابید! آیا به بازسازی آشپزخانه فکر می کنید یا برای یک آشپزخانه جدید برنامه ریزی می کنید؟ جدا از چارچوب و لوازم خانگی، انتخاب عاقلانه روکش کابینت نیز مهم است. روکش نه تنها مسئول ظاهر کلی آشپزخانه است، بلکه یک عامل کلیدی است که دوام کابینت ها را تعیین می کند. از بودجه تا سطح بالا، تعدادی گزینه در دسترس است. ببینید کدام یک در خانه شما مناسب است.

 

چوب جامد از مواد اولیه ساخت کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا

چوب رایج ترین متریالی است که برای کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا استفاده می شود. این یک منبع غیر سمی و تجدید پذیر است. چندین نوع در صدر فهرست قرار دارند – چوب‌های سخت مانند ماریندی (میندی یا ملیا آزداراخ)، چوب ساج و شیشام (چوب رز هندی) مواد رایج کابینت آشپزخانه در هند هستند. سپس می توانید سطح را لکه دار و لاک بزنید یا با رنگ دلخواه خود رنگ کنید.

 

مواد سازنده کابینت

 

مزایای چوب جامد برای ساخت کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا

چوب در طیف متنوعی از دانه ها، رنگ ها و بافت ها موجود است. تنوع طبیعی در خود ماده به جذابیت متمایز آن می افزاید. به خوبی با هر دو سبک طراحی سنتی و مدرن سازگار است. تمیز کردن چوب صیقلی کار سنگینی نیست. از محلول های بسیار اسیدی مانند پاک کننده های تجاری خودداری کنید.

 

معایب چوب جامد برای کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا

تخته های چوبی بی کیفیت دارای تاب و فرورفتگی هستند، بنابراین باید برای خرید چوب مناسب دقت کرد. تغییر در سطوح رطوبت می تواند به هسته و سطح چوب آسیب برساند و برای حفظ بافت صاف و صاف خود نیاز به پرداخت مکرر دارد. همچنین کار با آن یک ماده پرهزینه و وقت گیر است.

 

لمینت ها از مواد اولیه ساخت کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا

از آنجایی که چوب جامد مستعد آسیب و هجوم است، اغلب لمینت ها ترجیح داده می شوند. لمینت ها ورقه های نازکی هستند که با هم ساندویچ شده اند – لایه هایی از رزین پلاستیکی، کاغذ با لایه ای چاپ شده از الگوها یا طرح های مختلف، و پوششی از یک فیلم پلاستیکی سخت. برای نصب چنین سطوحی از محصولات کامپوزیتی مانند تخته سه لا، تخته خرده چوب و ام دی اف (تخته فیبر با چگالی متوسط) به عنوان زیرلایه استفاده می شود. روی این تخته ها یک فیلم یا ورق تزئینی چسبانده می شود. این بسترها ارزان تر از چوب جامد (همانند لمینت ها) و سخت تر هستند. لمینت ها ورقه های نازکی هستند که با هم ساندویچ شده اند – لایه هایی از رزین پلاستیکی، چندین لایه کاغذ کرافت که روی آن لایه ای چاپ شده از الگوها یا طرح های مختلف قرار گرفته است، و روکشی از یک فیلم پلاستیکی سخت. یک لمینت از HPL ها (لمینت های فشار قوی) برای آشپزخانه های خود انتخاب کنید زیرا از LPL ها (لمینیت های فشار پایین) بادوام تر، مقاوم تر و مقاوم تر در برابر رطوبت هستند. از مات گرفته تا براق و تک هسته (که در آن هر لایه کاغذ در لمینت دارای طرح و رنگ یکسانی است، بنابراین از بین نمی رود) تا دیجیتال (با چاپ تخصصی، حتی سفارشی، روی سطح)، شما یک تعداد زیادی برای انتخاب برندهای متعددی دارید!

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | kitchen remodeling min

 

مزایای لمینت برای کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا

این ورق های فشرده هم بادوام و هم مقرون به صرفه هستند. از آنجایی که لایه چاپ شده روی پشت کاغذ قرار می گیرد، می توانید ظاهر تقریباً همه مواد (مانند چوب، فلز، چرم) را با لمینت ها به دست آورید. پوست آن به راحتی ساییده، خراشیده و محو نمی شود و نیازی به پولیش مکرر ندارد. لمینت ها در برابر رطوبت کاملاً مقاوم هستند و تمیز کردن سطح آنها بسیار ساده تر است زیرا با یک لایه پلاستیکی شفاف نازک پوشیده شده اند.

 

معایب لمینت برای کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا

اگر به درستی نصب نشود، لبه های لمینت ها جدا می شوند. از آنجایی که لمینت ها از رزین های مبتنی بر پلاستیک و کاغذ فشرده شده تحت فشار بالا ساخته می شوند، مواد تجدید ناپذیری هستند. برخی از انواع آن گازهای سمی را در هوا منتشر می کنند.

 

روکش های چوبی برای کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا

کابینت طرح روکش چوب یا روکش ها برش ها یا ورق هایی از چوب جامد هستند که مانند لمینت ها روی یک بستر کامپوزیت چسبانده می شوند. سپس این ورق ها رنگ آمیزی شده و صیقل داده می شوند تا رنگ و بافت دلخواه به دست آید. روکش ها به درستی منعکس کننده دانه های تصفیه شده و زیبایی چوب طبیعی هستند.

 

مزایای کابینت روکش چوب در کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا

روکش های چوبی در مقایسه با چوب پایدار و مقرون به صرفه هستند زیرا تنها برش های نازکی از چوب جامد برای پوشش سطوح وسیع استفاده می شود. روکش ها می توانند یک آشپزخانه با لبه های سخت را نرم تر نشان دهند. روکش‌ها را می‌توان برای دستیابی به روکش‌های مات، نیمه براق و بسیار براق درمان کرد.

 

معایب روکش چوب برای کابینت

ونیرها زمانی که در معرض نور طبیعی قرار می گیرند تمایل به تغییر رنگ دارند. ورق ها پس از مدتی مانند چوب نیاز به پرداخت دارند. اگر ورق به درستی جلا داده نشود، ممکن است لکه های ناشی از آب را مشاهده کنید. روکش ها در برابر خش مقاوم نیستند.

 

پی وی سی از مواد اولیه ساخت کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا

ورق های پلی وینیل کلراید ورق های پلاستیکی کامپوزیتی هستند که روکش سختی می دهند. بنابراین، آنها را می توان بدون بستر نصب کرد. این متریال کابینت آشپزخانه ارزان بوده و نصب آن آسان است. ضد آب و ضد روغن بودن، گزینه عاقلانه ای برای کابینت آشپزخانه است. ورق های پی وی سی معمولا در رنگ های روشن تر موجود هستند. برخی از برندها دانه ها و قالب های چوبی مصنوعی را نیز عرضه می کنند.

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | PlazaCCbnPrescCSwfK2 min

 

مزایای پی وی سی برای کابینت

این ماده ضد موریانه، ضد خوردگی و نگهداری آسان است. درست مانند لمینت ها، ورق های پی وی سی به راحتی قابل تهیه و تعویض هستند. پی وی سی جایگزینی مقرون به صرفه و سالم در مقایسه با لمینت ها و محصولات چوبی است.

 

معایب پی وی سی به عنوان کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا

ورق های پی وی سی رنگ ها و طرح های متنوعی ندارند. این ورق ها در برابر آتش مقاوم نیستند و با افزایش سن زرد می شوند. فقط سخت افزاری که با پلاستیک سازگار باشد می تواند برای لولاها، دستگیره ها و آهنگ ها استفاده شود. برخی از پلاستیک ها با گذشت زمان نرم می شوند، بنابراین مفاصل شل می شوند.

 

فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم برای کابینت

کابینت های فلزی آشپزخانه بسیار محکم و بادوام هستند. با این حال، این گزینه گران‌تری است. از فولاد یا آلومینیوم می توان به عنوان درب روی کابینت های چوبی استفاده کرد. من به شما پیشنهاد می‌کنم این مواد التقاطی را با شیشه ترکیب کنید تا ظاهر را روشن کنید. اگرچه ورق های ساده رایج ترین هستند، اما ورق های فلزی در روکش های متنوعی موجود هستند: برس خورده، حکاکی شده و طرح دار.

 

مزایای آلومینیوم برای کابینت

از مواد سازنده برتر کابینت همین فلزات هستند. فلزات ظاهر منحصر به فردی دارند. فلز تیمار شده محکم، مقاوم در برابر زنگ زدگی و مقاوم در برابر لکه است. درب های فلزی تحت تاثیر گرما و رطوبت قرار نمی گیرند. این ورق ها به راحتی تمیز و تمیز می شوند و بنابراین تحت تأثیر کثیفی ناشی از ادویه و سرخ کردنی که در آشپزخانه ما ته نشین می شود، قرار نمی گیرند.

 

معیاب فلز برای ساخت کابینت

فلزات در طیف محدودی از رنگ ها موجود است. هنگامی که پوشش براق رویه اکسیده یا زنگ می زند، ممکن است نیاز به پرداخت مجدد داشته باشند. سطوح فلزی لکه‌های روغن و اثر انگشت را به وضوح نشان می‌دهند، بنابراین گردگیر بسیار بیشتر است. این ورقه ها نیز تمایل به فرورفتگی و خراش دارند. آخرین اما نه کم‌اهمیت، درها و کشوهای آن‌ها نسبت به مواد دیگر سر و صداتر است.

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

 

کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا چه کابینتی است؟

کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا باید خیره کننده به نظر برسند و حداقل بیست یا سی سال ذخیره سازی کاربردی و با کاربری آسان را فراهم کنند. با این حال، بسیاری از افراد خیلی زودتر از این مدت با مشکلات کابینت مواجه می شوند و مشکلاتی مانند کج بودن درها، افتادگی، خراب شدن کشوها، صورت های خراشیده و فرورفته، لولاهای شل و تاب برداشتن جعبه ها را گزارش می دهند. این مشکلات به دلیل کیفیت پایین ساخت کابینت رخ می دهد. کابینت های بی کیفیت نه تنها منجر به مشکلات عملکردی و زیبایی شناختی برای صاحبان خانه می شوند، بلکه هزینه های بالاتر از حد انتظار را در نصب و نگهداری نیز ایجاد می کنند. برای خرید هوشمندانه و جلوگیری از مشکلات در مسیر، به دنبال ویژگی های زیر در کابینت های خوش ساخت و با کیفیت باشید.

 

کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا و ساخت تمام تخته سه لا

جعبه های کابینت معمولاً از تخته سه لا یا تخته خرده چوب ساخته می شوند. مستحکم ترین کابینت ها دارای کناره ها و پشتی های کامل تخته سه لا هستند تا در هنگام تحویل و نصب به صورت مربع بمانند، وزن میزهای سنگین را تحمل کنند و در برابر آسیب های ناشی از رطوبت مقاومت کنند. تخته خرده چوب جایگزین ارزان تری است. در برابر آسیب های ناشی از رطوبت و خرد شدن و همچنین دمش های سخت ترمیم شده در پیچ ها و اتصالات آسیب پذیر است.

 

APC و کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | custom high end kitchen cabinets min

ساخت و ساز تمام تخته سه لا (APC) تخته سه لا قدرت نگهداری بیشتری با پیچ، بست و چسب نسبت به تخته خرده چوب دارد. تخته سه لا از لایه‌های چوبی ساخته می‌شود که هم به صورت طولی و هم متقاطع به‌صورتی ساخته می‌شوند که تخته سه لا را محکم‌تر می‌کند. تحمل رطوبت بسیار بالاتری نسبت به تخته خرده چوب دارد، که یک ویژگی ضروری است که باید در اطراف مناطق دارای سینک، شیر آب و آب جاری در نظر گرفت. تخته سه لا در مدت طولانی وزن را تحمل می کند و همچنین در برابر آسیب هایی مانند ضربه، فرورفتگی و فرورفتگی بسیار مقاوم تر است.

تخته خرده چوب اسامی زیادی دارد: تخته فیبر با چگالی متوسط ​​(MDF)، چوب مهندسی شده، تخته سخت، بستر، تخته مبلمان و غیره. معمولاً با گرمتر یا سردتر شدن آب و هوا منبسط یا منقبض نمی شود، اما بیشتر در معرض آسیب ناشی از برخورد یا رطوبت است. ذرات سنگین هستند و قدرت هر فوت مربع برابر تخته سه لا را ندارند. افتادگی قفسه های کابینت اغلب نشانه ای از خراب شدن ساختار تخته خرده چوب است.

 

کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا و پانل های پشتی تمام قد

ساخت پشت کابینت بر دوام و سهولت نصب و در نتیجه کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا تاثیر می گذارد. مقاوم ترین کابینت از یک پانل پشتی کامل (3/8 اینچی یا بیشتر) از تخته سه لا استفاده می کند. روش‌های ارزان‌تر از پانل‌های نازک، ریل‌های آویز فلزی و براکت‌ها، ریل‌ها و ساخت قاب عکس استفاده می‌کنند. پنل های پشتی ضعیف می تواند منجر به سقوط کابینت شود. ساخت پشت تخته سه لا را انتخاب کنید تا کابینت ها را در آشپزخانه خود ایمن و دقیق نگه دارید.

تخته چندلای جامد و تمام قد در بادوام ترین ساخت کابینت از یک پنل پشتی کامل (3/8 اینچی یا بیشتر)، تمام تخته سه لا استفاده می شود. این پنل به کابینت اجازه می دهد تا در هر نقطه از پشت کابینت به طور مستقیم به گل میخ های دیوار متصل شود. از آنجایی که استحکام تخته سه لا از بالا به پایین و از یک طرف به طرف دیگر گسترش می یابد، نیازی به ریل آویزان نیست. اگر نیاز به برش برای نصب سیم کشی یا لوله کشی باشد، پشت به طور کلی یکپارچگی خود را بدون تقویت اضافی حفظ می کند.

سایر روش‌های ارزان‌تر این روش‌ها از پانل‌های نازک، و آویزان ریل‌ها و براکت‌ها، ریل‌ها و ساخت قاب عکس استفاده می‌کنند. آنها یا پانل پشتی را به طور کامل حذف می کنند (بنابراین می توانید دیوار را ببینید) یا یک صفحه تخته خرده چوب 1/8 اینچی تا ¼ اینچی که ارتفاع کابینت است را در خود جای داده اند. اگر نیاز به برش ریلی برای قرار دادن سیم کشی یا لوله کشی باشد، تقویت اضافی لازم خواهد بود.

 

کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا و لولاهای نرم بسته

لولاهای کابینت یکی از مهم ترین اجزای کابینت آشپزخانه هستند – بدون آنها نمی توانید در را باز و بسته کنید. لولاهای پایین می توانند باعث سفت، شل یا ناهموار شدن درها و همچنین درهایی شوند که بسته نمی شوند.

10 ویژگی کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا

لولاهای قابل تنظیم 6 جهته فولادی با بسته شدن نرم یک لولای کابینت با کیفیت دارای مکانیزم بسته شدن نرم در لولای فولادی سخت شده و نیکل اندود شده است. لولا باید در شش حالت قابل تنظیم باشد: داخل به بیرون، بالا به پایین و چپ به راست تا زمانی که درهای کابینت در طول تغییرات فصلی منبسط و منقبض می شوند، لولاها قابل تنظیم باشند. هر یک از سازندگان کابینت که آشپزخانه ها و کابینت های پریمیر برای کار با آنها انتخاب کرده اند، از لولاهای بلوم یا سالیس استفاده می کنند. هر دو برند لولاهای درب لولای مخفی استاندارد با روکش کامل و داخلی را ارائه می دهند که قابلیت تنظیم شش جهته دارند. لولاها باید در برابر استفاده مداوم مقاومت کنند، و هر دوی این لولاها آزمایش شده اند و الزامات مؤسسه استاندارد ملی آمریکا را برآورده می کنند یا از آن فراتر می روند.

 

کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا و سایر لولاها

هزاران لولا در دسترس سازندگان کابینت است. مراقب تولیدکنندگان کابینت باشید که از لولاهای پایین‌رده استفاده می‌کنند که فقط قابلیت تنظیم چهار جهته را ارائه می‌کنند، یا محصول خود را با ضمانت مادام العمر پشتیبانی نمی‌کنند.

 

 کشو به آرامی بسته می شود

اسلایدهای کشو با کیفیت بالا برای پشتیبانی از حرکت روان و بی صدا کشوهای کابینت شما در طول سال ها استفاده سخت بسیار مهم هستند. هرچه وزن کشوهای شما بیشتر باشد، نیاز به سر خوردن های سنگین بیشتر است. لغزش ضعیف می تواند منجر به افتادگی، شل شدن یا چسبندگی کشوهای کابینت شود.

 

سر خوردن نرم کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا

لغزش های کشو، فولادی و نرم باید گسترش یابد تا دسترسی کامل به کل کشو فراهم شود. بلبرینگ ها و راهنماهای فولادی عملکرد صاف و سایش طولانی تری را ارائه می دهند. در زیر جعبه کشو، لغزنده ها باید برای تحمل بار سنگین درجه بندی شوند: حداقل 90 پوند. لغزنده های قابل تنظیم با سیستم میرایی نرم (ضد ضربه) هنگام باز و بسته شدن کشو تقریباً بی صدا خواهند بود.

صدها سیستم و مکانیزم کشو-گلاید وجود دارد که توسط سازندگان کابینت استفاده می شود. یک ساختار معمولی از فلز با روکش اپوکسی با غلتک های پلاستیکی استفاده می کند. این مواد در معرض سایش هستند. سرسره های نصب شده در مرکز و کناری به ندرت دسترسی کامل را فراهم می کنند. در عوض، حدود 25 درصد از کشو در داخل کابینت باقی می ماند و دسترسی به پشت کشو را دشوار می کند. لغزنده های نصب شده در کنار، عرض کشو را کاهش می دهند و در نتیجه فضای ذخیره سازی را کاهش می دهند. لغزنده های نصب شده جانبی هرگز به آرامی بسته نمی شوند. در پایین ترازوی کیفیت، یک لغزنده چوبی یا فلزی نصب شده در مرکز قرار دارد که از طریق یک مهاربند پلاستیکی روی کابینت می‌چرخد.

 

کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا و جعبه های کشویی چوبی

اگر کشوهای شما در حال خم شدن و خم شدن هستند، یا سطوح جلویی در حال افتادن هستند، پس باید یک جعبه کشو با کیفیت بالاتر را در نظر بگیرید. جعبه های کشو و اتصالات جزو اولین چیزهایی هستند که در کابینت های ارزان قیمت آشپزخانه از هم می پاشند. ساخت و ساز با کیفیت پایین تر، که معمولاً با منگنه ها و اتصالات لب به شکاف محکم می شود، استحکام اتصال دم کبوتری را ندارد، جایی که کناره های جعبه کشو آسیاب می شوند تا دندان های به هم پیوسته را در بر گیرند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | slide3 min

جعبه های کشوی چوب سخت با اتصالات دم کبوتر و کف تخته چندلای سنگین استاندارد کابینت های آمریکایی با کیفیت را به دلیل دوام طولانی مدت و زیبایی اتصال ایجاد می کنند. یک جعبه کشوی چوب سخت با کیفیت بالا دارای ضلع های 5/8 اینچی یا ضخیم تر از افرا یا توس است. طرفین در محل اتصالات دم کبوتر به هم می رسند، جایی که استحکام اتصال از خود چوب ناشی می شود. کف کشوی تخته سه لا محکم، که به طور کامل از چهار طرف در اتصالات دادو (شیاردار) گرفته شده است، چسبانده شده و در جای خود میخکوب شده است.

 

سایر مصالح کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا

طیف گسترده ای از مواد و روش های ساخت برای کشوهای کابینت استفاده می شود. تخته خرده چوب، تخته سه لا، فلز و پلاستیک مواد رایج هستند. روش های ساخت و ساز بسیار متفاوت است. جعبه‌های کشو با کیفیت پایین‌تر از اتصالات لب به لب یا رباتی (بریده‌دار) استفاده می‌کنند که با منگنه محکم شده‌اند تا کناره‌ها را در کنار هم نگه دارند. اینها ممکن است دارای کف کشوی تخته خرده چوب باشند.

 

کابینت های کاملا مونتاژ شده

کابینت های کاملاً مونتاژ شده به طور کامل در کارخانه ساخته می شوند، جعبه می شوند و آماده نصب می شوند. کابینت های آماده مونتاژ (RTA) برای مونتاژ توسط صاحب خانه یا پیمانکار طراحی شده اند. تفاوت های مصرف کننده شامل قیمت، راحتی و استحکام ساخت و ساز است. کابینت هایی که برای مونتاژ کامل در کارخانه طراحی شده اند، محکم تر و بادوام تر هستند. روش‌های ساخت کارخانه با استفاده از اتصالات دم کبوتر، چسب سرد و گرم، بست‌های برقی و سایر تکنیک‌های صنعتی، قطعات چوبی را به هم متصل می‌کنند. در این ساختار چوب به چوب، قطعات در سطح میکروسکوپی به هم متصل می شوند که استحکام کابینت را افزایش می دهد. کابینت به صورت یکپارچه ساخته، بسته بندی و ارسال می شود، درها و کشوها دست نخورده آماده نصب می باشد.

 

کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا آماده مونتاژ یا (RTA)

کابینت‌های RTA به صورت قطعات (کابینت، قاب چهره، کشوها، سرسره‌های کشو، درج‌ها، درها و سخت‌افزار) ارسال می‌شوند و برای مونتاژ در محل ساخت‌وساز طراحی شده‌اند. کابینت‌های RTA معمولاً ارزان‌تر هستند، اما مونتاژ آن‌ها می‌تواند زمان زیادی را ببرد. به دلیل محدودیت‌های روش‌های مونتاژ خانگی، کابینت‌های RTA معمولاً به اندازه کابینت‌های مونتاژ شده در یک کارخانه قوی یا بادوام نیستند.

 

کابینت قاب دار

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | fall 2018 cmba tour homes 07 min

یک کابینت قاب دار دارای یک قاب جامد از چوب سخت است که به جلوی جعبه کابینت متصل شده است. لولاهای درب و سرسره های کشو به قاب وصل شده اند. در کابینت بدون قاب، درها مستقیماً به طرف جعبه کابینت متصل می شوند. دو روش ساخت از نظر ظاهری به طور قابل توجهی متفاوت هستند و بسته به روش های ساخت، می توانند از نظر استحکام و پایداری بسیار متفاوت باشند. هزینه های نصب معمولا برای کابینت های بدون فریم بالاتر است. قاب صورت یک پایه محکم و سخت برای لولاها و کشوها فراهم می کند. علاوه بر این، قاب صورت ثبات را برای کمک به مربع نگه داشتن جعبه کابینت در هنگام حمل و نقل و نصب فراهم می کند. سه سبک کابینت قاب دار وجود دارد که با توجه به مقدار قاب نشان داده شده به آن اشاره می شود: روکش جزئی، روکش کامل و داخلی. کابینت های فریم لس که به سبک اروپایی نیز شناخته می شوند، فاقد قاب در جلوی جعبه کابینت هستند.

کابینت های فریم لس یک پوشش کامل هستند که تقریباً 1/8 اینچ را در اطراف جلوی کشوها و درهای کابینت نمایان می کند. پانل های جانبی ضخیم تر از کابینت های قاب بندی شده هستند، که به کشوها و لولاهای درب اجازه می دهند مستقیماً به دیوارهای جانبی کابینت متصل شوند. اکثر کابینت های بدون قاب از تخته خرده چوب ساخته شده اند که منجر به لولاهای در می شود که ممکن است به مرور زمان شل شوند. نصب کابینت های بدون فریم باید انجام شود و محل نصب باید کاملاً تراز و صاف باشد زیرا حتی جابجایی های نادرست نیز قابل درک است. بنابراین، برخی از نصاب ها برای نصب فریم لس هزینه بیشتری نسبت به کابینت های قاب دار دریافت می کنند.

 

دریافت خدمات و مشاوره بازسازی، ساخت و خرید کابینت آشپزخانه ارزان

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا خرید کابینت آشپزخانه ارزان خود را انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Makeover min

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز کابینت های مناسب آشپزخانه و آشنایی با انواع کابینت های مدرن کمک می کند.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.