کابینت آشپزخانه ارزان بخریم یا نه؟

کابینت آشپزخانه ارزان بخریم یا نه؟

نحوه پیدا کردن کابینت آشپزخانه ارزان با کیفیت مناسب

کابینت‌ها می‌توانند آشپزخانه شما را بسازند یا خراب کنند، اما اگر کابینت آشپزخانه ارزان را ترجیح داده و نمی‌خواهید برای نصب آن‌ها حساب بانکی خود را خالی کنید، تنها نیستید. کابینت های آشپزخانه گران هستند و یافتن نسخه های ارزان تر یا حتی دانستن اینکه از کجا شروع کنید می تواند دشوار باشد. در حالی که جستجو برای کابینت آشپزخانه ارزان‌تر آسان نیست، اما قطعا غیرممکن نیست – می‌توانید آشپزخانه‌ای را که دوست دارید بدون اینکه در قبض نهایی خشمگین شوید، تهیه کنید. آنچه یافتن نسخه های با قیمت مناسب را سخت می کند، فهرست طولانی عوامل است. کابینت های آشپزخانه ای که خریداری می کنید به این بستگی دارد که از کجا آنها را تهیه کرده اید، موادی که از آنها ساخته شده اند، محل زندگی شما، تعداد کابینت های مورد نیاز شما، بزرگی آشپزخانه شما و اینکه آیا از کمک متخصص استفاده می کنید یا نه فقط برای نام بردن. تعداد کمی. زیاد است، اما بیایید کمی آن را تجزیه کنیم.

 

کابینت ایرانی ارزان تر است یا خارجی؟

طبق راهنمای خرید کابینت آشپزخانه Consumer Reports، کابینت‌های ساده و مقرون به صرفه تقریباً از 70 دلار به ازای هر پا شروع می‌شوند، کابینت‌های میان‌رده به‌طور متوسط ​​از 150 دلار در هر پا شروع می‌شوند، و کابینت‌های سفارشی و سبک‌های بالاتر از 500 دلار در هر پا شروع می‌شوند. این البته به برند، سبک، و موادی که از آن ساخته شده‌اند و اندازه آشپزخانه شما متفاوت است. برای کمک به شما در انجام برخی محاسبات، یک آشپزخانه متوسط ​​​​معمولاً بین 100 تا 200 فوت مربع است. به طور کلی، طبق گفته Home Advisor، کابینت‌های جدید می‌توانند از 2000 تا 20000 دلار برای یک آشپزخانه متوسط ​​10 در 10 فوت استفاده کنند. بنابراین چه چیزی به کاهش قیمت و ارزان‌تر شدن برخی از کابینت‌های آشپزخانه از بقیه کمک می‌کند؟

  • کابینت های ساخته شده از ام دی اف، تخته خرده چوب، یا سایر مواد مصنوعی مخلوط، بسیار ارزان تر از کابینت های لاکی یا کابینت های ساخته شده از چوب جامد یا شیشه هستند.
  • اگر کابینت‌های تولید انبوه را از طریق خرده‌فروشی‌های بزرگ مانند IKEA خریداری کنید، معمولاً هزینه ساخت و نصب کابینت‌های سفارشی به‌طور تصاعدی ارزان‌تر است.
  • تهیه کابینت های دست دوم هزینه بسیار کمتری نسبت به کابینت های جدید دارد. منابع بسیار کمی برای یافتن نسخه های متعلق به قبل وجود دارد که بسیاری از آنها به طور خاص محلی در محل زندگی شما هستند.

 

مقرون به صرفه ترین کابینت آشپزخانه برای خرید کابینت آشپزخانه ارزان با حداقل امکانات که پنج الی ده سال برای شما کار می کنند در این نوشته عنوان شده اند. انتخاب اندازه های استاندارد، مانند عرض 24 یا 30 اینچ، ارزان تر است. گزینه های سفارشی کار بیشتری را می طلبند، بنابراین می توانند گران باشند. قفسه ها و کشوهای بیرون کش بیشترین هزینه را دارند، بنابراین اگر بودجه سختی دارید ممکن است بخواهید آنها را محدود کنید. کابینت های آشپزخانه مقرون به صرفه معمولا قاب و قفسه نازک تری دارند، به این معنی که می توانند تحت فشار خم شوند یا فرو بیایند. اگر قصد دارید ابزار یا وسایل سنگین را ذخیره کنید، پانل های ضخیم تر از تخته سه لا را انتخاب کنید.

 

در مورد خرید کابینت آشپزخانه ارزان قیمت چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

هنگامی که در بازار برای ارتقاء کابینت خود هستید، باید چند نکته را در نظر بگیرید. شما می توانید صدها یا هزاران دلار در کابینت های مقرون به صرفه صرفه جویی کنید فقط با خرید آنچه نیاز دارید. تولید کنندگان قیمت ها را بر اساس واحد تعیین می کنند. اندازه‌های پهن‌تر معمولاً هزینه کمتری برای هر پای خطی دارند. به عنوان مثال، انتخاب دو مدل پایه با عرض 36 اینچ احتمالا کمتر از سه مدل 24 اینچی کار می کند.

خرید کابینت آشپزخانه ارزان پر کردن فضا با کابینت وسوسه انگیز است، اما برای هر کابینت خالی هزینه خواهید کرد. گاهی اوقات، نازک کردن ابزار آشپزخانه ای که استفاده نمی کنید آسان تر از ساختن مکان های بیشتری برای نگهداری آنها است.

 

خرید کابینت آشپزخانه ارزان با کابینت های آماده مونتاژ

ممکن است انتخاب زیادی در محصولات RTA نداشته باشید، اما در حمل و نقل یا آوردن آنها به خانه از فروشگاه صرفه جویی خواهید کرد. به یاد داشته باشید که DIY تنها زمانی باعث صرفه جویی در هزینه می شود که ابزار و مواد مناسب را داشته باشید و بدانید چه کاری انجام می دهید. مونتاژ کابینت معمولاً در هر واحد چند ساعت طول می کشد.

 

برخی از گزینه ها برای خرید کابینت آشپزخانه ارزان چیست؟

مواد مقرون به صرفه از روکش چوب و تخته سه لا تا لمینت و تخته فیبر با چگالی متوسط ​​(MDF) متغیر است. به خاطر داشته باشید که ساخت و ساز ارزان اغلب دوام زیادی ندارد. محصولاتی با پانل‌ها و پیچ‌هایی با ضخامت 3/4 اینچ را هدف بگیرید که بیشتر از پانل عبور می‌کنند. اگر خودتان آن را می سازید، میخ های اضافی به نگه داشتن آن کمک می کند.

 

خرید کابینت آشپزخانه ارزان: روکش چوب

این ماده معمولاً ظاهری نیمه طبیعی دارد. به طور کلی، می توانید آن را سنباده بزنید، لکه بزنید یا رنگ کنید تا ظاهری که می خواهید داشته باشید، و بازیافت آن آسان است. از سوی دیگر، در برابر آسیب آب آسیب پذیر است. همچنین تعمیر آن پس از آسیب دشوار است. کمک پولیش منظم عمر آن را افزایش می دهد.

 

خرید کابینت آشپزخانه ارزان: تخته سه لا

این یک گزینه محبوب برای کابینت ارزان به دلیل مقرون به صرفه بودن و دوام آن است. همچنین فرورفتگی یا خراشیدن آن دشوار است. محیط های بسیار مرطوب یا مرطوب برای این ماده مناسب نیستند.

 

خرید کابینت آشپزخانه ارزان: لمینت

اگر علاقه ای به سفارشی سازی کابینت ندارید، این یک گزینه مقرون به صرفه است، زیرا معمولاً در رنگ های سفید یا عاج عرضه می شود. در حالی که در برابر فرورفتگی و خراش مقاوم است، در صورت بروز آسیب، امکان تعمیر وجود ندارد.

 

خرید کابینت آشپزخانه ارزان: ام دی اف

شما اغلب ام دی اف را می بینید که در یک کابینت با مواد دیگری گنجانده شده است. برای یک گزینه بسیار مقرون به صرفه، تخته سه لا با ام دی اف را در نظر بگیرید. توجه داشته باشید: MDF به طور کلی توسط کارشناسان صنعت کم یا بی کیفیت در نظر گرفته می شود.

 

بهترین زمان برای خرید کابینت آشپزخانه ارزان چه زمانی است؟

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 62b15140a010e8fac60e5b41f126dacd min

برای یافتن معاملات عالی، مراقب فروش های فصلی مانند شب یلدا، عید نوروز، کریسمس، اعیاد مذهبی و Black Friday باشید. همچنین می‌توانید زمانی پروژه خود را شروع کنید که افراد دیگر کمتر روی پروژه‌شان کار کنند – برای مثال، اگر در زمستان یا درست قبل از تعطیلات شروع کنید، احتمالاً می‌توانید در مورد مواد و هزینه‌های نصب و راه‌اندازی معامله بهتری دریافت کنید. در نهایت، شما باید زمانی را انتخاب کنید که برای شما و خانواده‌تان بهترین است. این نوع پروژه می تواند مخرب و وقت گیر باشد.

 

استخدام نصاب کابینت آشپزخانه با قیمت مناسب

این کار را به پیمانکاران کابینت برتر نزدیک خود بسپارید. حتی ارزان‌ترین ارتقاءها نیز می‌توانند بسیار گران شوند، اگر اشتباهات خود را انجام دهید و یک حرفه‌ای مجبور به ورود و رفع مشکل شود. بسته به مواد، اگر به طور تصادفی به محصول آسیب وارد کنید، حتی کارشناسان نیز نمی توانند تعمیر کنند. باید دوباره از ابتدا شروع کنید. انجام درست کار در اولین بار بسیار مهمتر است – اغلب می توانید در دراز مدت پول زیادی برای خود پس انداز کنید. برای ارتقای واقعاً مقرون به صرفه، به جای تعویض کابینت آشپزخانه، رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه را در نظر بگیرید.

 

دریافت خدمات و مشاوره بازسازی، ساخت و خرید کابینت آشپزخانه ارزان

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا خرید کابینت آشپزخانه ارزان خود را انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Makeover min

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز کابینت های مناسب آشپزخانه و آشنایی با انواع کابینت های مدرن کمک می کند.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.