بازسازی آموزشگاه موسیقی

بازسازی آموزشگاه موسیقی

معجزه بازسازی آموزشگاه موسیقی

طراحی دکوراسیون داخلی در آموزشگاه‌ها بر اساس موضوع آموزشی آن ها به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شود که یکی از آن ها بازسازی آموزشگاه موسیقی است. علاوه بر این که طراحی دکوراسیون داخلی هر نوع آموزشگاه با توجه به موضوع تدریس و المان‌های خاص آن، طراحی می‌شود، نیاز کارفرما، رده‌ی سنی هنرجویان و شرایط محیطی آموزشگاه در طراحی اهمیت دارد. یکی از نیازهای مهم آموزشگاه‌های موسیقی وجود فضاهای مجزا برای آموزش آلات موسیقی متفاوت است چرا که هنرجویان برای آموزش موسیقی و اجرای آن نیاز به فضایی آرام دارند تا تمرکز داشته باشند.

 

سبک بازسازی آموزشگاه موسیقی

یکی از سبک‌هایی که امروزه در طراحی دکوراسیون مورد استقبال طراحان است سبک طراحی مدرن است. گروه معماری نیارش سبز بر اساس سبک مدرن، دکوراسیون داخلی آموزشگاه موسیقی را طراحی کرده است. ویژگی‌هایی از سبک مدرن مانند استفاده از خطوط منظم و شکسته در طراحی، عدم استفاده از وسایل اضافی و تاکید بر کاربردی بودن لوازم در هریک از فضاها، طراحی ساده و مینیمال فضای هر اتاق، استفاده از رنگ‌های خنثی در دیوارها و لوازم لازم است.

 

بازسازی چیست و چرا وجود دارد؟

بازسازی در حفاظت از معماری عبارت است از بازسازی نمونه اولیه آثار معماری آسیب دیده یا تخریب شده، بناهای تاریخی یا بخش هایی از ساختمان ها. بازسازی ساختمان ها برای قرن ها یک امر رایج بوده است، که در آن گسترده ترین شکل بازسازی ایجاد یک ماکت از یک ساختمان تخریب شده است.

بازسازی آموزشگاه موسیقی

ممکن است دلایل مختلفی برای بازسازی ساختمان یا ایجاد یک ساختمان یا سازه ماکت وجود داشته باشد. گاهی نتیجه تخریب بناهای تاریخی است که توسط ساکنان منطقه به عنوان آسیب زا تجربه می شود، مانند جنگ، اشتباهات برنامه ریزی و تخریب با انگیزه های سیاسی، گاهی اوقات صرفاً نتیجه بلایای طبیعی است.

 

انواع بازسازی آموزشگاه موسیقی

رویکردهای مختلفی برای بازسازی آموزشگاه موسیقی وجود دارد که از نظر درجه وفاداری به اصل و حساسیت به اجرا متفاوت است. در معماری، گئورگ مورش بازسازی آموزشگاه موسیقی را به عنوان “روش علمی استخراج منابع برای بازسازی چیزهایی که از بین رفته اند، بدون توجه به زمانی که از آن زمان گذشته است” توصیف می کند.

 

بازسازی آموزشگاه موسیقی سبک واقعی

به بازسازی ای گفته می‌شود که با استفاده از مواد مشابه و همان روش‌های ممکن پس از تحقیقات گسترده منبع انجام شود. اغلب از اجزای اصلی موجود استفاده می شود. این نوع بازسازی را می توان بیش از هر چیز در ساختمان های مهم فرهنگی و تاریخی یافت، که سپس به عنوان اشیایی برای تماشا و استفاده به عنوان موزه استفاده می شود. نمونه ای از آن تکمیل کلیسای جامع کلن است که سرانجام در اواخر قرن نوزدهم زمانی که نقشه های اولیه ساخت و ساز کشف شد و آنها دنبال شدند، تکمیل شد.

 

بازسازی مدل‌سازی‌شده آموزشگاه موسیقی

بازسازی‌ای است که به دلیل کمبود منابع، الزامات وفاداری به نسخه اصلی را برآورده نمی‌کند. نمونه‌های معمولی، برای مثال، زمانی هستند که فقط پلان‌های نما یا مستندات تصویری ساختمان‌ها حفظ می‌شوند. بقیه اطلاعات لازم تا آنجا که ممکن است با مقایسه آن با اشیاء مشابه معاصر “دوباره اختراع” می‌شوند.

بازسازی آموزشگاه موسیقی

این نوع بازسازی «خلاقانه جدید»، همراه با تخیل فراوان، اوج شکوفایی خود را به ویژه در تاریخ گرایی (با نئورومانسک، نئوگوتیک، نئو رنسانس و نئوباروک) داشت. بسیاری از قلعه‌های نئوگوتیک از بقایای قلعه‌های قرون وسطایی مانند قلعه هوهن شوانگاو، قلعه ایلین دونان، اسکاتلند، قلعه هوهنزولرن و بسیاری دیگر تا ثلث اول قرن بیستم ایجاد شده‌اند.

 

بازسازی آموزشگاه موسیقی تکراری یا تقلیدی

شکلی از بازسازی است که به دلایل کارکردگرایانه در خدمت تقلید، حفظ یا تولید یک سبک (تاریخی‌شده) است، اما با کاربری متفاوت است و دیگر ربطی به ساختمان اصلی یا قدیمی ندارد.
بازسازی تفسیری بر اساس منابع تاریخی طرح جدیدی ایجاد می کند. ساختمان‌ها یا بخش‌هایی از ساختمان‌ها ایجاد می‌شوند که با شخصیت و تصور کلی از اصل مطابقت دارند، بدون اینکه سعی در کپی کردن یک به یک داشته باشند.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.