بازسازی استخر ویلا

بازسازی استخر ویلا

خدمات بازسازی استخر ویلا

شاید خیلی از ما در خانه ها و یا ویلاهایی زندگی کنیم که در گذشته حوض های بزرگ و استخر های زیبایی داشته اند. اما امروزه به دلیل مشکلات این استخرها و قدیمی بودنشان از آن ه استفاده ای نداریم. حقیقت این است که استخرها به خدمات دوره ای، ماهانه و خدمات ضروری نهایی نیاز دارند. ترمیم استخر در بخش های مختلف بازسازی ساختمان می تواند شامل از بین بردن نقایص مهر و موم، تعویض سرامیک های قدیمی، طراحی مجدد استخر با توجه به شرایط فعلی و اخیر و به روز کردن ظاهر استخر، اضافه کردن گزینه های جدید مانند تونل های مه و چشمه، تعویض لوله های خورنده آسیب دیده یا فلزی و تعویض لوله های پلاستیکی دوربرد و تعمیر و تعویض تجهیزات به عنوان پمپ ها، فیلترهای شنی، ترانسفورماتورها، سیستم های تصفیه و ضد عفونی مورد استفاده قرار می گیرند.

بازسازی استخر اگر محاسبه و در نظر گرفته شود، که از لحاظ اقتصادی کارآمدترین و طراحی اقتصادی مورد توجه ترمیم استخر است، می تواند استخر محدود شما را با هزینه ای مناسب دوباره فعال کند و آن را به یک استخر مدرن و معاصر تبدیل کند. اگر تصمیم به بازسازی استخر دارید، این نوشته مخصوص شماست!

 

تعمیر و بازسازی استخر ویلا

تنها دو مورد از چندین مواردی که در تعمیر و بازسازی استخر ویلا باید دقت شود به این شکل است که:

  • با گذشت زمان و استفاده مکرر از استخر، علائم سایش ممکن است به مرور زمان ظاهر شود و ممکن است نیاز به ترمیم داشته باشد. ترک ها، لکه های توخالی و تراشه ها رنگ های متداول و مناطق پوشش در گچ حین بازسازی ساختمان است. در تعمیر و نگهداری استخر یکی از کارهایی که باید انجام شود ضد عفونی کردن استخر در کلر و استفاده از فرایند الکترولیز است. در فرآیند الکترولیز، با عبور آب نمک از طریق یک سلول الکترولیتی، کلرید سدیم (نمک) در آب تبدیل به گاز کلر می شود و هنگامی که در آب حل می شود به هیپوکلریت سدیم (کلر مایع) تبدیل می شود.
  • قدم دوم در تعمیر و نگهداری استخر شنا، عبور آب از طریق فیلتر استخر و وان داغ است که اولین قدم در بهبود و بهبود کیفیت آب است. تصفیه آب فرآیندی کاملاً فیزیکی است که در آن آلاینده ها، ذرات خارج می شوند و آب آلوده می شوند. با استفاده از فیلترهای تصفیه آب، حتی می توانید برخی از باکتریهای موجود در آب را نیز از بین ببرید، در نظر داشته باشید که فرایند فیلتر با فرایند تصفیه آب متفاوت است.

 

بازسازی استخر ویلا اصولی

برای عملکرد بهینه قسمت های مختلف استخر، یک سیستم اتصالات یکپارچه لازم است تا محیط مناسبی برای شنا گران فراهم کند. برای رفع این نیاز، امکانات یکپارچه در محلی به نام اتاق درایو مونتاژ نصب شده است. آب استخر مهمترین ویژگی استخر است. آب شهر با دمای ۱۰ تا ۲۰ درجه (درجه سانتیگراد) بسته به شهر یا حالت مورد استفاده وارد می شود وارد موتورخانه می شود. این آب باید قبل از ورود به استخر از مراحل عبور کند، به دمای راحتی انسان نزدیک شود و از استخر استفاده کند و آب آن باید سفت و سفت شود مواد شیمیایی مانند کلر باید در حذف ذرات و مواد مضر اضافه شود.

 

سرویس بازسازی استخر ویلا

بررسی اتصالات یکی از مهمترین قسمت های سرویس و نگهداری و بازسازی استخر ویلا برای شنا است. تجهیزات و تابلو برق از مهم ترین کارها برای سرویس استخر است. متخصصین سرویس و نگهداری استخر باید کلیه اتصالات اتاق استخر را بررسی کرده و اقدامات نقدینگی را انجام دهد. زنجیره پمپ استخر باید حداقل هفته ای یک بار تمیز شود و تکنسین سرویس نیز باید پمپ ها را با سر و صدا، گرما و لرزش بازرسی کند. از پمپ اقدام کنید.

اما یکی از مهمترین وظایف یک مباشر بعد از بازسازی استخر ویلا فیلتر است. زمان برگشت شستشوی فیلترها تابعی از عواملی مانند: استخر روباز یا سرپوشیده، میزان استفاده از استخر، تعداد شناگرها و غیره است. اما فیلترها معمولاً برای استخرهای خانگی ماهانه توصیه می شوند. در صورت نصب فیلتر فشار سنج ورودی و خروجی، می توان نتیجه گرفت که فیلتر کثیف است و با افزایش تفاوت بین فشار ورودی و خروجی، باید معکوس شود.

 

پاک سازی و بازسازی استخر ویلا

سیلیس در فیلترهای شنی دارای ساختار متخلخل است، پس از مدتی منافذ ذرات سیلیس در آلودگی ها منافذ می شوند و فیلتر اثر خود را از دست می دهد اما با فشار معکوس فیلتر روی سیلیس اعمال می شود و آلاینده ها از آن خارج می شوند. بنابراین، دوش های منظم نقش اساسی در سلامتی و بهداشت آب استخر دارند. اگرچه یک شستشوی منظم و مناسب باعث بهبود سلامتی و خلوص آب استخر و افزایش عمر سیلیس می شود اما پس از مدتی ذرات سیلیس به دلیل تغییر شکل اثر خود را از دست می دهند و نیاز به تعویض دارند.

در حمام های خانگی توصیه می شود هر سال امکانات استخر جایگزین مهر و موم شود. امکانات الکتریکی بازسازی استخر ویلا شامل موارد زیر است: سیستم روشنایی استخر و صفحه برق باید به صورت هفتگی توسط میزبان استخر بررسی شود و در صورت تشخیص نقص باید بلافاصله مرتفع شود. همچنین چراغ و چراغ استخر دروازه بان تعویض می شود. در این بخش نمی توان از آیتم موتورخانه صرف نظر کرد. تعمیر و نگهداری اتاق ماشین مسئله ای است که به ندرت در کشور ما از منظر خصوصی مورد توجه قرار می گیرد و پرسنل شاغل در این بخش معمولاً از تخصص لازم برای انجام کارهای حرفه ای محروم می شوند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | best type of swimming pool for my home 2

بنابراین عمر تجهیزات و امکانات مختلف در کشور ما مانند دیگهای بخار، لوله های فاضلاب، فشار و امکانات مرتبط با آن بسیار پایین تر از میانگین عمر آن هاست و در طی فرایند مشکلات زیادی برای کاربران بوجود خواهد آمد. بنابراین باید از هر مدت یک بار مورد بررسی توسط تکنسین متخصص قرار گیرد. استخر های خانگی در ابعاد های کوچکی ساخته شده اند و تجهزات کم تری نیز استفاده شده است ولی استخرهای عمومی در ابعاد بزرگ، به دلیل استفاده از تجهیزات بیشتری در استخر قطعا هزینه تعمیر نگهداری بیشتری نسبت به استخرهای خانگی دارند.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.