بازسازی سرویس بهداشتی با کمترین هزینه

بازسازی سرویس بهداشتی با کمترین هزینه

بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی سرویس بهداشتی طی بازسازی خانه نیازمند یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده است. آیا می‌دانید برای یک طراحی خوب چه نکاتی را باید مد نظر داشته باشید؟ برای بازسازی حمام و دستشویی به یک طراحی دقیق و حساب شده نیاز است برای اخذ نتیجه دلخواه رعایت نکات زیر ضروری است.

 

توجه به فاصله گذاری مناسب

فضای حمام و دستشویی نسبت به کل پروسه بازسازی خانه معمولا یک پارچه و صد در صد قابل بهره برداری است. با این وجود، اگر موقع بازسازی، این فضا به درستی مدیریت نشود، بعدا مشکلات زیادی به وجود می‌آید. برای اجرای صحیح طراحی، باید به کاربرد وسایلی که در طراحی جدید به حمام و دستشویی اضافه می‌کنید دقت کنید. مثلا، اگر می‌خواهید یک دوش جدید با کابین درب دار نصب کنید فضای کافی برای باز شدن کامل درب آن را در نظر بگیرید. از جمله مورد دیگر اینکه، فاصله وسایل مختلف باید به اندازه ای باشد که براحتی بتوان از آنها استفاده کرد. مثلا دستمال توالت باید در محلی نصب شود که بچه ها براحتی بتواند از آن استفاده کنند. کلید ها و پریزها نیز باید به راحتی قابل دسترسی باشند.

 

انتخاب درست وسایل بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی حمام و دستشویی

حمام و دستشویی به دلیل وجود روشویی، توالت و دوش بیشتر از نقاط دیگر خانه نم و رطوبت دارد. این موضوع به اضافه استفاده از شوینده های قوی باعث می‌شود سنگ کف، کاشی های دیوار و وسایل دیگری که در حمام و دستشویی هستند زودتر از بین بروند. برای کاهش فرسودگی و بازسازی سرویس بهداشتی، از وسایلی استفاده کنید که در برابر شوینده های قوی مقاوم هستند و زود پوسیده و خراب نمی‌شوند. از وسایل پر منفذ استفاده نکنید، چون رطوبت را در خود نگه می‌دارند و کپک می زنند.

همه اعضای حانواده دوست دارند در حمام و دستشویی جای کافی برای نگهداری وسایل شان داشته باشند. موقع بازسازی، حتما این موضوع را مدنظر داشته باشید و به تعداد افراد خانواده دقت کنید. به عنوان مثال، برای یک خانواده چهار نفری، باید مکان و یا کابینت لازم برای نگهداری وسایل چهار نفر در نظر گرفته شود.

 

بازسازی سرویس بهداشتی و تهویه هوا

یکی از موارد مهم در بازسازی حمام و دستشویی، سیستم تهویه هوا است، چون به حفظ بهداشت کمک زیادی می‌کند و نبود آن می‌تواند مشکلات زیادی به وجود آورد. در صورت امکان می‌توان همزمان از تهویه طبیعی و مصنوعی استفاده کرد. مثلا پنجره، منبع خوبی است برای تهویه طبیعی. ولی در زمستان که هوا سرد است قابل استفاده نیست و باید تهویه مصنوعی جایگزین آن شود. دستگاه تهویه باید متناسب با اندازه حمام و دستشویی باشد. برای فضاهای بزرگتر، مطمئنا باید دستگاه‌های بزرگتری نصب کرد.

 

بازسازی سرویس بهداشتی نصب تجهیزات روشنایی

بسیاری از مردم، وقتی همه مراحل بازسازی تمام شد، تازه به این فکر می‌افتند که چه نوع لامپ یا چراغی را باید نصب کنند. در حالی که برنامه ریزی برای این مرحله باید هنگام شروع بازسازی انجام شود، چون برطرف کردن اشکالات احتمالی در حین برنامه ریزی خیلی راحت تر از زمانی است که بازسازی تمام شده است. میزان و کیفیت نور حمام و دستشویی بستگی به تعداد، نوع و محل نصب لامپ های مورد استفاده دارد. به عنوان مثال، بسته به نوع دوش، ممکن است لازم باشد بالای دوش یا وان، لامپ بزنید. علاوه بر اینکه سیستم روشنایی مناسب در حمام و دستشویی، موقع فروش خانه، از موارد مهم است، افراد خانواده روز خود را در حمام یا دستشویی شروع می‌کنند و نور لامپ در اینکه چگونه در آینه به نظر برسند تاثیر زیادی دارد.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.