کابینت سلطنتی برای آشپزخانه

کابینت سلطنتی برای آشپزخانه

کابینت سلطنتی برای آشپزخانه

المان هایی که به صورت اساسی و سلطنتی در طول تاریخ وجود داشته اند طرفداران زیادی داشته اما در سالهای اخیر به سمت سادگی و مینیمال بودن رفتند.

اما پس از گذشت زمان شاهد طراحی داخلی منزل بوده ایم که به بیان دیگر می توان گفت استفاده از نمادهای اشرافی کمرنگ‌تر شده بود.

اما امروزه با روی کار آمدن طرح های جدیدی که نشانگر دوره‌های قدیم است و طرفداران زیادی به این سمت گرایش پیدا کردند کابینت های آشپزخانه سلطنتی هم از این مواردی هستند که مردم از آن استفاده می کنند.

 

کابینت سلطنتی برای آشپزخانه

کابینت های سلطنتی در برابر کابینت های مدرن

امروزه افراد بسیاری به سبک مدرن علاقه دارند و از آن در طراحی دکوراسیون آشپزخانه استفاده می کنند.

کابینت سلطنتی آشپزخانه

کابینت سلطنتی آشپزخانه

اما کابینت های سلطنتی فرم ها و مدل های زیبایی را امروز به خود اختصاص داده که می‌توان آنها را در مبلمان، سرویس های چوب، کابینت ها مشاهده کرد.

کابینت های صنعتی یا همان کابینت های کلاسیک جلوی باشکوهی در محیط خانه دارند که می‌توانند یک فضای زیبا را به وجود بیاورند.

 

مدل های متنوع و جذاب در کابینت های آشپزخانه سلطنتی

همانطور که گفتیم دکوراسیون کلاسیک فضایی است که هر بیننده‌ای هنگامی که آن را می بیند خیره خواهد شد.

اگر مایل هستید که کابینت های سلطنتی را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید باید اجزا و عناصر داخلی منزل هم با آن هماهنگی و هارمونی داشته باشند در غیر این صورت چهره ناموزونی در منزل ایجاد خواهد شد.

کابینت سلطنتی

کابینت سلطنتی

به طور کلی سبک کلاسیک نشان دهنده جزئیات بر روی کابینت ها می باشد و استفاده از جزئیات بیش از حد از ویژگی های این نوع کابینت ها است که افراد خاصی علاقه مند به این نوع کابینت ها هستند.

اما در برابر آن کابینت های مدرن از ویژگی سادگی برخوردار که کمتر جزئیاتی روی آنها دیده می شود و به وسیله سادگی زیبایی خود را به دست می‌آورد.

رنگ بندی در کابینت های کلاسیک معمولاً دارای طیف گسترده ای در رنگهای گرم دارد .رنگ های مشکی، قهوه ای، سفید، طوسی، کرم و طلایی در این نوع کابینت ها به وفور دیده می شود.

استفاده از رنگ های شاد چندان جایگاهی در این سبک ندارد و معمولاً رنگ‌های گرم و سلطنتی در این سبک استفاده می شود.

کابینت های سلطنتی باید در فضاهای بزرگ اجرا شود زیرا در محیط هایی که بزرگتر هست جزئیات آن به خوبی مشاهده می‌شود و در فضاهای کوچک  هرج و مرج و شلوغی می شود که همین شلوغی به مرور زمان ایجاد خستگی و در دل زدگی در افراد را ایجاد می کند.

برای مثال اگر فضای کوچک داشته باشید و از رنگ‌های تیره مانند مشکی و قهوه ای سوخته استفاده نمایید بازتاب نور به خوبی انجام نمی‌شود و فضا کوچکتر و کدر تر به نظر خواهد رسید.

اما اگر فضای متوسطی را داشته باشید می توانید با استفاده از رنگ های روشن کابینت های خود را انتخاب کنید و در محیطی پر نور و بزرگ را داشته باشید‌.

یکی از اصلی ترین متریال هایی که در سبک کلاسیک استفاده می شود چوب است و دلیل محبوبیت بالایی که از گذشته تا به امروز داشته در سبکی کلاسیک جایگاه ویژه‌ای دارد که معمولاً از آن در این صنعت استفاده می شود.

کابینت

کابینت

اما امروزه به دلیل هزینه بالایی که چوب دارد و کمیاب بودن آن و استفاده آن در طراحی منزل کمتر دیده می شود.

در کابینت های تمام چوب و موادی که به کار میرود چوب طبیعی است که انجام دادن و نصب آن زمان بر است و هزینه بالایی دارد.

اما یک متریال که جایگزین چوب در سبک کلاسیک شده است، استفاده از کابینت های ممبران می باشد.

کابینت های سلطنتی نمی‌توانند هزینه زیادی را به خود اختصاص دهند.

اما اگر از چوب طبیعی استفاده کنید این طور نیست و هزینه زیادی را بر خانواده تحمیل می‌کند.

کابینت های ممبران از ام دی اف تشکیل شده که به وسیله دستگاه های سی ان سی طراحی می‌شود.

انواع طرح هایی که بر روی کابینت های کلاسیک تمام چوب به کار می‌رود می توانند به وسیله دستگاه سی ان سی بر روی کابینت ها بیایند و اجرا شوند.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت ممبران

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.