کامل ترین راهنمای رفع خراش کابینت ام دی اف به زبان فارسی!

کامل ترین راهنمای رفع خراش کابینت ام دی اف به زبان فارسی!

کامل ترین راهنمای فارسی رفع خراش کابینت ام دی اف چگونه می توان خط و خش کابینت و لوازم ام دی اف را از بین برد؟!

پس از اتمام تعمیر و یا نصب کابینت جدید، آخرین چیزی که می خواهم پیدا کنم خراش تصادفی از ابزار یا مصالح ساختمانی روی لمینت جدید یا مبلمان تازه نصب شده است. اتفاق می افتد که جایگزینی منطقه آسیب دیده غیرممکن است. اما می توانید خود خراش را از بین ببرید! و انجام این کار با رهبری ما بسیار آسان است. ما یاد می گیریم که چگونه یک خراش کوچک روی مبلمان پنهان کنیم یا آسیب عمیق پارکت را ترمیم کنیم.
خراش به دلیل تفاوت رنگ ، و در موارد ناموفق ، تا عمق برجسته می شود. اگر دقت کنید ، می بینید که یک خراش تازه معمولاً سبک تر از بقیه سطح است. پس از همه ، معمولاً پردازش می شود: در طول تولید ، یک لکه ، لاک یا یک لایه محافظ روی آن اعمال شد. در نتیجه ، سطح رنگ ، سایه یا بافت متفاوتی نسبت به چوب زیرین پیدا کرد.

بر این اساس ، ما دو رویکرد اصلی خواهیم داشت: این نقاشی و پر کردن خط خش است. همه اینها هم در مورد چوب جامد (تولیدکنندگان از آن به عنوان “چوب جامد” صحبت می کنند) و هم در مورد محصولات حاصل از قطعات چسب خورده ، تخته تراش چوب و تخته های فیبر چوب ، تخته سه لا ، از جمله مواردی که با روکش یا چوب مصنوعی پوشانده شده است ، صدق می کند.

 

خط و خش را از لایه محافظ بردارید

رفع خراش کابینت ام دی اف

اگر خراش های نازک سفید روی سطح وجود داشته باشد که به عمق مواد نفوذ نکند ، این بدان معناست که فقط لایه محافظ بیرونی آسیب دیده است: لاک ، روغن خشک کن ، اشباع. حتی با داروهای مردمی نیز می توان آن را ترمیم کرد.

 

اولین راه برای رفع خراش کابینت ام دی اف گردو است…

۱. سطح را طوری آماده کنید که خشک ، بدون چربی و عاری از گرد و غبار باشد.
۲. مغز گردو را روی خراش ها بمالید.
۳. مهره را در فاصله کوتاهی در اطراف آسیب مخلوط کنید.
۴. کل سطح را با یک پارچه خشک یا یک اسفنج مخصوص صیقل می دهیم. با انتخاب یک ماده سنگ زنی یا پرداخت ، می توانید درجه براق مورد نظر را تنظیم کنید – به طوری که نتیجه با مناطق مجاور متفاوت نباشد.

گردوی خوب چیست؟ روغن زیادی دارد ، وقتی فشرده می شود به راحتی از مهره خارج می شود – و سپس منجمد می شود ، منافذ را پر می کند. بنابراین میوه های خام و نه خشک در اینجا مفید هستند.

دوم – روغن خشک کن موقت: مخلوطی از روغن نباتی با سرکه (معمولاً به نسبت ۱: ۱). روغن کتان ، شاهدانه ، روغن آفتابگردان برای این کار مناسب است – به ترتیب کاهش اسید لینولئیک در آنها. تحت عمل ، روغن ، هنگامی که خشک می شود ، به یک پوشش سخت تبدیل می شود.

 

مراحل رفع خراش کابینت ام دی اف

۱. برای رفع خراش کابینت ام دی اف یک سطح خشک آماده کنید ، آن را از گرد و غبار تمیز کنید. دومی به ویژه مهم است ، زیرا گرد و غبار به روغن می چسبد و پس از خشک شدن قابل مشاهده است.
۲. مخلوط را با دقت روی خراش بمالید ، در حالی که اطراف را کمی صیقل دهید.
۳. حداقل یک روز بگذارید خشک شود.
۴. در آخر آسیاب می کنیم.

راه دوم رفع خراش کابینت ام دی اف

محصولات با کارایی بالا برای رنگ آمیزی سطوح موجود است. این یک لمس مبلمان و نشانگرهای خاص است. آنها عمدتا از مینای اکریلیک بادوام استفاده می کنند.

۱. نزدیک ترین رنگ به پایه را انتخاب کنید.
۲. ما سطح را آماده می کنیم ، گرد و غبار را پاک می کنیم ، ذرات چوب را حذف می کنیم.
۳. رنگ را هم بزنید / تکان دهید.
۴. ما مطابق دستورالعمل سازنده محصول را اعمال می کنیم. اطمینان حاصل کنید که رنگ به طور کامل تمام مناطق آسیب دیده را پوشش می دهد.
۵. مینای اضافی را با دستمال جدا کنید.
۶. پس از خشک شدن ، پاک کنید ، سطح را تراز کنید.
در یک خراش طولانی ، به ویژه عبور از جهت اصلی الیاف در یک زاویه مناسب ، ارزش افزودن بافت چوبی را دارد. می توانید آن را با رنگ روغن رنگ آمیزی کنید ، یا یک قلم بازگرداننده یا نوک نمدی دیگر بگیرید – به طوری که با رنگ حلقه های چوب تیره مطابقت داشته باشد.

به لطف ساختار درخت ، خراش نقاشی شده به خوبی پنهان می شود. پس از همه ، بافت چوبی شامل رگه ها و الیاف مواد است. پس از تراز رنگ ، خط دیگری که خراش اضافه کرده است تقریباً نامرئی خواهد بود.

 

خراش های سطحی را بردارید

در اینجا ما نه تنها نیاز به نقاشی طرح داریم. برای صاف کردن سطح ، باید یک خراش را پر کنید ، و موم برای این کار مناسب است. به طور طبیعی ، مخصوص مبلمان – به طوری که در روشن ترین سایه پایه رنگ آمیزی شود. رنگ مورد نظر را می توان با مخلوط کردن قطعات مداد مومی مختلف ایجاد کرد. موم همچنین منطقه آسیب دیده را در برابر آب محافظت می کند.

۱. ما محل تعمیر را از ذرات شکننده چوب و گرد و غبار تمیز می کنیم.
۲. خط خش را با قلم مینای دندان نوک بزنید.
۳. ما اضافی را با یک دستمال پاک می کنیم.
۴. کمی موم را با یک کاردک نرم جدا کنید و برش را براق کنید.
۵. برای یک ضربه دقیق در رنگ ، منطقه را با موم سایه های مورد نظر رنگ کنید.
۶. مقدار اضافی با یک کفگیر پلاستیکی سخت تر یا یک رنده برداشته می شود (البته درشت نباشد تا به چیزی آسیب نرساند).
۷. موم بافت نرم دارد و پس از آسیاب شدن هاله می ماند. برای پنهان کردن این ، یک اسپری یا لاک تسطیح کننده با درجه براق مورد نظر بمالید.
۸. پس از خشک شدن لاک ، ما به نتیجه نگاه می کنیم و به میزان مناسب ، آن را با دقت خرد می کنیم تا جلوه مات پیدا کند ، یا آن را صیقل می دهیم.

حالا خط و خش های عمیق را بردارید

خش های عمیق مبلمان با موم سخت پر می شود. و آسیب های روی زمین با موم فوق العاده سخت بسته می شود – به طوری که می تواند تمام بارها را تحمل کند. چنین ماده ای دیگر نمی تواند مالیده شود ، باید ذوب شود. برای این کار می توانید از لحیم کاری یا دستگاه ذوب کننده موم مخصوص استفاده کنید. اندازه آنها جمع و جور است ، دارای یک تیغه نوک مناسب برای کارهای خوب و قابلیت تنظیم دمای گرمایش است. دومی مهم است ، زیرا موم بیش از حد گرم می تواند رنگ را تغییر دهد.

۱. در ابتدا ، لبه ها را صاف کنید ، تراشه های بیرون زده و تکه های چوب را بردارید. ما آن را از گرد و غبار ، چربی زدایی تمیز می کنیم.
۲. داخل خراش ها را با یک قلم روتوش نوک رنگ کنید.
۳. برای به دست آوردن رنگ دلخواه ، از یک ذوب کننده برای برداشتن قطعات موم – از روشن تا تیره استفاده کنید. نرم شده (چکه نمی کند!) مواد به داخل حفره ها وارد می شوند. ممکن است لازم باشد موم را چندین بار با یک کاردک فشار دهید تا تمام منافذ را اشغال کند.
۴. ما منتظر انجماد هستیم ، اضافی را حذف کنید.
۵. پوشش را بازیابی کنید – بافت درخت را طوری بکشید که با آنچه در اطراف است مطابقت داشته باشد. برای انجام این کار ، یک تورفتگی کوچک را در یک تکه با یک کاردک بگذارید و آنها را با موم رنگهای دلخواه پر کنید.
۶. موم را تراز کنید ، سطح را با مواد سنگ زنی تمیز کنید.
۷. برای محافظت از ناحیه تعمیر شده ، یک لاک شفاف یا سیلانت به آن بمالید. پس از خشک شدن ، به میزان دلپذیری یا براق بودن آن را صیقل دهید.
نقص ها یا بی نظمی های بزرگ را می توان با چسباندن چوب برطرف کرد. ما آن را مطابق دستورالعمل اعمال می کنیم ، و پس از خشک شدن نیز آن را با یک اسفنج آسیاب سطح می کنیم و لاک می زنیم.

مبلمان زیبا هر فضای داخلی را تزئین می کند و خراش هایی که روی آن ظاهر می شود ظاهر و طراحی کلی اتاق را خراب می کند. اما در صورت استفاده از وسایل موثر و اثبات شده می توان چنین نقایصی را برطرف کرد.

 

ابزارهای تخصصی رفع خراش کابینت ام دی اف

خراش روی مبلمان یک مشکل رایج است و بسیاری از ابزارهای تخصصی ظاهر شده اند که برای ترمیم عیوب طراحی شده اند. ما محبوب ترین ها را لیست می کنیم:

مداد مومی برای از بین بردن خط و خش هایی که روی مبلمان چوبی طبیعی ایجاد شده است ، و همچنین از نئوپان یا MDF ساخته شده است. موم برای سطوح چند لایه و لاک زده ایده آل است و استفاده از آن بسیار راحت است. کافی است محصول را روی ناحیه آسیب دیده بمالید ، حفره را کاملاً پر کرده و سپس مازاد آن را بردارید.

در فروش می توانید تصحیح کننده مبلمان یا رنگ های مختلف را پیدا کنید. چنین ابزاری بافت مایع تری نسبت به موم دارد ، بنابراین ، برای از بین بردن عیوب آشکار ، ممکن است لازم باشد در چند لایه اعمال شود.

با استفاده از یک ابزار تخصصی که برای ترمیم محصولات ساخته شده از این مواد طراحی شده است ، می توانید ایرادات مبلمان چرمی را برطرف کنید. این ترکیب دارای قوام خمیری است و پس از خشک شدن عملا با سطح اصلی ادغام می شود و ساختار پوست را به دست می آورد. فقط باید سایه مناسب را انتخاب کرده و محصول را در یک لایه یکنواخت و یکدست بمالید.

همچنین می توانید بتونه روی چوب برای فروش بیابید ، که به سرعت و کارآمد حتی آسیب های گسترده و خراش های عمیق را از بین می برد. چنین محصولی در رایج ترین رنگ های مختلف موجود است و پس از خشک شدن ، ساختاری شبیه به قطع درخت پیدا می کند.
برای ترمیم مبلمان چوبی جلا می توان از لکه استفاده کرد. اما باید با دقت و محلی اعمال شود ، در غیر این صورت کل سطح را خراب می کنید.

نکته: اگر خراش عمیق است ، قبل از ترمیم ، می توانید منطقه را با کاغذ سنباده یا مش مخصوص ماسه بزنید.

 

حذف خراش با استفاده از ابزارهای خانگی

چگونه خط و خش روی مبلمان را برطرف کنیم؟ می توان با استفاده از وسایل عملاً بداهه ، مرمت را در خانه انجام داد.

داروهای مردمی زیر می توانند نقص را از بین ببرند:

اگر سطح تیره است ، برای ترمیم آن می توانید از چای سیاه معمولی استفاده کنید. یک کیسه یا یک قاشق چایخوری از مواد اولیه ورق را بردارید ، آن را با نصف لیوان آب جوش پر کنید و سپس بگذارید تا یک برگ چای قوی و تیره به دست آید. در آن ، یک سواب پنبه را مرطوب کرده و ناحیه آسیب را با دقت درمان کنید.

اگر مبلمان از چوب تیره مانند بلوط قرمز ، گیلاس یا ونگ ساخته شده است ، می توانید از ید معمولی استفاده کنید. رنگ آن تقریباً لازم است ، بنابراین برای پوشاندن خط و خش ، تراشه های کم عمق و خراش ایده آل است. یک سواب پنبه ای را به محصول آغشته کرده و از آن برای رنگ آمیزی روی قسمت روشن استفاده کنید تا با سطح اصلی ادغام شود.

برای ایجاد خراشهای کمتر قابل توجهی که روی مبلمان چوبی نه چندان تیره ایجاد شده است ، می توانید از گردوهای معمولی استفاده کنید. آن را تمیز کنید تا هسته جدا شود. بعد ، آن را بگیرید و سطح را به طور فعال مالش دهید. روغن گردو به ساختار مواد نفوذ می کند که منجر به تورم و رنگ آمیزی آن می شود. بنابراین ، حفره تقریبا نامرئی می شود و سایه ای نزدیک به سایه اصلی به دست می آورد.

مخلوط روغن استیک کمک خواهد کرد. از یک قسمت سرکه و سه قسمت روغن زیتون تهیه می شود. ترکیب کاملاً مخلوط می شود تا یکدست شود و به مقدار زیاد روی محل شکاف اعمال شود. بهتر است چندین درمان انجام دهید و سپس با خیساندن محل مورد نظر با یک پارچه نرم غیر ضروری یا یک پارچه مرطوب ، تمام اضافی را بردارید. و این درمان واقعاً کار می کند ، زیرا سرکه چوب یا مواد دیگر با همان خواص را نرم می کند و روغن به ساختار نفوذ می کند و حجم را افزایش می دهد ، که باعث می شود نقص تقریباً نامرئی باشد.

این ابزار ممکن است برای بسیاری غیر منتظره و مضحک به نظر برسد ، اما حق وجود نیز دارد. شما باید از سس مایونز معمولی استفاده کنید و بهتر است چاق ترین و زرد رنگ باشد. این محصول با استفاده از یک سواب پنبه یا کبریت روی ناحیه آسیب دیده مشاهده می شود و مازاد آن پاک می شود. با خشک شدن سس مایونز ، خراش سفت شده و با یک سطح صاف ادغام می شود.

می توانید خراش ایجاد شده روی میز یا مبلمان دیگر را با روغن موتور معمولی حذف کنید ، اما برای چوب های سبک مناسب نیست. در چنین ابزاری ، یک پد پنبه را مرطوب کرده و محل را با دقت درمان کنید تا روغن به ساختار نفوذ کند و نه تنها لایه فوقانی ، بلکه لایه های عمیق تر را نیز پر کند.
سعی کنید با ارسال جریان بخار از آهن یا ژنراتور بخار ، منطقه را بخار کنید.

اما مهم است که با دقت و محلی عمل کنید ، زیرا قرار گرفتن در معرض رطوبت و گرما می تواند باعث تغییر شکل مواد شود. ناحیه آسیب دیده باید متورم و هم سطح با سطح اصلی باشد.

این روش مشابه روش قبلی برای کابینت ام دی اف است ، زیرا شامل قرار گرفتن در معرض حرارت نیز می شود. ابتدا باید خراش را مرطوب کنید. سپس محل را با یک پارچه مرطوب بپوشانید و آن را با اتوی گرم شده اتو کنید. سپس دوباره ناحیه را آبیاری کرده و اتو کشی را از طریق پارچه مرطوب بافته شده تکرار کنید. این روش را تا زمانی که درخت خراشیده متورم شود انجام دهید.

در پایان ، چند نکته. در مرحله اول ، مهم است که محصول مناسب را انتخاب کنید ، زیرا باید با محصول مطابقت داشته باشد ، یا حداقل رنگ آن مطابقت داشته باشد. ثانیاً ، ترکیب مورد استفاده نباید تهاجمی و سوزاننده باشد ، در غیر این صورت به جای ترمیم ، به مبلمان آسیب می رسانید.

مهم نیست که چقدر با مبلمان منزل خود ارتباط برقرار می کنید: کابینت ، میز کنار تخت ، قفسه ها ، کمد لباس – همه آنها به مرور به پوشیدن لباس خود وام می دهند. اگر مبلمان شکسته نشود ، هنوز نمی توان از آسیب های مکانیکی خارجی جلوگیری کرد. له ها ، تراشه ها و خراش ها ظاهر زیبایی مبلمان را خراب می کنند ، اما راه هایی وجود دارد که آنها را کمتر به چشم بیاورید یا از شر آنها خلاص شوید. نحوه از بین بردن خط و خش روی مبلمان با پوشاندن آنها ، به ادامه مطلب بروید.

 

تکنیک های حرفه ای برای کابینت ها و لوازم ام دی افی ضد خش

آسیب رساندن به مبلمان صیقلی یا رنگ آمیزی بسیار آسان است ، حتی با اکراه. گاهی اوقات این امر در طول تولید مبلمان اتفاق می افتد. حمل و نقل می تواند برای مبلمان کمتر آسیب زا باشد. بنابراین ، این سوال: چگونه می توان خراش را از مبلمان حذف کرد ، به خوبی شناخته شده است.

کارشناسان و متخصصان مدتهاست ابزارهای خاصی را توسعه داده اند که امروزه به راحتی می توان آسیب های قابل توجه مبلمان لاکی را برطرف کرد. ترکیبات شیمیایی ویژه را می توان در سالن مبلمان خریداری کرد ، جایی که آنها به صورت رایگان در دسترس هستند.

برای اصلاح وسایل داخلی ، توصیه می شود از لمس مبلمان استفاده کنید ، که با آنها می توانید ، فقط یک بار پس از خراشیدن ، عیب های سطوح چوبی و قطعات لمینت را ترمیم کنید. در زندگی روزمره ، چنین ابزارهایی گسترده هستند: استفاده از آنها آسان است ، فقط یک رنگ برای مبلمان چوبی انتخاب کنید. در اینجا اولین پاسخ به این سوال است: چگونه می توان خراش های عمیق روی مبلمان را برطرف کرد.

 

روش های سنتی برای پوشاندن خط و خش و رفع خراش کابینت ام دی اف

در عمل ، از داروهای مردمی برای پنهان کردن نقایص جزئی روی مبلمان استفاده می شود. آنها حتی قبل از اختراع مداد مومی و سایر مواد شیمیایی برای مردم شناخته شده بودند. همچنین در مواقع ضروری برای از بین بردن خط و خش روی مبلمان در خانه می توانید از مواد و محصولات دست ساز استفاده کنید.

 

گردو برای رفع خراش کابینت ام دی اف

با کمک یک گردو ، رنگ آمیزی یک درخت آسان است. بهتر است هسته از میوه خام و مقاوم در برابر حرارت گرفته شود. از مغز گردو برای پاک کردن خط و خش استفاده می شود. بنابراین ، ناحیه تحت درمان ، پس از مدتی رنگ آمیزی می شود و لاک روی سطح اعمال می شود.

کرم کفش به طور مشابه روی سطح عمل می کند ، اما در اینجا انتخاب سایه مناسب مهم است.

 

محلول ید برای رفع خراش کابینت ام دی اف

آیا نمی دانید چگونه خط و خش را از مبلمان جلا دهید و در عین حال می ترسید که به آن آسیب برسانید؟ از ید برای پوشاندن آسیب به مبلمان از رنگ قرمز تیره تا قهوه ای استفاده کنید. برای انجام این کار ، آن را با مقدار کمی آب رقیق کنید و از یک ظرف جداگانه برای این کار استفاده کنید. از یک سواب پنبه ای برای محلول روی خراش حاصل استفاده کنید.

 

برگ های چای برای رفع خراش کابینت ام دی اف

آیا می دانید دم کردن چای می تواند مواد طبیعی را لکه دار کند؟ بنابراین ، بسیار مناسب است و به طور گسترده ای برای پردازش سطوح چوبی و لاک زده در مکانهایی که تراشه ، ترک یا خراش ایجاد شده است استفاده می شود.

برای رسیدن به اثر دلخواه ، یک برگ چای قوی تهیه کنید ، مقدار زیادی پنبه را در آن مرطوب کرده و با یک عیب ناخوشایند بپوشانید.

 

رفع خراش کابینت ام دی اف با روغن زیتون و سرکه

استفاده از چنین ترکیبی همچنین می تواند خط و خش را از بین ببرد. برای تهیه محصول ، ۳ قاشق غذاخوری مصرف کنید. ل روغن و ۱ قاشق غذاخوری. ل سرکه همه چیز را در یک فنجان مخلوط کنید و با مخلوط به دست آمده ، منطقه آسیب دیده را پاک کنید و آن را صیقل دهید. پس از آن ، سطح را خشک کنید.

 

رفع خراش کابینت ام دی اف با موم و سقز

با استفاده از ۴ قسمت موم ، ۲ قسمت سقز و ۲ قسمت الکل ماستیک ، می توانید خراش های قابل توجه گچ و نقاط سفید روی سطح مبلمان را خنثی کنید. موم با حرارت کم گرم می شود و پس از رسیدن به غلظت مایع ، سقز را اضافه کنید. همه را کاملاً مخلوط کنید ، از روی حرارت برداشته و سرد کنید. برای پردازش سطح ، از تکه کوچکی از پارچه پشمی که با نفت سفید مرطوب شده است استفاده کنید و سپس به آرامی ماستیک را با آسیب روی سطح بمالید و آن را براق کنید.

 

روغن پخت و پز و الکل برای رفع خراش کابینت ام دی اف

با استفاده از این ترکیب ، به راحتی می توانید لکه های سفید بر جای مانده از اجسام داغ روی سطح میزها و میزها را از بین ببرید.

مواد را مخلوط کرده و ناحیه آسیب دیده را به صورت دورانی با یک پارچه پشمی پاک کنید.

نحوه از بین بردن خط و خش عمیق روی سطوح مبلمان
اگر سطح عمیقاً تغییر شکل داده است ، و نیاز به ماسک آسان وجود دارد ، و برای تراز کردن آن و نمی دانید چگونه خط و خش را از مبلمان لاک بردارید ، از روش زیر استفاده کنید:

 • نواحی آسیب دیده را بردارید.
 • بتونه ای را طراحی کنید که برای نجاری طراحی شده است.
 • بعد از اینکه لایه اعمال شده خشک شد ، بی نظمی ها را با کاغذ سنباده متوسط ​​سنباده بزنید.
 • ناحیه تحت درمان را با لکه سایه مناسب بپوشانید.
 • در بالا ، در صورت لزوم ، ۱-۲ لایه لاک بزنید ، که از سطح مبلمان محافظت می کند.

فرآیند حذف آسیب های عمیق از سطح درخت دشوار است زیرا مواد طبیعی سایه لکه اعمال شده را تغییر داده و کمی آن را جذب می کنند. بنابراین ، اگر یک مجموعه گران قیمت در خانه خود دارید و می ترسید آن را خراب کنید ، با یک متخصص تماس بگیرید که حرفه ای کار را انجام می دهد و به اشیا “زندگی جدید” می بخشد. در همه موارد دیگر ، آگاهی از نحوه حذف خط و خش روی مبلمان چوبی ، از داروهای خریداری شده یا عامیانه برای از بین بردن خط و خش به تنهایی استفاده کنید.

برای بازگرداندن ظاهر مبلمان چوبی قدیمی ، همیشه لازم نیست به کمک ابزارهای تخصصی متوسل شوید و تلاش زیادی را در این زمینه صرف کنید.

گاهی اوقات با استفاده از مصالح طبیعی خانگی ، که یافتن آنها در خانه دشوار نخواهد بود ، کاملاً ممکن است.

با استفاده از محصولات طبیعی معمولی مانند گردو ، سرکه و روغن گیاهی ، می توانید خراش های جزئی روی مبلمان خود را که در طول عمر خود روی آن ایجاد شده است ، پنهان کنید و رفع خراش کابینت ام دی اف انجان دهید
حتی وقتی پولیش برای رفع خراش کابینت ام دی اف کمک نمی کند ، این راه ساده به نجات می رسد.

فقط با استفاده از ۲ ماده ساده – سرکه و روغن نباتی – می توانید خش های مبلمان چوبی را برطرف کنید.

من قبلاً در مورد چگونگی خلاص شدن از شر خراش های زشت با گردوی معمولی صحبت کردم: شما باید آن را با یک سطح چوبی رنده کنید ، و خراش کمتر قابل توجه می شود (به نحوه بازگرداندن گوشه های ضعیف روی مبلمان؟) مراجعه کنید.
شیارها و شیارهای روی درخت با یک توده مهره نرم صاف می شوند.

روش شناخته شده ای برای رنگ آمیزی چوب تیره با ید وجود دارد – خراش ها را می پوشاند ، بعد از این روش می توانید چوب را با لاک بپوشانید و مبلمان ظاهر مرتب تری به خود می گیرد.

اما نحوه معرفی شما در حال حاضر بسیار موثرتر است. ۳/۴ فنجان روغن زیتون و ۱/۴ فنجان سرکه را با هم مخلوط کنید. با این مخلوط ، مبلمان چوبی خراشیده را بمالید ، چقدر استحکام کافی است! نتیجه فقط یک چشم برای چشم درد است. این یک لاک طبیعی ارزان است که خراش های بزرگ و کوچک را از بین می برد و همچنین ظاهر یک درخت پیر را بهبود می بخشد.

هر ترکیبی از روغن های خانگی و سرکه ها به روش مشابهی کار می کنند ، از موادی که در نوک انگشتان خود دارید استفاده کنید. می توانید روغن زیتون ، آفتابگردان ، کلزا ، بادام زمینی یا نارگیل را با سرکه سفید ، سیب یا شراب به نسبت ۳ به ۱ مخلوط کنید.
بسته به اندازه مبلمان مورد پردازش ، این مقدار قابل تنظیم است ، نکته اصلی این است که نسبت روغن و سرکه بدون تغییر باقی می ماند.

قبل از اقدام برای ترمیم ، لازم است مبلمان را کاملاً از گرد و غبار تمیز کنید. پس از آن ، یک پارچه خشک و تمیز را در محلول آماده شده روغن و سرکه مرطوب کرده و سطح چوبی را به آرامی پاک کنید. در حین پردازش ، متوجه خواهید شد که چروک های طولانی مدت ناپدید می شوند ، و پس از جذب و خشک شدن کامل محلول ، مبلمان ظاهر جدیدی پیدا می کند.

اگر نمی توانید از محلول آماده شده روغن و سرکه به طور کامل استفاده کنید ، باقی مانده آن را می توانید در خانه پیدا کنید. این داروهای خانگی علاوه بر مبلمان ، به بازسازی بیشتر محصولات چوبی دیگر مانند کاسه آشپزخانه ، قاشق ، تخته برش ، اسباب بازی ها و ابزار چوبی کمک می کند و همچنین به بهبود ظاهر کفپوش و پله های چوبی کمک می کند.

 

نحوه ساخت اسپری مخصوص رفع خراش کابینت ام دی اف

بر همین اساس ، می توانید یک اسپری عالی برای مبلمان بسازید

 • بطری اسپری خالی را تمیز کنید
 • روغن زیتون
 • سرکه
 • آب لیمو
 • ۱۸۰ میلی لیتر روغن زیتون را در یک بطری اسپری بریزید. پول را با روغن با کیفیت بالا هدر ندهید.
 • ۶۰ میلی لیتر سرکه اضافه کنید.
 • برای بوی دلپذیر ، ۱۰ میلی لیتر آب لیمو را به مخلوط اضافه کنید.
 • بطری اسپری را ببندید و مخلوط را تکان دهید.

محصول حاصله برای استفاده حدود یک ماه مناسب خواهد بود. برای از بین بردن آلودگی و خط و خش روی مبلمان ، از یک اسفنج تمیز و خشک استفاده کنید. بهترین چیز در مورد این دستور این است که می توانید آن را در عرض چند ثانیه بپزید و این مخلوط برای بدن انسان کاملاً بی ضرر است ، برخلاف مواد شیمیایی برای مبلمان که می توانید در فروشگاه خریداری کنید.

 

هشدارها:

از این روش برای مبلمان عتیقه و کابینت هایی جز کابینت ام دی اف استفاده نکنید. با یک مرمت کننده حرفه ای مبلمان مشورت کنید. داروهای خانگی برای بازسازی مبلمان چوبی که دارای خراش جزئی و فرسودگی سطحی از سن هستند ، بهترین کار را می کنند. پنهان کردن ترک های عمیق و آلودگی های جدی دشوارتر است ، بنابراین ممکن است نیاز به ترمیم حرفه ای داشته باشند.
همیشه محصولات انتخابی خود را در یک منطقه کوچک نامحسوس آزمایش کنید تا مطمئن شوید که نتیجه ای را برآورده می کنید که انتظارات شما را برآورده می کند.
اگر حساسیت مربوط به سرکه دارید این کار را نکنید.
با مشاهده خط و خش روی مبلمان مورد علاقه خود عجله نکنید تا ناراحت شوید – ابتدا سعی کنید با استفاده از این وسایل موثر آنها را از بین ببرید! چوب یک ماده طبیعی است که عاشق مواد طبیعی است.

دستکاری بی دقتی ، عملکرد مکرر ، جابجایی یا بازآرایی ممکن است اثاثیه را به بهترین شکل تحت تأثیر قرار ندهد و خط و خش ایجاد کند. آنها در برجسته ترین مکان ها ظاهر می شوند و ظاهر یک محصول چوبی را خراب می کنند. اگر برای مبلمان شما نیز مزاحمتی پیش آمد ، ناراحت نشوید – همه چیز قابل رفع است.

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و ساخت کابینت ام دی اف ضد خش

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز و طراحی زیبای اتاقی جذاب و داشتن یک اتاق خواب و خانه مدرن و زیبا کمک می کند.

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.

پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

  برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

  نظرات خود را در ارتباط با مقاله کابینت ایتالیایی برای ما بنویسید.

  شاد و موفق باشید.

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.