هزینه تمام شده بازسازی لبنیاتی

هزینه تمام شده بازسازی لبنیاتی

همه چیز درمورد هزینه تمام شده بازسازی لبنیاتی

مغازه لبنیاتی و فروشگاه‌هایی که عرضه کننده‌ی محصولات لبنی هستند، عمدتا از یک ساختار سنتی برخوردارند و صاحبان آن‌ها کم‌تر به فکر کردن نمودن ظاهر فروشگاه خود می‌باشند. البته بسیار مهم است که این مغازه‌های در کجا و در چه منطقه‌ای واقع شده است و آیا نمایندگی یک برند معروف در زمینه‌ی صنایع غذایی هستند یا خیر، که اگر این گونه باشد بدون شک دکوراسیون فعلی آن‌ها تا حدودی متفاوت از سایرین است و قطعا ایجاد تغییرات بیشتر در طراحی دکوراسیون مغازه لبنیاتی به نفع آن‌ها خواهد بود.

 

می‌خواهید لبنیاتی خود را بازسازی کنید؟ این نوشته‌ها مناسب کسب اطلاعات بیشتر درمورد هزینه تمام شده بازسازی لبنیاتی هستند!

 

 

نکاتی در طراحی و هزینه تمام شده بازسازی لبنیاتی

صاحبان مشاغل توجه داشته باشند که برای موفقیت در کسب و کار خودشان علاوه بر اینکه کیفیت، سلامت و تازگی محصولات لبنیاتی بسیار مهم می‌باشد و صد در صد در تامین رضایت مشتریان موثر خواهد بود، ظاهر مغازه، چیدمان زیبا و تمیز بودن و متفاوت بودن نیز باعث خواهد شد تا در نظر مشتریان بیشتر جلوه کنند. در مغازه لبنیاتی به دلیل نوع محصولاتی که به فروش می‌رسد چیدمان تا حدی متفاوت خواهد بود، زیرا از یخچال‌های صنعتی برای خنک نگه داشتن محصولات استفاده می‌شود، با این حساب با توجه به نوع تجهیزات هزینه‌های نیز تا حدی افزایش می‌یابد.

 

طراحی داخلی لبنیاتی و اهمیت آن

نحوه‌ی چینش یخچال‌ها و استفاده‌ی بهینه از فضای داخلی در مغازه لبنیاتی تا آن جایی اهمیت دارد که اگر با کمبود فضای داخلی مواجه هستید، از طریق چیدمان صحیح می‌توانید تا حد زیادی از کم‌ترین فضا بیشترین استفاده را ببرید.

 

چیدمان و دکوراسیون مغازه لبنیاتی

در طراحی‌های دکوراسیون مغازه لبنیاتی به نور پردازی نیاز می‌باشد اما قطعا این نیاز در آن حد که تکنیک‌های نورپردازی برای فروشگاه‌های لباس یا زیورآلات استفاده می‌شود، وجود ندارد و بیشتر شما به یک نور کلی برای روشن سازی محیط نیاز دارید. جالب است بدانید که محیطی که از نور کافی برخوردار باشد و تاریک نباشد، سالم‌تر و تمیزتر خواهد بود و همچنین مشتریان با وورد به آن مغازه احساس بهتری خواهند داشت.

بازسازی لبنیاتی

نوع متریالی که در طراحی دکوراسیون مغازه‌های لبنیاتی استفاده می‌شود، بسیار مهم می‌باشد و البته به این بستگی دارد که شما چه میزان بودجه در نظر گرفته اید. با توجه به اینکه معمولا در این فروشگاه از یخچال استفاده می‌شود استفاده از دکوراسیون‌های چوبی که متریالی که فضا را گرم‌تر جلوه دهد می‌توان استفاده کرد. به کارگیری قفسه‌ها برای قرار دادن سایر محصولات و همچنین قراردادن بخشی برای تست نمودن نمونه‌ی محصولات نیز می‌تواند به جذابیت فروشگاه شما اضافه نماید.

در طراحی دکوراسیون مغازه لبنیاتی استفاده از رنگ‌های مناسب بسیار اهمیت دارد. رنگ مناسب می‌تواند فضای داخلی را زیباتر و بزرگتر و حتی پاکیزه‌تر نشان دهد. رنگ‌هایی که برگرفته از طبیعت هستند، مثل سبز، رنگ‌های شاد و حتی رنگ سفید که در اغلب موارد مورد استفاده قرار می‌گیرد، بسیار پیشنهاد می‌شود. توجه داشته باشید که چیدمان و دکوراسیون فروشگاه شما باید بر حسب نیازها، نوع اجناس و محصولاتی که دارید صورت بگیرد و همچنین در تعیین یک طرح مناسب به نیازهای مشتریان و همچنین منطقه‌ی جغرافیایی نیز توجه داشته باشید.

 

اهمیت و تاثیر موارد بهداشتی در قیمت بازسازی لبنیاتی

دکوراسیون داخلی مغازه لبنیاتی هر چه که باشد باید به وجود و رعایت بهداشت در آن اهمیت زیادی داده شود. در واقع اگر در این مغازه‌ها بهداشت به خوبی رعایت نشود، محصولات تازه خیلی زود از بین می‌روند. برای آنکه موضوع بهداشت و تمیزی به خوبی رعایت گردد باید در دکوراسیون مغازه لبنیاتی اقداماتی را انجام داد. مهم‌ترین این اقدامات دیوار‌ها و کف مغازه است. به طور کلی مواردی از قبلی انتخاب پوشش مناسب برای دیوار‌ها و کف، تعبیه سیستم تهویه مناسب و پر قدرت، سیستم لوله کشی آب و فاضلاب مناسب و در نهایت الزام کارکنان به رعایت بهداشت فردی از طریق پوشیدن لباس‌های کار تمیز، قرار دادن مواد شوینده مناسب برای شستن دست‌ها و غیره، برای داشتن یک مغازه لبنیاتی شیک و تمیز لازم و ضروری است.

 

تقسیم فضا در بازسازی لبنیاتی

بسته به متراژ مغازه‌ای که در اختیار دارید می‌توانید فضا را به دو و یا سه بخش تقسیم کنید. بخشی مربوط به انبار است که وسایل، تجهیزات و مواد غذایی که نیاز به یخچال ندارند را می‌توان در آن قرار داد. بخش دیگر جایی است که در آن محصولات لبنی مانند ماست، خامه، پنیر، بستنی و غیره تهیه و ساخته می‌شوند. قسمت دیگر از مغازه نیز به فروش این محصولات اختصاص می‌یابد. هر کدام از این بخش‌ها با تجهیزات و دکوراسیون خاصی طراحی و ساخته و چیدمان می‌شوند.

 

تاثیر دیوار‌ها و کف در قیمت بازسازی لبنیاتی

یکی از مهم‌ترین بخش‌های دکوراسیون داخلی مغازه لبنیاتی پوشش دیوار‌ها کف مغازه است. بخش‌های مربوط به انبار و بخش آشپزخانه و محل مربوط به تهیه محصولات لبنی باید با سرامیک پوشیده شوند تا به راحتی توسط آب و مواد شوینده شسته شوند. شسشتشوی مدوام این بخش‌های مغازه لبنیاتی بسیار مهم و ضروری است به همین دلیلی از سرامیک در آن‌ها استفاده می‌شود.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | IMG 1 25 1 scaled

اما در بخش مربوط به فروش می‌توانید از پوشش‌های دیگری برای کف و دیوار‌ها استفاده کنید. برای داشتن یک مغازه لبنیاتی شیک پیشنهاد می‌شود از لمینیت برای کف و انواع دیوار پوش‌های چوبی، پلاستیکی و دکوراتیو برای دیوار استفاده شود. همچنین می‌توانید از ایده‌های خلاقانه و متفاوت نیز برای دیوار‌ها استفاده کنید.

 

تجهیزات لازم برای بازسازی لبنیاتی

مهمترین وسایل و تجهیزاتی که در دکوراسیون داخلی و بازسازی لبنیاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، تجهیزات و ظروف مربوط به تهیه محصولات مختلف، اجاق گاز، یخچال، شلنگ و شیرآلات آب است. در بخش فروش باز هم به یخچال برای نگهداری محصولات نیاز است. این یخچال‌ها بسته به نوع محصولی که در آن به فروش می‌رسد متفاوت هستند. مثلا یخچال بستنی‌ها با یخچال شیر و ماست متفاوت خواهد بود. با توجه به حجم محصولات و تنوع آن‌ها باید به تعداد لازم یخچال تهیه کنید. همچنین وجود میز مخصوص فروشنده، ترازو، ویترین و قفسه، لوازم و وسایل تزیینی دکوری و غیره در دکوراسیون مغازه لبنیاتی لازم است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | MG 9381 1

همانطور که گفته شد برای فروش انواع محصولات لبنی به یخچال‌های مختلفی نیاز است. شما می‌توانید این یخچال‌ها را با چیدمان‌های خاصی در مغازه تان قرار دهید. اگر می‌خواهید یک مغازه لبنیاتی شیک و منحصر به فرد داشته باشید، تمام آن چیزی که از لبنیاتی‌های قدیمی و سنتی در ذهن دارید به دور بریزید و به طراحی‌های جدید و مدرن فکر کنید. برای این کار می‌توانید از ام دی اف‌های رنگی کمک بگیرید و دکوری جالب توجه درست کنید.

دکوری که در آن هر یخچال جای مخصوص به خود را دارد و در واقع ام دی اف دور تا دور یخچال را پوشش می‌دهد. بر روی قسمت‌های ام دی افی می‌توانید از برچسب‌های فانتزی رنگی استفاده کنید و طرح‌های جالبی از محصولات مانند بستنی یا پنیر را ایجاد نمایید. این کار به کمک ریسه‌های نوری نئون هم قابل اجراست. همچنین در بخش‌هایی ماکت‌های بزرگی از بستنی، گاو، و دیگر المان‌هایی که به لبنیات مربوط است را قرار دهید تا محیط مغازه تان جذاب و دیدنی شود. مطمئن باشید که این تغییرات در فضای مغازه، مشتریان شما را بیشتر خواهد کرد.

بازسازی لبنیاتی

یکی از مهم‌ترین نکات در دکوراسیون مغازه لبنیاتی استفاده از رنگ‌های مناسب و نورپردازی حرفه‌ای است. مغازه‌ای روشن با رنگ‌های پر انرژی و شادی بخش و فروشنده‌ای خوش برخورد و خنده رو مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب می‌کند. برای طراحی دکوراسیون داخلی مغازه لبنیاتی از نماد‌ها و رنگ‌هایی که در طبیعت وجود دارد استفاده نمایید.

این نماد‌ها و رنگ‌ها احساس طبیعی و ارگانیک بودن محصولات شما را بیشتر به ذهن می‌آورد و بر میزان اعتماد مشتری مبنی بر تازه بودن محصولات تاثیر می‌گذارد. مثلا از رنگ سبز تازه که نمادی از چمن است بر روی بخش‌هایی از دیوار استفاده کنید یا میز فروشنده یا کانتر را با ام دی افی رنگ شده به شکل پوست گاو انتخاب کنید.

در بحث چیدمان و بازسازی لبنیاتی کوچک، استفاده‌ی هر چه بیشتر از رنگ‌های روشن در کنار نورپردازی مناسب به بزرگ جلوه پیدا کردن مغازه کمک می‌کند. در واقع بحث طراحی و نوع دکوراسیون همواره بر بزرگی و کوچکی مغازه اولویت دارد. به این معنا که شما می‌توانید چیدمان مغازه لبنیاتی کوچک خود را به نحوی انجام دهید که دلباز به نظر برسد. در چیدمان مغازه لبنیاتی کوچک فضای محدود مغازه خود را با یخچال‌های بزرگ و محصولات زیاد شلوغ نکنید و اجازه دهید مشتری در فضایی آرام و خلوت به خرید خود بپردازد.

بازسازی لبنیاتی

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.