کابینت هایگلاس ترک ترند 1403

کابینت هایگلاس ترک ترند 1403

آیا کابینت هایگلاس ترک ترند 1403 در آشپزخانه ایرانی مناسب است؟

یکی از سبک‌های دوست‌داشتنی در آشپزخانه‌های ایرانی، کابینت هایگلاس ترک ترند 1403 است. در حال حاضر در بسیاری از فروشگاه‌ها و کارگاه‌‌های تولیدی کابینت، کمد، دکور و سایر مصنوعات چوبی از ورق هایگلاس ترک صحبت‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شود در حال حاضر در کشور ما شهرت ورق کابینت هایگلاس ترک ترند 1403 حتی محصولات اروپایی بسیار بیشتر است. به طوری که میزان واردات آن‌ها به داخل کشور بسیار زیاد است و از آن‌ها در بخش‌‌های مختلف ساختمان‌ها و برای ساخت مصنوعات مختلف چوبی استفاده‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شود.

 

اگر به اطلاعات بیشتر درمورد کابینت هایگلاس ترک ترند 1403 احتیاج دارید، این نوشته‌ها را بخوانید!

 

 

کابینت هایگلاس ترک ترند 1403

گفتیم که در حال حاضر در بسیاری از فروشگاه‌ها و کارگاه‌‌های تولیدی کابینت، کمد، دکور و سایر مصنوعات چوبی از ورق هایگلاس ترک صحبت‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شود. این ورقه‌ها مانند سایر هایگلاس‌‌های ایرانی و خارجی از مغز ام دی اف، روکش دو روی کابینت ملامینه یا پی وی سی و روکش یک طرفه از جنس پلکسی گلاس ساخته شده‌اند. پلکسی گلاس نیز یک ماده پلیمری است که از پلی کربنات ساخته شده است.

کابینت هایگلاس فرامید بهترین کابینت آشپزخانه

این ماده به شفافیت و محکمی شیشه است اما برعکس شیشه بسیار سبک و نازک است. ورق کابینت هایگلاس ترک ترند 1403 برای مقاصد مختلفی به کار برده‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شوند. ویژگی‌های آن عبارت‌اند از:

 • ابعاد ورق کابینت هایگلاس ترک ترند 1403: طول و عرض ورق هایگلاس ترک از سایر ورقه‌‌های ام دی اف کمی کمتر است. به طوری که در اکثر اوقات در ابعاد 120 در 280 سانتی متر ساخته‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شوند. اما گاهی با ابعاد 120 در 240 سانتی متر نیز تولید‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شوند. ضخامت اکثر آن‌ها نیز 16 میلی متر است. لازم به ذکر است ورقه‌‌های هایگلاس ساخت ترکیه از نظر ابعاد به ام دی اف‌‌های ساخت اروپا نزدیک‌‌‌‌‌تر است.
 • طرح و رنگ بندی کابینت هایگلاس ترک ترند 1403: در گذشته ورقه‌‌های هایگلاس تنها به صورت براق تولید‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شد. علاوه بر این طرح آن‌ها نیز چندان متنوع نبود. اما در حال حاضر ورق هایگلاس ترک نیز مانند تولیدات سایر کشورهای آسیایی و اروپایی با رنگ‌ها و طرح‌‌های بسیار زیبا، متنوع و چشم نوازی تولید‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شوند. در مورد کد رنگ‌‌های ورقه‌‌های ترک باید بگوییم کدهای رنگ آن‌ها با کدهای رنگ هایگلاس‌‌های اروپایی یکسان است. همین مساله انتخاب را از میان آن‌ها راحت‌‌‌‌‌تر کرده است.
 • جنس و کیفیت ورق کابینت هایگلاس ترک ترند 1403: بخش اصلی تشکیل دهنده کابینت هایگلاس، ورق ام دی اف آن هاست. هرچه تراکم ام دی اف بیشتر باشد، کیفیت آن نیز بهتر است. ام دی افی که در ورق هایگلاس ترک به کار برده‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شود یا ساخت کارخانه جات تحت نظارت برندهاست و یا از کشور لهستان وارد‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شود. کشور لهستان یکی از برترین کشورها در ساخت ورقه‌‌های ام دی اف است.
 • جنس روکش و چسب به کار برده شده در ورق کابینت هایگلاس ترک ترند 1403: روکش پلکسی گلاس به کار برده شده در محصولات ترک، از نوع بهترین‌هاست. به طوری که در برابر اشعه‌‌های مضر خورشید نیز ایمن هستند. حتی چسبی که برای چسباندن آن‌ها به مغز ام دی اف به کار برده‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شود از کشورهایی مانند آلمان وارد‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شود. به همین دلیل است که ورق هایگلاس ترک مقاومت بالایی در برابر خط و خش، ضربه، رطوبت و آب و اشعه‌‌های خورشید دارد.
 • قیمت کابینت هایگلاس ترک ترند 1403: قیمت کابینت هایگلاس ترک بهترین کابینت آشپزخانه بسیار متغیر است. عواملی که باعث تفاوت قیمت کابینت هایگلاس ترک ترند 1403 می‌شوند عبارتند از:
  • قیمت ورقه‌‌های کابینت هایگلاس ایرانی و یا ترک برندهای مختلف متفاوت است.
  • قیمت ورقه‌‌های ترک بر اساس رنگ و طرحی که دارند نیز بالا و پایین‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شود.
  • ورقه‌‌هایی که طرح دار هستند از ورقه‌‌های ساده گران‌‌‌‌‌تر هستند.
  • کیفیت مغز ام دی اف به کار برده شده در ساخت ورقه‌ها نیز روی قیمت کابینت هایگلاس ترک تاثیر‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌گذارند.

 

معایب کابینت هایگلاس ترک ترند 1403

هر محصولی در کنار مزایا، معایبی نیز دارد. این نقاط ضعف برای برخی از افراد قابل چشم پوشی است و برای برخی دیگر به اندازه‌‌‌ای مهم است که قید خرید آن محصول را‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌زنند. شناخت معایب و مزایای یک محصول‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌تواند ما را در مسیر درستی برای انتخاب آن‌ها قرار دهد. بنابراین اگر شما هم قصد خرید کابینت هایگلاس ترک را دارید، بهتر است پیش از انتخاب و پرداخت هزینه، نسبت به نقاط قوت و ضعف آن‌ها اطلاعات کاملی کسب کنید. برخی از معایب آن‌ها عبارتند از:

 • این ورقه‌ها کاملا ضد آب نیستند. بنابراین هنگام استفاده از آن‌ها در وسایل مختلف باید مراقب برخورد آب به مغز آن‌ها بود.
 • جای لک دست روی ورقه‌‌های هایگلاسی که رنگ روشن دارند بسیار مشخص و آزار دهنده است. بنابراین هنگام استفاده از آن‌ها باید مدام آن‌ها را تمیز کرد.
 • برخی از ورقه‌ها لبه‌‌هایی تیز و برنده دارند.
 • درست است که ورق هایگلاس ترک مقاومت بالاتری نسبت به ضربه و خط و خش دارد. اما جنس آن‌ها به گونه‌‌‌ای است که کاملا در برابر خط و خطوط ایمن نیستند.

 

مزایای کابینت هایگلاس ترک ترند 1403

انواع ورق هایگلاس به کار برده شده در کابینت هایگلاس ترک ترند 1403 مزایایی دارند که آن‌ها را برای ساخت انواع مصنوعات چوبی مناسب کرده است:

 • این ورقه‌ها دوام بسیار زیادی دارند. به طوری که به راحتی خراب‌‌‌‌‌‌‌‌ نمی‌شوند، پوسته پوسته نشده و طول عمر بالایی دارند.
 • این ورقه‌ها نسبت به سایر ورقه‌‌های ام دی اف، مقاومت بالاتری نسبت به رطوبت و آب دارند.
 • زیبایی طرح و رنگ ورق‌‌های هایگلاس ترک نیز یکی از مهمترین مزایای آن هاست.
 • مقاومت ورقه هایگلاس ترک در برابر خط و خش و ضربه نسبت به سایر تولیدات بیشتر است.
 • تنوع طرح و رنگ این ورقه‌ها باعث شده است هر کسی با هر سلیقه‌‌‌ای و هر نیازی بتواند از آن‌ها برای تکمیل دکوراسیون داخلی خانه، محل کار یا فروشگاه خود استفاده کند.

هایگلاس ترک بهترین کابینت آشپزخانه

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.