خدمات کابینت یزد

خدمات کابینت یزد

ارائه کلیه خدمات کابینت یزد

گریت کابینت به عنوان یکی از برترین سرویس های مشاوره، فروش و نصب انواع کابینت آشپزخانه آمادگی خود را برای ارائه خدمات کابینت یزد مشتاقانه اعلام می دارد. گریت کابینت دارای تیم حرفه ای و مجرب در زمینه خدمات نجاری و کابینت آشپزخانه، کمد دیواری، انواع میز، انواع سرویس خواب و تخت ها با کادری مجرب آماده همکاری با شما بزرگواران است. خدمات گریت کابینت به طور خلاصه شامل طراحی و ساخت کابینت، تعمیرات کابینت، خرده کاری کابینت، مونتاژ و دمونتاژ کابینت چوبی و وسایل چوبی، ساخت وسایل جوبی، تعمیرات وسایل چوبی، رنگ آمیزی کابینت، انواع روکش کابینت، سی ان سی و وسایل چوبی و موارد دیگر می شود. در ادامه خدمات کابینت یزد ارائه شده توسط گریت کابینت را بررسی می کنیم.

 

انواع خدمات کابینت یزد

طراحان و دیزاینرهای دکوراسیون کابینت آشپزخانه را در دو سبک کابینت کلاسیک و کابینت مدرن را برای طراحی محیط آشپزخانه در نظر گرفته اند. در ادامه به تشریح این دو سبک و معرفی انواع کابینت آشپزخانه و دسته بندی آن ها می پردازیم.

 

خدمات کابینت مدرن یزد

خدمات کابینت یزد در این سبک یعنی سبک کابینت مدرن و خدمات مربوط به کابینت مدرن در یزد، سادگی در اولویت است، بسیاری از افراد دوستدار یکنواختی هستند چرا که بعد از مدت ها همچنان چشم نواز خواهد ماند؛ در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن معمولا رنگ درب ها و نمای کابینت یکدست یک رنگ هست، البته در این سبک میتوان از تلفیق کابینت آشپزخانه دو رنگ یا ترکیبی استفاده کرد که معمولا یک رنگ آن سفید و رنگ دوم میتواند قهوه ای براق ، روکش چوب مات و هر رنگ دیگری باشد؛ به طور کلی میتوان سبک مدرن در کابینت آشپزخانه را به انواع زیر دسته بندی کرد.

 

خدمات کابینت آشپزخانه ام دی اف مات

یکی از قدیمی ترین و در عین حال ماندگارترین نوع کابینت آشپزخانه است،که از ورق های ام دی اف مات تولید می شود. این نوع کابینت ها ارزان و در عین حال اگر از ورق های مرغوب استفاده شود، جز ماندگارترین ها هم هستند.

 

خدمات کابینت هایگلاس یزد

اولین و بارزترین مشخصه این نوع کابینت آشپزخانه، براقیت آن است که باعث بزرگ تر نشان دادن محل آشپزخانه تان خواهد بود، از طرفی همین براقی میتواند مشکل ساز هم باشد و نیاز به مراقب و تمیزی بیشتری نسبت به نوع مات داشته باشد.

 

خدمات کابینت یزد چوب طبیعی مدرن

زمانی که صحبت از چوب طبیعی میشود، شاید انواع کابینت آشپزخانه حرفی برای گفتن نداشته باشند، چرا که بعد از نصب این نوع کابینت ها در محیط آشپزخانه تان قطعا با شما حرف خواهند زد! چوب نماد طراوت و زنده بودن است، این نوع از کابینت آشپزخانه قابلیت رنگ، تراش و حکاکی روی آن را دارد و با کمی ذوق میتوان محصولی متفاوت خلق کرد؛ در نظر داشته باشید این مدل از کابینت را میتوان در سبک های مدرن، کلاسیک و تلفیقی (مدرن کلاسیک) تولید کرد.

 

خدمات کابینت آشپزخانه یزد کلاسیک

یکی دیگر از انواع کابینت آشپزخانه نوع کلاسیک آن است. حس سلطنتی و شاهنشینی به واسطه حضور گل های بر جسته، منبت های ابزار خورده، تراش درب ها، ستون ها و سر ستون ها از مشخصه های کابینت آشپزخانه کلاسیک است.

 

خدمات کابینت یزد ممبران یا وکیوم

یکی از محبوب ترین و در عین حال ارزان ترین انواع کابینت آشپزخانه از نوع کلاسیک بین خدمات کابینت یزد، کابینت ممبران است؛ فرآیند ساخت آن به این صورت است که ورق های خام ام دی اف (ورق های بدون روکش) توسط دستگاه سی ان سی نقش و نگارهایی بر روی آن ایجاد میشود و سپس توسط دستگاه پرس وکیوم روکش (به همراه چسب، حرارت و فشار) بر روی آن چسبانده میشود؛ از مزیت های آن به ضد آب بودن و از معایب آن بلند شدن روکش بر اثر حرارت میتوان اشاره کرد؛ اگر قصد انتخاب این نوع کابینت آشپزخانه را دارید حتما از کیفیت روکش وکیوم و چسب آن اطمینان کامل حاصل فرمایید؛ چسب آلمانی هنکل و روکش کره ای بهترین نوع آن هست.

 

خدمات کابینت یزد چوب طبیعی

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | kitchen refacing montreal montreal pointe claire before after ArmoiresEnGros.com min

در مورد کابینت چوب طبیعی ، توضیحاتی در قسمت بالا در سبک مدرن خدمتتان ارائه دادیم اما در سبک کلاسیک کابینت آشپزخانه چوب طبیعی المان هایی به نما کابینت شامل: تاج، پاخور، ستون های زمینی، دیواری، نیمه کمدی و کمدی به همراه سر ستون های منبت کاری شده به نمای کابینت آشپزخانه اضافه می شود. دقت کنید به این نوع از کابینت آشپزخانه چوبی هم گفته می شود.

 

خدمات کابینت یزد روکش چوب

بسیاری از افراد تمایل به پرداخت هزینه زیاد کابینت چوبی را ندارند اما برای خدمات کابینت یزد کابینت چوبی را می پسندند، ما به شما کابینت آشپزخانه روکش چوب را معرفی میکنیم؛ دقت کنید کابینت آشپزخانه چوبی مغز آن هم از چوب طبیعی است اما کابینت روکش چوب مغز آن از ام دی اف و روکش آن از چوب است، این روکش ها لایه ای نازک از چوب طبیعی است. از روکش های معروف میتوان به افرا، راش، گردو اشاره کرد که هرکدام دارای رنگ و طرح چوب مختلف می باشد.

 

کابینت آشپزخانه انزو یزد

شاید قرار دادن نام کابینت انزو در سبک کلاسیک، کمی اشتباه باشد و بهتر باشد آن را در سبک مدرن کلاسیک از انواع کابینت آشپزخانه قرار داد؛ این نوع کابینت ها براقیت نسبتا بیشتری نسبت به کابینت آشپزخانه های گلاس دارد، مراحل ساخت آن همانند کابینت ممبران است با این تفاوت که در این نوع از کابینت آشپزخانه ضخامت درب ها از ورق های 25 میل به همراه تراش دور درب ها تولید میشود؛ این تراش ها روندی کاهشی دارد به همین دلیل از ورق های 25 میل به جای 16 میل استفاده می شود.

 

کابینت آشپزخانه پولیشی در یزد

رنگ پولیش، ماده ای خمیری شکل است که پس از ترکیب با مواد پایه نفتی و اضافه کردن رنگ دلخواه، بر روی درب های خام زده میشود،که در دو نوع براق و مات قابل استفاده است؛ اما نوع براق آن هواداران بسیار بیشتری دارد،به طوریکه بعد از رنگ کاری، سمباده کاری و پولیش درب ها به گونه ای است که یک شیشه به ضخامت 3 میل بر روی درب های کابینت آشپزخانه تان قرار گرفته این یعنی براقیت محض، ترکیب آشپزخانه کابینت رنگ پولیشی با طراحی انزو هواداران بسیاری دارد، اگر دوستدار براق بودن سطح کابینت هستید و در عین حال سلطنتی بودن کابینت های کلاسیک را ترجیح میدهید، حتما آن را انتخاب کنید.

 

خدمات کابینت آشپزخانه خاص جواهر یزد

کابینت لوکس به طور اختصاصی توسط تیم گریت طراحی و تولید می شود، حال که با انواع کابینت آشپزخانه آشنا شده اید، نوبت به رونمایی از آن شده است، ما در کابینت آشپزخانه جواهر بهترین های هر سبک را جمع آوری کردیم؛ ترکیب کابینت روکش چوب، چوب طبیعی، رنگ پولیش، طرح انزو و همچنین استفاده از ورق های یک میل طلایی استقاده میشود، در نظر داشته باشید تولید این نوع کابینت آشپزخانه ظرافت های خاص دارد، چرا که این کابینت آشپزخانه خاص، از تلفیق ساخت کابینت و صنعت رنگ و دکوراسیون دارد. کابینت خاص جواهر از پر تقاضا ترین کابینت ها در منطقه یزد، تهران، یزد و یزد به شمار می رود. این کار از صفر تا صد به صورت تخصصی توسط گریت کابینت طراحی و تهیه شده و مواد اولیه آن از بهترین متریال کابینت سازی در دنیا هستند.

 

با تجربه ترین گروه کابینت سازی در یزد

امروز با لطف منان با همت و تلاش مدیران و کارشناسان گروه کابینت و دکوراسیون گریت توانسته ایم بر کیفیت صنعت دکوراسیون بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم. طراحی، تولید و اجرای انواع کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک اعم از کابینت ممبران، انزو، نئوکلاسیک و غیره، سرویس خواب کودک و نوجوان، سیسمونی، ست تی وی، درب‌های ممبران و پرس وکیوم، اجرای دکوراسیون‌های اداری، تجاری و مسکونی از جمله فعالیت‌ های مجموعه گریت کابینت می‌ باشد. برای خدمات کابینت یزد با ما تماس بگیرید!

تجربه، بهره برداری از تکنولوژی روز و ساخت محصولات با مواد اولیه با کیفیت و از همه مهمتر قیمت کابینت فاکتور های تصمیم گیری مشتری می باشد با پشتبانه لطف ایزدی و به کار گیری تلاشی بی وقفه مشتری مداری را سر لوحه راه مان ساخته ایم، هدف اصلی ما گسترش دامنه مشتریانمان هست، مشتریانی که محصولی با کیفیت میخواهند، مشتریانی که محصول با کیفیت را با ارزان ترین قیمت کابینت آشپزخانه ممکن میخواهند، بازار هدف گروه کابینت و دکوراسیون گریت این مشتریان هست، مشتریانی که عادت دارند کابینت با کیفیت را به قیمت بخرند، ما برای این مشتریان فرش قرمز پهن خواهیم کرد. هم سو شدن با این مهم از والاترین اهداف گروه کابینت و دکوراسیون گریت به عنوان تولید کننده ممتاز در سطح ایران از همان ابتدای مسیر بوده است به موجب این امر با بهره گیری از طرح های برتر در صنعت تولید کابینت پیش گام بوده ایم.

گروه کابینت و دکوراسیون گریت با بیش از ۱۵ سال در زمینه طراحی و تولید انواع کابینت کلاسیک و مدرن و دکوراسیون داخلی است. کارخانه این شرکت در تهران سعادت آباد سرو شرقی پلاک ۳۹ طبقه ۵ واحد ۱۰ واقع شده است. شما عزیزان ساکن یزد یا بزرگوارانی که تمایل به انجام پروژه های کابینت، کمد دیواری و سایر ملزومات منزل در یزد دارید، می توانید در هر ساعتی از روز از پشتیبانی سایت استفاده کنید، همچنین متخصصین و مهندسین شرکت کابینت و دکوراسیون گریت کابینت آماده خدمت رسانی و مشاوره رایگان به شما عزیزان جهت ارائه خدمات کابینت یزد می باشند، همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض انواع کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید! از مشاوره واتس اپی یا تماس مستقیم استفاده کنید، منتظرتان هستیم!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.