کورین ایرانی

کورین ایرانی

کورین ایرانی

امروزه تنوع محصولات در دنیای ساخت و ساز به قدری زیاد شده است که پس از زمان کوتاهی که یکی متریال معرفی و اجرا می شود متریال دیگری به بازار عرضه می شود.

این تولیدات به وسیله دستگاه های پیشرفته و البته نیروی انسانی ماهر به وجود می آید که به عبارتی می توان گفت هنر کارشناسان و تجهیزات پیشرفته با یکدیگر ترکیب شده اند و دنیای طراحی ها رونق داده اند.

یکی از همین متریال های مرغوب که از آن در طراحی داخلی و آشپزخانه استفاده می شود «کورین» می باشد.

 

پیشنهاد نویسنده: انواع کابینت آشپزخانه

 

کورین ایرانی

کورین چیست؟

برای درک بهتر مطلب ما در ابتدا کورین را به صورت موشکافانه ای بررسی می کنیم تا از ساخت و متریال آن آشنا شوید.

این محصول در واقع یک سنگ مصنوعی است که به دست شیمیدان در سال 1967 اختراع شده است.این شیمیدان برای ساخت این محصول اکریلیک و مواد معدنی را با یکدیگر ترکیب کرده و در نهایت یک محصول با کیفیت را اختراع کرده.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | korean irani 1 min

این ترکیب در قالب ها ریخته می شوند و به صورت ورق های کورین در بازار عرضه می شوند و به عنوان متریال مرغوب برا صفحه کابینت در طراحی داخلی آشپزخانه استفاده می شوند.

هر متریال هنگامی که ساخته می شود پس از اینکه به دست مشتری میرسد و در منازل به کار گرفته می شود مزایا و معایبی از خود نشان می دهد.

البته این امری طبیعی است به دلیل اینکه سازگاری متریال ها با محیط کار دشواری می باشد.

در این قسمت به مزایای صفحه کورین می پردازیم. با ما همراه باشید.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت آشپزخانه

 

کورین ایرانی چیست؟

کورین ایرانی در واقع همان کورین است اما با این تفاوت که خاصیت انعطاف پذیری ندارند و تنها در برخی از انواع خاص آنها این مورد مشاهده میشود.

مزیت کورین های ایرانی قیمت مناسب آن ها است.به دلیل اینکه قیمت مناسبی دارند افراد بسیاری آن را برای طراحی داخلی آشپزخانه استفاده می کنند.

سنگ کورین

سنگ کورین

اما باید دقت داشته باشید که کیفیت محصول باید در راس انتخاب شما قرار گیرد به دلیل اینکه اگر محصول بی کیفیت را تهیه کنید پس از مدت دچار آسیب دیدگی می شود و مجبور هستید هزینه ای جداگانه برای تعمیر و تعویض آن پرداخت کنید.

البته در خصوص کورین های ایرانی باید بگوییم که داراری کیفیت های نسبتا خوبی هستند و در برخی موارد دیده شده است که کیفیت آن ها برابر با کورین های خارجی هستند که در این صورت با قیمت مناسبی که دارند، صرفه جویی در هزینه برایتان خواهد داشت.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت مدرن

 

ویژگی سنگ کورین

هر محصول در زمانی که ساخته می شود قطعا دارای ویژگی هایی است که مشتریان جذب آن می شوند. البته در این موضوع نظر طراحان شرط است به دلیل اینکه طراحی داخلی آشپزخانه را انجام می دهند و انتخاب این محصولات در تخصص آن ها خواهد بود.

 

درزگیری راحت

هنگامی که صفحه های برش خورده کورین در کنار یکدیگر نصب می شوند تا یک صفحه کابینت زیبا را به وجود بیاورند، پس از سمباده زدن و پولیش نهایی متوجه درزهایی که به یکدیگر نصب شده اند نمی شوید.

به دلیل اینکه نصب این محصول بسیار تمیز و با دقت انجام می گردد و به عنوان یک محصول با کیفیت در آَپزخانه خودنمایی می کند.

 

انعطاف پذیری

این سنگ مصنوعی به هر شکلی که مد نظرتان است تغییر حالت می دهد.

برای اینکه یک فضای متفاوت داشته باشید می توانید نمونه هایی از این محصول را مشاهده کنید و از آن ها ایده بگیرید.

 

لبه های متنوع

در طراحی محصولات معمولا تنوعی در ساخت لبه های متنوع وجود ندارد و این کورین است که تزئین لبه ها را تا بیست مدل ساپورت می کند.

نمونه های متنوعی که در لبه های کورین وجود دارد باعث محبوبیت این محصول در معماری شده است.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.