0 تا 100 راهکارهای بازسازی فروشگاه موسیقی

0 تا 100 راهکارهای بازسازی فروشگاه موسیقی

راهنمای جامع 0 تا 100 راهکارهای بازسازی فروشگاه موسیقی

همانطور که همه‌ی ما می‌دانیم اقدام برای بازسازی ملک تجاری اعم از پاساژ یا یک مغازه کوچک به هر شکل و نوسازی آن تصمیم بزرگی است که با توجه به عوامل مختلفی مانند میزان بودجه در دسترس شما و نیازهایتان باید گرفته شود. یکی از مهم‌ترین مکان‌ها که بازسازی و نوسازی آن از اهمیت زیادی برخوردار است قطعا فضای کسب و کار و ملک تجاری شماست مخصوصا دوستانی که صاحبان قدیمی و با سابقه در زمینه املاک تجاری هستند بدشان نمی‌آید که مغازه و محل کسب و کار و یا دفتر اداری خود را بازسازی کرده و آن را مدرن و به روز سازند. این مسئله برای املاک از نوع اجاره نیز صدق میکند و فرقی ندارد که شما صاحب مغازه باشید و یا برای مدتی آن را اجاره کرده اید. شما باید در درجه اول این موضوع را مشخص کنید که چه فضاهایی از این ملک شما نیاز به بازسازی دارد و آیا این بازسازی به زیر ساخت‌ها مانند تاسیسات هم مربوط می‌شود یا خیر؟

 

قصد بازسازی فروشگاه موسیقی خود را دارید؟ این نوشته‌ها را هم حتما بخوانید!

 

 

چرا بازسازی مراکز آموزشی و تجاری اهمیت دارد؟

نمای یک فضای تجاری اهمیت زیادی در بهبود خدمات و کاربری آن فضا دارد و همین‌طور در مواقع دیگر برای جلب مشتری لازم و ضروری به نظر می‌رسد و تنها به دلیل استیجاری بودن مکان نمی‌توانید از دکور کردن آن چشم پوشی نمایید. دکور کردن یک مغازه شاید در ابتدا کار سخت و دشواری به نظر نیاید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | caf06341eaf034b5ade933ca83f8e3b6 1

یک فضای تجاری قطعا به علت کاربردی بودن فضا دارای استانداردهایی از نظر وسایل و مطابقت دکوراسیون داخلی با این وسایل است.به طور مثال در مکانی که میز مدیریت قرار می‌گیرد نوع دکوراسیون با فضایی که کانتر پذیرش قرار دارد متفاوت خواهد بود.

 

هزینه‌ی بازسازی فروشگاه موسیقی

اگر قصد بازسازی مغازه، کارگاه، رستوران، فروشگاه یا هر فضای مشابه دیگر خود را داشته باشید، قطعاً بدون دانستن اینکه چقدر این بازسازی هزینه خواهد داشت نمی‌توانید انتخاب درستی برای بازسازی داشته باشید. پیش بینی هزینه پروژه بازسازی ساده چندان مشکل نیست. اما در مورد پروژه‌‌‌‌‌های بازسازی که با طراحی دکوراسیون داخلی همراه است، این پیشبینی قیمت دکوراسیون و بازسازی بسیار سخت‌تر و پیچیده‌تر خواهد شد.

اولین مرحله، پیش‌بینی حدودی هزینه است که در زمان تصمیم گیری اولیه بدرد شما خواهد خورد. با دانستن حدود هزینه‌ای که قرار است برای بازسازی مورد نظر خود پرداخت نمایید، از همان ابتدا مشخص‌‌‌‌ می‌شود که شرایط مالی شما برای انجام بازسازی مناسب است یا نه و از پس قیمت بازسازی فروشگاه موسیقی برمی‌آیید یا باید به فکر گزینه‌ای دیگر باشید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Main street music 42 inkاما دومین مرحله، زمانی است که میخواهید برای بازسازی مغازه خود برنامه ریزی دقیقی نمایید، پیمانکار بازسازی انتخاب کرده و با ایشان قرارداد بازسازی ببندید. در اینجا لازم است تا حد ممکن هزینه بازسازی که پیش بینی می‌شود دقیق باشد. کارشناسان با توجه به تجربه و تخصص خود در مورد پروژه‌‌‌‌‌های بازسازی، تمام مراحل و شرایط پروژه شما را پیشبینی‌‌‌‌ می‌نمایند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ss 11025 4765510 21 ink

پس از آن هزینه‌‌‌‌‌های مربوط به هر یک را با دقت محاسبه‌‌‌‌ می‌نمایند. در نهایت هم نتیجه‌ی این محاسبات دقیق را به صورت یک مبلغ مشخص با ۵ الی ۱۵ درصد خطا به شما اعلام‌‌‌‌ می‌نمایند. این درصد خطا بستگی به پیچیدگی طراحی داخلی و بازسازی فروشگاه موسیقی شما دارد. هر مقدار طرح شما ساده‌تر باشد، این درصد خطا در پیش‌بینی هزینه کمتر خواهد بود.

 

مدت زمان بازسازی فروشگاه موسیقی

در مورد بازسازی ساختمان مسکونی یا منزل و حتی ادارات، مدت زمان بازسازی بسیار اهمیت دارد. اما حساسیت و اهمیت مدت بازسازی یک مغازه یا فروشگاه و یا هر فضای تجاری دیگری، چندین برابر فضاهای مسکونی اداری است. دلیل آن هم این است که هر روز، تعطیل بودن یک فروشگاه، به معنای از دست رفتن درآمد روزانه مالک یا مستأجر آن فروشگاه و از آن بدتر، از دست دادن مشتری‌های دائم و وفادار آن کسب و کار است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | vaadak store cropped 1627468159 ink

به همین دلایلی که ذکر شد، معمولاً پروژه‌‌‌‌‌های بازسازی مغازه یا فروشگاه، بصورت فشرده و در زمان کوتاه انجام‌‌‌‌ می‌شود. این موضوع باعث‌‌‌‌ می‌شود نیروهای کار در چند شیفت مشغول به کار باشند. تعداد نیروهای کار نیز از تعداد استاندارد آن بیشتر خواهد بود. این فشردگی در کار، اگر به صورت درستی مدیریت و کنترل نشود باعث خواهد شد کیفیت بازسازی تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند. بنابراین برآورد مدت زمان بازسازی یک فضای تجاری باید قطعاً توسط افراد متخصص و باتجربه‌ای که سابقه‌ی مدیریت و برنامه‎ریزی پروژه‌‌‌‌‌های بازسازی تجاری، فروشگاهی و مغازه‌‌‌‌‌ها را داشته‌اند انجام شود.

 

نکات مهم و 0 تا 100 راهکارهای بازسازی فروشگاه موسیقی

در این بخش چند نکته مهم که در زمان بازسازی فروشگاه موسیقی، براساس تجربه‌ی ما نیاز به توجه دارد را به صورت خلاصه بیان‌‌‌‌ می‌کنیم:

  • حتماً با داشتن مجوز بازسازی، فروشگاه یا مغازه آلات موسیقی خود را بازسازی نمایید. دردسر تعطیل شدن و تأخیر در بازسازی مغازه شما، قطعاً بیشتر از دردسر و هزینه‌ای است که برای اخذ مجوز بازسازی تجاری می‌پردازید و صرف‌‌‌‌ می‌کنید.
  • همان‌طور که اشاره شد، معمولاً بازسازی پروژه‌‌‌‌‌های تجاری مانند مغازه یا فروشگاه، بصورت فشرده و در چند شیفت انجام‌‌‌‌ می‌شود. برای اینکه در زمان کار در شیفت شب، از طرف نیروهای شهرداری‌ها ممانعتی برای انجام کار بازسازی شما پیش نیاید، حتماً یک سر به شهرداری ناحیه‌ای که فروشگاه شما قرار دارد بزنید و هماهنگی لازم را برای کار در شیفت شب انجام دهید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Kramer Guitars Same Day Music ink

  • حتماً پیش از انتخاب مصالح و شیوه بازسازی فروشگاه موسیقی و تغییر دکوراسیون فروشگاه خود، با صنف یا سازمانی که برروی کسب و کار شما نظارت دارد، هماهنگی لازم را انجام دهید.
  • اگر فروشگاه یا مغازه شما داخل پاساژ یا یک مجتمع تجاری قرار دارد، معمولاً قوانین و محدودیت‌هایی در این مجموعه‌‌‌‌‌های تجاری برای بازسازی واحدهای تجاریشان تعیین شده است. در مورد این محدودیت‌ها، پیش از بازسازی فروشگاه موسیقی، هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.
  • در مورد فضاهای تجاری مانند فروشگاه موسیقی که نیاز به نصب یا جانمایی تجهیزات یا دستگاه‌‌‌‌‌های خاصی دارند، باید حتماً مشخصات و شرایط نصب و جانمایی این دستگاه‌‌‌‌‌ها بصورت دقیق کنترل شود.
  • در زمان تصمیم‌گیری برای بازسازی فروشگاه موسیقی، به کارکنان و فروشندگان نیز همان‌قدر که به مشتری توجه‌‌‌‌ می‌شود باید توجه کنیم.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | SamAsh 27 1

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.