10 ایده مخصوص برای کابینت آشپزخانه نقاشی شده!

10 ایده مخصوص برای کابینت آشپزخانه نقاشی شده!

کابینت آشپزخانه نقاشی شده، چرا و چه طور؟!

شاید با دیدن این عنوان تعجب کنید و از خود بپرسید که چرا باید از کابینت آشپزخانه نقاشی شده استفاده کرد؟ کابینت آشپزخانه نقاشی شده چیست و آیا روش به درد بخوری برای طراحی یک آشپزخانه زیبا و جذاب است؟

این روش با استفاده از زمان، برای ایجاد جلوه ای تمیز به کابینت ها، با رنگ هایی که به تازگی توسعه یافته اند کار شما را آسان تر می کند. وقتی شما حداقل هزینه رنگ و مواد را با هزینه فوق العاده بالای کابینت آشپزخانه جدید مقایسه کنید، رنگ آمیزی کابینت های شما یک برنده واقعی است.

 

نکته مهم قبل از شروع نقاشی کابینت ها!

قبل از شروع اولین کار در این پروژه، به یاد داشته باشید که این پروژه چیزی فراتر از یک کار سریع و یک روزه است. هر وسیله ای در کابینت آشپزخانه شما باید برداشته شود و با خیال راحت نگهداری شود. درها و کشوها باید برداشته شوند. ابتدا هر سطحی را که می خواهید رنگ آمیزی کنید نیاز به تمیزکاری کامل دارد. هنگام رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه یکی از دو جهت را انتخاب کنید: استفاده از مواد جمع شده به صورت جداگانه یا کار با کیت های روکش همه در یک ساخته شده مخصوص کابینت ها.

خرید لوازم جداگانه برای کابینت نقاشی بیشترین انعطاف پذیری و دامنه انتخاب رنگ را دارد. لوازم از جمله آستر ، رنگ و وسایل نسبتاً ارزان هستند و تهیه آنها آسان است. این لوازم شامل:

 • 100 درصد اکریلیک یا رنگ های روغنی
 • TSP (تری سدیم فسفات)، یک محلول تمیز کننده با هزینه کم
 • سطل و اسفنج تمیز
 • سمباده
 • پارچه تک
 • آغازگر
 • چاقوی بتونه ای
 • قاب غلتکی
 • رول غلتک
 • سنباده نوسان برقی
 • مسواک های با کیفیت بالا
 • سمپاش رنگی با حجم زیاد، فشار کم (HVLP) (اختیاری)

نقاشی کابینت ها با استفاده از کیت

کیت های نقاشی کابینت شامل بسیاری از مواد مورد نیاز شما هستند ، اما نه همه. کیت های رنگ آمیزی کابینت گران هستند ، اغلب هزینه بیشتری نسبت به مجموع قطعات آنها دارند. در همین راستا گریت کابینت یک فرایند چند مرحله ای را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد نه تنها کابینت های چوبی بلکه کابینت های ملامین و لمینت را رنگ کنید. کیت های رنگ آمیزی کابینت به شما کمک می کنند کابینت های خود را طی یک مرحله چهار مرحله احیا کنید.

کابینت های آشپزخانه مشکی با رنگ شیر ابریشمی

مشکی خوش رنگ این کابینت های آشپزخانه نقاشی شده را مورد لطف قرار می دهد کابینت های مشکی می توانند شیک، مدرن، براق و گرم باشند. کلمه توصیفی مورد نظر خود را انتخاب کنید و رنگ سیاه ممکن است متناسب با صورتحساب باشد. دلیل آن این است که رنگ سیاه از لحاظ سبک بسیار انعطاف پذیر است. اما این یک نقطه ضعف عمده دارد: تمام نقایص کابینه شما قابل مشاهده خواهد بود.

وبلاگ نویس سبک زندگی، تامی الیگتون، تأیید می کند: “این بسیار هم بی نقص نیست. هر نقص در چوب را بهمراه ضربه های قلم مو و بدبختی ها نشان می دهد ، اما اگر به خوبی انجام شود نیز زیباست.” راز تامی برای موفقیت در اجرای این پروژه رنگ شیر است. کاملاً دراز می کشد و تقریباً هیچ اثری از قلم مو نشان نمی دهد. تامی از رنگ شیری General Finishes استفاده کرد.

کابینت های رنگ روشن و تاریک

آیا می توان کابینت های آشپزخانه خود را بدون دردسر قبلی برای سنباده زدن و بتونه کاری قبلی رنگ آمیزی کرد؟ برای برخی از صاحبان خانه ها، این کار دست و پا گیر تنها مانعی است که مانع از پرداخت شارژ قبلی برای پروژه می شود.

تاشا آگروسو از وبلاگ محبوب طراح به دام افتاده در یک بدن وکیل تصمیم گرفت بدون نقاشی سنباده و بتونه کاری نقاشی را امتحان کند. تاشا به جای اینکه فقط روی رنگ بکشد و به امید بهترین باشد، با دقت تقریباً علمی وارد پروژه شد و این کار نیز جواب داد. پس از اندکی تأمل، او نتیجه گرفت که می توان بدون شن و ماسه کاری، کابینت های خود را رنگ آمیزی کرد. اما این کار به تمرکز و دقت نیاز دارد. تاشا گزارش می دهد که پایان رنگ کابینت حتی سال ها پس از استفاده از آن هنوز هم قوی است.

کابینت آشپزخانه نقاشی شده با رنگ زیبای Lampblack

تعادل خنک و اندازه گیری شده از ظرافت کابینت کلاسیک و کابینت مدرن این کابینت های آشپزخانه نقاشی شده را آگاه می کند. جنیفر هادسون، دکوراتور مستقر در ویلیامزبورگ ، ویرجینیا در وبلاگ طراحی، عزیز لیل استودیو، این کابینت های آشپزخانه نقاشی شده را از صاحب قبلی به ارث برده است. جنیفر معتقد است که رنگ آن بنجامین مور لامپبلاک است. لامپ بلک رنگی بود به رنگ ذغال که به طور سنتی در کاغذ دیواری های قرن 18 و 19 یافت می شد.

کابینت های آشپزخانه رنگ سفید تازه با فضای داخلی تخته تخته

کابینت آشپزخانه در خارج ، تخته سیاه در داخل. دستیابی به این لمس غافلگیرکننده هنگامی ساده است که شما می توانید رنگ تخته ای را که به راحتی قابل اجرا است خریداری کنید و آن را داخل درب کابینت خود بچرخانید. یک لیست خرید مواد غذایی درست کنید یا به راحتی به هر یک از اعضای خانواده که اتفاقاً نفر بعدی است که در را باز می کند بگویید “دوستت دارم”. رنگ تخته سیاه ارزان و مبتنی بر آب است ، بنابراین به خوبی تمیز می شود. این آشپزخانه ایجاد یک وبلاگ نویس برای بهبود خانه ویرجینیا پلانکت است که آموزش بسیار محبوب آن نشان می دهد چگونه می توان کابینت خود را بدون دردسر رنگ آمیزی کرد.

کابینت های روشن و سفید با تخته های تخته از Live Love DIY

کشش های براق کرومی، کاشی مترو جدید و سینک ظرفشویی کهلر از سنگ تمام گذاشتن آشپزخانه کاملاً بازسازی شده دایان هنکلر است. محور اصلی آن کابینت های آشپزخانه نقاشی شده توسط خودتان است.

کابینت فیروزه ای برای خانه فیروزه ای!

ستاره این آشپزخانه فقط رنگ سفید کرمی و زیبایی صاف روی کابینت ها نیست. عدم سرمایه گذاری در تجهیزات پاشش با قیمت بالا، این کابینت های رنگ شده را دوچندان می کند. وبلاگ نویس طراحی خانه، لورا در خانه فیروزه ای، با قصد داشتن آشپزخانه ای افسانه ای بدون خرید آنچه “تجهیزات فانتزی” می نامد، کار زیادی انجام داده و فحش های زیادی داده است، اما می گوید همه این کارها را با ضربان قلب انجام می دهد.

کابینت های دو رنگ، طغیان زیبایی

خانه ای در ایالت نیویورک که در دهه 1880 ساخته شده سزاوار کاربری ویژه در هنگام بازسازی است. ابی هندریکسون، در وبلاگ طراحی Aesthetic Outburst، می دانست که او می خواهد یک روحیه کلاسیک و آرام برای آشپزخانه خانه خود داشته باشد. ابی و همسرش برای پاک کردن کابینت های موجود از رنگ قهوه ای تیره و دلگیر، ابتدا همه آنها را سفید پاشیدند. سپس، آن ها کابینت های بالایی دیواری را سفید رنگ کردند اما کابینت های پایه پایین را با رنگی غنی و مات و مبهم با مارک های برنجی مارتا استوارت رنگ آمیزی کردند.

کابینت آشپزخانه نقاشی شده؛ از تاریکی تا روشنایی!

کابینت های آشپزخانه تیره بسیاری از صاحبان خانه ها را آزار می دهد. اما کابینت های کریستی آنقدر ناخوشایند بودند که او آنها را “تاریک، تاریک و تاریک تر” می خواند. تشدید این مسئله میزهای گرانیت سیاه بودند. بنابراین، اولین سفارش کار استفاده از دو لایه آغازگر بود. یک مرحله ضروری از تاریک بودن کابینت ها. کابینت ها سفید باقی ماندند ، در حالی که جزیره آشپزخانه سایه ای به رنگ آبی روشن به نام Campfire Ash از بهر داشت. کاشی مروارید مروارید برای صفحه عقب، براقیت بیشتری به این فضا می بخشد.

کابینت آشپزخانه نقاشی شده خاکستری زرق و برق دار

کاساندرا دکونینگ که به زندگی با کابینت های بلوط خود راضی نبود و احساس مثبت “مصرف شدن توسط چوب” نمی کرد، اقدامات قاطع را انجام داد و روی چوب نقاشی کرد. نقشه حمله او شامل Zinsser Bulls Eye 123 Primer Water-based Primer و Benjamin Moore’s Advance Paint در Pearl Finish بود. نتیجه یک طرح رنگی شیک و پیچیده است که هیچ شباهتی به بلوط قرمز سبک کشور قبلی ندارد. از همه بهتر، او نسبت به این که کابینت ها را کلاً تعویض کرده بود خیلی کمتر در این پروژه هزینه می کرد.

کابینت های آشپزخانه دو رنگ

آشپزخانه آنیکو قبل از رسیدن به ظاهر باشکوه فعلی خود، چند تغییر شکل داده است. هنگامی که Aniko برای اولین بار به داخل خانه رفت، کابینت آشپزخانه بلوط قرمز سازنده بود. پس از تغییر کار به کابینت هایی به سبک شاکر، او هنوز هم می دانست که چیز دیگری می خواهد. زمان یک سبک کابینت دو رنگ ، هر دو رنگ از نام تجاری Home Depot ، Behr. کابینت های بالا به رنگ اسب کار Behr برای تزئینات و پوشش، Ultra Pure White اسپری شدند. کابینت های پایه، کلوپ شبانه Behr را در یک رنگ ساتن دریافت کردند.

 

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک اتاق زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای تخت و کمد ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

نظرات خود را در ارتباط با 10 ایده مخصوص برای کابینت آشپزخانه نقاشی شده! برای ما بنویسید.

شاد و موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.