8 نکته ساده برای طراحی آشپزخانه مدرن

8 نکته ساده برای طراحی آشپزخانه مدرن

طراحی آشپزخانه مدرن |‌ آشپزخانه شما قطب خانه شماست. جایی است که دوستان و خانواده برای گذراندن وقت ، خوردن غذا و لذت بردن از معاشرت یکدیگر دور هم جمع می شوند. بنابراین هنگام طراحی آن ، باید یک طرح جدید را با عملکرد ترکیب کنید. طرح های مدرن آشپزخانه عملکردی را که شما نیاز دارید با سطحی از راحتی و زیبایی ارائه می دهند تا همه راضی کنند. در اینجا 8 موردی وجود دارد که می توانید در طراحی خود بگنجانید تا آشپزخانه مدرن رویاهای خود را بدست آورید.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک

1. خطوط افقی | طراحی آشپزخانه مدرن

طراحی آشپزخانه مدرن | وقتی به آشپزخانه ای مدرن فکر می کنید ، احتمالاً به سادگی و کارایی فضا فکر می کنید. گرچه ممکن است در نگاه اول متوجه آن نشوید ، بیشتر این سادگی ناشی از تمایل به استفاده از خطوط افقی در فضا است.

با استفاده از کابینت های آشپزخانه بلند ، عریض ، انباشته و آماده جمع شدن که پشت سر هم با سخت افزار تخت ساده قرار گرفته اند. می توان این خطوط و سبک ساده ایجاد شده را برجسته کرد. یک جزیره طولانی را در مرکز آشپزخانه خود قرار دهید که به موازات کابینت آشپزخانه شما اجرا شود تا یک خط افقی بزرگ به عنوان نقطه کانونی ایجاد کند.

 

طراحی آشپزخانه مدرن

2. کابینت های آشپزخانه بدون قاب یا روکش کامل |‌طراحی آشپزخانه مدرن

طرح های مدرن آشپزخانه بر خطوط تمیز و عناصر طراحی حداقلی تأکید می کند و کابینت آشپزخانه بدون قاب را ضروری می کند. این نوع کابینت ها نام های بسیاری دارند: بدون قاب ، روکش کامل ، اروپایی ، دسترسی کامل ، اما معنی همه آنها یک معنی است. کابینت های بدون قاب آنهایی هستند که درب با جعبه کابینت روبرو می شود و ظاهری ظریف و ظریف ارائه می دهد.

در یک کابینت قاب صورت ، درها و لولاها به استیل ها و ریل هایی که قسمت جلویی را تشکیل می دهند متصل می شوند. در حالی که در کابینت های روکش دار درها و لولاها مستقیماً به جعبه کابینت متصل می شوند. اکثر کابینت های آشپزخانه مدرن به دلیل ظاهری ساده و ساده ، بدون قاب هستند.

کابینت های صفحه تخت و شیکر هر دو از کابینت های بدون قاب رایج هستند که در آشپزخانه های مدرن استفاده می شوند. سطح صاف صفحه تخت و صفحه منحصر به فرد کابینت های سبک شیکر به طور یکپارچه با کابینت های کاملاً همپوشانی گره خورده است.

3. پالت های رنگ تک رنگ

طراحی آشپزخانه مدرن | برای تکمیل سادگی کابینت های آشپزخانه با صفحه تخت یا شیکر ، از یک پالت رنگ تک رنگ در طراحی خود استفاده کنید. این روزها بسیاری از آشپزخانه های مدرن دارای آشپزخانه های سفید روشن با لهجه های خاکستری یا طرح سفید و خاکستری خاموش با رنگ لهجه پررنگ و پررنگ هستند. جدا از یک یا دو رنگ لهجه ، نگه داشتن کف ، دیوارها ، کابینت آشپزخانه ، میزهای جلویی و سایر دکوراسیون و لوازم خانگی به یک رنگ ، احساس مدرن مورد نظر شما را به ارمغان می آورد.

اگرچه کابینت های سفید محبوب ترین انتخاب برای ایجاد یک آشپزخانه مدرن هستند. کابینت های چوبی نیز هنگام جفت شدن دیوارهای سفید و سایر لهجه های صنعتی ، یک انتخاب محبوب هستند. اگر می خواهید از کابینت های تیره استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که از لهجه های روشن استفاده می کنید تا فضای تاریک نشود و احساس تنگی در آن ایجاد نشود.

 

پیشنهاد نویسنده:  کابینت آشپزخانه

4. جزئیات و تزئینات حداقلی | طراحی آشپزخانه مدرن

آشپزخانه های مدرن تمرکز خود را بر روی عناصر جدایی ناپذیر فضا قرار می دهند: لوازم خانگی ، کابینت ، میزهای پیشخوان ، و غیره. به همین دلیل بیشتر آشپزخانه های مدرنی که می بینید دارای هنر دیوار و تزئینات تزئین کننده دیوارها یا بافت های شلوغ نیستند که باعث پرت شدن تصویر بزرگ می شوند.

شما در آشپزخانه مدرن الگوهای پیچیده عقب ، پتینه یا چندین ماده با بافت قابل توجه نخواهید دید ، کمتر! این امر همچنین راهی برای ایجاد یک نقطه کانونی خیره کننده برای آشپزخانه با مواد خاص ، رنگ روشن یا سخت افزار جسورانه ایجاد می کند. نمای پشت آجر برای آشپزخانه مدرن

 

طراحی آشپزخانه مدرن

5. مواد طبیعی

طراحی آشپزخانه مدرن | عدم تزئینات فرصتی ایجاد می کند تا مواد طبیعی آشپزخانه شما بدرخشند. چه کابینت های رنگ آمیزی شده با چوب انتخاب کنید و چه یک میز پیشخوان زیبا و مرمر. برجسته سازی زیبایی های طبیعت در آشپزخانه شما می تواند طراحی مدرن مورد نظر شما را به شما بدهد. دانه چوب طبیعی در کفپوش ها ، میزهای پیشخوان ، یا کابینت ، بافتی عالی است که در آشپزخانه مدرن در معرض دید قرار گرفته است.

برای یک عامل واو ، یک صفحه آجری آجری یا چوب در معرض تخته سنگ قرار دهید. هنگام تصمیم گیری در مورد ویژگی های طبیعی که باید در معرض دید قرار بگیرد. اطمینان حاصل کنید که فقط یکی از آنها را انجام می دهید. زیرا استفاده از چندگانه می تواند ظاهری شلوغ ، برخلاف طرح مدرن آشپزخانه ایجاد کند.

 

پیشنهاد نویسنده: دکوراسیون داخلی

 

6. سخت افزار ساده | طراحی آشپزخانه مدرن

سخت افزار کانال C ، کشش های خطی تخت و کشش لوله ای از متداول ترین انواع سخت افزار کابینت آشپزخانه برای طراحی های مدرن است. خطوط افقی قوی این نوع سخت افزار ، عناصر خطی کابینت آشپزخانه را برجسته می کند.

علاوه بر این ، سخت افزاری که تمام طول کشوی کابینت را اجرا می کند در آشپزخانه های مدرن محبوب است. زیرا آنها واقعاً باعث توجه به خطوط می شوند. کشش دسته برای آشپزخانه مدرن

 

طراحی آشپزخانه مدرن

7. رنگ ها و سبک های سازگار قطعات لهجه

هنگام طراحی آشپزخانه ، مهم است که مدفوع ، صندلی ، میز ، نور و سایر لهجه ها را در نظر داشته باشید. زیرا همه آنها در طراحی کلی مدرن نقش دارند. درست مانند سخت افزار ، کابینت و طرح رنگ ، این عناصر باید در تمام موارد ثابت بمانند و با موضوع ساده مطابقت داشته باشند.

8. لهجه های صنعتی

طراحی آشپزخانه مدرن | چه با دیوارهای آجری آشکار روبرو باشید. چه با سقف پشت. سقف باز برای دیدن لوله ها و اتصالات. یا یک میز صفح concrete بتونی. افزودن لهجه صنعتی با رنگ خنثی بهترین راه برای ایجاد تأثیر نهایی در طراحی آشپزخانه مدرن است.

روش های بی شماری برای وارد کردن لهجه های صنعتی به آشپزخانه شما وجود دارد ، چه کوچک باشد مانند سخت افزار یا روشنایی ، به قطعات کانونی مانند میزهای پیشخوان یا دیوارها.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.