6 نکته طراحی آشپزخانه که باید بخاطر بسپارید

6 نکته طراحی آشپزخانه که باید بخاطر بسپارید

6 نکته طراحی آشپزخانه | در حال برنامه ریزی برای طراحی آشپزخانه هستید؟ این احتمال وجود دارد که شما تصمیمات زیادی در زمینه طراحی گرفته اید و کاملاً تحت تأثیر همه چیز قرار گرفته اید. در حالی که شما مشغول پرتاب کردن بین مترو یا کاشی کاشی کاری شده با استخوان شاه ماهی هستید و وسایل را انتخاب می کنید ، فراموش کردن عناصر مهم هرگونه بازسازی آشپزخانه آسان است ، بنابراین ما اینجا هستیم تا به آنها اشاره کنیم.
از درست چیدمان گرفته تا اطمینان از اینکه فضای ذخیره سازی کافی را در اختیار دارید ، پس از اینکه این شش مورد را از لیست خود علامت گذاری کردید ، می توانید به موارد جالب مانند خرید لوازم خانگی شیک و شیک برگردید.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت هایگلاس

 

6 نکته طراحی آشپزخانه | این که آیا تازه به خانه جدیدی نقل مکان کرده اید یا در حال بازسازی هستید. برنامه ریزی برای چگونگی سازماندهی فضای ذخیره سازی در آشپزخانه شما تأمل می کند. اندازه کشو یا کابینت ، مجاورت با اجاق گاز یا ماشین ظرفشویی و سهولت دسترسی همه عواملی هستند که باید در مورد تصمیم گیری در انتخاب کابینت عینک خود ، نگهداری ورق های کوکی و غیره به آنها فکر کنید.

این که آیا شما آشپزخانه رویایی خود را از ابتدا طراحی می کنید یا فقط می خواهید یک آشپزخانه اجاره ای ناجور را کارآمدتر کنید ، نکات برادران ساکس برای همه مفید است. برای پنج مورد از بهترین نکات تایلر و جاستین برای بهینه سازی چیدمان و سازماندهی ذخیره سازی آشپزخانه مانند یک حرفه ای ادامه مطلب را بخوانید.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک

 

طراحی آشپزخانه

 

1. برنامه ریزی | 6 نکته طراحی آشپزخانه

قبل از شروع کار کاملاً از طراحی آشپزخانه خود مطمئن باشید. بدانید که در کجا چه چیزی می خواهید و تمام زمانی را که برای برنامه ریزی نیاز دارید اختصاص دهید. تجارت حرفه ای مناسب را پیدا کنید – کسی که می توانید با او ارتباط برقرار کنید و در زمینه کاری خود باتجربه است. یافتن یک تجارت معتبر می تواند استرس زا ترین قسمت در هر پروژه بازسازی خانه باشد. مطمئن شوید که منابع را پیگیری می کنید و آنها مجوز مناسبی برای شغل شما دارند. از وب سایت های خدمات بهسازی منزل بازدید کنید و بازخورد و بخشهای پیشنهادی آنها را مشاهده کنید.

2. چیدمان

طراحی آشپزخانه شما کاملاً عملی و داشتن همه چیز در زمان و مکان مورد نیاز است. طراحان آشپزخانه در مورد ارگونومی و مثلث طلایی – موقعیت سینک ظرفشویی ، صفحه آشپزخانه و یخچال شما صحبت می کنند. بین سه نقطه مثلث شما نباید بیش از سه متر باشد. در اینجا جزئیات مهم هستند – و اگر اکنون از چیزی غافل می شوید احتمالاً برای عمر آشپزخانه خود پشیمان خواهید شد.

 

3. ذخیره سازی | 6 نکته طراحی آشپزخانه

هنگام برنامه ریزی برای ذخیره سازی آشپزخانه ، تا حد ممکن از فضای موجود استفاده کنید. این باعث کاهش شلوغی و ایجاد محیطی ایمن می شود تا بتوانید روی کار مورد نظر تمرکز کنید. اطمینان حاصل کنید که شامل: کابینت های سقفی درست به سقف ، نقطه دسترسی آسان – کشوهای بیشتر از کمد – و کشوهای عمیق برای قابلمه های آشپزی.

نکته متخصص: “جاستین هیو جونز” طراح داخلی می گوید: “وسایل زیبای آشپزخانه خود را به نمایش بگذارید و همه چیز را پشت درهای بسته پنهان نکنید. بسیاری از وسایل آشپزخانه در نوع خود مجسمه سازی هستند و باید مورد تحسین قرار گیرند.”

 

طراحی آشپزخانه

 

پیشنهاد نویسنده:  کابینت آشپزخانه

4. کفپوش

6 نکته طراحی آشپزخانه | سبک تر و ایمن تر ، بهتر! کفپوش سبک تر آشپزخانه یک شکل کلاسیک است و هرگز قرار نیست کهنه باشد. مهمتر از همه فضایی سبک و هوا است و شما نشت و خطرات زیر پا را از دست نخواهید داد. سطوح ضد لغزش احتمالاً مهمترین جنبه کفپوش آشپزخانه شما هستند. ایمنی همیشه از اهمیت بالاتری برخوردار است ، خصوصاً وقتی که مشغول پخت و پز طوفان باشید!

 

5. روشنایی | 6 نکته طراحی آشپزخانه

شما به یک منبع نور متنوعی در آشپزخانه نیاز دارید ، بنابراین از نورپردازی وظیفه برای نیمکت ها و میز آشپزخانه و همچنین از نور کلی محیط برای اتاق غافل نشوید. آویزها در حال حاضر در تمام محدوده ها هستند. اما فلورسنت های مدرن را نیز در نظر می گیرند که منبع نور بسیار یکنواختی را فراهم می کنند. به یاد داشته باشید ، همه کارهای الکتریکی باید توسط یک برقکار مجاز انجام شود – شما نمی خواهید در تاریکی آشپزی کنید؟

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت روکش چرمی

6. تهویه

این بویه چیه؟ آیا متنفر نیستید که به خانه شخصی بروید و با بوی کاری شب گذشته روبرو شوید؟ تهویه مناسب می تواند از این امر جلوگیری کند ، اما مهمتر اینکه یک اقدام ایمنی نیز هست. با اطمینان از تهویه کافی آشپزخانه ، سلامت و ایمنی خانواده خود را در نظر بگیرید. با یک دستگاه استخراج قدرتمند به دنبال دامنه ای با کیفیت مناسب باشید – هرگز پشیمان نخواهید شد.

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.