7 ایده چیدمان آشپزخانه

7 ایده چیدمان آشپزخانه

چیدمان آشپزخانه | اگر در حال برنامه ریزی آشپزخانه هستید ، هنگام طراحی و برنامه ریزی باید چند ایده ضروری برای چیدمان آشپزخانه داشته باشید. ممکن است کابینت ، کفپوش ، کاشی ، وسایل خانگی و رنگ همه شما انتخاب شده باشد. اما آنچه یک آشپزخانه را قابل زیست می کند ارتباط چندانی با شکل ظاهری آن ندارد و همه چیز با عملکرد آن ارتباط دارد. قبل از اینکه تصمیم بزرگی بگیرید و یا از زیبایی پیروی کنید ، در اینجا 7 ایده ضروری برای چیدمان آشپزخانه آورده شده است که می خواهید برای موفقیت در طراحی آشپزخانه خود استفاده کنید:

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک

1. کاهش ترافیک در چیدمان آشپزخانه

فرقی نمی کند ، آشپزخانه احتمالاً یک منطقه پرمخاطب از خانه خواهد بود. اما روش هایی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها آشپزخانه را به عنوان جذاب برای نامه و کوله پشتی و کت تبدیل کنید. قبل از ورود به آشپزخانه ، مانند یک اتاق گل و لای ، فضایی را ایجاد کنید تا هرج و مرجی را که هر روز می تواند ایجاد کند کنترل کنید. پس از ورود به آشپزخانه ، اطمینان حاصل کنید که مسیر اصلی آشپزخانه بدون خطرات است و در هنگام باز بودن درب یخچال یا درب اجاق گاز مسدود نخواهد شد.

 

چیدمان آشپزخانه

2. فاصله بین وسایل اصلی را راحت کنید

هنگام چیدمان آشپزخانه ، مهم است که وظایف اصلی را در ذهن داشته باشید – تهیه ، سرو و پاکسازی از وعده های غذایی. شما نمی خواهید اجاق گاز را از طریق سینک ظرفشویی یا یخچال خیلی دورتر از اجاق گاز قرار دهید زیرا این کار هر کدام را که کار می کنید پیچیده می کند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه

 

3. اطمینان حاصل کنید که جزیره آشپزخانه خیلی نزدیک یا خیلی دور نیست | چیدمان آشپزخانه

جزیره آشپزخانه جایی است که بیشتر غذای آماده شده در آن اتفاق می افتد. اگر چیدمان آشپزخانه شما یکی از آنها را شامل می شود ، مکان آن را با دقت در نظر بگیرید. اطمینان حاصل کنید که جلوی وسایل اصلی شما مانند اجاق های دیواری ، ماشین ظرفشویی و یخچالها را نمی گیرد. فضای کافی برای چرخش درب دستگاه به علاوه اتاق برای باز شدن درها فراهم کنید. اما شما همچنین نمی خواهید آن را خیلی دور قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که جزیره شما در فاصله راحتی هر یک از این وسایل قرار دارد.

 

پیشنهاد نویسنده:  کابینت آشپزخانه

 

4. در چیدمان آشپزخانه ابتدا سینک را قرار دهید

هنگام ایجاد چیدمان آشپزخانه ، بسیاری از طراحان ابتدا سینک ظرفشویی را قرار می دهند و سپس از آنجا طراحی می کنند. گرچه این امر از روزی که مردم مدت زیادی را به شستشوی ظروف می گذرانند ، بر اساس سنت بنا شده است ، اما همچنان یک اصل مهم است. کوره و یخچال برای تهیه وعده های غذایی حیاتی است ، اما به نظر می رسد هنوز ظرفشویی مکانی است که بیشترین وقت را در آن می گذرانیم. به این فکر کنید که سینک ظرفشویی را در جایی قرار دهید که از پنجره یا در اتاق منظره باشد. یک جزیره آشپزخانه نیز مکانی عالی برای سینک ظرفشویی است.

 

چیدمان آشپزخانه

5- اجاق گاز را همیشه روی یک دیوار خارجی قرار دهید

هنگامی که تصمیم می گیرید اجاق و اجاق گاز را بگذارید ، به یاد داشته باشید که آنها را به جای یک جزیره یا دیوار داخلی روی یک دیوار خارجی قرار دهید. این کار نصب یک سیستم تهویه مناسب را آسان تر (و هزینه کمتری) خواهد کرد.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت روکش چرمی

6. در چیدمان آشپزخانه ذخیره سازی عمودی را در ذهن داشته باشید

به جای اینکه تمام انرژی خود را در ایجاد فضای کافی برای ذخیره سازی کابینت و کشو متمرکز کنید. کمی از این انرژی را در پیکربندی ذخیره سازی مناسب دیوار قرار دهید. دیوارهای ذخیره سازی یک روش عالی برای قرار دادن انبار انبار ، لوازم کوچک ، لوازم پخت ، چینی اضافی یا حتی یک کمد جارو – در یک مکان مناسب است. قفسه های باز ، قلاب های دیواری و قفسه های قابلمه سقفی نه تنها مناسب هستند – اگر با وسایل مناسب تهیه شده باشند ، می توانند به زیبایی نیز بیافزایند.

 

7. یک طرح طبقه درست کنید و آشپزخانه خود را به صورت سه بعدی تجسم کنید

مهم نیست که شما چقدر تابلوهای Pinterest آشپزخانه رویایی خود را طراحی ، اندازه گیری و سنجاق می کنید ، آشپزخانه تکمیل شده شما هنوز هم می تواند پس از پایان کار پیمانکاران ، غافلگیر کننده باشد. نه همیشه به روش خوب. با ابزار چیدمان آشپزخانه خود را از خطاهای پرهزینه و نقص غیرقابل اصلاح نجات دهید. RoomSketcher یک برنامه ریز آشپزخانه بصورت آنلاین با کاربرد آسان فراهم می کند که می توانید برای برنامه ریزی چیدمان آشپزخانه خود از آن استفاده کنید. نقشه طبقه آشپزخانه خود را بکشید ، وسایل ، پایان و کابینت را اضافه کنید و بلافاصله آنها را به صورت سه بعدی ببینید!

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت هایگلاس

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.