انتخاب کابینت آشپزخانه و 12 نکته مهم آن بخش اول

انتخاب کابینت آشپزخانه و 12 نکته مهم آن بخش اول

انتخاب کابینت آشپزخانه | درهای کابینت یکی از اولین مواردی است که مردم در آشپزخانه شما متوجه آن می شوند. بنابراین باید تأثیر مثبتی داشته باشند!

یک ظاهر طراحی و دکوراسیون کنار ، کابینت آشپزخانه شما همچنین می تواند برای نگهداری و سازماندهی در آشپزخانه شما بسیار مهم باشد. به همین ترتیب ، شما باید به خوبی به عادات آشپزی خود نگاهی بیندازید تا تصمیم بگیرید که چه نوع کابینت هایی از نظر آماده سازی غذا به شما و خانواده شما بهترین سرویس را می دهند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک

 

1. تصمیم بگیرید که آیا سفارشی می خواهید یا آماده | انتخاب کابینت آشپزخانه

انتخاب کابینت آشپزخانه | اگر بودجه لازم برای خرج کردن را دارید ، کابینت های سفارشی راهی عالی برای انجام این کار هستند. یک شرکت حرفه ای طراحی آشپزخانه نقشه ای از فضای شما می گیرد و بهترین روش ها را برای به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی ، سبک و کارایی کابینت آشپزخانه جدید شما کشف می کند.

شما می توانید کابینت های گوشه ای کاملاً مناسب دیوارهای خود ، کشوهای کشویی که کاملاً به راحت ترین مکان ها تعبیه شده اند ، گاراژهای لوازم خانگی درست در جایی که می خواهید قرار گرفته اند – وقتی کابینت های سفارشی دارید ، گزینه ها بی حد و حصر هستند. شما واقعاً می توانید آشپزخانه کاملی را برای شیوه آشپزی شخصی خود بسازید. به کابینت های عمومی برای آشپزخانه اکتفا نکنید – آنها باید مورد توجه شما قرار بگیرند!

 

پیشنهاد نویسنده: دکوراسیون داخلی

 

انتخاب کابینت آشپزخانه

انتخاب کابینت آشپزخانه

البته نکته منفی این است که کابینت های سفارشی و طراحی آشپزخانه بسیار گران است. برای کابینت های سفارشی خوش ساخت که به طور متوسط ​​ساخته شده ، به طور متوسط ​​حدود 500 دلار در هر فوت خطی در نظر دارید. از طرف دیگر ، کابینت های سهام با قیمت تقریبی 70 دلار در هر فوت خطی شروع می شوند ، بنابراین شما می توانید به راحتی پول بیشتری به جیب خود بکشید حتی اگر ساخته شده نباشد.

در نهایت ، همه چیز به شما ، بودجه و نیازهای شما بستگی دارد. اگر مطمئن نیستید ، می توانید کابینت های نیمه سفارشی را امتحان کنید ، که محدوده قیمت آنها در وسط قرار می گیرد. این طرح های نیمه سفارشی از سبک ها و رنگ های درب داخلی استفاده می کنند اما می توانند متناسب با آشپزخانه شما به صورت اختصاصی ساخته شوند.

 

پیشنهاد نویسنده:  کابینت آشپزخانه

 

2. فضای ذخیره سازی خود را به حداکثر برسانید (به خصوص در آشپزخانه کوچک)

انتخاب کابینت آشپزخانه | اگر شما نوعی کسی هستید که آشپزی زیادی انجام می دهید. (اگر این را بخوانید ، احتمالاً اینگونه است) پس احتمالاً لوازم ، ظروف ، کالاهای سفید و مواد غذایی زیادی برای نگهداری در دسترس دارید. اگر در خانه یا آپارتمان کوچکتری هستید ، احتمالاً در تلاش برای یافتن مکان هایی برای نگهداری همه چیز در آشپزخانه خود هستید.

به همین ترتیب ، فکر خوبی است که به روش های حداکثر استفاده از فضای آشپزخانه خود فکر کنید. به عنوان مثال ، کشوهای آشپزخانه در طرح های معاصر به امری عادی تبدیل می شوند. زیرا سازماندهی را بهبود می بخشد و به شما امکان می دهد چیزهای بیشتری را به صورت عمودی انباشته ذخیره کنید.

به عنوان مثال ، یک کابینت استاندارد در آشپزخانه که 3 فوت ارتفاع دارد. ممکن است از ذخیره سازی بالقوه غافل شود. به خصوص اگر فضای خالی زیادی در قسمت بالای آن وجود داشته باشد. نصب کشوهای عملی این حالت را به چندین سطح ذخیره سازی تبدیل می کند و فضای عمودی و افقی را به حداکثر می رساند. همچنین نیازی نیست که درها را به هم بزنید!

 

انتخاب کابینت آشپزخانه

انتخاب کابینت آشپزخانه

با این اوصاف ، کابینت های دیواری راهی عالی برای استفاده از فضای ذخیره سازی اضافی بدون محدود کردن سطح پیشخوان خود هستند. هم کابینت های پایه و هم کابینت های دیواری می توانند به گونه ای طراحی شوند که فضای کمتری را اشغال کنند. اگر دوست دارید رنگ های طبیعی چوبی داشته باشید ، افزودن کابینت های ساده تخته سه لا یا قفسه های تخته فیبر با تراکم متوسط ​​بیانیه ای به آشپزخانه شما می بخشد. و آنها به هدف خواهند رسید. برد – برد!

انتخاب کابینت آشپزخانه | خیلی ساده به نظر می رسد. اما بسیاری از مردم این روش های ساده را برای بهبود راه حل های ذخیره سازی خود نادیده می گیرند. در حالت ایده آل ، شما می خواهید هر اینچ را به حداکثر برسانید. بنابراین هرگز مجبور نیستید چیزها را دور بریزید و یا از خرید مخلوط کن های جدید و غذاسازها خودداری کنید. زیرا جایی برای قرار دادن آنها ندارید!

3. به این فکر کنید که چگونه می خواهید آشپزخانه شما منظم باشد |‌ انتخاب کابینت آشپزخانه

اگر شما کمی اهل سازمان هستید ، پس از آن بازسازی آشپزخانه می تواند کنترل کنترل داخلی شما را برآورده کند! روش های بی نظیری وجود دارد که می تواند آشپزخانه شما را منظم تر و متناسب با روشی تنظیم کند که دوست دارید وسایل ، ظروف و غذای خود را ذخیره کنید.

به عنوان مثال ، جداکننده های ظروف یک روش آسان برای دور نگه داشتن ابزار پخت از چاقو یا نگهداری دماسنج های برشته شده گوشت از ابزارهای سرخ کردنی است. اگر انواع مختلف ظروف آشپزخانه برای انواع مختلف آشپزی دارید ، جدا کردن این ابزار راهی عالی برای نظم بخشیدن به پخت و پز است. هیچ کس نمی خواهد در وسط پخت و پز به جستجوی ابزار آشپزخانه بپردازد!

انتخاب کابینت آشپزخانه

انتخاب کابینت آشپزخانه | از ادویه زیاد استفاده می کنید؟ یک قفسه مخصوص ادویه جات را در نظر بگیرید تا همه چاشنی های شما را در یک مکان نگه دارد. آیا می خواهید زباله ها را به راحتی دور بیندازید؟ یک سطل زباله بیرون کش را امتحان کنید که پنهان بماند و بوی نامطبوع را پنهان نگه دارد. شما واقعاً می توانید آشپزخانه خود را متناسب با سبک آشپزی خود تنظیم کرده و همه چیز را سر جای خود نگه دارید.

یکی از ابزارهای سازمانی مورد علاقه ما برای آشپزخانه های مدرن ، گاراژ لوازم خانگی است. این کابینت های کشویی در بالای میز شما قرار می گیرند و تمام وسایل متداول (مخلوط کن ، توستر و غیره) را که از آنها استفاده نمی شود پنهان می کنند. این یک روش عالی برای القای مینیمالیسم و ​​مرتب بودن در فضای آشپزی شما است. به ویژه هنگامی که از آن برای آشپزی استفاده نمی کنید. ایده آل برای بازسازی آشپزخانه درجه یک!

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.