انتخاب کابینت آشپزخانه و 12 نکته مهم آن بخش دوم

انتخاب کابینت آشپزخانه و 12 نکته مهم آن بخش دوم

انتخاب کابینت آشپزخانه | درهای کابینت یکی از اولین مواردی است که مردم در آشپزخانه شما متوجه آن می شوند. بنابراین باید تأثیر مثبتی داشته باشند!

یک ظاهر طراحی و دکوراسیون کنار ، کابینت آشپزخانه شما همچنین می تواند برای نگهداری و سازماندهی در آشپزخانه شما بسیار مهم باشد. به همین ترتیب ، شما باید به خوبی به عادات آشپزی خود نگاهی بیندازید تا تصمیم بگیرید که چه نوع کابینت هایی از نظر آماده سازی غذا به شما و خانواده شما بهترین سرویس را می دهند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک

 

4. تصمیم بگیرید که آیا کشوهای آشپزخانه یا کابینت می خواهید | انتخاب کابینت آشپزخانه

انتخاب طرح های کابینت آشپزخانه یک چیز است ، اما آیا کشوهای آشپزخانه را در نظر گرفته اید؟ در آشپزخانه های مدارس قدیمی می توانید انتظار یک کابینت چوبی تیره را داشته باشید. اما در سبک های مدرن تر ، ما شاهد بسیاری از کشوهای براق هستیم. بسیاری از افراد بسته به زیبایی و نیاز خود ترکیبی از کشو و کابینت دارند.

همانطور که قبلاً اشاره شد ، کشوهای آشپزخانه برای به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی و افزایش سازمان شما بسیار مناسب هستند. هنگام کار با آشپزخانه مبتنی بر کشو ، استفاده از مواردی مانند تقسیم ظروف و کشش شلوار بسیار آسان تر است. اما البته یک اشکال هم وجود دارد. کشوها از کابینت گران ترند.

در حالی که ممکن است داخل کابینت ها یک قفسه یا دو قفسه وجود داشته باشد ، در کشوها به مکانیسم های کشویی نیاز دارند که شکننده ، مستعد شکستن راحت تر و نصب اولیه آنها گران تر باشد. بنابراین گرچه کشوها در کل بهتر هستند ، اما مشکلات زیادی برای کنار آمدن وجود دارد.

برعکس ، اگر فضای شما کاملاً بزرگ است و فضای ذخیره سازی برای شما مسئله ساز نیست ، کابینت های آشپزخانه از زیبایی زیبایی بی انتها برخوردارند که می تواند یک پاپ عجیب و غریب به خانه شما اضافه کند بدون اینکه هزینه زیادی صرف کنید یا مشکلات زیادی در زمینه تعمیر و نگهداری برای شما ایجاد کند. همچنین تمیز کردن آنها بسیار راحت تر است و کابینت های دیواری از فضای اضافی استفاده می کنند.

 

انتخاب کابینت آشپزخانه

 

5- به وسایلی که بیشتر از همه استفاده می کنید فکر کنید

اگر فقط یکبار ماکارونی درست کنید ، تهیه آشپزخانه برای پختن فایده ای ندارد. به همین ترتیب ، اگر فقط از همان قاشق و کفگیر برای همه وعده های غذایی خود استفاده کنید. داشتن کشو و کشوی نگهداری آشپزخانه فایده ای ندارد. شما تنها کسی هستید که می داند چگونه آشپزی می کند. بنابراین می توانید تمام عناصر طراحی را برای آن برنامه ریزی کنید. چرا یک آشپزخانه برای شخص دیگری طراحی شده است؟

به عنوان مثال ، کابینت آشپزخانه مدرن اغلب با ایستگاه های شارژ داخلی دستگاه های الکترونیکی یکپارچه می شود ، که اگر دوست دارید دستورالعمل ها را روی iPad یا رایانه لوحی دنبال کنید بسیار عالی است. می توانید هنگام آشپزی آن را شارژ نگه دارید. این یک نمونه عالی از کارایی کابینت آشپزخانه شما برای شماست. افزودن حتی چنین عنصر طراحی کوچکی به آشپزخانه شما بافت می بخشد

به همین ترتیب ، اگر تقریباً برای هر وعده غذایی از یک توستر و غذاساز یکسان استفاده می کنید. با افزودن یک تخته سه لا ساده می توانید این بافت و کاربرد را به آشپزخانه خود اضافه کنید! به این ترتیب می توانید وقتی استفاده نمی شوند آنها را بدون دردسر مرتب کنید. اما وقتی می خواهید آشپزی کنید فوراً از آنها آشکار می شوید.

کابینت شما نباید کانون توجه آشپزخانه شما باشد. این فقط باید به سهولت استفاده از آشپزخانه شما کمک کند. اگر وسایل بزرگی وجود دارد که روی میزهای شما به فضای خالی احتیاج دارند ، به جای این که فضای پیشخوان ارزشمند سربار را اشغال کرده و اوضاع را ناجور کنید ، طرح های کابینت خود را در اطراف آنها برنامه ریزی کنید.

 

پیشنهاد نویسنده:  کابینت آشپزخانه

 

انتخاب کابینت آشپزخانه

 

6. مدرن در مقابل سنتی در مقابل انتقالی – شما کدام یک هستید؟ | انتخاب کابینت آشپزخانه

سبک های کابینت همه چیز در مورد سلیقه شخصی است. کابینت آشپزخانه شما بسیاری از زیبایی آشپزخانه شما را به خود اختصاص داده است ، بنابراین اگر به درستی انجام شود می تواند باعث پاپ اتاق شود. با این وجود ، سبک کابینت شما باید به طور کلی با دکوراسیون هماهنگ باشد. یک آشپزخانه کلاسیک از چوب تیره با کابینت های مدرن و جلوی شیشه ای براق ، عجیب به نظر می رسد.

کابینت های مدرن راهی برای بسیاری از افراد هستند ، به خصوص اگر آنها به دنبال ROI هستند زیرا قصد دارند خانه خود را در چند سال آینده بفروشند. کابینت های سبک شاکر نمونه ای از ترکیبی مدرن و سنتی هستند. اگرچه روندها همیشه در حال تکامل هستند ، روندهای طراحی داخلی معمولاً سریع تغییر نمی کنند ، بنابراین می توانید شرط ببندید که یک طراحی مدرن با کابینت های بدون قاب و نرم در 5 سال آینده همچنان مد روز به نظر می رسد.

 

پیشنهاد نویسنده: دکوراسیون داخلی

 

انتخاب کابینت آشپزخانه

با این اوصاف ، کابینت های مدرن با گذشت زمان و به نظر می رسد که در گذشته گیر کرده اند ، خطر مات ماندن و بی مد شدن را دارند. از طرف دیگر ، طراحی های سنتی امتحان زمان را پشت سر گذاشته اند. همیشه بخش بزرگی از مردم از آنها لذت می برند. بنابراین اگر می خواهید خانه خود را در 10 سال آینده بفروشید ، بهترین گزینه ممکن است باشد. عاقلانه است که همیشه به فروش مجدد در ذهن خود ادامه دهید.

اگر مطمئن نیستید که کابینت های تخته خرده چوب های قدیمی یا کشوهای براق سفید و مدرن را انتخاب کنید ، به جای آن یک طرح انتقالی در نظر بگیرید. کابینت های آشپزخانه های انتقالی عناصر قدیمی و جدید را به کار می گیرند و آنها را برای یک ظاهر منحصر به فرد ازدواج می کند. کشوهای چوبی که با دستگیره های بلند فلزی به رنگ سفید درآمده اند ، نمونه خوبی از کابینت های انتقالی است – ترکیبی از ویژگی های جدید و قدیمی وجود دارد. حتی ممکن است یک جعبه کابینت زیبا و بی انتها پیدا کنید.

انتخاب کابینت آشپزخانه | اگر زیبایی را می خواهید که از نظر سن پیر نباشد و مورد توجه خریداران آینده قرار گیرد ، سبک های کابینت انتقالی یک سبک همه جانبه برای دکوراسیون است.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه انزو

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.