10 نکته برای چیدمان اتاق خواب

10 نکته برای چیدمان اتاق خواب

اجتناب از این 11 مورد اشتباهات رایج، خانه شما را جذاب تر و شیک تر می کند!

چیدمان مبلمان می تواند کار سختی باشد. اتاق های بزرگ و کوچک، به همراه فضاهای ناهنجار، می توانند قرار دادن مبلمان در نقطه مناسب را دشوار کنند. و در حالی که می توان وسوسه کننده بود که فکر کنیم چیدمان مبلمان به سلیقه شخصی بستگی دارد، بنابراین هیچ راهی “اشتباه” برای انجام این کار وجود ندارد ، این درست است که اتاقی با چیدمان ماهرانه می تواند تأثیر زیادی داشته باشد. در اینجا برخی از اشتباهات رایج که باید از آنها جلوگیری کنید تا خانه شما بازتر، جذاب و شیک به نظر برسد، ذکر شده است. آنچه سازمان دهندگان حرفه ای هرگز در خانه های خود انجام نمی دهند را بررسی کنید.

 

شماره یک: مبلمان را به دیوار نچسبانید

به مبلمان خود کمی فضای تنفس بدهید و هرگز آن را تا انتها به دیوار فشار ندهید. حتی گذاشتن چند اینچ فضا می تواند باعث بزرگتر شدن اتاق شود. با توجه به وبلاگ The Budget Decorator، سعی کنید قطعات را روی مورب قرار دهید. وبلاگ نویس می نویسد: “قرار دادن قطعات روی مورب چشم شما را به آرامی در اتاق حمل می کند ، بنابراین نه تنها بزرگتر به نظر می رسد ، بلکه جالب تر به نظر می رسد.” این نکات دیگر در طراحی داخلی برای منزل شما مناسب است.

 

شماره دو: مبلمان را رو به روی صندلی ها قرار ندهید

هنگام نصب مبلمان، مناطق گفتگو را فراموش نکنید. هرگز صندلی ها و کاناپه ها را طوری قرار ندهید که رو به روی یکدیگر باشند. دکوراسیون Den Interiors، یک شرکت طراحی، خاطرنشان می کند: “آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که هنگام تلاش برای گفتگو در سرتاسر اتاق فریاد بزنید، بنابراین مبلمان نشسته خود را به گونه ای ترتیب دهید که فرصتی برای گفتگوی نزدیک و صمیمی ایجاد کند.” با این نکات ناب ، هر اتاقی را بزرگتر نشان دهید.

 

شماره سه: نقطه کانونی فراموش نشود

فرقی نمی کند اتاق خواب باشد یا اتاق نشیمن ، هر اتاق باید یک نقطه کانونی داشته باشد. شاید این تلویزیون ، یک اثر هنری بزرگ یا شومینه باشد. نیکول ساسامان ، طراح مشهور اهل لس آنجلس ، در روز زن گفت: “شما نمی خواهید از شومینه یا هر چیز دیگری که از نظر معماری یک عنصر اصلی طبیعی در اتاق باشد چشم پوشی کنید.” آیا نگاه ماکسیمالیستی را دوست دارید؟ در اینجا چگونگی به حداکثر رساندن دکوراسیون خانه خود آورده شده است.

 

شماره چهار: شلوغ نکنید

بله، می توانید مبلمان زیادی داشته باشید. در فضاهای کوچک ، مانند اتاق خواب ، با آنچه باید داشته باشید شروع کنید و از آنجا چیزهای بیشتری اضافه کنید. استفاده از قطعات کمتر باعث می شود فضای اتاق بیشتر شود. به جای یک کمد پهن، یک کمد بلندتر امتحان کنید که به همان میزان فضای ذخیره سازی را برای شما فراهم می کند اما فضای کمتری را اشغال می کند. این روند خانه های قدیمی در حال بازگشت جدی هستند.

 

راهنمای خرید تخت کم جا

 

شماره پنج: لطفا تعادل ایجاد کنید

با توجه به وبلاگ تعمیر مبلمان آستین ، “یکی دیگر از اشتباهات رایج که اکثر مردم مرتکب آن می شوند، قرار دادن تمام مبلمان در یک طرف یا گوشه خاص است.” در مورد چیدمان مبلمان، تمام قطعات بزرگ را در یک طرف و قطعات کوچک را در طرف دیگر قرار ندهید. آن را کمی گسترش دهید. هرگز نباید این قوانین طراحی را زیر پا بگذارید.

 

شماره شش: فرش متناسب با اتاق را پیدا کنید

از اندازه مناسب فرش برای اتاق اطمینان حاصل کنید. نمایان کردن بخشی از کفپوش در اطراف لبه های فرش خوب است ، اما اطمینان حاصل کنید که برخی از مبلمان می توانند روی خود فرش قرار بگیرند. ساسامان به روز زن گفت: “فرش ها معمولاً وقتی همه مبلمان روی آن ها باشد بهتر به نظر می رسند.” در مورد ظاهر خانه ها با این روندهای خانه دهه 80 که شما را به عقب باز می گرداند، یادآوری کنید.

 

شماره هفت: جایی برای تردد بگذارید

وبلاگ تعمیر مبلمان آستین خاطرنشان کرد: “اجازه ندهید اعضای خانواده شما از پیچ و خم عبور کنند تا از یک اتاق به اتاق دیگر بروند.” هنگام چیدمان اثاثیه خود همیشه جریان ترافیک را در نظر بگیرید. مردم باید بتوانند در فضا قدم بزنند بدون اینکه بر روی مبلمان یا افراد دیگر در اتاق لغزش کنند. هنگام چیدمان مبلمان باید چند فوت بین صندلی ها، میزها و نیمکت ها فاصله داشته باشد. با این محصولاتی که بیشترین استفاده را از آشپزخانه کوچک شما می کنند، از فضای خود نهایت استفاده را ببرید.

 

شماره هشت: فقط به زیبایی فکر نکنید، شما کاربردی بودن را نادیده می گیرید!

اگر هنگام تماشای تلویزیون از گذاشتن پا یا غذا خوردن لذت می برید، مطمئن شوید که مبلمان خود را به گونه ای قرار دهید که به شما این امکان را بدهد. اگر مهمانی های تماشای بازی برگزار می کنید ، مطمئن شوید که مردم محلی برای قرار دادن نوشیدنی ها و بشقاب های خود دارند. به یک اتاق خواب دنج نیاز دارید؟ این ایده های آرامش بخش برای دکوراسیون اتاق خواب را امتحان کنید.

 

شماره نه: از نور طبیعی غافل نباشید

نور طبیعی مهم است بنابراین هنگام چیدمان مبلمان پنجره ها را با قطعات بزرگ مسدود نکنید. با توجه به وبلاگ The Budget Decorator، “مسدود کردن پنجره ها در یک اتاق با مبلمان میزان نور را به شدت محدود می کند، که باعث می شود یک اتاق کوچک و تنگ به نظر برسد.”

شماره ده: میز قهوه خوری تان کوچک نباشد

وقتی نوبت به میزهای قهوه خوری می رسد ، بزرگ شوید! میزهای قهوه نه تنها به عنوان بخشی از طراحی عمل می کنند، بلکه کاربردی نیز هستند. آنجلو سورملیس طراح مشهور به روز زن گفت: “تا آنجا که می توانید پیش بروید.” “اگر نمی توانید به دلیل داشتن یک اتاق نشیمن باریک خیلی بزرگ شوید، لاغر اما طولانی شوید.” آیا می خواهید خانه خود را با توجه به نشانه ستاره خود تزئین کنید؟ در اینجا ظاهر آن چگونه است.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و ساخت تخت چوبی

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت تخت چوبی را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

 

توصیه گریت کابینتی

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

 

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز و طراحی زیبای اتاقی جذاب و داشتن یک اتاق خواب و خانه مدرن و زیبا کمک می کند.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.