کابینت ممبران آقای افشار منش توسط گروه گریت کابینت

کابینت ممبران آقای افشار منش توسط گروه گریت کابینت

کابینت ممبران آقای افشار منش

 

تصاویر پروژه کابینت ممبران آقای افشار منش:

 

کابینت ممبران آقای افشار منش کابینت ممبران آقای افشار منش کابینت ممبران آقای افشار منش کابینت ممبران آقای افشار منش کابینت ممبران آقای افشار منش کابینت ممبران آقای افشار منش

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

کابینت ممبران آقای افشار منش | کابینت استفاده شده در این پروژه کابینت به سبک کلاسیک است. مدل کابینت ممبران می باشد که به آشپزخانه نمای زیبایی را القا می کند. بدنه های کابینت ها در این پروژه سفید صابونی خارجی بوده و درهای آن ممبران شرکتی است. روکش استفاده شده بر روی درهای این کابینت ها، کره ای می باشد. چسب مورد استفاده بر چسباندن روکش نیز محصولی آلمانی است. یراق آلات استفاده شده در این پروژه،‌ به طور کامل بلوم اتریش می باشد.

به طور کل، وسایل استفاده شده در این پروژه دارای 5 سال گارانتی است . صفحه ی روی کابینت آن نیز کورین سامسونگ کره می باشد.

کابینت ممبران آقای افشار منش | نکاتی در مورد کابینت:

1. در خواست یا عدم تمایل خود را در نظر بگیرید

بسیاری از مردم فکر می کنند چون طول یک دیوار اندازه غیرمعمولی است ، بنابراین آنها به کابینت های سفارشی نیاز دارند. با این حال ، بسیاری از این موضوع آگاه نیستند که کابینت سفارشی گرانترین گزینه است ، بیشترین زمان سربازی را دارد و معمولاً با کابینت های استوک یا نیمه سفارشی می توان به همین شکل نگاه کرد.

2. کابینت / درب ترکیبی را انتخاب کنید که از نظر زیبایی و عملکرد برای شما مفید باشد.

در اکثر آشپزخانه ها کابینت پایه و کابینت دیواری پیدا خواهید کرد که هر دو به طور سنتی به جای قفسه های باز یا کشو با درب مجهز شده اند. اغلب اوقات ، کابینت های بالایی بیشتر برای نمایش انتخابی استفاده می شوند ، در حالی که کابینت های پایه قسمت عمده تری از قابلمه ها ، قابلمه ها و سایر ظروف ظرف را در خود جای داده اند که ممکن است در قفسه قابل مشاهده چندان زیبا به نظر نرسند.

3. با فریم یا بدون فریم؟

یکی دیگر از تصمیمات اساسی که در هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه باید اتخاذ شود ، تعیین اینکه آیا شما کابینت های قاب دار یا بدون قاب می خواهید ، نیست. کابینت های قاب دار در آشپزخانه های سنتی که درب به یک قاب جلو در اطراف دهانه متصل می شود و لولاها اغلب قابل مشاهده هستند ، محبوبیت بیشتری دارند.

4. هزینه های اضافه شده را برای ویژگی های اضافی ارزیابی کنید.

در حالی که بسیاری از آشپزخانه ها با درب های اصلی تاب دار بسیار خوب کار می کنند ، لوازم جانبی درب و کشو می توانند عملکرد و تمیزی را افزایش دهند – مانند یک سطل آشغال کش دار ، یا محفظه های آشپزخانه برای پنهان کردن لوازم کوچک.

5- نورپردازی را فراموش نکنید.

خواه در حال طراحی آشپزخانه جدید باشید و یا فقط در نظر بگیرید که یک آشپزخانه موجود را تغییر دهید ، روشنایی یکی از عواملی است که می تواند هر فضایی را تغییر دهد و نورپردازی یکپارچه در کابینت محبوبیت روزافزونی پیدا می کند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت آشپزخانه

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.