کابینت انزو رنگ پولیشی خانم منصور – گریت کابینت

کابینت انزو رنگ پولیشی خانم منصور – گریت کابینت

کابینت انزو رنگ پولیشی خانم منصور

این پروژه، کابینت انزو رنگ پولیشی به رنگ سفید است که تمام یراق آلات آن بلوم اتریش می باشد. صفحه ای که روی کار استفاده شده نیز از سنگ طبیعی است.

 

 

تصاویر پروژه کابینت انزو رنگ پولیشی خانم منصور:

کابینت انزو رنگ پولیشی خانم منصور کابینت انزو رنگ پولیشی خانم منصور کابینت انزو رنگ پولیشی خانم منصور کابینت انزو رنگ پولیشی خانم منصور

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

نکاتی در مورد کابینت آشپزخانه

کابینت های استوک از ابتدایی ترین نوع کابینت های بدون حاشیه هستند. مراکز و تأمین کنندگان خانه معمولاً این موارد را در دسترس دارند ، بنابراین معمولاً بدون نیاز به سفارش خاصی برای تحویل فوری در دسترس هستند. آنها کم هزینه ترین گزینه هستند ، اما شما معمولاً در انتخاب ، از نظر رنگ ، رنگ و سبک درب محدود خواهید بود.
کابینت های نیمه سفارشی جزئیات و گزینه های بیشتری مانند قالب تاج ، قالب ریزی در لبه های پایین ، پانل های جانبی و درهای شیشه ای را اضافه می کنند. انتخاب های بیشتری در سبک ها ، رنگ و رنگ در دسترس است ، اما نیمه سفارشی هزینه بیشتری نسبت به استوک دارد. ممکن است مجبور شوید نمایندگی خود را از سازنده سفارش دهید.

با کابینت های سفارشی ، آسمان محدود است. در این گروه ، تقریباً هر آنچه را که می توانید رویای خود را بسازید ، می توانید ساخته باشید. اندازه ها و ابعاد متغیر است و می تواند متناسب با فضاهای خاص – تا 1/8 اینچ آخر – سفارشی شود. هنگام سفارشی سازی ، می توانید از بین تعداد بیشماری از ویژگی ها ، کیفیت کار را بالا ببرید. همینطور قیمت این هزینه ها معمولاً حداقل دو برابر کابینت های استوک است. در این سطح ، شما روی کیفیت و زیبایی شناسی سرمایه گذاری می کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت آشپزخانه

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.