طراحی آشپزخانه و 9 اشتباه رایج – بخش دوم

طراحی آشپزخانه و 9 اشتباه رایج – بخش دوم

طراحی آشپزخانه و 9 اشتباه رایج | آشپزخانه جدید برای هر خانه ای سرمایه ای عظیم اما ارزشمند است. ظاهر و عملکرد هوشمندانه ای دارد ، که همیشه به دارایی شما ارزش افزوده می دهد. اما یک کاری که نمی خواهید انجام دهید فراموش کردن جزئیات دقیق تر است. این اغلب بارزترین مواردی است که ما هنگام طراحی آشپزخانه به سادگی فراموش می کنیم. مانند جایی که سطل های زباله می رود یا یخچال در هنگام آشپزی چقدر قابل دسترسی است.

وظیفه اصلی آشپزخانه طبخ و تهیه غذا است. بنابراین باید بسیار کاربردی باشد. بنابراین مهم است که همیشه روند طراحی را با بررسی نحوه استفاده از فضا هنگام تهیه و پخت وعده های غذایی شروع کنید.

 

پیشنهاد نویسنده:  کابینت آشپزخانه

 

هنگام طراحی آشپزخانه چه کاری نباید انجام دهید

6. از توصیه های تخصصی اجتناب نکنید | طراحی آشپزخانه و 9 اشتباه رایج

 

طراحی آشپزخانه

 

طراحی آشپزخانه و 9 اشتباه رایج | اغلب وسوسه انجام DIY که به معنای انجام کارها توسط خودتان است، به قدری زیاد است که سطح تخصص مربوط به برنامه ریزی هر پروژه مهم خانه را فراموش می کنیم. به خصوص در آشپزخانه ای که سیستم های سیم کشی ، لوله کشی و سیستم های تهویه هوا از ویژگی های زیادی برخوردار هستند. اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید ، نباید اینها را خراب کنید.

با کمک گرفتن از سوداگران ثبت نام شده می توانید به برنامه ریزی و مدیریت پروژه نیز کمک کنید. شما باید بدانید که چه زمانی باید هر مرحله از کار را انجام دهید. تا زمانی که برق کارها در آن حضور نداشته باشند ، هیچ کاشی کاری وجود ندارد.

کارشناسان در Optiplan Kitchens توضیح می دهند: “با نگاهی به تصویر بزرگتر ، یک سرمایه گذاری هوشمند در ابتدای پروژه می تواند در مقایسه با یک کار آماتوری که چنین وظیفه پیچیده ای دارد ، مقرون به صرفه تر باشد.” دریافت مشاوره تخصصی شرم آور نیست ، به ویژه هنگام انجام یک پروژه عظیم مانند بازسازی آشپزخانه. ‘

سیستم های پیچیده سیم کشی ، لوله کشی یا سیستم تهویه نباید غیر حرفه ای خراب شود. به علاوه ، داشتن یک تاجر ثبت نام شده برای دادن دست کمک می تواند فشار تفکر در مورد جزئیات را کاهش دهد. با نگاهی به تصویر بزرگتر ، یک سرمایه گذاری هوشمند در ابتدای پروژه می تواند در مقایسه با کار آماتوری که چنین وظیفه پیچیده ای دارد ، مقرون به صرفه باشد. ‘

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک

 

7. از کنار گذاشتن منبع تغذیه خودداری کنید

طراحی آشپزخانه و 9 اشتباه رایج | به نظر واضح است ، اما قبل از اینکه متعهد شوید لوله کشی همه وسایل خود را انجام دهید ، به نحوه استفاده از آشپزخانه خود فکر کنید – با توجه به قرار دادن منبع تغذیه در مکان مناسب. به گردش کار خود در فضا فکر کنید. نقطه چای قرار است کجا باشد؟ آیا پلاگین دیگری برای تهیه توستر وجود دارد. مایکروویو یکپارچه است یا لازم است فضای میز کار را برای این دستگاه بزرگ اختصاص دهید.

8- از بیش از حد بودجه خودداری کنید | طراحی آشپزخانه و 9 اشتباه رایج

 

طراحی آشپزخانه

 

طراحی آشپزخانه و 9 اشتباه رایج | این ممکن است واضح به نظر برسد. اما بیش از حد هزینه کردن یکی از رایج ترین اشتباهاتی است که در بسیاری از افراد در بازسازی خانه دیده می شود. این اغلب عامل فراموش شده مانند موارد فوق است که می تواند به هزینه های تورم بیفزاید. آسانترین راه آسان برای جلوگیری از هزینه های زیاد ایجاد لیست موجودی است ، اطمینان حاصل کنید که مبلمان و محتوای آن را در بر می گیرد.

هیلی سیمونز در مگنت می گوید: “هرگز بازسازی آشپزخانه را بدون داشتن بودجه و برنامه ریزی شروع نکنید.” ‘حتی اگر پولی برای چلپ چلوپ کردن داشته باشید ، داشتن یک رقم مشخص و در نظر گرفتن آنچه برای نوسازی نیاز دارید می تواند به جلوگیری از خرج بیش از حد کمک کند. از وسوسه برای ادامه دادن به لیست خودداری کنید! بودجه ای دقیق و دقیق از ابتدا شما را در مسیر درست قرار می دهد.

هیلی در ادامه گفت: “برای وسایل غیرضروری یا غیر عملی که به راحتی می پوشند و باید جایگزین شوند ، هزینه نکنید. به عنوان مثال ، اگر یک میز کار با چوب جامد می خواهید ، اما زیاد طبخ می کنید و بچه های کوچکی دارید که می توانند به آن آسیب برسانند و آن را لکه دار کنند ، یک میز کار با اثر چوب ورقه ورقه ممکن است مقرون به صرفه تر باشد و برای نیازهای شما دوام بیشتری داشته باشد. ”

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت روکش چرمی

 

9. طرحی را انتخاب نکنید که تاریخ آن باشد

طراحی آشپزخانه و 9 اشتباه رایج | به همان اندازه وسوسه انگیز است که به دنبال آخرین گرایش ها بروید ، طراحی آشپزخانه خود را به یک انتخاب مورد توجه تر تبدیل کنید. از انتخاب طرحی که احتمالاً تاریخ آن است و فقط در عرض چند سال خبر قدیمی است ، خودداری کنید. جایگزینی آشپزخانه ارزان نیست ، این نکته را هنگام طراحی آشپزخانه رویایی خود بخاطر داشته باشید.

می توانید با رنگ ، کاغذ دیواری و لوازم جانبی به آنجا بروید. اما در صورت تمایل می توان آنها را به راحتی و با قیمت مناسب جایگزین کرد. درب کابینت های براق و با رنگ روشن که نمی توانید رنگ آمیزی کنید. اکنون ایده خوبی به نظر می رسد ، اما آیا آنها را چند سال پایین دوست دارید. اگر شما به دنبال آن بروید. اگر مطمئن نیستید به یک انتخاب بی انتها و کلاسیک پایبند باشید.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه انزو

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.