چیدمان آشپزخانه با کابینت هایگلاس ترک

چیدمان آشپزخانه با کابینت هایگلاس ترک

چیدمان آشپزخانه با کابینت هایگلاس ترک، جادوگری در آشپزخانه ایرانی!

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه‌های ایرانی کوچک و بزرگ که چیدمان در آن‌ها مهم‌ترین فاکتور است، مهم‌ترین و اولین انتخاب هر فردی قطعا انتخاب مدل کابینت‌‌‌ می‌‌باشد، یکی از سوالاتی که به کرات از ما پرسیده‌‌‌ می‌‌شود نحوه‌ی چیدمان آشپزخانه با کابینت هایگلاس ترک است. از آن‌جایی که کابینت هایگلاس در خانه‌‌‌های ایرانی محبوب است، بسیاری این مدل را انتخاب‌‌‌ می‌‌کنند اما درمورد مدل‌‌‌های کابینت هایگلاس ترک و قیمت تمام شده کابینت هایگلاس ترک گیج‌‌‌ می‌‌شوند. همچنین نحوه چیدمان آشپزخانه با کابینت هایگلاس ترک مخصوصا در آشپزخانه‌های کوچک آپارتمان‌ها برای بسیاری دغدغه است. در این نوشته کوشیده‌ایم که این دغدغه را حل کنیم، در صورتی که پس از مطالعه‌ی این نوشته سوالی داشتید یا دوست داشتید که درمورد طراحی و خرید کابینت هایگلاس خصوصا از نوع ترک، اطلاعات بیشتری کسب کنید، از مشاوره‌ی رایگان ما استفاده کنید!

 

اگر می‌خواهید جزئیات چیدمان آشپزخانه با کابینت هایگلاس ترک را بدانید، این نوشته‌ها را بخوانید!

 

 

راهنمای چیدمان آشپزخانه با کابینت هایگلاس ترک

کابینت‌‌‌ها یکی از ابزارهای اساسی و مهم آشپزخانه هستند. کابینت‌‌‌ها ابزار و ظروف بسیاری را در خود جای‌‌‌ می‌‌دهند. به علاوه رنگ و طرح کابینت‌ها، اثر بسیار چشم‌گیری بر ظاهر و دکوراسیون آشپزخانه دارد. پرسش‌های مشتریان از گریت کابینت درمورد چیدمان آشپزخانه با کابینت هایگلاس ترک بیش از هر کابینت دیگری‌ست چرا که هایگلاس ترک از جمله متداول‌ترین و پرطرفدارترین مدل‌‌‌ها و متریال‌‌‌های کابینت‌‌‌ می‌‌باشد. این کابینت‌‌‌ها بعد از کابینت‌‌‌های چوبی و روکش چوب و همچنین کابینت ممبران، جزو مهم‌ترین و رایج‌ترین مدل‌‌‌هایی هستند که مورد استفاده قرار‌‌‌ می‌‌گیرند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | proreno modern kitchen 1

از لحاظ قیمت نیز بعد از این کابینت‌‌‌های قید شده قرار دارند. البته قیمت کابینت‌‌‌های هایگلاس تا حدود زیادی بر اساس جنس و متریال‌‌‌های به کار رفته در ورقه‌‌‌های هایگلاس مشخص‌‌‌ می‌‌شود. متداول‌ترین جنس ورقه‌‌‌های کابینت‌‌‌های هایگلاس، کابینت هایگلاس ترک و ایرانی‌‌‌ می‌‌باشند. چیدمان آشپزخانه با کابینت هایگلاس ترک پرطرفدارترین نوع آن است اما لزوما پرفروش‌ترین نیست، چرا که روکش‌های ترک وارداتی بعضا قیمت زیادی دارند، اما گریت کابینت با تولید روکش‌های بسیار باکیفیت ترک و کره‌ای در کارگاه مخصوص خود، این مشکل را هم حل کرده است!

قیمت تمام شده کابینت هایگلاس ترک

دانستن و اطلاع از تفاوت‌‌‌های ورقه‌‌‌های کابینت هایگلاس ترک و ایرانی، همیشه از دغدغه‌‌‌های خریدارانی است که در نظر دارند از کابینت هایگلاس ترک و ایرانی در مکان و جاهای مختلفی استفاده کنند. این موضوع در محاسبه‌ی قیمت تمام شده کابینت هایگلاس ترک حیاتی‌ست که بدانید روکش کابینت هایگلاس شما ترک است یا ایرانی؟ فرامید است یا روکش پلی گلاس را ترجیح می‌دهید؟ همه‌ی این موارد را به اضافه‌ی نکات مهم چیدمان آشپزخانه با کابینت هایگلاس ترک می‌توانید در مشاوره‌ی رایگان ما بپرسید!

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | kitchen 01 01 austral blanco calma polish 1

مغزی کابینت‌های به کار رفته در سبک چیدمان آشپزخانه با کابینت هایگلاس ترک در اکثر مواقع از جنس ام دی اف‌‌‌ می‌‌باشد. بر روی این مغزی نیز روکشی از جنس پلکسی گلس استفاده‌‌‌ می‌‌شود. روکش پلکسی گلس بر پایه پلاستیک‌‌‌ می‌‌باشد بنابراین مقاوت خوبی از خود نشان‌‌‌ می‌‌دهد. البته از روکش پلکسی گلس تنها بر روی یکی از رویه استفاده‌‌‌ می‌‌شود و سطح دیگر را از روکش ارزان‌تری‌‌‌ می‌‌سازند.

با توجه به به‌کارگیری مغزی از جنس ام دی اف، باید اشاره کرد که خاصیت‌‌‌های ام دی اف را نیز در ورقه‌‌‌های هایگلاس‌‌‌ می‌‌توان در نظر گرفت. برای مثال با توجه به نفوذ پذیری ام دی اف به آب، باید از روکش‌‌‌ها مناسبی برای آب بندی هایگلاس استفاده کرد تا از نفوذ آب و ایجاد آسیب جلوگیری کرد. روکش‌‌‌های پلکسی گلس، از جمله روکش‌‌‌های براق و شفافی هستند که به تنهایی زیبایی چشم نوازی به کابینت‌‌‌ می‌‌دهد. از سوی دیگر این روکش به ورقه‌‌‌های هایگلاس استحکام و مقاومت زیادی را‌‌‌ می‌‌بخشد. و همچنین از نفوذ آب جلوگیری‌‌‌ می‌‌کند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Emily Henderson Updated Kitchen Trends 2018 Two Material Countertop 9 1

از نظر فروشندگان، ورق‌‌‌های ترک ازرشمندتر و بهتر از ورق‌‌‌های ایرانی هستند. ورق کابینت‌‌‌های هایگلاس ایرانی با این که تنوع رنگی بسیار بالایی دارند اما ممکن است از نظر کدهای رنگی کمی متفاوت باشند که این مورد برای فروشندگان بسیار حائز اهمیت‌‌‌ می‌‌باشد. بنابراین با استفاده از ورق‌‌‌های هایگلاس ترک، این اطمینان را که دارند که جنس مشتری پسند و منطبق با کد رنگی به دستشان‌‌‌ می‌‌رسد اما در مقابل درباره کابینت‌‌‌های ایرانی این ریسک وجود دارد که تطابق رنگی بین محصول و کد نباشد.

 

پیشنهاد متخصصین گریت کابینت به شما: کابینت هایگلاس ترک، فراتر از کیفیت!

 

کابینت هایگلاس ترک را چگونه و با چه دستگاهی می‌سازند؟

این دستگاه‌‌‌ها عمدتا وارداتی هستند و بنابراین دسترسی به این دستگاه‌‌‌ها سخت است. فارغ از ایرانی و یا ترک بودن این کابینت، کیفیت بسیار خوب و ظاهر چشم نواز و زیبایی دارد. همچنین دوام و مقاومت بسیار بالایی دارد و در ضمن تنوع و رنگ و طرح فراوانی را دارا‌‌‌ می‌‌باشد. هزینه این کابینت نیز با توجه به ویژگی‌‌‌هایی که دارا‌‌‌ می‌‌باشد، بسیار مطلوب و حتی کمتر از کابینت‌‌‌های چوب و کابینت ممبران‌‌‌ می‌‌باشد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Textured lamination scaled 1

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.