ایده های بازسازی ارزان آشپزخانه

ایده های بازسازی ارزان آشپزخانه

۱۵ ایده بازسازی ارزان آشپزخانه

بازسازی خانه و آپارتمان محل سکونت ما روشی برای ایجاد نوآوری خلاقیت در روند زندگی است و به همین دلیل خیلی از ما دوست داریم راهی مطمئن و امن برای بازسازی ارزان آشپزخانه پیدا کنیم. روش های زیادی وجود دارد که با کمک آن ها میتوانید با هزینه کم و ارزان تغییرات زیادی در ساختمان محل سکونت خود ایجاد کنید. در ادامه به بیان ۱۵ ایده جذاب بازسازی خانه همراه باشید.

 

بازسازی ارزان آشپزخانه با تغییر کف

کف آشپزخانه را تغییر دهید. میتوانید از طرح های تلفیقی استفاده کنید. تغییر کف آشپزخانه با استفاده برچسب های PVC یا کفپوش وینیل چندان دشوار نیست و خودتان با کمی دقت میتوانید این کار را انجام دهید.

 

بازسازی ارزان آشپزخانه با تغییر کاشی بین کابینتی

انواع برچسب های طرح کاشی و یا طرح فلز پشت چسبدار مخصوص کاشی بین کابینتی وجود دارد. قیمت های آنها چندان زیاد نیست. میتوانید آنها را تهیه کرده و به راحتی بچسبانید.

 

تغییر رنگ کابینت

کابینت آشپزخانه خود را رنگ کنید. برای این کار میتوانید آنها را نقاشی کنید و یا از برچسب های کابینت استفده کنید. تغییر رنگ کابینت تاثیر بسزایی در بازسازی خانه و ایجاد محیطی نو دارد. همچنین اگر بودجه بیشتری دارید میتوانید کابینت ها را تعویض کنید و تغییر بسیار چشمگیری در خانه به وجود آورید.

 

بازسازی ارزان آشپزخانه با استیکر دیواری

رازهای بازسازی خانه بازسازی ملک نوسازی و بازسازی مزایای بازسازی ساختمان

از انواع استیکرهای دیواری برای ایجاد طرح ها و ایده های جذاب استفاده کنید. این استیکرها قابل شستشو بوده و براحتی نصب میشوند. در انواع طرح ها و اشکال مختلف برای فضاهای گوناگون از جمله سالن پذیرایی، اتاق خواب، اتاق کودک، آشپزخانه و … وجود دارد.

 

یک دیوار آشپزخانه را رنگ کنید

گاهی با ایجاد تفاوت فقط در یک دیوار و برجسته کردن آن در محیط تغییری بسیار خلاقانه در فضا ایجاد میشود. میتوانید آن دیوار را با رنگ جسورانه و گرم رنگ آمیزی کنید و سپس با اکسسوری های مختلف آن را تزیین کنید.

 

شلف های منحصر به فرد در آشپزخانه نصب کنید

گاهی با نصب انواع شلف های خلاقانه و زیبا ایراد ها دیوار پشت آن پنهان شده و بازسازی خانه با شیوه ای ارزان انجام می شود. شلف ها دیواری یکی از ایده های بازسازی خانه است.

 

بازسازی ارزان آشپزخانه با ریسه

می توانید برای تزیین فضاهای مختلف خانه بویژه اتاق خواب از ریسه های نورانی استفاده کنید. این ریسه های با مصرف برق پایین حتی در حالت خاموش نیز جذابیت مخصوص به خود را دارند.

 

بازسازی ارزان آشپزخانه با دیوار خاطرات

دیوار خاطرات همیشه ایده ای جذاب و خلاقانه و منحصر به فرد جهت بازسازی منزل می باشد. با استفاده از تصاویر مختلف از خاطرات شما علاوه بر پنهان شدن ایرادهای دیوار پشت آن، شیرین ترین خاطرات شما همیشه در جلوی چشمان شما است. علاوه بر آن مهمان های خود را در این خاطرات شریک میکنید.

 

از ویترین استفاده کنید

استفاده از انواع ویترین و قفسه روشی مناسب جهت نگهداری وسایل شما و یا وسایل تزئینی میباشد. میتوانید با توجه به فرورفتگی دیوار و یا ستون ها سفارش ساخت انواع ویترین ها را با توجه به ابعاد مورد نیاز خود بدهید.

 

بازسازی ارزان آشپزخانه با دیوار آجری

ایجاد دیوار آجری علاوه بر تنوع در بازسازی خانه موجب ایجاد نوعی فضای سنتی میشود. متریال های گوناگونی در بازار وجود دارد که میتوانید یا تهیه آنها خود دیوار مدنظرتان را ایجاد کنید. انواع آجرهای دکوراتیو، برجسب های طرح آجر و استیکرها جهت این کار وجود دارد.

 

در بازسازی ارزان آشپزخانه جسور باشید

میتوانید از انواع المان های خلاقانه جهت تزیین فضا استفاده کنید. کی از آنها نصب یک تاب خانگی است! مکانی مناسب جهت کمی استراحت و یا حتی کمی مطالعه شناخت انواع سبک های طراحی دکوراسیون داخلی در زمینه چیدمان فضا بسیار موثر است.

 

بازسازی ارزان آشپزخانه با دیوار سبز

بازسازی ارزان آشپزخانه

دیوار سبز یا گرین وال این روزها بسیار محبوب شده است. می توانید از انواع دیوار سبز یرای قسمت های مختلف خانه یا بالکن استفاده کنید. انواع دیوار سبز طبیعی و مصنوعی در بازار وجود دارد. نصب دیوار سبز مصنوعی بسیار راحت بوده و توسط خود شما امکانپذیر است. در تصویر ساخت تی وی وال را با دیوار سبز خزه ای مصنوعی مشاهده میکنید.

 

بازسازی کف ساختمان

کفپوش خانه را عوض کنید. با وارد شدن انواع کفپوش های لمینت، پی وی سی و … تغییر کفپوش خانه کار چندان دشوار و پر هزینه ای نیست. نیازی به تخریب کف قبلی وجود ندارد. بسیاری از این کفپوش ها به صورت آماده بوده که حتی خودتان با کمی حوصله میتوانید آنها را بچسبانید.

 

بازسازی زیرپله

اگر خانه یا آپارتمان دوبلکس دارید از فضای زیر پله غافل نشوید. کاربردهای بسیاری میتوانید برای آن تعریف کنید. میتوانید آن را به یک فضای کار کوچک تبدیل کنید و یا یک باغچه کوچک خانگی در آن اجرا کنید.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس گرفته، از مشاوره واتس‌اپی استفاده کرده یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید!

   

   

   

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۲ میانگین: ۵]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.