انتخاب و خرید بهترین تشک برای تخت خواب چوبی

انتخاب و خرید بهترین تشک برای تخت خواب چوبی

شما تقریباً یک سوم هر روز را در رختخواب می گذرانید. این که آن زمان با خوشی و خوشی سپری شود – یا پرت شود و بچرخد – بستگی زیادی به تشک شما دارد. مایکل دکر ، دکترا ، RN ، دانشیار دانشگاه ایالتی جورجیا و سخنگوی آکادمی پزشکی خواب آمریکا می گوید: “یک تشک می تواند روی خواب فرد تأثیر بگذارد.”

یکی از مواردی که تشک شما روی تخت خواب و خواب شما تأثیر می گذارد مربوط به شبکه رگ های خونی خوب است که مویرگ نامیده می شوند و در زیر پوست شما قرار دارند.

دکر می گوید: “هنگامی که شما به مدت طولانی بر روی هر قسمتی از بدن خود دراز می کشید ، وزن آن جریان خون را از طریق رگ های خونی کاهش می دهد ، که این امر اکسیژن و مواد مغذی پوست را محروم می کند.” این امر باعث می شود سلول های عصبی و حسگرهای درد در پوست شما پیامی به مغز شما ارسال کنند تا شما به سمت بالا حرکت کنید. چرخش خون جریان خون را به آن ناحیه باز می گرداند ، اما خواب شما را نیز مختل می کند.

دکر می گوید: در حالت ایده آل ، یک تشک که نقاط فشار بر بدن شما را کاهش می دهد باید خواب بهتری را برای شما به ارمغان آورد. با این وجود تشک ایده آل برای هر فرد متفاوت است.

 

کدام تشک مناسب شماست؟

پیدا کردن تشک مناسب به معنای جستجوی مارک با تکنولوژی بالا یا صرف بیشترین پول نیست. دکر می گوید: “یک تشک بسیار گران تر لزوما به این معنا نیست که بهتر است.” هم موادی که در تشک به کار می روند و هم بازاریابی است که به فروش آن کمک می کند.

به جای تمرکز بر قیمت و نام تجاری ، به آنچه در یک تشک می خواهید فکر کنید. دکر می گوید: “انتخاب تشک بسیار شخصی است.” برخی از افراد یک تشک محکم ترجیح می دهند. دیگران سبک نرم تری را دوست دارند.

اگرچه شواهد علمی زیادی وجود ندارد که ثابت کند یک نوع تشک به شما کمک می کند بهتر از دیگری بخوابید ، اما به نظر می رسد افرادی که دارای شرایط خاص پزشکی هستند راحت تر از یک سبک تشک استراحت می کنند.

 

انتخاب و خرید بهترین تشک برای تخت خواب چوبی

 

افرادی با کمردرد یا گردن درد

هر کسی که درد کمر یا گردن دارد ، باید از روکش گلدیلک برای خرید تشک استفاده کند: نه خیلی سخت و نه خیلی نرم. “اگر روی یک تشک خیلی نرم هستید ، شروع به فرو رفتن در پایین می کنید. اما در حالت سخت روی تشک ، فشار زیادی روی استخوان خاجی ، شانه ها و پشت شما وارد می شود. Howard Levy ، MD ، استادیار ارتوپدی ، طب فیزیکی و توانبخشی دانشگاه اموری می گوید.

 

درد ستون فقرات

یک تشک سفت متوسط ​​، یا یک تشک سفت با بالش نرم تر ، به ستون فقرات شما تعادل “درست” و حمایت و بالشتک را می بخشد. اگر شما نیاز به خوابیدن با سر بالا دارید ، یک تخت قابل تنظیم می تواند خرید خوبی باشد. گاهی پزشکان برای کمک به تنفس راحت تر افراد مبتلا به COP یا جلوگیری از سوزش سر دل شب از GERD ، بالا آوردن سر را توصیه می کنند. لوی می گوید این تخت ها همچنین می توانند به شما این امکان را بدهند که زانوها و باسن خود را با زاویه 90 درجه تنظیم کنید و تا حدی از فشار بر مفاصل دردناک کاسته شود.

 

افرادی مبتلا به آلرژی

اگر به آلرژی یا آسم مبتلا هستید ، ممکن است به خرید تختخوابی با برچسب “ضد حساسیت” فکر کرده باشید. دکتر پل ویلیامز ، MD می گوید: “بسیاری از ادعاها توسط تولید کنندگان تشک وجود دارد که تشک های آنها ضد حساسیت هستند یا از رشد کنه های گرد و غبار حمایت نمی کنند ، اما من شواهد علمی برای اثبات این ادعاها نمی دانم.” استاد اطفال در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن و متخصص آلرژی در مرکز آلرژی و آسم شمال غربی در ایالت واشنگتن. ویلیامز می گوید کنه های گرد و غبار در هر جایی که غذا وجود دارد زندگی می کنند – و این غذا سلول های مرده پوست شماست.

به جای سرمایه گذاری روی یک تشک بدون حساسیت ، روی یک تشک تشک قابل شستشو بپوشید. این مانع ایجاد می کند که مانع از ورود کنه های گرد و غبار به شما می شود. ویلیامز می گوید یک تشک که محفظه ای دارد با از بین بردن مواد غذایی موجود در کنه های گرد و غبار ، رشد آلرژن ها را کاهش می دهد.

و در مورد آن تشک های فوم حافظه عصر فضا که هزاران دلار هزینه دارند؟ شواهدی وجود دارد که می توانند به مشکلات کمر و بهبود خواب کمک کنند ، اما مزیت آنها نسبت به یک تشک معمولی کوچک است. دکر می گوید جایی که تشک های فوم حافظه واقعاً می توانند به شما در خوابیدن کمک کنند ، این است که اگر یک شریک تخت خواب فعال دارید که شما را بیدار نگه می دارد. تشک های فومی انتقال حرکت را کاهش می دهند و به شما این امکان را می دهند که در حالی که شریک زندگیتان پرتاب می شود ، بی حرکت بنشینید.

 

قبل از خرید تشک آن را امتحان کنید!

دکر می گوید: “شما نمی توانید خودرویی را بدون آزمایش آن بخرید.” بنابراین چرا باید صدها – یا حتی هزاران دلار را در تشکی سرمایه گذاری کنید بدون اینکه ابتدا آن را امتحان کنید؟ برای چرت زدن ، هر تشک جدیدی را که در نظر دارید بردارید. دکر می گوید: “مردم نباید از وارد شدن به مغازه و خوابیدن روی تشک به مدت 20 دقیقه خجالت بکشند.”

برای یک آزمایش واقع بینانه ، هنگام سفر در تختخواب های مختلف هتل های زنجیره ای بخوابید. اگر به خصوص در یکی از آنها خواب خوبی دارید ، از کارمند میز بپرسید مارک آن چیست.

هنگامی که یک تشک را آزمایش می کنید ، مطمئن شوید که در هر وضعیتی احساس راحتی می کند ، به ویژه در طرفی که برای خوابیدن به آن علاقه دارید. لوی می گوید: تشک باید در جایی که به آن نیاز دارید حمایت کند ، بدون اینکه فشار زیادی به بدن وارد کند.

 

وقت یک تشک جدید است!

اگر با خوابیدن مشکل داشته اید ، ممکن است مشکل از نوع تشک شما نباشد ، بلکه سن آن باشد. دکر می گوید: “برای مردم بسیار مهم است که بدانند تشک ها طول عمر خاصی دارند.”

تشک خود را بیش از حد طولانی نگه دارید ، کف و سایر مواد داخل آن شروع به تجزیه می کند و توانایی آن را برای حمایت از بدن شما به خطر می اندازد.

دکر توصیه می کند که تشک خود را بیش از 10 سال نگه دارید. پس از آن ، زمان خرید مجدد تشک فرا می رسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Screenshot 2021 10 01 011053 min

 

انواع قاب تختخواب قابل سفارش در گریت کابینت

تخت خواب کودک

ابعاد: 68 در 132 سانتی متر

این ابعاد اندازه تشک تختخواب به عنوان استاندارد پذیرفته شده است ، بنابراین این اندازه تخت مناسب هر تخت استاندارد است. به دلایل ایمنی ، تشک های گهواره ای از تشک های بزرگسالان سفت ترند و به طور معمول تشک های کف دار یا داخلی هستند. تشک تختخواب در اندازه مناسبی برای اولین تخت کودک شماست و بیشتر نوزادان تا زمان کودکی می توانند از آن استفاده کنند.

قاب تختخواب دوقلو

ابعاد: 1 در 1.9 متر

تشک های دوقلو ، که به آن ها تشک های تک نفره نیز می گویند ، دارای ابعادی باریک هستند و همین امر باعث می شود تا در کنار هم در اتاق خواب های مشترک بچه ها یا به صورت تخت های دو طبقه قرار بگیرند. تخت های دوقلو اندازه ای است که اکثر بچه ها از کودکی روی آن می خوابند و جابجایی آنها آسان است.

قاب تختخواب XL دوقلو

ابعاد: تقریبا 1 در 2.09 متر

به عنوان اندازه استاندارد تخت برای اتاق های خوابگاه دانشگاهی ، یک تشک دوقلو XL به دانشجویان فضای کشش می دهد اما عرض آن بیشتر از یک تشک اندازه دوقلوی معمولی نیست. اگرچه جابجایی این تشک به راحتی انجام می شود ، اما بزرگترها اندازه شرایط تخت را بزرگتر ترجیح می دهند.مناسب بچه های بلندتر و دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشگاه.

قاب تختخواب اندازه کامل

ابعاد: تقریبا 1.37 در 1.9 متر

تشک های سایز بزرگ سازش خوبی بین تشک های دوقلو و گویین یا ملکه را دارند. اندازه تخت کامل فضای مناسبی را برای خوابهای مجرد فراهم می کند و برای اتاق خواب مهمان گزینه مناسبی برای اندازه تخت است.

قاب تختخواب کویین یا ملکه

ابعاد: تقریباً 1.52 در 2.09 متر

ابعاد اندازه تختخواب ملکه از محبوب ترین ها هستند زیرا شاید متنوع ترین اندازه تخت خواب باشند. تشک های کوئین در حالی که هنوز در اتاق های خواب کوچکتر قرار دارند، فضای کافی را برای خواب راحت به افراد مختلف می دهد.

قاب تختخواب اندازه پادشاه یا کینگ

ابعاد: تقریباً 1.9 در 2.09 متر

اندازه تشک کینگ با ارائه فضای مجلل ، معادل یک تشک XL دوقلو را برای زوجین به خود اختصاص می دهد. تخت های کینگ سایز در بالای دو چشمه دوقلوی جعبه ای قرار گرفته اند که مانور یک تختخواب کامل را به داخل اتاق می دهند. تشک های کینگ سایز بزرگ تر اما کوتاه تر از تشک های کینگ کالیفرنیا هستند.

قاب تختخواب در اندازه کالیفرنیایی

ابعاد: تقریبا 1.83 در 2.13 متر

تشک های کینگ کالیفرنیا عرض تقریبی چهار اینچ از یک تخت خواب معمولی در اندازه کینگ گرفته و آن را به طول کلی خود اضافه می کنند. اگر پاهای شما همیشه از لبه تشک آویزان بوده اند ، یک تخت کال کینگ طول شما را در حالی که هنوز عرض بیشتری از تخت اندازه ملکه دارید، برای شما فراهم می کند.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و ساخت تخت چوبی

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت تخت چوبی را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.