تخت کلاسیک در دکوراسیون آبی

تخت کلاسیک در دکوراسیون آبی

دکوراسیون آبی و تخت کلاسیک در آن!

همه ما دوست داریم اتاق هایی زیبا و متناسب با سلیقه و روحیات خودمان داشته باشیم. در این جا قصد نداریم از جنسیت رنگ ها حرف بزنیم بلکه می خواهیم رنگ مورد علاقه تمام افراد را بررسی کنیم. یکی از انتخاب های افراد همیشه تخت کلاسیک در دکوراسیون آبی بوده است. دکوراسیون آبی طرفداران زیادی دارد. طرفداران تخت کلاسیک در دکوراسیون آبی به پیر و جوان و زن و مرد محدود نمی شوند و همه عاشق این رنگ آرامش بخش و زیبا هستند.

 

ایده هایی برای تخت کلاسیک در دکوراسیون آبی توسط گریت کابینت!

به دلیل ارتباط آن با همه چیز آرام و آرام بخش ، دو رنگ ضروری برای یک خواب خوب ، آبی ممکن است بهترین رنگ اتاق خواب باشد. در سایه های خاص ، آبی به اندازه کافی بی موقع است که بتواند بدون خسته کننده به عنوان یک حالت خنثی عمل کند ، در حالی که در تن های دیگر ، پررنگ ، پر جنب و جوش و بازیگوش است. اساساً ، تا آنجا که می تواند همه کاره است و تقریباً هر طرح دکوراسیونی را به خوبی طراحی می کند. و این همان جایی است که ما با ایده اتاق خواب آبی که توسط طراح تأیید شده است وارد می شویم. این که آیا می خواهید همه چیز را با رنگ پاشنده آبی رویال انتخاب کنید یا فقط چند لهجه کم رنگ اضافه کنید ، چیزی برای شما وجود دارد. هنوز به متقاعد کننده نیاز دارید؟ اجازه دهید این اتاق ها الهام بخش شما باشند.

اگر در مورد یک اتاق خواب آبی رنگ راپسودی داشته اید ، در نظر بگیرید که از دکوراسیون آبی سنتی الهام بگیرید. به عنوان مثال ، شیشه های زنجبیل می توانند نقطه عطفی چشمگیر برای اتاق خواب آبی ایجاد کنند ، مانند پارچه های کلاسیک مانند توالت آبی و سفید یا نوارهای تیک تاک. اگر سایه های تیره رنگ آبی بهتر با خواسته های شما مطابقت دارد ، پارچه های سنتی رنگ نیل مانند پارچه شیبوری ژاپنی یا پارچه گلی آفریقایی را به عنوان موز خود در نظر بگیرید. آرامش آبی همچنین آن را به یکی از قابل دسترس ترین سایه ها برای آزمایش تزئینات الگو بر روی الگو تبدیل می کند. برای یک اتاق خواب آبی ماکسیمالیستی. اکثر طراحان تأیید می کنند: الگوی آبی بر آبی تا آنجا که می توانید به نقطه ضعف نزدیک شوید.

برای اینکه بیشتر از این الهام بگیرید ، ما ایده هایی از اتاق خواب آبی زیبا جمع آوری کرده ایم. روی اسلایدشو زیر کلیک کنید تا بفهمید دقیقاً چرا وقتی صحبت از اتاق خواب می شود ، طراحان تا ابد با رنگ آبی در هم تنیده شده اند.

بیایید انواع چیدمان و تخت کلاسیک در دکوراسیون آبی را با هم بررسی کنیم، در آخر نیز خوشحال خواهیم شد اگر نظرات ارزشمندتان را با ما در میان بگذارید و بگویید کدام عکس و کدام ایده را بیشتر دوست داشتید!

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Blue Bedroom min

تخت کلاسیک در دکوراسیون آبی برای خانه هایی با اتاق های بزرگ تر!

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | bluebedrooms4 596ba2223df78c57f4a91f46 min

تخت کلاسیک در دکوراسیون آبی در گوشه اتاق و ترکیب سفید و آبی…

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | bedroom blue blueprint min

نظرتان درمورد این ترکیب رنگ در تخت کلاسیک در دکوراسیون آبی چیست؟

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 0110d356ada31eb9db015791e601f955 min

تخت کلاسیک در دکوراسیون آبی و طیف روشن تر آبی

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 430east86 6 1547676735 min

نقش زیبای رنگ قرمز و مشکی و همچنین طلایی در کنار تخت کلاسیک در دکوراسیون آبی

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 0455 151124 Flanigan d31d95164b3a4f90b1af4cc08bd050ee min scaled

تخت کلاسیک در دکوراسیون آبی و یک ایده خوب برای ترکیب رنگ

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 1459281077 edc040116bush08 2 min scaled

تخت کلاسیک در دکوراسیون آبی برای اتاق هایی با پنجره های بزرگ تر

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | blue contemporary bedroom min

 

انواع قاب تختخواب قابل سفارش در گریت کابینت

تخت خواب کودک

ابعاد: 68 در 132 سانتی متر

این ابعاد اندازه تشک تختخواب به عنوان استاندارد پذیرفته شده است ، بنابراین این اندازه تخت مناسب هر تخت استاندارد است. به دلایل ایمنی ، تشک های گهواره ای از تشک های بزرگسالان سفت ترند و به طور معمول تشک های کف دار یا داخلی هستند. تشک تختخواب در اندازه مناسبی برای اولین تخت کودک شماست و بیشتر نوزادان تا زمان کودکی می توانند از آن استفاده کنند.

قاب تختخواب دوقلو

ابعاد: 1 در 1.9 متر

تشک های دوقلو ، که به آن ها تشک های تک نفره نیز می گویند ، دارای ابعادی باریک هستند و همین امر باعث می شود تا در کنار هم در اتاق خواب های مشترک بچه ها یا به صورت تخت های دو طبقه قرار بگیرند. تخت های دوقلو اندازه ای است که اکثر بچه ها از کودکی روی آن می خوابند و جابجایی آنها آسان است.

قاب تختخواب XL دوقلو

ابعاد: تقریبا 1 در 2.09 متر

به عنوان اندازه استاندارد تخت برای اتاق های خوابگاه دانشگاهی ، یک تشک دوقلو XL به دانشجویان فضای کشش می دهد اما عرض آن بیشتر از یک تشک اندازه دوقلوی معمولی نیست. اگرچه جابجایی این تشک به راحتی انجام می شود ، اما بزرگترها اندازه شرایط تخت را بزرگتر ترجیح می دهند.مناسب بچه های بلندتر و دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشگاه.

قاب تختخواب اندازه کامل

ابعاد: تقریبا 1.37 در 1.9 متر

تشک های سایز بزرگ سازش خوبی بین تشک های دوقلو و گویین یا ملکه را دارند. اندازه تخت کامل فضای مناسبی را برای خوابهای مجرد فراهم می کند و برای اتاق خواب مهمان گزینه مناسبی برای اندازه تخت است.

قاب تختخواب کویین یا ملکه

ابعاد: تقریباً 1.52 در 2.09 متر

ابعاد اندازه تختخواب ملکه از محبوب ترین ها هستند زیرا شاید متنوع ترین اندازه تخت خواب باشند. تشک های کوئین در حالی که هنوز در اتاق های خواب کوچکتر قرار دارند، فضای کافی را برای خواب راحت به افراد مختلف می دهد.

قاب تختخواب اندازه پادشاه یا کینگ

ابعاد: تقریباً 1.9 در 2.09 متر

اندازه تشک کینگ با ارائه فضای مجلل ، معادل یک تشک XL دوقلو را برای زوجین به خود اختصاص می دهد. تخت های کینگ سایز در بالای دو چشمه دوقلوی جعبه ای قرار گرفته اند که مانور یک تختخواب کامل را به داخل اتاق می دهند. تشک های کینگ سایز بزرگ تر اما کوتاه تر از تشک های کینگ کالیفرنیا هستند.

قاب تختخواب در اندازه کالیفرنیایی

ابعاد: تقریبا 1.83 در 2.13 متر

تشک های کینگ کالیفرنیا عرض تقریبی چهار اینچ از یک تخت خواب معمولی در اندازه کینگ گرفته و آن را به طول کلی خود اضافه می کنند. اگر پاهای شما همیشه از لبه تشک آویزان بوده اند ، یک تخت کال کینگ طول شما را در حالی که هنوز عرض بیشتری از تخت اندازه ملکه دارید، برای شما فراهم می کند.

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و ساخت تخت تخت کلاسیک

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت تخت چوبی تخت کلاسیک را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.