پروژه طراحی و اجرای کابینت نئوکلاسیک سعادت آباد آقای صمدپور

پروژه طراحی و اجرای کابینت نئوکلاسیک سعادت آباد آقای صمدپور

صفر تا صد پروژه طراحی و اجرای کابینت نئوکلاسیک سعادت آباد آقای صمدپور

امروز قصد داریم با هم پروژه‌ی جدید نئوکلاسیک گریت که پروژه طراحی و اجرای کابینت نئوکلاسیک سعادت آباد آقای صمدپور است را مرور کنیم. این پروژه در مرداد و شهریور ماه سال 1402 انجام شده است و از کارهای جدید شرکت گریت کابینت است. کارفرمای گرامی ما جناب آقای صمدپور گرامی بودند که انتخاب روکش این کابینت، یراق آلاتی که به کار رفته و همچنین انتخاب سنگ کوارتز به سلیقه‌ی ایشان بوده است.

 

علاقه به سبک کابینت نئوکلاسیک دارید؟ این چند پروژه را اصلا از دست ندهید!

 

 

تصاویر پروژه طراحی و اجرای کابینت نئوکلاسیک سعادت آباد آقای صمدپور

پروژه کابینت نئوکلاسیک سعادت آباد از نوع کابینت نئوکلاسیک است که درب‌های این کابینت 18 میل هستند. رنگ پروژه کابینت نئوکلاسیک سعادت آباد پلی اتان سوپر مات می‌باشد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ROYAL 3 5 ink

این کابینت فول یراق آلات گرس ایتالیای درجه یک است. این پروژه در منطقه سعادت آباد در تهران انجام و با رضایت کامل کارفرمای گرامی تحویل ایشان شد. در ادامه، تصاویر بیشتری از پروژه طراحی و اجرای کابینت نئوکلاسیک سعادت آباد آقای صمدپور را با هم مرور خواهیم کرد. با گریت کابینت همراه باشید!

 

سبک طراحی این پروژه و جزئیات آن

همانطور که در ادامه مشاهده می‌کنید، این پروژه از نوع کابینت نئوکلاسیک است. پروژه طراحی و اجرای کابینت نئوکلاسیک سعادت آباد  برای جناب آقای صمدپور انجام شده است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ROYAL 3 6 ink

در این پروژه درب‌های کابینت 18 میل بوده و رنگ آن پلی اتان سوپر مات درجه یک می‌باشد. جزئیات بی‌نظیر در عین سادگی از ویژگی‌های خاص نئوکلاسیک است که فول یراق آلات گرس ایتالیای درجه یک باکیفیت آن هم ارزش این کابینت آشپزخانه زیبا را دو چندان می‌کنند. این پروژه از فول یراق آلات گرس ایتالیای درجه یک استفاده کرده است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ROYAL 3 1 1 ink

صفحه‌‎ی پروژه کابینت نئوکلاسیک سعادت آباد سنگ کوارتز می‌باشد، همچنین این کابینت فول یراق آلات گرس ایتالیای درجه یک است. سبک نئوکلاسیک در واقع تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک می‌باشد و ویژگی های هر دو را در بر دارد. در کابینت‌های پروژه اجرای کابینت نئوکلاسیک سعادت آباد نه زرق و برق و شلوغی طرح‌های کابینت‌ کلاسیک را مشاهده می‌کنید و نه مثل کابینت مدرن در نهایت سادگی و بی آلایشی طراحی شده است.

در این پروژه یعنی پروژه کابینت نئوکلاسیک سعادت آباد شما شاهد ویژگی‌های کلاسیک و مدرن در کنار هم هستید. کابینت نئوکلاسیک برگرفته از سبک دکوراسیون نئوکلاسیک می‌باشد و فضای ساده و در عین حال کاربردی برای شما ایجاد می‌کند. اگر بخواهیم این سبک را به طور خلاصه به شما معرفی کنیم باید بگوییم که این سبک به معنی به کارگیری سبک کلاسیک در بستر ویژگی‌ها و خصوصیات سبک مدرن می‌باشد. در این کابینت، پلی اتان سوپر مات درجه یک به رنگ سفید به کار رفته است. در این پروژه از سنگ کوارتز استفاده کردیم. سنگ این کار به انتخاب آقای صمدپور کارفرمای گرامی ما و به سلیقه‌ی ایشان بوده است.

 

مروری بر کابینت نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک جدید‌‌‌ترین سبک کابینت آشپزخانه در دنیا محسوب‌ می‌شود. این سبک کابینت شامل کابینت انزو و کابینت پولیشی و شامل مشخصات منحصر به فردی است. کابینت نئوکلاسیک جدید‌‌‌ترین سبک کابینت آشپزخانه است و ممکن است برای همه شناخته شده نباشد، چرا که این سبک کابینت ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک است. کابینت نئوکلاسیک به طور کلی مانند کابینت کلاسیک در نظر گرفته می‌شود اما این سبک از کابینت چیزی بین کابینت مدرن و کابینت کلاسیک است، یعنی کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه کوچک جزئیات سبک کلاسیک را ندارد و منبت‌کاری در آن انجام نمی‌شود اما مثل کابینت مدرن هم ساده نیست. کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه کوچک در ساده‌ترین حالت خود، قاب ساده‌ای به صورت آفست داخل در دیده می‌شود. قاب درب کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه کوچک معمولا از چوب یا MDF ساخته شده که بسته به نوع طرح با کام و زبانه یا فارسی با هم کلاف می‌شوند.

 

تصاویر طراحی پروژه کابینت نئوکلاسیک سعادت آباد

در ادامه، تصاویری از طراحی پروژه ایشان پیش از آن که به مرحله اجرا برسد را مرور می‌کنیم. اگر شما کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ به رنگ روشن انتخاب کرده‌اید پیشنهاد ما به شما این است که از رنگ‌های برنزی و طلایی رنگ استفاده کنید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ROYAL 5 5 ink

اگر انتخاب شما سبک کابینت نئوکلاسیک تیره است از دستگیره‌‌های سرامیکی استیل و روشن استفاده نمایید. توجه به نکات کوچک است که تفاوت‌‌ها را به وجود‌ می‌آورد پس با همان دقتی که نوع کابینت و رنگ آن را انتخاب‌ می‌کنید روی انتخاب دستگیره و دیگر نکات دقت فرمایید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ROYAL 5 2 ink

در بسیاری از مدل کابینت‌‌های نئوکلاسیک هیچ ستونی به چشم نمی‌خورد و در استفاده از ستون و سر ستون در کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک الزامی نیست. دستگیره کابینت نئوکلاسیک نقش به سزایی در زیبایی آشپزخانه شما دارد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ROYAL 5 1 ink

دستگیره‌‌ها تمام کننده‌ی زیبایی یک کابینت محسوب می‌شوند. به طور معمول در آشپزخانه‌‌های سبک نئوکلاسیک از دستگیره‌‌های سرامیکی استفاده‌ می‌شود. این نوع دستگیره‌‌ها بسیار تنوع رنگ بالایی دارند و در مدل‌‌های مختلف موجود هستند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ROYAL 5 3 ink

انتخاب نوع رنگ مصرفی هم در قیمت و هم در کیفیت کابینت نئوکلاسیک تاثیرگذار خواهد بود. رنگ‌‌های قهوه‌ای مثل فندقی و گردویی در دسته‌ی رنگ‌‌های خودرنگ و شفاف طبقه بندی‌ می‌شوند در صورتی که رنگ‌‌های پوششی کاملا سطح چوب و روی کار را‌ می‌پوشانند و دامنه‌ی گسترده‌‌‌تری دارند مانند رنگ طوسی و خاکستری.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ROYAL 5 7 ink

اگر از تماشای این پروژه لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و سوال درمورد پروژه طراحی و اجرای کابینت نئوکلاسیک سعادت آباد آقای صمدپور از متخصصین شرکت کابینت گریت یا هر پروژه‌ی دیگری داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.