پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران

پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران

پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران خانم بهمن پور

امروز قصد داریم با هم پروژه‌ی جدید نئوکلاسیک گریت که پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران است را مرور کنیم. این پروژه در تابستان سال 1401 انجام شده است و از کارهای جدید شرکت گریت کابینت است. کارفرمای گرامی ما سرکار خانم بهمن پور بودند که انتخاب روکش این کابینت، یراق آلاتی که به کار رفته و همچنین انتخاب سنگ کوارتز به سلیقه‌ی ایشان بوده است.

پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران از نوع کابینت نئوکلاسیک است که درب‌های این کابینت 18 میل هستند. رنگ پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران پلی اتان سوپر مات می‌باشد. این کابینت فول یراق آلات بلوم اتریش درجه یک است. این پروژه در منطقه مرزداران در غرب تهران انجام و با رضایت کامل کارفرمای گرامی تحویل ایشان شد. در ادامه، تصاویر پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران را با هم مرور خواهیم کرد.

 

پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران

همانطور که مشاهده می‌کنید، این پروژه گریت کابینت، از نوع کابینت نئوکلاسیک است. پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران در غرب تهران برای سرکار خانم بهمن پور انجام شده است. در این پروژه درب‌های کابینت 18 میل بوده و رنگ آن پلی اتان سوپر مات درجه یک می‌باشد. در ادامه تصاویر بیشتری از این کار را مرور خواهیم کرد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | MG 2405

جزئیات بی‌نظیر در عین سادگی از ویژگی‌های خاص نئوکلاسیک است که یراق آلات بلوم اتریش درجه یک باکیفیت آن هم ارزش این کابینت آشپزخانه زیبا را دو چندان می‌کنند. این پروژه مانند پروژه‌ی نئوکلاسیک قبل ما یعنی پروژه کابینت نئوکلاسیک دکتر هوشیار از یراق آلات بلوم اتریش استفاده کرده است.

پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران

صفحه‌‎ی پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران سنگ کوارتز می‌باشد، همچنین این کابینت فول یراق آلات بلوم اتریش درجه یک است.

پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران

سبک نئو کلاسیک در واقع تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک می‌باشد و ویژگی های هر دو را در بر دارد.

پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران

در کابینت‌های این سبک نه زرق و برق و شلوغی طرح‌های کابینت‌ کلاسیک را مشاهده می‌کنید و نه مثل کابینت مدرن در نهایت سادگی و بی آلایشی طراحی شده است.

پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران

در این سبک شما شاهد ویژگی‌های کلاسیک و مدرن در کنار هم هستید. کابینت نئوکلاسیک برگرفته از سبک دکوراسیون نئوکلاسیک می‌باشد و فضای ساده و در عین حال کاربردی برای شما ایجاد می‌کند.

پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران

اگر بخواهیم این سبک را به طور خلاصه به شما معرفی کنیم باید بگوییم که این سبک به معنی به کارگیری سبک کلاسیک در بستر ویژگی‌ها و خصوصیات سبک مدرن می‌باشد. در این کابینت، پلی اتان سوپر مات درجه یک به رنگ سفید به کار رفته است. در این پروژه از سنگ کوارتز استفاده کردیم. سنگ این کار به انتخاب سرکار خانم بهمن پور و به سلیقه‌ی ایشان بوده است.

 

آیا کابینت نئوکلاسیک برای من مناسب است؟

با هم تصاویر زیبای پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران خانم بهمن پور را مرور کردیم. کابینت نئوکلاسیک جدید‌‌‌ترین سبک کابینت آشپزخانه در دنیا محسوب‌ می‌شود. این سبک کابینت شامل کابینت انزو و کابینت پولیشی و شامل مشخصات منحصر به فردی است. کابینت نئوکلاسیک جدید‌‌‌ترین سبک کابینت آشپزخانه است و ممکن است برای همه شناخته شده نباشد، چرا که این سبک کابینت ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک است.

کابینت نئوکلاسیک به طور کلی مانند کابینت کلاسیک در نظر گرفته می‌شود اما این سبک از کابینت چیزی بین کابینت مدرن و کابینت کلاسیک است، یعنی کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه کوچک جزئیات سبک کلاسیک را ندارد و منبت‌کاری در آن انجام نمی‌شود اما مثل کابینت مدرن هم ساده نیست. کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه کوچک در ساده‌ترین حالت خود، قاب ساده‌ای به صورت آفست داخل در دیده می‌شود. قاب درب کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه کوچک معمولا از چوب یا MDF ساخته شده که بسته به نوع طرح با کام و زبانه یا فارسی با هم کلاف می‌شوند.

 

ویژگی‌های پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران

وجود برخی از ویژگی‌ها باعث تشخیص سبک نئوکلاسیک کابینت آشپزخانه می‌شود. برخی از ویژگی‌های ظاهری کابینت‌های نئوکلاسیک عبارتند از:

  • وجود تقارن در نصب کابینت ها
  • ارتفاع زیاد کابینت‌های نئوکلاسیک
  • استفاده از رنگ‌های سرد و ملایم در طراحی کابینت
  • استفاده از دستگیره‌های کلاسیک و منحنی
  • استفاده از خطوط و جزئیات ساده در تزئینات

 

اجرای پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران

در بسیاری از مدل کابینت‌‌های نئوکلاسیک هیچ ستونی به چشم نمی‌خورد و در استفاده از ستون و سر ستون در کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک الزامی نیست. دستگیره کابینت نئوکلاسیک نقش به سزایی در زیبایی آشپزخانه شما دارد. دستگیره‌‌ها تمام کننده‌ی زیباییِ یک کابینت هستند. ️به طور معمول در آشپزخانه‌‌های سبک نئوکلاسیک از دستگیره‌‌های سرامیکی استفاده‌ می‌شود. این نوع دستگیره‌‌ها بسیار تنوع رنگ بالایی دارند و در مدل‌‌های مختلف موجود هستند.

اگر شما کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ به رنگ روشن انتخاب کرده‌اید پیشنهاد ما به شما این است که از رنگ‌های برنزی و طلایی رنگ استفاده کنید. و اگر انتخاب شما سبک کابینت نئوکلاسیک تیره است از دستگیره‌‌های سرامیکی استیل و روشن استفاده نمایید. توجه به نکات کوچک است که تفاوت‌‌ها را به وجود‌ می‌آورد پس با همان دقتی که نوع کابینت و رنگ آن را انتخاب‌ می‌کنید روی انتخاب دستگیره و دیگر نکات دقت فرمایید. انتخاب نوع رنگ مصرفی هم در قیمت و هم در کیفیت کابینت نئوکلاسیک تاثیرگذار خواهد بود. رنگ‌‌های قهوه‌ای مثل فندقی و گردویی در دسته‌ی رنگ‌‌های خودرنگ و شفاف طبقه بندی‌ می‌شوند در صورتی که رنگ‌‌های پوششی کاملا سطح چوب و روی کار را‌ می‌پوشانند و دامنه‌ی گسترده‌‌‌تری دارند مانند رنگ طوسی و خاکستری.

در دکور کابینت آشپزخانه‌ نئوکلاسیک می‌توان جزیره را به عنوان نقطه عطف آشپزخانه نام برد. معمولا ارتفاع استاندارد جزیره کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک، ۹۰ سانتی متر است. ولی زمانی که بخواهیم از آن به عنوان سطح کار استفاده نماییم، ۷۰ تا ۷۵ سانتی متر مناسب می‌شود که این موضوع خلاقیت و توجه طراح به این موضوع را‌ می‌رساند. گاهی شما فضای بیشتری در اختیار دارید که پیشنهاد ما به شما جزیره با کمد و کشوهای بسیار است. هر طراحی‌ می‌داند جزیره آشپزخانه‌ای که برای غذاخوری طراحی شده است، باید فضای کافی برای قرارگیری زانوها در زیر آن را داشته باشد. به همین خاطر، لبه‌های پیشخوان در سمت صندلی‌ها باید به اندازه ۶۰ سانتی‌متر، از جزیره بیرون زده باشد.

پروژه کابینت نئوکلاسیک مرزداران

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.