پروژه کابینت هایگلاس ترک agt ولیعصر

پروژه کابینت هایگلاس ترک agt ولیعصر

اجرای پروژه کابینت هایگلاس ترک agt ولیعصر

پروژه‌ای که امروز با هم در گریت کابینت قصد بررسی آن را داریم، پروژه کابینت هایگلاس ترک agt ولیعصر است. این کابینت از نوع کابینت مدرن است و در این دسته بندی قرار می‌گیرد. پروژه کابینت هایگلاس ترک agt ولیعصر برای خانواده‌ی محترم رضوی در ولیعصر انجام شد و در سریع ترین زمان ممکن و نهایت رضایت به ایشان تحویل داده شد. در این پروژه یعنی پروژه کابینت هایگلاس ترک agt ولیعصر، صفحه طرح کورین و فول یراق ترک است. تصاویر پروژه کابینت هایگلاس ترک agt ولیعصر تقدیم نگاه شما عزیزان می‌گردد، ممنون که با گریت کابینت همراه هستید!

 

تصاویر پروژه کابینت هایگلاس ترک agt ولیعصر

اگر سبک مدرن را انتخاب می‌کنید می‌توانید از پروژه‌ای مشابه پروژه کابینت هایگلاس ترک agt ولیعصر برای طراحی داخلی آشپزخانه استفاده کنید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | IMG 20190130 161433923 scaled 1

این کابینت از نوع کابینت مدرن است و در این دسته بندی قرار می‌گیرد. پروژه کابینت هایگلاس ترک agt ولیعصر برای خانواده‌ی محترم رضوی در ولیعصر انجام شده است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | IMG 20190130 161410910 scaled 1

کابینت هایگلاس تررک اگر قرار است در خانه‌های کوچک اجرا گردد بهتر است به رنگ‌های روشن انتخاب شود.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | IMG 20181213 182808184 HDR scaled 1

کابینت هایگلاس ترک از جمله متداول‌ترین و پرطرفدارترین مدل‌‌‌ها و متریال‌‌‌های کابینت‌‌‌ می‌‌باشد. این کابینت‌‌‌ها بعد از کابینت‌‌‌های چوبی و روکش چوب و همچنین کابینت ممبران، جزو مهم‌ترین و رایج‌ترین مدل‌‌‌هایی هستند که مورد استفاده قرار‌‌‌ می‌‌گیرند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | IMG 20181213 182817747 HDR scaled 1

از لحاظ قیمت نیز بعد از این کابینت‌‌‌های قید شده قرار دارند. البته قیمت کابینت‌‌‌های هایگلاس تا حدود زیادی بر اساس جنس و متریال‌‌‌های بکار رفته در ورقه‌‌‌های هایگلاس مشخص‌‌‌ می‌‌شود. متداول‌ترین جنس ورقه‌‌‌های کابینت‌‌‌های هایگلاس، کابینت هایگلاس ترک و ایرانی‌‌‌ می‌‌باشند.

 

تفاوت ورقه‌‌‌های کابینت هایگلاس ترک و ایرانی

دانستن و اطلاع از تفاوت‌‌‌های ورقه‌‌‌های کابینت هایگلاس ترک و ایرانی، همیشه از دغده‌‌‌های خریدارانی است که در نظر دارند از کابینت هایگلاس ترک و ایرانی در مکان و جاهای مختلفی استفاده کنند. در این مطلب بیشتر کابینت‌‌‌های هایگلاس را مدنظر قرار‌‌‌ می‌‌دهیم. ورقه‌‌‌های هایگلاس و ایرانی و مزایای و معایبی در تقابل با هم دارند که بسته به این موارد طرفداران و خریداران خاص خود را دارند. مغزی این کابینت‌‌‌ها در اکثر مواقع از جنس ام دی اف‌‌‌ می‌‌باشد. بر روی این مغزی نیز روکشی از جنس پلکسی گلس استفاده‌‌‌ می‌‌شود. روکش پلکسی گلس بر پایه پلاستیک‌‌‌ می‌‌باشد بنابراین مقاوت خوبی از خود نشان‌‌‌ می‌‌دهد. البته از روکش پلکسی گلس تنها بر روی یکی از رویه استفاده‌‌‌ می‌‌شود و سطح دیگر را از روکش ارزان‌تری‌‌‌ می‌‌سازند.

با توجه به به‌کارگیری مغزی از جنس ام دی اف، باید اشاره کرد که خاصیت‌‌‌های ام دی اف را نیز در ورقه‌‌‌های هایگلاس‌‌‌ می‌‌توان در نظر گرفت. برای مثال با توجه به نفوذ پذیری ام دی اف به آب، باید از روکش‌‌‌ها مناسبی برای آب بندی هایگلاس استفاده کرد تا از نفوذ آب و ایجاد آسیب جلوگیری کرد.

روکش‌‌‌های پلکسی گلس، از جمله روکش‌‌‌های براق و شفافی هستند که به تنهایی زیبایی چشم نوازی به کابینت‌‌‌ می‌‌دهد. از سوی دیگر این روکش به ورقه‌‌‌های هایگلاس استحکام و مقاومت زیادی را‌‌‌ می‌‌بخشد. و همچنین از نفوذ آب جلوگیری‌‌‌ می‌‌کند. شاید در نگاه عموم مردم، در ظاهر و یا حتی به طور کلی تفاوت بسیاری بین ورق‌‌‌های کابینت هایگلاس ترک و ایرانی نباشد اما در مقابل، از نظر متخصصان این زمینه، این دو نوع ورق هایگلاس بسیار با هم متفاوت هستند. بخشی از این تفاوت‌‌‌های تخصصی را بیان‌‌‌ می‌‌کنیم که هنگام خرید و انتخاب کابینت‌‌‌های هایگلاس مانند یک متخصص تصمیم بگیرید.

 

تفاوت کابینت هایگلاس ترک و ایرانی
  • ورق‌‌‌های ام دی اف به همراه روکش‌‌‌های هایگلاس آن که در کشور ترکیه ساخته‌‌‌ می‌‌شوند، بر اساس استانداردها و اصول اروپایی ساخته‌‌‌ می‌‌شوند. از طرف دیگر ابزار و مواد مورد نیاز برای ساخت کابینت‌‌‌های هایگلاس از جمله مواد اولیه جهت ساخت ام دی اف، از کشور‌‌‌هایی همچون لهستان وارد ترکیه‌‌‌ می‌‌شوند.
  • این کشورها خود به تنهایی قدرت‌‌‌های تولیدکننده ام دی اف سازی اروپا و جهان محسوب‌‌‌ می‌‌شوند. اما در رابطه با ورقه‌‌‌های ام دی اف ایرانی باید ذکر کرد که اکثر مغزی ام دی اف و مواد مورد نیاز تولید آن از کشور تایلند وارد کشور‌‌‌ می‌‌شود. بنابراین کمی کیفیت کمتری از مغزی‌‌‌های ام دی اف ترکی دارند.
  • اما در رابطه با روکش هایگلاس باید گفت که ورقه‌‌‌های هایگلاس به کار رفته بر روی مغزی‌‌‌ها در کشور ترکیه دارای یک لایه محافظ UV ( محافظ پرتوهای فرابنفش) است که سبب درخشش بیشتر روکش و مقاومت و دوام بیشتر روکش در برابر نور خورشید‌‌‌ می‌‌شود.
  • بنابراین ورقه هایگلاس و کابینت‌‌‌های حاصله علاوه بر زیبایی و درخشش، دارای دوام بسیار خوبی هستند. خوشبختانه باید ذکر کرد که روکش‌‌‌های پلکسی گلس‌‌‌های بکار رفته بر روی ورق‌‌‌های ام دی اف‌‌‌های ایرانی نیز، از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند به طوری در اکثر مواقع قابل رقابت و حتی برتر از روکش‌‌‌های هایگلاس ترک‌‌‌ می‌‌باشند.
  • البته این مورد را هم باید در نظر بگیرید که متاسفانه یک عده از تولید کنندگان نیز برای کاهش هزینه‌‌‌های خود، از جنس‌‌‌های روکش ضعیف و ارزان استفاده‌‌‌ می‌کنند که سبب‌‌‌ می‌‌شود که مردم فکر کنند که ورق‌‌‌های کابینت هایگلاس ایرانی فاقد کیفیت مناسب و مطلوب‌‌‌ می‌‌باشند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | IMG 20190130 161407748 scaled 1

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.