پروژه کابینت نئوکلاسیک شهرک نفت

پروژه کابینت نئوکلاسیک شهرک نفت

پروژه کابینت نئوکلاسیک شهرک نفت آقای حضرتی

امروز قصد داریم با هم پروژه‌ی جدید نئوکلاسیک گریت که پروژه کابینت نئوکلاسیک شهرک نفت است را مرور کنیم. این پروژه در مهر و آبان ماه سال 1400 انجام شده است و از کارهای جدید شرکت گریت کابینت است. کارفرمای گرامی ما سرکار خانم بهمن پور بودند که انتخاب روکش این کابینت، یراق آلاتی که به کار رفته و همچنین انتخاب سنگ کوارتز به سلیقه‌ی ایشان بوده است.

پروژه کابینت نئوکلاسیک شهرک نفت از نوع کابینت نئوکلاسیک است که درب‌های این کابینت 18 میل هستند. رنگ پروژه کابینت نئوکلاسیک شهرک نفت پلی اتان سوپر مات می‌باشد. این کابینت فول یراق آلات گرس ایتالیای درجه یک است. این پروژه در شهرک نفت در تهران انجام و با رضایت کامل کارفرمای گرامی تحویل ایشان شد. در ادامه، تصاویر پروژه کابینت نئوکلاسیک شهرک نفت را با هم مرور خواهیم کرد. با گریت کابینت همراه باشید!

 

تصاویر پروژه کابینت نئوکلاسیک شهرک نفت

همانطور که در ادامه مشاهده می‌کنید، پروژه کابینت نئوکلاسیک شهرک نفت، از نوع کابینت نئوکلاسیک است. پروژه پروژه کابینت نئوکلاسیک شهرک نفت در شمال شرق تهران برای جناب آقای حضرتی انجام شده است. در این پروژه درب‌های کابینت 18 میل بوده و رنگ آن پلی اتان سوپر مات درجه یک می‌باشد. در ادامه تصاویر بیشتری از این کار را مرور خواهیم کرد. جزئیات بی‌نظیر در عین سادگی از ویژگی‌های خاص نئوکلاسیک است که فول یراق آلات گرس ایتالیای درجه یک باکیفیت آن هم ارزش این کابینت آشپزخانه زیبا را دو چندان می‌کنند. این پروژه از فول یراق آلات گرس ایتالیای درجه یک استفاده کرده است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ezgif.com gif maker 3 1

صفحه‌‎ی پروژه کابینت نئوکلاسیک شهرک نفت سنگ کوارتز می‌باشد، همچنین این کابینت فول یراق آلات گرس ایتالیای درجه یک است. سبک نئوکلاسیک در واقع تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک می‌باشد و ویژگی های هر دو را در بر دارد. در کابینت‌های پروژه کابینت نئوکلاسیک شهرک نفت نه زرق و برق و شلوغی طرح‌های کابینت‌ کلاسیک را مشاهده می‌کنید و نه مثل کابینت مدرن در نهایت سادگی و بی آلایشی طراحی شده است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ezgif.com gif maker 4 1

در این پروژه یعنی پروژه کابینت نئوکلاسیک شهرک نفت شما شاهد ویژگی‌های کلاسیک و مدرن در کنار هم هستید. کابینت نئوکلاسیک برگرفته از سبک دکوراسیون نئوکلاسیک می‌باشد و فضای ساده و در عین حال کاربردی برای شما ایجاد می‌کند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ezgif.com gif maker 5 1

اگر بخواهیم این سبک را به طور خلاصه به شما معرفی کنیم باید بگوییم که این سبک به معنی به کارگیری سبک کلاسیک در بستر ویژگی‌ها و خصوصیات سبک مدرن می‌باشد. در این کابینت، پلی اتان سوپر مات درجه یک به رنگ سفید به کار رفته است. در این پروژه از سنگ کوارتز استفاده کردیم. سنگ این کار به انتخاب سرکار خانم بهمن پور و به سلیقه‌ی ایشان بوده است.

کابینت نئوکلاسیک جدید‌‌‌ترین سبک کابینت آشپزخانه در دنیا محسوب‌ می‌شود. این سبک کابینت شامل کابینت انزو و کابینت پولیشی و شامل مشخصات منحصر به فردی است. کابینت نئوکلاسیک جدید‌‌‌ترین سبک کابینت آشپزخانه است و ممکن است برای همه شناخته شده نباشد، چرا که این سبک کابینت ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک است.

کابینت نئوکلاسیک به طور کلی مانند کابینت کلاسیک در نظر گرفته می‌شود اما این سبک از کابینت چیزی بین کابینت مدرن و کابینت کلاسیک است، یعنی کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه کوچک جزئیات سبک کلاسیک را ندارد و منبت‌کاری در آن انجام نمی‌شود اما مثل کابینت مدرن هم ساده نیست. کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه کوچک در ساده‌ترین حالت خود، قاب ساده‌ای به صورت آفست داخل در دیده می‌شود. قاب درب کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه کوچک معمولا از چوب یا MDF ساخته شده که بسته به نوع طرح با کام و زبانه یا فارسی با هم کلاف می‌شوند.

 

اجرای پروژه کابینت نئوکلاسیک شهرک نفت

اگر شما کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ به رنگ روشن انتخاب کرده‌اید پیشنهاد ما به شما این است که از رنگ‌های برنزی و طلایی رنگ استفاده کنید. و اگر انتخاب شما سبک کابینت نئوکلاسیک تیره است از دستگیره‌‌های سرامیکی استیل و روشن استفاده نمایید. توجه به نکات کوچک است که تفاوت‌‌ها را به وجود‌ می‌آورد پس با همان دقتی که نوع کابینت و رنگ آن را انتخاب‌ می‌کنید روی انتخاب دستگیره و دیگر نکات دقت فرمایید.

در بسیاری از مدل کابینت‌‌های نئوکلاسیک هیچ ستونی به چشم نمی‌خورد و در استفاده از ستون و سر ستون در کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک الزامی نیست. دستگیره کابینت نئوکلاسیک نقش به سزایی در زیبایی آشپزخانه شما دارد. دستگیره‌‌ها تمام کننده‌ی زیبایی یک کابینت هستند. ️به طور معمول در آشپزخانه‌‌های سبک نئوکلاسیک از دستگیره‌‌های سرامیکی استفاده‌ می‌شود. این نوع دستگیره‌‌ها بسیار تنوع رنگ بالایی دارند و در مدل‌‌های مختلف موجود هستند.

انتخاب نوع رنگ مصرفی هم در قیمت و هم در کیفیت کابینت نئوکلاسیک تاثیرگذار خواهد بود. رنگ‌‌های قهوه‌ای مثل فندقی و گردویی در دسته‌ی رنگ‌‌های خودرنگ و شفاف طبقه بندی‌ می‌شوند در صورتی که رنگ‌‌های پوششی کاملا سطح چوب و روی کار را‌ می‌پوشانند و دامنه‌ی گسترده‌‌‌تری دارند مانند رنگ طوسی و خاکستری.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ezgif.com gif maker 6 1

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.