کابینت مدرن

 

 

دانلود کاتالوگ

 

کابینت مدرن

کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت مدرن تصویر اول

چوب استفاده شده در این کابینت از ترکیب ام دی اف و ورقه های پلکسی استفاده شده است.

به گونه ای که هسته اصلی و مرکزی کابینت را ام دی اف و روی صفحه را پلکسی (روکش براق) کار می کنند.

این پلکسی کار شده عمدتا در یک طرف تخته (نمای کابینت) مورد استفاده قرار می گیرد تا هزینه های ناشی از آن کاهش پیدا کند.

از مزایای کابینت هایگلاس میتوان شفاف و براق بودن آن اشاره کرد.

که جلوه ای خاص به محیط آشپزخانه میبخشد و آشپزخانه ای به شدت مدرن را به ارمغان می آورد.

از دیگر مزیت ها می توان تنوع رنگی آن اشاره کرد. این تنوع رنگ سبب شده تا نیاز هر سلیقه ای را برطرف سازد.

اما در کنار این مزایا کابینت هایگلاس معایبی نیز دارد‌.

لکه پذیری و ماندن رد اجسام چرب بر روی صفحه پلکسی، بروز خط و خش در اثر تماس ساده با اجسام تیز و برنده و وجود لبه های تیز از جمله معایب استفاده از کابینت هایگلاس است؛

به طور کلی اگر قصد استفاده از کابینت های هایگلاس در آشپزخانه خود دارید حتما به تمیزی و مراقب از آن توجه ویژه کنید.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید:

کابینت مدرن تصویر سوم

یکی از پر طرفدار ترین کابینت های هایگلاس، کابینت هایگلاس سفید است رنگ سفید باعث چشمگیر شدن فضای آشپزخانه و باعث بزرگ نشان دادن فضای آشپزخانه به دلیل انعکاس نور بیشتر میشود.

دقت کنید اگر آشپزخانه ای با فضای محدود دارید، کابینت هایگلاس سفید میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

هر چند ترکیب رنگ در کابینت آشپزخانه ذوق طراحان را برای خلق طرح هایی چشمنواز باز گذاشته است اما همچنان طرفداران رنگ سفید جمعیتی بیشتر نسبت به طرح های ترکیبی دارند، در ادامه به تعدادی از ترکیب رنگ کابینت هایگلاس میپردازیم.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید مشکی :

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 11 5

بسیاری از طرفداران کابینت آشپزخانه هایگلاس رنگ های ترکیبی را بیشتر میپسندند ترکیب رنگ سفید براق و مشکی براق میتواند سنگینی و در عین حال مدرنی را به فضای آشپزخانه شما را به ارمغان بیاورد.

 

 رایگان

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید طوسی:

کابینت مدرن تصویر پنجم

ترکیب رنگ سفید و طوسی یکی از پرطرفدار ترین ترکیب رنگی است چرا که شاید بسیاری از افراد از ترکیب رنگی مشکی سفید در محیط آشپزخانه شان لذت نبرند اما تم تیره را بپسندند، به این سلیقه ها ترکیب سفید و طوسی در محیط آشپزخانه شان توصیه میگردد.

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید قهوه ای:

کابینت مدرن تصویر ششم

قهوه ای رنگیست با حس چوب، بسیاری توانایی هزینه برای نصب کابینت های چوبی (چوب طبیعی یا روکش چوب) را ندارند به همین دلیل از کابینت های مات طرح چوب استفاده میکنند.

کابینت مدرن تصویر هشتم

ترکیب رنگ قهوه ای مات با رگه های چوب و سفید براق در کابینت آشپزخانه هایگلاس یکی از پر طرفدارترین سبک های ترکیب رنگ است. 

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید بنفش:

کابینت مدرن تصویر نهم

بنفش رنگ خانم هاست و در میان خانم‌های جوان محبوب‌تر است. بنفش رنگ قدرتمند سلطنتی شناخته می‌شود و اغلب به عنوان جادو و سحر ،راز و رمز، ثروت و اصالت در نظر گرفته می‌شود.

ترکیب روکش سفید و بنفش ترکیب خنثی با  موارد فوق است.

برای آشنایی کامل با کابینت هایگلاس کلیک کنید.

برای آشنایی کامل با نحوه محاسبه قیمت کابینت هایگلاس کلیک کنید.

 

کابینت آشپزخانه ام دی اف

کابینت مدرن تصویر دهم

در این نوع از کابینت مدرن از چوب ام دی اف (که در واقع از خرده چوب و چسب و رزین ساخته می شود) استفاده می گردد.

ام دی اف یکی از فراورده های چوبی است که استفاده از آن در آشپزخانه امروزه افزایش یافته است.

در واقع تقریبا تمامی کابینت های آشپزخانه از ام دی اف و روکش تولید میشود حال اگر این روکش مات باشد به آن کابینت ام دی اف مات (کابینت ام دی اف) و اگر روکش آن براق باشد به آن کابینت ام دی اف براق(کابینت هایگلاس) و اگر روکش آن وکیوم باشد به آن کابینت ممبران میگوییم که در دسته کابینت های کلاسیک قرار میگیرد؛

اما چیزی که در عام مردم جا افتاده است منظور از کابینت ام دی اف همان کابینت مات است؛

از جمله مزایای استفاده از ام دی اف در آشپزخانه میتوان به هزینه پایین آن و همچنین دارا بودن سطح یکنواخت و عدم وجود رگه های چوبی اشاره کرد.

طراحی این نوع از چوب ها به گونه ای است که می تواند شمایلی همچون چوب طبیعی داشته باشد.

اما یکی از عمده معایب استفاده از ام دی اف، عدم مقاومت آن در برابر رطوبت زیاد است.

چوب ام دی اف درصورت قرارگیری در معرض رطوبت باد کرده و فرم و شکل اولیه خود را از دست می دهد. 

برای آشنایی با کابینت ام دی اف کلیک کنید.

برای آشنایی با نحوه محاسبه قیمت کابینت ام دی اف کلیک کنید.

 

 رایگان

 

کابینت روکش چوب (چوب طبیعی) مدرن :

کابینت روکش چوب یکی از جدیدترین انواع کابینت های آشپزخانه در سبک مدرن میباشد، شاید کمتر کسی بتواند دست رد به سینه این نوع کابینت ها بزند، در ساخت این نوع کابینت ها از ورق ام دی اف با روکش طبیعی چوب استفاده میشود روکش های چوب طبیعی انواع مختلفی مانند روکش چوب راش، افرا، گردو، روسی و … این نوع کابینت ها با روکش های مصنوعی مثل پی وی سی، ملامینه، هایگلاس، ام دی اف، آکریلیک، لترون دارد که زیبایی آن ها هر آشپزخانه ای را دگرگون میکند.

این نوع کابیت ها از ورق خام ام دی اف و روکش چوب ساخته میشود و در نهایت با رنگ های پلی اورتان پوششی رنگ آمیزی میشود بسیاری از دوست داران چوب از رنگ های به اصطلاح خود رنگ استفاده میکنند تا حس زنده بودن چوب بعد از ساخت کابینت ها همچنان ماندگار بماند.

برای آشنایی با کابینت روکش چوب کلیک کنید.

 

سبک مدرن کلاسیک

این سبک در واقع تلفیقی از سبک مدرن و سبک کلاسیک است‌.

در این سبک هم از تجملات سبک کلاسیک بهره ببریم و هم از رنگ های سبک مدرن استفاده کنیم.

یا اینکه سادگی سبک مدرن را شالوده کار کرده و از رنگ های متین و سنگین در آن استفاده کنیم. به طور کلی این سبک که به تازگی جای خود را در آشپزخانه باز کرده است می تواند پاسخگوی آن دسته از افرادی باشد که میخواهند هم از وقار و سنگینی سبک کابینت کلاسیک بهره ببرند و هم شاهد سبک جوان پسند کابینت مدرن در آشپزخانه خود باشند.

نکات برتر برای انتخاب بهترین کابینت آشپزخانه برای شما

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Screenshot 2021 05 26 142311 min

طیف گسترده ای از سبک ها در بازار موجود است و انتخاب سبکی مناسب برای آشپزخانه شما می تواند چالش برانگیز باشد. برخی از ملاحظات مهم هنگام انتخاب کابینت ، رنگ و سبک آن است.

در اینجا نکاتی آورده شده است که به شما در انتخاب بهترین سبک کابینت برای آشپزخانه کمک می کند.

1. با بودجه خود شروع کنید

بله ، مطمئناً آن عکس های Pinterest و Houzz شگفت انگیز هستند! مخصوصاً بعد از تمام وسایل تقویت کننده نور و کاسه های میوه ای و حوله ای دستی که به خوبی قرار گرفته اند و باعث می شوند این کابینت ها پاپ شوند. اگر بودجه لازم را برای ادامه کار دارید … غوطه وری! در غیر این صورت ، با بقیه ما به واقعیت برگردید و درمورد هزینه های نوسازی آشپزخانه تحقیق کنید.

چگونه تعیین کنم که هزینه کابینت چقدر است؟

تعیین هزینه به طیف وسیعی از عوامل بستگی دارد اما بهترین مکان برای شروع این کار تعیین بودجه برای آشپزخانه جدید یا نوسازی شده شما است. برخی از دستورالعمل های کلی برای بودجه بندی موارد مانند کمدها ، میزهای پیشخوان و لوازم خانگی وجود دارد ، بنابراین با شروع یک بودجه ، می توانید هزینه ای را که باید برای کابینت خرج کنید به صفر برسانید.

آمار صنعت نشان می دهد که به طور متوسط ​​کابینت ها تقریباً 50٪ از بودجه آشپزخانه را تشکیل می دهند که بیشترین درصد کل هزینه های آشپزخانه را نیز تشکیل می دهد. با استفاده از این به عنوان یک راهنما قادر خواهید بود میزان کمک هزینه خود را تعیین کنید. هیچ چیزی مانع از کم و زیاد هزینه شما نمی شود اما این فقط به این معنی است که سایر قسمت های آشپزخانه شما به نسبت بالاتری یا کمتری از بودجه کل را تشکیل می دهند. بنابراین ، اگر بودجه بازسازی آشپزخانه شما 25000 دلار است ، انتظار داشته باشید که تقریباً 12،500 دلار برای کابینت پرداخت کنید. باز هم ، این فرض می کند آمار متوسط.

هنگامی که ایده ای را که می خواهید صرف کنید ، بدست آورید ، می توانید از طیف گسترده ای از گزینه های موجود در اختیار شما قرار بگیرد.

قیمت کابینت ها بر اساس تعداد خرید شما و تعداد زنگوله ها و سوت های موجود است. گزینه ها و بروزرسانی ها زیاد است و قیمت را افزایش می دهند. این گزینه ها شامل مواردی است که از مواد مورد استفاده برای ساخت آنها گرفته تا طیف وسیعی از اتمام تا ابزارهای سازماندهی شده در داخل آنها وجود دارد. نکته اصلی این است که با پرسیدن و پاسخ دادن به برخی از سالات و اطمینان از اینکه این “ضروریات” در بودجه شما جای می گیرد ، اولویت بندی آنچه را که واقعاً می خواهید / نیاز دارید ، است.

2. سبک آشپزخانه خود را انتخاب کنید

درب کابینت بارزترین عناصر طراحی در آشپزخانه شما است ، بنابراین سبک درب شما یکی از مهمترین تصمیماتی است که خواهید گرفت. سبک آشپزخانه شما باید در نظر گرفته شود. چندین سبک درب وجود دارد که برای آشپزخانه های سنتی و مدرن مناسب است. مهم است که کابینت هایی انتخاب کنید که با طرح و سبک آشپزخانه شما نیز مطابقت داشته باشد.

سبک خانه و آشپزخانه شما چگونه است؟

دکوراسیون و سبک موجود در خانه شما در نوع انتخاب کابینت نقش دارد. مکالمه نیز صادق است – سبکی که انتخاب می کنید بر ظاهر و احساس آشپزخانه شما تأثیر می گذارد.

آیا می خواهید با سبک موجود بمانید یا می خواهید آن را تغییر دهید؟

صرف نظر از اینکه به کدام سمت بروید ، شناسایی سبکی که به دنبال آن هستید به شما در کاهش تمرکز بر انتخاب های موجود کمک می کند و همچنین راهنمایی هایی را به طراحان آشپزخانه یا نمایندگی کابینت / سازنده ای که برای کار انتخاب می کنید ارائه می دهد.

3. پروفایل درب خود را انتخاب کنید

برخی از محبوب ترین سبک کابینت ها کابینت های مدرن ، سنتی انتقالی و مدرن هستند. عقلانی نیست که سبک های کابینت را بدون در نظر گرفتن سبک کلی خانه خود در نظر بگیرید.

انواع طرح های درب برای انتخاب وجود دارد. یک روش عالی برای کاهش انتخاب درب کابینت ، تصمیم گیری در مورد مشخصات درب است.

یکی از سبک های متداول درب ، شیکر است. انواع مختلفی از رنگ ها ، رنگ های پایان و مواد وجود دارد. آنها یک انتخاب عالی برای آشپزخانه های سنتی و همچنین مدرن هستند. برای ظاهری زیبا می توانید کابینت های سفید آشپزخانه را اضافه کنید.

برای طراحی شیک و شیک می توانید به سراغ کابینت های بدون دسته بروید. درهای کابینت داخلی نیز وجود دارد که به شما امکان دیدن لولاها را می دهد.

واژه نامه سبک درب کابینت

ده ها سبک کابینت مختلف وجود دارد ، اما انتخاب نوع ساخت و ساز و درب به محدود کردن گزینه ها کمک می کند. من تمایل دارم سبک های مدرن را به کابینه انتقالی ترجیح دهم. کابینت های انتقالی ، مانند آشپزخانه انتقالی ، ترکیبی از سبک های سنتی و معاصر به حساب می آیند.

بسته به سبک معماری خانه و سلیقه مشتری هایم ، من معمولاً سبک های دال ، صفحه تخت ، شیکر ، تابلو برجسته یا درب مهره ای را انتخاب می کنم. از دیگر سبک های محبوب می توان به شیشه ، مأموریت و کلیسای جامع قوسی اشاره کرد.

کلیسای جامع قوسی: صفحه پانل در مانند پنجره قوسی شکل است. شکل را می توان در قاب درب فرو برد یا بالا برد. این سبک معمولاً مخصوص کابینت های دیوار فوقانی است.

Beaded: پانل داخلی دارای نوارهایی است که توسط یک شیار واحد یا دوتایی ایجاد شده است (اینها به عنوان مهره در نجاری شناخته می شوند). پانل های مهره دار را می توان با سبک های دیگر ترکیب کرد.

صفحه تخت: دقیقاً همان چیزی که به نظر می رسد – درب یک صفحه مسطح دارد که با قالب احاطه شده است. این سبک ترجیحی برای آشپزخانه های انتقالی است.

Mission: کابینت های Mission نوعی درب صفحه تخت است. آنها قالب چهارگوش مربعی با خطوط ساده و تمیز دارند. آنها به طور معمول از بلوط ساخته می شوند و رنگ آمیزی می شوند بنابراین دانه چوب برجسته می شود.

پانل برجسته: کابینت هایی که درب پانل برجسته دارند از سبک سنتی تری برخوردار هستند. پانل مرکزی با شیار کانتور شده در اطراف قالب کمی بالا می رود.

شاکر: این موارد شبیه کابینت های ماموریت هستند اما قالب باریک تری دارند. تمرکز بر عملکرد و دوام است.

دال: مینیمالیستی ترین گزینه ها ، کابینت های دال بدون صفحه ، قالب و تزئینات هستند. آنها می توانند کشش سخت افزاری داشته باشند ، اما حداکثر مینیمالیستی برای برطرف کردن سخت افزار به طور کامل لبه انگشت یا مکانیزم فشار به باز را انتخاب می کند.

3. نوع چوب خود را بشناسید

اگر از نوع چوب مطمئن نیستید ، از طراح آشپزخانه باتجربه خود سال کنید. طیف گسترده ای از مواد برای ساخت کابینت وجود دارد. یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای کابینت ها هنوز چوب جامد است.

4. گزینه های نهایی

فکر می کنم بیشتر ما می دانیم رنگ و پایان کابینت رویایی ما چه خواهد بود. می توانید از چوب جامدی استفاده کنید که تمام شده ، لکه دار یا رنگ شده باشد. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید ، پس می توانید تزئینات تزئینی مانند پریشانی ، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند ، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آنها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

این زمان برای پرش از شادی برای خداحافظی از آن کابینت های منسوخ شده چوب بلوط و سلام به شیکر سفید روشن یا درهای کابینت نیروی دریایی است! خیلی شگفت انگیز به نظر می رسد! پس از تصمیم گیری در مورد سبک و پایان کابینت های خود ، اکنون وقت آن است که به عملکرد آشپزخانه خود فکر کنید. شما آشپز ، نانوایی و نظافت آشپزخانه خود هستید و می دانید دقیقاً چه چیزی برای شما بهتر خواهد بود.

5. به هر دو زیبایی و عملکرد توجه کنید

اکنون هنگام انتخاب کابینت های جدید گزینه های بسیار متنوعی دارید. به عنوان مثال ، برخی تصمیم می گیرند که زیر میزهای من بیش از قفسه ها زیر شلواری داشته باشند ، قفسه های کشویی را اضافه کنید. هنگامی که در مورد نوع سبک تصمیم گرفتید ، روش های بیشتری برای افزودن شخصیت مانند درب های شیشه ای تزئینی یا بافت وجود دارد. از عملکردی بودن کابینت ها اطمینان حاصل کنید. هنگام انتخاب انواع کابینت باید نوع کالاهایی را که باید ذخیره کنید در نظر بگیرید. از این گذشته ، کابینت ها برای ذخیره سازی در نظر گرفته شده اند. اطمینان حاصل کنید که آنها برای سبک زندگی شما مناسب هستند.

6. سخت افزار کابینت خود را انتخاب کنید

کابینت های شما قسمت مهمی از فضای داخلی آشپزخانه هستند ، بنابراین انتخاب سخت افزار مناسب بسیار مهم است. طیف گسترده ای از سبک ها ، پایان ها و رنگ ها در دسترس است. انتخاب های سخت افزاری نقش مهمی در زیبا و شیک بودن آشپزخانه دارد.

استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز کابینت های مناسب آشپزخانه کمک می کند.

7 نکته برای ایجاد آشپزخانه مدرن

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Screenshot 2021 05 26 142448 min

 

در اینجا 7 نکته برای ایجاد یک آشپزخانه زیبا به سبک اواسط قرن ذکر شده است:

1. آشپزخانه روباز و شناور

می توانید یکی از این دو را انتخاب کنید یا می توانید آنها را ادغام کنید. برای آن دسته از شما که نمی دانید آشپزخانه اپن و آشپزخانه شناور چیست ، در اینجا می خوانیم:

 • آشپزخانه اپن: آشپزخانه اپن نوعی آشپزخانه است که هیچ مانعی یا دیواری ندارد که آن را از بقیه خانه یا اتاقهای اطراف آشپزخانه جدا کند. به طور کلی در مجاورت ناهارخوری / محل زندگی است. دیوارهای مرزی باعث کاهش سطح فرش و همچنین ایجاد گرفتگی می شود.

یک طرح آشپزخانه اپن نه تنها سطح واقعی فرش را افزایش می دهد بلکه فضای بیشتری را ایجاد می کند. آشپزخانه های میانه قرن اغلب از طرح آشپزخانه اپن استفاده می کنند و می توان با کابینت آشپزخانه مدرن برای فروش از آنها استفاده کرد تا جلوه ای تلفیقی ایجاد کند که نه در گذشته زیاد است و نه خیلی معاصر.

 • آشپزخانه شناور: آشپزخانه شناور به این معنی است که دیوارهای خارجی آشپزخانه دارای دیوارهای شفاف است به طوری که اگر در اطراف آشپزخانه خود باغ یا منظره دارید ، به نظر می رسد آشپزخانه بخشی از محیط است ، بنابراین ، دوباره یک توهم بسیار ایجاد می کند فضای بزرگتر آشپزخانه شناور وقتی در کنار طرح آشپزخانه اپن اجرا شود ، به خودی خود به طرحی منحصر به فرد تبدیل می شود.

2. کابینت های آشپزخانه را با دقت انتخاب کنید

کابینت های آشپزخانه مدرن در اواسط قرن بسیار مطابق با طرح آشپزخانه اپن هستند زیرا در عین حال صرفه جویی در فضا و مفید بودن ، تمرکز خود را در شلوغ کردن ظاهر آشپزخانه نشان می دهند. جدا از این ، می توانید کابینت های مدرن را نیز برای فروش انتخاب کنید ، در صورتی که دوست دارید از دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنید. نحوه کار:

 • پشته های چوبی براق و شیک: کابینت های آشپزخانه در اواسط قرن می توانند از چوب یا سنگ ساخته شوند. از چوب عاقلانه استفاده کنید و در آشپزخانه خود پشته های بلند و جادار را برای اهداف نگهداری بسازید. در آشپزخانه های مدرن اواسط قرن ، انبارهای چوبی زیر پیش فروش بهتر از کالاهای بدون نسخه هستند. هزینه کابینت های آشپزخانه ساخته شده از چوب به اندازه ، کیفیت مواد و طرح بستگی دارد.
 • قفسه های سنگ باز: اگر قفسه های سنگی را انتخاب می کنید ، با کابینت های آشپزخانه مدرن که دارای طرح قفسه باز هستند ، همراه باشید. سنگهای سفید با این نوع طراحی بهترین عملکرد را دارند ، اما شما می توانید سایه های ظریف و روشن سنگ دیگر از جمله بژ و خاکستری را انتخاب کنید. هزینه کابینت آشپزخانه با طرح باز به سنگ بستگی دارد. گرانیت ارزان تر و کاربرپسندتر از سنگ مرمر است.

3. هر مورد را با دقت انتخاب کنید

اگر در حال ساخت آشپزخانه میانه قرن هستید ، باید لوازم جانبی آشپزخانه خود را بسیار انتخاب کنید. طراحی همه چیز در مورد براقیت و ظرافت است. در حین طراحی آشپزخانه خود باید به رنگ دیوار و کفپوش نیز توجه کنید. در صورت انتخاب کفپوش چوبی ، می توانید از رنگهای نسبتاً روشن در دیوارها استفاده کنید. اما اگر کفپوش مرمر دارید ، باید به رنگهای کمرنگ و روشن دیوار بچسبید.

میزهای غذاخوری ، میله های صبحانه یا چهارپایه های بار خود را مطابق با بقیه دکوراسیون انتخاب کنید. میز و صندلی های ناهار خوری چوبی از هر طرحی زیبا به نظر می رسند. میز گرد انتخاب مطلوبی برای این نوع آشپزخانه ها نیست ، در عوض یک مستطیل دنج را انتخاب کنید. شما می توانید کابینت آشپزخانه مدرن را برای فروش نصب کنید یا می توانید کابینت آشپزخانه اواسط قرن را نیز خریداری کنید.

4. به نورپردازی توجه کنید

نورپردازی در اواسط قرن به معنای بازگشت مد یکپارچهسازی با سیستمعامل است. آویز آویزهای بالای میز ناهار خوری یا کابینت های آشپزخانه در اواسط قرن بسیار زیبا به نظر می رسند. همچنین می توانید برای آشپزخانه خود از نور چراغ های جلویی یا چراغ های دیواری به سبک خیابان استفاده کنید.

5. با رنگها بازی کنید

اگرچه رنگهای کمرنگ بهترین انتخاب برای فضای داخلی آشپزخانه شما است ، اما از استفاده از رنگهای پر جنب و جوش تر به روش های دیگر پرهیز نکنید. یک سفره قرمز روشن یا یک گلدان گل پر از گل های رنگارنگ یا پرده های روشن در پنجره ها بسیار زیبا به نظر می رسند. همچنین می توانید صندلی های چرمی رنگی را برای نوار صبحانه یا میز اصلی غذاخوری خود انتخاب کنید.

6. گیاهان را وارد کنید

ما قبلاً نیز اشاره کردیم که چگونه می توانید از طرح آشپزخانه شناور استفاده کنید اگر در اطراف آشپزخانه خود باغ یا منظره ای داشته باشید. با این حال ، اگر در یک ساختمان مرتفع زندگی می کنید ، با انتخاب چندین پنجره از کف تا سقف ، هنوز هم می توانید زیبایی طبیعی به آن اضافه کنید. به شما نمایی از طبیعت بیرون می دهد. همچنین ، گیاهان را در آشپزخانه خود نگه دارید. در صورت امکان ، یک باغ گیاهان در تراس خود راه اندازی کنید و دیوار مرزی بین تراس و آشپزخانه را شفاف نگه دارید.

7. خلاق باشید

یکی از بهترین رازهای موفقیت در طراحی آشپزخانه شما ادامه آزمایش با آن است. آنچه که دکوراسیون داخلی پیشنهاد می دهد ، طراحی آشپزخانه شما تا حد زیادی به سلیقه شما بستگی دارد. اگر فکر می کنید یک مورد خاص در آشپزخانه شما خوب به نظر می رسد ، از استفاده از آن پرهیز نکنید زیرا کتاب ها چنین چیزی را گفته اند.

 

در انتخاب کابینت آشپزخانه فاکتورهای زیادی باید در نظر گرفته شود – رنگ ، سبک ، دستگیره ها ، اندازه. اما پایان چیست؟ به احتمال زیاد ، طراح آشپزخانه شما از شما می خواهد که تصمیم بگیرید کدام یک از پایان ها را ترجیح می دهید ، مات یا روکش بالای آشپزخانه. اگر مطمئن نیستید کدام یک را انتخاب کنید ، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

پایان کابینت می تواند به طور چشمگیری ظاهر آشپزخانه شما را تغییر دهد و همچنین بدون توجه به مواد کابینت ، حالت را تنظیم کند. حتی برخی کابینت ها را ستون فقرات آشپزخانه می دانند. به همین دلیل است که انتخاب پایان کابینت نیاز به درک عمیق نیازهای خانه شما دارد.

موارد زیر در این مقاله آورده خواهد شد:

 • پایان موجود
 • مزایا و معایب هر پایان
 • نکاتی برای اطمینان از اینکه هر اتمام کار برای آشپزخانه شما بهتر خواهد بود

مواد را بررسی کنید

چه تخته فیبر با تراکم متوسط ​​(MDF) ، تخته خرده چوب ، درب های چوبی جامد یا تخته برای کابینت های خود انتخاب کرده باشید ، یک پایان گسترده ای وجود دارد که می توانید برای دستیابی به عملکرد و ظاهری که مورد نظر شماست استفاده کنید.

به عنوان مثال ، برای دستیابی به آشپزخانه ای به سبک کشور می توان از یک پوشش روغن برای درب های چوبی جامد استفاده کرد. برای پایان با دوام تر ، یک پلی اورتان رنگی یا شفاف را انتخاب کنید. این در نهایت به ترجیح شما بستگی دارد.

در همین حال ، از رنگ های مخصوص آشپزخانه از هر مارکی می توان برای رنگ آمیزی تخته های تولید شده مانند تخته خرده چوب یا MDF استفاده کرد. در غیر این صورت ، می توانید از پلی اورتان دو بسته ای نیز استفاده کنید. یک لایه از ورقه ورقه ، روکش چوب ، ملامین یا وینیل نیز می تواند به عنوان پایان برای چنین درب هایی استفاده شود. باز هم ، این به اولویت و ظاهر شما بستگی دارد.

با این حال ، صرف نظر از مواد یا پوشش ، شما هنوز هم باید بین محصولات مات ، براق و نیمه براق انتخاب کنید.

برای کدام پایان باید بروید؟ این سوال کلاسیک است که مشتریان بالقوه به دنبال پایان ایده آل برای آشپزخانه خود هستند.

آیا شما باید به دنبال استعداد درخشان و پر زرق و برق از براقیت بالا بروید یا گرمای عملی تر و مات تر را انتخاب کنید؟

کدام یک را ترجیح می دهید و چرا؟

موارد زیر مزایا و معایب هر گزینه موجود است.

کابینت آشپزخانه هایگلاس

تا حدودی قابل درک است که یک براقیت بالا دارای براق و براق است. این نور فضا را در زوایای مختلف منعکس می کند ، و باعث محبوبیت و بیشترین درخواست از زمان رواج آن در دهه 70 می شود.

این نوع پایان بیشتر برای سبک های آشپزخانه معاصر با جلو کابینت تخت مناسب است.

4 عامل وجود دارد که بر قدرت و میزان نور منعکس شده تأثیر می گذارد:

نوع براقیت استفاده شده
رنگ براق
مواد اساسی
نوع نوری که فضا را روشن می کند

بسته به مواد یا تأمین کننده ، سایرین از براقیت بالا به عنوان براق 100٪ یا براقیت بسیار بالا یاد می کنند.

مزایا

فضای بزرگتر آنچه باعث براقیت زیاد در میان صاحبان خانه می شود این است که باعث می شود فضای محدود از آنچه در واقع است بزرگتر و گسترده تر به نظر برسد.

این به لطف نور منعکس شده ای است که یک پایان براق تولید می کند ، و توهم فضای بازتر و بزرگتر را ایجاد می کند. روکش براق برای فضاهای کوچکتر آشپزخانه ایده آل است.

هرچه رنگ روشن تر باشد ، بازتاب نور نیز بیشتر است. از این رو ، سفید محبوب ترین انتخاب رنگ است.

با این حال ، رنگهای دیگر اتاق را نیز در نظر بگیرید ، زیرا کیفیت انعکاسی نور را بازتاب می دهد و همچنین می تواند رنگ های دیگر را در آن سطوح منعکس کند ، که اغلب به عنوان یک بازیگر رنگی نامیده می شود.

گچ رنگی می تواند تا حدودی ظاهر کلی رنگ موجود کابینت آشپزخانه را تغییر دهد.

بنابراین اگر در اتاق های مجاور مانند محل زندگی رنگ های مختلفی وجود دارد ، از تغییر کمی رنگ در سطح زمین تعجب نکنید. این امر به ویژه در سطوح براق سفید قابل مشاهده است.

تمیز کردن آسان یکی دیگر از مزایای بزرگ براقیت این است که تمیز کردن آن عملا آسان است. تمام آنچه شما نیاز دارید پارچه میکرو الیاف ساینده غیر ساینده برای تمیز کردن سطح براق است. پارچه میکروفیبر هر گونه ذرات گرد و غبار یا علائم موجود در سطح را جمع می کند.

برای لکه های لجبازی بیشتر می توانید از صابون ظرفشویی ملایم ، اسفنج ساینده و آب گرم استفاده کنید. سپس سطح را به آرامی تمیز کنید. آن را بشویید و با یک پارچه تمیز و بدون ساینده میکروفیبر خشک کنید.

معایب

اگر مزایایی وجود داشته باشد ، مطمئناً اشکالاتی نیز وجود دارد.

نقص ها بیشتر به چشم می آیند. این بدون شک یکی از مهمترین اشکالات پایان براق است. از آنجا که مقدار زیادی نور منعکس شده در سطح وجود دارد ، خاک ، خراش ، اثر انگشت و سایر علائم بیشتر دیده می شوند و قابل توجه هستند.

با این حال ، همانطور که قبلا ذکر شد ، سطح تمیز کردن نسبتا آسان است. بنابراین این ممکن است یک مشکل اساسی نباشد.

اکنون ، وقتی نوبت به براقیت های براق تیره تر می رسد ، نواقص ریز روی سطح بیشتر از جلای براق روشن تر به چشم می خورد. بنابراین ، اگر در خانه کودک هستید یا تمیزکاری مداوم دارید ، ممکن است بخواهید در انتخاب یک براقیت تیره تر تجدید نظر کنید.

نکات برتر

انعکاس کابینت های براق رنگ روشن در کابینت های بالاتر بیشتر نمایان خواهد شد زیرا در مقایسه با کابینت های زیر نیمکت ها بیشتر در سطح چشم هستند.

اگر می خواهید جلایی با براقیت بالا داشته باشید اما نگران نقص های قابل مشاهده باشید یا نگران نباشید بچه های خانه در سطح خود اثر بگذارند ، در کابینت های فوقانی یک براقیت عالی را انتخاب کنید. سپس ، برای قسمت های پایین تر از یک رنگ نیمه براق یا مات استفاده کنید.

علاوه بر این ، اگر احتمالاً از براقیت رنگ تیره تری استفاده کرده اید ، در نظر بگیرید آن را با رنگ روشن تری مخلوط کنید. رنگ تیره تر باید در سطح چشم قرار گیرد و از انگشتان چسبناک بزرگسالان یا کودکان دور از دسترس باشد.

سپس از رنگ روشن تری برای کابینت های پایین استفاده کنید که به راحتی هیچ نقصی را نشان نمی دهد.

پایان کابینت آشپزخانه مات

اگرچه این روند نسبتاً جدیدی است ، اما مات طی سالهای اخیر به گزینه ای محبوب در خانوارها تبدیل شده است. برخلاف سطح بازتابنده براق ، مات دارای یک سطح صاف است که نور را جذب می کند.

با این حال ، این بدان معنی نیست که به خصوص با رنگ های روشن تر کسل کننده به نظر می رسد.

روکش مات برای کشور یا کابینت آشپزخانه به سبک سنتی با جبهه های روت شده ایده آل است. با این حال ، این پایان می تواند به همان اندازه براق شدن روی کابینت های آشپزخانه به سبک معاصر با جبهه های صاف عالی به نظر برسد. در حقیقت ، در اروپا نسبت به براقیت بسیار محبوب شده است.

مزایا

نقص های کمتر قابل مشاهده یک مزیت بارز مات نسبت به براق بودن این واقعیت است که خراش ، اثر انگشت و سایر نقص های سطح به دلیل عدم وجود نور منعکس شده به آن اندازه قابل مشاهده نیستند.

با این حال ، این بدان معنی نیست که هیچ علامتی وجود ندارد. این فقط به این معنی است که شما آنها را به این وضوح نمی بینید زیرا نور در سطح منعکس نمی شود.

قوام رنگ از دیگر مزایای مات ظاهر یک رنگ ثابت است. به دلیل عدم وجود نور منعکس شده ، رنگها در مناطق مختلف جبهه های کابینت یکسان به نظر می رسند.

معایب

نگاه خاموش از آنجا که نور روی سطح جذب می شود و در نتیجه حالت خاموش تری ایجاد می شود ، دیگران ممکن است مات را کسل کننده و کسل کننده بدانند. با این حال ، دور از آن است.

مات ظرافت کم رنگی را از هر زاویه با رنگ های ثابت نشان می دهد. با این حال ، توجه داشته باشید که مات برای فضاهای کوچک آشپزخانه مناسب نیست. نور منعکس نخواهد شد و فضا ممکن است احساس تنگی کند.

تمیز کردن ممکن است بسیار آسان باشد. از آنجا که سطح آن نمی تواند به اندازه براقیت صاف باشد ، تمیز کردن ممکن است برای برخی از افراد یک چالش باشد ، اما به این معنی نیست که تمیز کردن آن آسان نیست. مانند براق ، از یک پارچه میکرو الیاف برای تمیز کردن سطح استفاده کنید.

اگر قصد استفاده از ماده لمینیت را دارید ، حتماً نمونه ها را به دقت بررسی کنید. یک پایان صاف و صاف را انتخاب کنید.

نکات برتر

اگر عاشق جلوه ای چشمگیر و مات هستید اما به فکر یک نگاه خسته کننده هستید ، این ایده ها را در نظر بگیرید:

مانند تصویر زیر به سبک Shaker ، درب کابینت با جلو روت شده را انتخاب کنید. نمای کابینت سایه های مختلفی را روی سطح ایجاد می کند و باعث ایجاد احساس علاقه و عمق می شود. برای کنتراست ، دو رنگ مختلف را با هم مخلوط کنید.

 

سوالات متداول مشتریان در مورد کابینت مدرن

منظور از مدرن در کابینت چیست؟

مدرن نوع کابینت نیست. بلکه سبک کابینت است.

کابینت های مدرن چه شکلی هستند؟

کابینت های مدرن برای آشپزخانه های ساده به کار برده می شوند تا سادگی را در عین کاربردی بودن نشان دهند

کدام نوع کابینت ها مدرن هستند؟

هایگلاس، ام دی اف، روکش چوب و تمام چوب مثال هایی برای کابینت های مدرن می باشند

برای کابینت های مدرن چه رنگی مورد استفاده قرار می گیرد؟

رنگ های سرد و متین رنگ های مناسبی برای کابینت های مدرن هستند. مانند سفید و طوسی

سبک مدرن کلاسیک چیست؟

این سبک در واقع تلفیقی از سبک مدرن و سبک کلاسیک است‌. در این سبک هم از تجملات سبک کلاسیک بهره ببریم و هم از رنگ های سبک مدرن استفاده کنیم.

مغزی کابینت های سبک مدرن از چه چیزی است؟

ام دی اف

آیا می توان این کابینت ها را در آشپزخانه های کلاسیک به کار برد؟

هر کابینتی می تواند در هر آشپزخانه‌ای استفاده شود اما جلوه‌ی آن را می گیرد. کابینت های مدرن برای آشپزخانه‌های مدرن مناسب تر هستند.

 

برای دریافت مشاوره‌ی رایگان و خدمات تخصصی شرکت گریت کابینت، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

نظرات خود را برای ما بنویسید.

موفق باشید!

 

 

 

 

نظرات (٪)

 1. آواتار غلامرضا صاحبی تبار
  غلامرضا صاحبی تبار
  آذر ۱۳, ۱۴۰۲ at ۱۰:۱۵ ق.ظ

  سلام برای آبدارخانه و آشپزخانه اداری کابینت از کجا قیمت بگیریم سپاس

 2. آواتار شایان رضایی منصب
  شایان رضایی منصب
  آذر ۱۳, ۱۴۰۲ at ۱۰:۱۵ ق.ظ

  بسیار عالی درود بر شما

 3. آواتار مهسا
  مهسا
  آذر ۱۳, ۱۴۰۲ at ۱۰:۱۹ ق.ظ

  سلام برای استعلام قیمت با چه کسی تماس بگیریم

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.