پروژه کابینت نئوکلاسیک اندرزگو

پروژه کابینت نئوکلاسیک اندرزگو

پروژه کابینت نئوکلاسیک اندرزگو مهندس مزرعتی

به یکی دیگر از پروژه‌های گریت کابینت خوش آمدید! امروز با هم پروژه‌ی جدید نئوکلاسیک گریت که پروژه کابینت نئوکلاسیک اندرزگو است را مرور خواهیم کرد. این پروژه در خرداد ماه سال 1401 انجام شده است. کارفرمای گرامی ما جناب آقای مهندس مزارعی بودند که انتخاب روکش و همچنین سنگ به سلیقه‌ی ایشان بوده است.

پروژه کابینت نئوکلاسیک اندرزگو از نوع کابینت نئوکلاسیک است که درب‌های این کابینت 18 میل بوده و رنگ آن پلی اتان سوپر مات می‌باشد. در این کابینت از روکش چوب طبیعی استفاده شده است. این کابینت فول یراق آلات بلوم اتریش درجه یک است. این پروژه در منطقه اندرزگوی تهران انجام و با رضایت کامل کارفرمای گرامی تحویل ایشان شد. در ادامه، تصاویر پروژه کابینت نئوکلاسیک اندرزگو را با هم مرور خواهیم کرد.

 

پروژه کابینت نئوکلاسیک اندرزگو

همانطور که مشاهده می‌کنید، این پروژه گریت کابینت، از نوع کابینت نئوکلاسیک است. پروژه کابینت نئوکلاسیک اندرزگو در تهران برای جناب آقای مهندس مزرعتی انجام شده است. در این پروژه درب‌های کابینت 18 میل بوده و رنگ آن پلی اتان سوپر مات درجه یک می‌باشد. در ادامه تصاویر بیشتری از این کار را مرور خواهیم کرد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Cabinet Doors Cleaned Deglossed and sanded before painting 1

جزئیات بی‌نظیر در عین سادگی از ویژگی‌های خاص نئوکلاسیک است که یراق آلات بلوم اتریش درجه یک باکیفیت آن هم ارزش این کابینت آشپزخانه زیبا را دو چندان می‌کنند. این پروژه مانند پروژه‌ی نئوکلاسیک قبل ما یعنی پروژه کابینت نئوکلاسیک دکتر هوشیار از یراق آلات بلوم اتریش استفاده کرده است. صفحه‌‎ی پروژه کابینت نئوکلاسیک اندرزگو سنگ کوارتز می‌باشد، همچنین این کابینت فول یراق آلات بلوم اتریش درجه یک است. روکش این کابینت چوب طبیعی است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Dark Stained Maple Cabinets Before Painting 1

سبک نئو کلاسیک در واقع تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک می‌باشد و ویژگی های هر دو را در بر دارد. در کابینت‌های این سبک نه زرق و برق و شلوغی طرح‌های کابینت‌ کلاسیک را مشاهده می‌کنید و نه مثل کابینت مدرن در نهایت سادگی و بی آلایشی طراحی شده است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Dark Stained Maple Built In Cabinet 1

در این سبک شما شاهد ویژگی‌های کلاسیک و مدرن در کنار هم هستید. کابینت نئوکلاسیک برگرفته از سبک دکوراسیون نئوکلاسیک می‌باشد و فضای ساده و در عین حال کاربردی برای شما ایجاد می‌کند اگر بخواهیم این سبک را به طور خلاصه به شما معرفی کنیم باید بگوییم که این سبک به معنی به کارگیری سبک کلاسیک در بستر ویژگی‌ها و خصوصیات سبک مدرن می‌باشد. در این کابینت، پلی اتان سوپر مات درجه یک به رنگ سفید به کار رفته است. در این پروژه از سنگ کوارتز استفاده کردیم. سنگ این کار به انتخاب آقای مزرعتی بوده است.

 

آیا کابینت نئوکلاسیک برای من مناسب است؟

با هم تصاویر زیبای پروژه کابینت نئوکلاسیک اندرزگو را مرور کردیم. کابینت نئوکلاسیک جدید‌‌‌ترین سبک کابینت آشپزخانه در دنیا محسوب‌ می‌شود. این سبک کابینت شامل کابینت انزو و کابینت پولیشی و شامل مشخصات منحصر به فردی است. کابینت نئوکلاسیک جدید‌‌‌ترین سبک کابینت آشپزخانه است و ممکن است برای همه شناخته شده نباشد، چرا که این سبک کابینت ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک است. اگر به سبک مدرن علاقه دارید اما ته دلتان بدتان نمی‌آید رگه‌هایی از سبک کابینت کلاسیک را هم مشاهده کنید و همچنین از طرح‌های جدید و خلاقانه خوشتان می‌آید، هیچ پیشنهادی به خوبی کابینت نئوکلاسیک نداریم!

 

اجرای کابینت نئوکلاسیک

در بسیاری از مدل کابینت‌‌های نئوکلاسیک هیچ ستونی به چشم نمی‌خورد و در استفاده از ستون و سر ستون در کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک الزامی نیست. دستگیره کابینت نئوکلاسیک نقش به سزایی در زیبایی آشپزخانه شما دارد. دستگیره‌‌ها تمام کننده‌ی زیباییِ یک کابینت هستند. ️به طور معمول در آشپزخانه‌‌های سبک نئوکلاسیک از دستگیره‌‌های سرامیکی استفاده‌ می‌شود. این نوع دستگیره‌‌ها بسیار تنوع رنگ بالایی دارند و در مدل‌‌های مختلف موجود هستند.

اگر شما کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ به رنگ روشن انتخاب کرده‌اید پیشنهاد ما به شما این است که از رنگ‌های برنزی و طلایی رنگ استفاده کنید. و اگر انتخاب شما سبک کابینت نئوکلاسیک تیره است از دستگیره‌‌های سرامیکی استیل و روشن استفاده نمایید. توجه به نکات کوچک است که تفاوت‌‌ها را به وجود‌ می‌آورد پس با همان دقتی که نوع کابینت و رنگ آن را انتخاب‌ می‌کنید روی انتخاب دستگیره و دیگر نکات دقت فرمایید. انتخاب نوع رنگ مصرفی هم در قیمت و هم در کیفیت کابینت نئوکلاسیک تاثیرگذار خواهد بود. رنگ‌‌های قهوه‌ای مثل فندقی و گردویی در دسته‌ی رنگ‌‌های خودرنگ و شفاف طبقه بندی‌ می‌شوند در صورتی که رنگ‌‌های پوششی کاملا سطح چوب و روی کار را‌ می‌پوشانند و دامنه‌ی گسترده‌‌‌تری دارند مانند رنگ طوسی و خاکستری.

در دکور کابینت آشپزخانه‌ نئوکلاسیک می‌توان جزیره را به عنوان نقطه عطف آشپزخانه نام برد. معمولا ارتفاع استاندارد جزیره کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک، ۹۰ سانتی متر است. ولی زمانی که بخواهیم از آن به عنوان سطح کار استفاده نماییم، ۷۰ تا ۷۵ سانتی متر مناسب می‌شود که این موضوع خلاقیت و توجه طراح به این موضوع را‌ می‌رساند. گاهی شما فضای بیشتری در اختیار دارید که پیشنهاد ما به شما جزیره با کمد و کشوهای بسیار است. هر طراحی‌ می‌داند جزیره آشپزخانه‌ای که برای غذاخوری طراحی شده است، باید فضای کافی برای قرارگیری زانوها در زیر آن را داشته باشد. به همین خاطر، لبه‌های پیشخوان در سمت صندلی‌ها باید به اندازه ۶۰ سانتی‌متر، از جزیره بیرون زده باشد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Masking and Prepping Lakeville Kitchen Cabinets for Paint 1

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.