ایده‌های دکوراسیون آشپزخانه پاییز 2023

ایده‌های دکوراسیون آشپزخانه پاییز 2023

ایده‌های دکوراسیون آشپزخانه پاییز 2023

این روزها که صدای قدم پاییز را مجکم‌تر از همیشه می‌شویم، شاید بد نباشد آثاری از این فصل زیبا و رویایی را در خانه و آشپزخانه خود هم پیاده کنیم، مخصوصا که به اواخر اکتبر و جشن هالووین نزدیک می‌شویم! اگر دوست دارید که از ایده‌های دکوراسیون آشپزخانه پاییز 2023 ساده و کاربردی استفاده کنید، این نوشته را دنبال کنید!

 

به دنبال ایده‌های دکوراسیون آشپزخانه پاییز 2023 هستید؟ این نوشته‌ها را هم حتما بخوانید!

 

 

کدو تنبل را فراموش نکنید!

فرقی نمی‌کند که طرفدار جشن هالووین باشید یا فقط بخواهید حس و حال پاییزی را در خانه زنده کنید، استفاده یک یا چند کدو تنبل چه به صورت خام و چه به حالت تزئین شده، از ارکان یک دکوراسیون پاییزی است! سعی کنید که حتما از کدو تنبل‌ها در ایده‌های دکوراسیون آشپزخانه پاییز 2023 بهره ببرید، پیشنهاد گریت کابینت به شما استفاده از کدو تنبل‌های نسبتا کوچک‌تر و نارس‌تر است تا مدت بیشتری برایتان بمانند!

 

ریسه‌های پاییزی!

استفاده از ریسه در بسیاری از منازل امروزه رواج پیدا کرده است، خصوصا نوجوانان اغلب دوست دارند که دیوار اتاق‌هایشان را با ریسه تزئین کنند، اما اگر بگوییم ریسه یک آیتم ارزان قیمت و بسیار زیبا در ایده‌های دکوراسیون آشپزخانه پاییز 2023 است چه می‌گویید؟

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | image asset ink

ریسه‌های آفتابی حس دلپذیر آفتاب ملایم پاییزی را در آشپزخانه و منزل شما القا کرده و از بهترین ایده‌های دکوراسیون آشپزخانه پاییز 2023 محسوب می‌شوند که هزینه چندانی هم ندارند!

 

استفاده از پالت رنگی پاییزی

پاییز برای بیشتر ما یادآور برگ‌های زرد، تنه درختان و شاخه‌هایی‌ست که هر روز از سرسبزی‌شان کاسته شده و پاییز را به رنگارنگ‌ترین شکل جشن می‌گیرند. سعی کنید در خانه از رنگ‌هایی مانند نارنجی، قهوه‌ای، زرد و زرشکی استفاده کنید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Autumn kitchen interior 381143993 ink

رنگ‌های گرم پاییزی نه تنها حس دلپذیر خانواده را در خانه القا می‌کند، بلکه فصل خزان را جایی فراتر از پشت پنجره خواهد آورد!

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | rustic fall outdoor decorating ideas ink

از این پالت‌های پاییزی می‌توانید ایده بگیرید و آن‌ها را در سراسر خانه پیاده سازی کنید.

 

میوه کاج و سبدهای چوبی!

از سبدهای چوبی قدیمی و یا حصیرهایی که دیگر استفاده‌ای ندارند غافل نشوید، آن‌ها را بردارید و در کنار ریسه‌های آفتابی، یک دکوراسیون پاییزی خوب بسازید!

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 0499f49a6b74 autumn homeware t.jpg ink

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.