دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی تیره یا روشن

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی تیره یا روشن

کابینت کلاسیکدکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی تیره یا روشن

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی تیره یا روشن | رنگ های شکلاتی در سایه ها و تنهایی قرار دارند و می توانند از بژ روشن تا شکلاتی یا شکلاتی تیره باشند. بعضی از افراد ممکن است تصور کنند که رنگ شکلاتی برای تزئین آشپزخانه خود بیش از حد مستهجن و کسل کننده است ، اما درست انجام شده است ، و شما می توانید یک آشپزخانه خوب و گرم ایجاد کنید که دنج و راحت باشد.

رنگ شکلاتی

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید رنگ شکلاتی را در آشپزخانه بگنجانید ، از استفاده های ظریف رنگ یا استفاده از شکلاتی در مقیاس بزرگتر ، مانند کمد ، کفپوش و سایر اجزای اصلی آشپزخانه. سایه های شکلاتی با انواع مختلفی از فلزات ، بافت ها ، مواد پرداخت و لوازم خانگی به خوبی کار می کنند.

شما می توانید بسیاری از جنبه های عناصر خود را در آشپزخانه خود ترکیب کنید ، از پوشش پنجره ها ، چهارپایه های میله ای ، پیشخوان ها و موارد دیگر. اگر گرمای رنگ قهوه ای را دوست دارید و می خواهید بیشتر در مورد نحوه استفاده از آن در آشپزخانه خود بیاموزید ، به خواندن ادامه دهید تا نکات خوبی در مورد ترکیب رنگ شکلاتی در اتاقی که مدت زمان زیادی را در آن می گذرانید ، آشپزخانه دریافت کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی

 

۱. پرده های متضاد | دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

پرده های مینیمال زرد روشن در کنار رنگ شکلاتی روشن به این آشپزخانه خانه زیبایی رنگی لطیف می بخشد. چاپ انتزاعی گل این پرده حال و هوای کلی آشپزخانه را می بخشد!

۲. نیمکت های روستایی | دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

 

این مجموعه از نیمکت های روستایی به سبک مزرعه درخشش جدیدی به این آشپزخانه خوش نور می بخشد! رویه چوبی مات در ترکیب با رنگ سفید کرمی حال و هوای کاملاً جدیدی به این آشپزخانه می بخشد! نیمکت های آشپزخانه همیشه باعث برجسته شدن آشپزخانه های شما می شود!

۳. آویزها

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

 

یک لوستر هرگز نتواند آن جلوه لوکس فوق العاده را به آشپزخانه شما ببخشد. این لوستر مستطیلی خیره کننده با اجرای زیبایی از سنگ های گل میخک ، عبارتی جسورانه ارائه می دهد. فراموش نکنیم که نور ظریف بیشتر به ظرافت این آشپزخانه تک رنگ می افزاید.

۴. گلدان های فانتزی | دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

این آشپزخانه به خصوص با چیدمان منحصر به فرد کارد و چنگال و گلدان ، شخصیت زیادی را به نمایش می گذارد. با گلدان های شیشه ای در آشپزخانه ها هرگز نمی توانید اشتباه کنید! گلدان شیشه ای طراوت فضای روشن و مطبوع این آشپزخانه مدرن مدرن را دارد.

۵. لیوان چای | دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

هرگز از در نمایش گذاشتن مجموعه مورد علاقه لیوان یا فنجان خود کوتاهی نکنید! این مجموعه لیوان های سفید بافت باعث می شود که بلافاصله یک فنجان قهوه دیگر بخورید. بنابراین اکنون مجموعه خود را در معرض دید قرار دهید!

۶. رنگین و فراتر از آن

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

یک مجموعه پیرکس چند رنگ چیزی کمتر از یک دارایی برای آشپزخانه شما نیست. این ها نه تنها سخت و با دوام هستند ، بلکه در صورت نمایش در یکی از قفسه ها و کابینت های شما نیز بسیار طاقت فرسا به نظر می رسند!

 

 

۷. گنجینه های گیاهان

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

اگر ترجیح می دهید مجموعه ای از گیاهان مصنوعی را در آشپزخانه خود به نمایش بگذارید ، بنابراین آنها به طور حتم حال و هوای گرمسیری و تازه ای به آشپزخانه شما می بخشند. نوعی که برای چشم آرامش بخش است ، مانند این گیاه مصنوعی زیبا که در کنار دیوار آویزان شده است

 

 

۸. میزهای متحرک وسط آشپزخانه | دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

این آشپزخانه مدرن و نفس گیر ، به لطف آن چرخ دستی فولادی با کاستورها ، با ظاهری حرفه ای به آن منتقل می شود. ردیف های چوبی همراه با پایه های مشکی مات ، یک دوتایی عالی از لرزش های روستایی و مدرن را ایجاد می کنند!

 

 

۹. یک آشپزخانه زیبا

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی | داستان خود را همانطور که می خواهید بگویید! قاب و عکس آشپزخانه شما را شخصی می کند و به آن شخصیتی می بخشد که آینه شماست! این آشپزخانه خیره کننده با رنگ های آبی ظریف با قاب های صفحه سیاه به خوبی در تضاد است.

 

 

۱۰. دیوار شلوغ |‌دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

چرا با پیدا کردن و انتخاب کردن کاغذ دیواری ای که دارای طرحی زیباست و خود می‌ تواند با بیننده حرف بزند ، آشپزخانه خود را متفاوت نمی کنید؟ این کاغذ دیواری سیاه و سفید doodle سازگاری کاملی در این آشپزخانه برجسته ایجاد می کند.

 

 

۱۱. قفسه های روی دیوار

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

این آشپزخانه به سبک فرانسوی با رنگ های برجسته ، با افزودن آن قفسه های شناور دو طبقه ، حرف خوبی را بیان می کند. آنها نه تنها باعث صرفه جویی در فضا می شوند ، بلکه جلوه لوکس و شایسته ای را که شایسته آن است به آشپزخانه شما می بخشند.

 

 

۱۲. یک تکه کیک | دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

تولد یا عدم تولد ، کیک و شیرینی ضروری است! این کیک های ظریف و مدرن کیک با رنگ کرمی می توانند به خوبی در برابر هر نوع نمایش کاپ کیک یا شیرینی جات باشند. با این پایه های کیک جذابیت بیشتری برای کیک هایتان ایجاد کنید!

 

۱۳. داشتن یک میکسر

یک میکسر طرح دار یک شخصیت رنگارنگ را به تصویر می کشد. تقابل بی نظیر گل ها در پس زمینه خردل می تواند هر آشپزخانه ای را هنری و شیک جلوه دهد. علاوه بر این ، شما همیشه باید آشپزخانه خود را به بهترین ماشین آلات مجهز کنید. چرا روی کارهای هنری سرمایه گذاری نکنیم؟

 

 

۱۴. آویزها | دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی | گردن شما تنها جای آویز نیست ، سقف های آشپزخانه خود را نیز چند آویز بگیرید و ببینید که چگونه آشپزخانه شما را خیره می کند! این آویزهای توپی کریستالی ظریف می توانند با یک بیان سبک عظیم ، درخشش آشپزخانه شما را کاملاً جذاب کنند!

 

 

۱۵. استفاده از رنگ قرمز در کنار رنگ شکلاتی

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

چه کسی می دانست که یک رنگ آشپزخانه به شما آسان می دهد؟ آیا صندلی های شما بیش از حد برنجی و کسل کننده است؟ مشکلی نیست فقط مقداری رنگ اسپری بگیرید و رنگ آنها را جذاب تر کنید! این صندلی های قرمز یکپارچه نمای کاملاً جدیدی به این آشپزخانه می بخشد.

 

۱۶. خوراکی های خوشمزه شکلاتی | دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ شکلاتی | برای همه شما علاقه مندان به شکلات در خارج از کشور ، این می تواند اعتیاد جدید شما باشد. جریان روان شکلات همراه با بیسکوتی مورد علاقه شما الهی است! آبنماهای شکلاتی فقط مخصوص فروشگاه ها نیستند ، بلکه آشپزخانه های شما نیز هستند!

 

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.
پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

  برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

  نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

  موفق باشید.

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.