دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

16 ایده قهوه ای آشپزخانه که باعث می شود شما در فضای آشپزی خود تجدید نظر کنید!

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای |‌ قبل از شروع به بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود ، حتماً مجموعه 16 ای ایده آل آشپزخانه قهوه ای ما را که حتما شما را شکه می کند، انتخاب کنید!

همان طور که می دانید آشپزخانه قلب هر خانه است ، از این رو هر پولی را که برای دکوراسیون آن خرج می کنید، ارزش آن را دارد. با این حال ، همیشه لازم نیست ایده هایی که نمی توانید آن ها را اجرا کنید ، باعث ناراحتی شما شود. دلیل اصلی آن هم بیشتر بودجه کم است که اکثر ما با آن آشنا هستیم.

این 16 ایده آشپزخانه قهوه ای نه تنها مقرون به صرفه هستند بلکه بسیار شیک هم هستند!

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی

 

1. Wiggly Illuminance یا کابینت هایی با حالت گرد با استفاده از قهوه ای و رنگی روشن

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

 

این تم آشپزخانه دو رنگ منحصر به فرد ، به لطف این نور در بالای جزیره ، با درخشندگی بیشتری به آن منتقل می شود. سایه سفید جلوه شیکی مضاف بر هاله کلی آشپزخانه به آن می بخشد. کابینت ها در این عکس یک چرخش در خود دارند که این نور بالای جزیره را منحصر به فرد می کنند!

 

 

2. ساده | دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

 

یک آشپزخانه با ظاهری مدرن! این صندلی های روستایی ظریف می توانند به هر آشپزخانه قهوه ای که فضای خانگی فوق العاده ای دارد ، جلوه ای آرامش بخش بدهند! معماری اواسط قرن آن ها هماهنگی زیبادی با زیبایی کلی این آشپزخانه را ایجاد می کند. می توانید این ها را در کنار یک جزیره آشپزخانه یا حتی یک میز ناهار خوری قرار دهید ، و به همان اندازه خوب به نظر می رسند!

 

 

3. زیبایی رنگ سیاه

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

 

آیا همه ما فقط می توانیم لحظه ای از رنگ سیاه قدردانی کنیم؟ این چهار پایه های تخت مشکی ، آشپزخانه ها را یکپارچه سازی می کند. تودوزی مشکی قسمت بالای میز عسلی همراه با پایه های گرم و قهوه ای ترکیبی زیبا است که باعث می شود آشپزخانه شما نگاه مهمانان را به خود جذب کند!

 

 

4. درخشش محض

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

 

با میزان مناسب نور هرگز نمی توانید اشتباه کنید. این مجموعه نور خطی امور شما را مستقیم تنظیم می کند! آنها نه تنها به آشپزی کمک می کنند ، بلکه به فضای آشپزخانه شما جلوه ای تازه می بخشند! نور مناسب کلید یک آشپزخانه زیباست.

 

5. قهوه ای خوش رنگ | دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

 

در اینجا نگاهی به آشپزخانه زرق و برق دار راشل آلن می اندازیم! آشپزخانه او نه تنها از نور خوبی برخوردار است ، بلکه با طیف وسیعی از کابینت های قهوه ای شیری رنگ نیز همراه است. این کابینت ها می توانند به عنوان جزایر آشپزخانه نیز باشند ، تا شما راحتی و سبک را تجربه کنید.

 

 

6. روستایی با نمایی از فلزات آشپزخانه

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

 

بهترین قسمت در مورد قهوه ای این است که شما می توانید با همه آن ها که می خواهید بازی کنید و هزار موضوع و ایده پیدا کنید. درست مثل این یکی! این فعل و انفعال زیبا از کابینت ها و کشوهای چوبی به همه ما احساسات اصلی روستایی می بخشد! فضای داخلی چوبی همراه با نور طبیعی ساده ترین رویکرد برای یک آشپزخانه جذاب است.

 

 

7. زرق و برق آینده نگر

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

 

این آشپزخانه توسط یک متخصص داخلی کلاس جهانی طراحی شده است. این آشپزخانه نه تنها نمونه کاملی از طراحی مدرن مدرن را اجرا می کند ، بلکه افزودن آن قفسه های بلند با صفحه های شیشه ای باعث شده این آشپزخانه به سطح بالاتری برسد. هر آشپزخانه ای به قفسه نیاز دارد ، اما شکار شیک بودن بسیار کار بزرگی است. طیف وسیعی از قفسه های آشپزخانه ما را بررسی کنید ، ناامید نخواهید شد!

 

 

8. نرم و مخمل خواب دار | دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

 

هنگامی که در آشپزخانه هستید و می خواهید شستن ظرف ها را شروع کنید، این کار باعث خستگی و نمناک بودن انسان می شود ، بنابراین بهتر است یک فرش مخملی برای تسکین پا در هنگام کار داشته باشید. فرشی به سبک boho با طرحی برجسته و منحصر به فرد مطمئناً آشپزخانه شما را زیبا تر می کند!

 

 

9. یک سبد میوه و سبزیجات جذاب

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای | سبدها ابزاری منحصر به فرد برای زیبایی بخشیدن به آشپزخانه شما هستند. آن ها همه چیز را به راحتی ذخیره و تزئین می کنند. انباشته میوه ها و سبزیجات یا به سادگی برای چیدمان برخی از وسایل مورد علاقه خود ، یک سبد می تواند همه را مرسوم ، مد روز و خوشایند نشان دهد!

 

 

10. زرق برق زیبا به سبک فرانسوی | دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

 

این یکی از جزایر آشپزخانه است که نفس شما را می گیرد. الگوی زیبای چوبی در ترکیب با روکش براق مجلل می تواند هر آشپزخانه ای را دلپذیر و جذاب جلوه دهد. رنگ های قهوه ای این جزیره آشپزخانه در تضاد با نور بازتابنده نمونه هایی از اجرای قابل توجه طراحی است.

 

 

11. زیبایی منحصر به فرد

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

 

کاشی های دیواری آشپزخانه روند جدیدی دارند. اگر بودجه کمی دارید اما می خواهید آشپزخانه شما دارای این فاکتور باشد ، فقط یک دسته از این ها را برای تزئین دیوار خود بگیرید.

 

 

12. رنگ شاد

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

 

آیا می دانید رنگ کف آخرین روشی است که اخیراً وارد بازار و نمای آشپزخانه شده است؟ و به تمام دلایل خوب! گرفتن رنگ کف مورد علاقه خود به شما این آزادی را می دهد که آشپزخانه خود را همانطور که می خواهید رنگ بزنید و طراحی کنید! بنابراین فقط یک سطل را بگیرید ، و کف خود را شاد رنگ کنید!

 

 

13. استفاده از رنگ شاد در میز خانه

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای | هیچ چیز زیباتر از صبحانه صبحگاهی در میزهای غذاخوری آشپزخانه نیست! یکشنبه ها همه چیز در مورد قهوه و تخم مرغ های مخلوط شده است که با پچ پچ و خنده هایی که در میز آشپزخانه رد و بدل می شود ، مخلوط شده است. با یک میز ناهار خوری کوچک و دلپذیر ، حال و هوای صبح های خود را مثبت کنید.

 

 

14. ظروف مفید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

 

با وجود همه خیسی های موجود در آشپزخانه ها ، برای نجات شما نیاز به حوله آشپزخانه دارید! حوله های آشپزخانه با طرح ها و الگوهای خلاقانه احساس کامل بودن را به کل آشپزخانه می بخشد. آنها همچنین بسیار مقرون به صرفه هستند!

 

 

15. قفسه مخصوص قابلمه

چه فایده ای از داشتن آن زیبایی های برنجی و استیل دارد که نمی توانید آن ها را به نمایش بگذارید؟ یک قفسه قابلمه ظریف می تواند همه امور شما را مستقیم تنظیم کند. نه تنها قابلمه های شما را بیشتر در دسترس قرار می دهد ، بلکه به آشپزخانه نیز ظاهری حرفه ای می بخشد!

 

 

16. ملزومات تک رنگ

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ قهوه ای | استفاده از پایه های مخصوص خوردنی ها! سینی ها نه تنها برای سرویس دهی مفید هستند ، بلکه می توان از این دست طراحی های منحصر به فرد برای اهداف تزئینی نیز استفاده کرد.

 

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.