دکوراسیون آشپزخانه رنگ جگری

دکوراسیون آشپزخانه رنگ جگری

دکوراسیون آشپزخانه رنگ جگری – چگونه از رنگ جگری در دکوراسیون اشپزخانه خود استفاده کنیم؟

دکوراسیون آشپزخانه رنگ جگری | جگری یکی از زیر شاخه های رنگ قرمز است که رنگی شاد و پر هیجان محسوب می شود. اگر شما قصد دارید دکوراسیون آشپزخانه خود را برای سال جدید تغییر دهید یا این که قصد دارید خانه خود را عوض کنید و دوست دارید وقتی وارد آشپزخانه می شوید با یک دکوراسیون جگری رنگ مواجه شوید، ما برای شما پیشنهاد هایی داریم که حتما یکی از آن ها می تواند مورد علاقه شما باشدو

اما سوال اینجاست که چگونه از رنگ جگری در دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنیم که هم بسیار زیبا و چشم نواز شود و هم طوری باشد که چشم را نزند و همه جا به رنگ قرمز و جگری دیده نشود؟ آیا کابینت ها براق باشند یا مات؟

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت انزو

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ جگری

 

1. استفاده از رنگ سفید در کنار رنگ جگری یا قرمز

بیشتر جگری ، کمتر سفید

اگر می خواهید رنگ جگری در آشپزخانه شما بیشتر باشد و رنگ سفید کمتری داشته باشید ، یک ایده دکوراسیون آشپزخانه جگری وجود دارد که می توانید آن را امتحان کنید. تمام کابینت های آشپزخانه جگری را جگری کنید. میز پیشخوان سفید بماند ، قفسه های شناور که معمولا برای قرار دادن ادویه جات استفاده می شود، جگری هستند اما دارای کشو های را به رنگ قهوه ای در آورید. همچنین استفاده از مخلوط صفحات جگری و سفید می توانید ایده خوبی باشد تا تعادل را حفظ کند.

کمتر جگری بیشتر سفید

اگر قصد افزودن رنگ جگری به آشپزخانه خود را دارید ، باید از قبل یک آشپزخانه کاملاً سفید یا سیاه داشته باشید. جگری برای تکمیل آن به رنگ دیگری نیاز دارد. اکنون ، در این دکوراسیون جگری آشپزخانه ، لهجه های جگری را از همه جا پیدا می کنید ، از چراغ آویز گرفته تا بشقاب ها ، فنجان ها و حتی گلدان های گل. کمتر جگری ، بیشتر سفید.

 

 

2. دکوراسیون آشپزخانه جگری کوچک

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ جگری

 

اگر آشپزخانه کوچکی دارید می توانید این کار را امتحان کنید. فقط یک قسمت از دیوار را با رنگ جگری رنگ آمیزی کنید. کابینت شناور نیز به رنگ جگری بماند. اگر طراح برای میز و صندلی غذاخوری از رنگ جگری استفاده کند، می تواند ترکیب بسیار زیبایی را ایجاد کند. اگر آشپزخانه کوچکی دارید این آشپزخانه را بسیار توصیه می کنیم.

 

 

3. دیوار آشپزخانه جگری

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ جگری

 

کابینت سفید و جزیره آشپزخانه در آشپزخانه شما در کنار هم مشکلی ندارد. روش دیگر برای افزودن رنگ جگری به آشپزخانه ، رنگ آمیزی دیوار جگری آشپزخانه است. من همچنین توصیه می کنم که چند لوازم دکوراسیون آشپزخانه جگری مانند گلدان های گل یا فرش آشپزخانه اضافه کنید. همچنین می توانید از نور آویز جگری استفاده کنید.

 

 

4. جگری سفید جگری

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ جگری

 

من فکر می کنم سفید بهترین مسابقه برای رنگ جگری است. سیاه و خاکستر نیز مطابقت خوبی دارد اما رنگ سفید بهتر است. در این آشپزخانه می توانید ترکیب بی نظیری از جگری ، سفید و جگری را مشاهده کنید. می توانید از رنگ جگری برای کابینت های بالایی خود ، از رنگ سفید برای پشت آشپزخانه و از کابینت های پایین جگری استفاده کنید.

5. جگری و کمی زرد

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ جگری

 

در این ایده دکوراسیون آشپزخانه شگفت انگیز ، از زرد و جگری برای تبدیل این آشپزخانه به این قطعه هنری زیبا استفاده شده است. تمام کابینت های این آشپزخانه زرد است ، طراح از رنگ جگری روی درهای یخچال استفاده کرده است. روی کابینت های زرد چند صفحه قرمز وجود دارد. همچنین ، در جزیره آشپزخانه و صندلی ها رنگ جگری وجود دارد.

 

 

6. دکوراسیون آشپزخانه جگری و زرد

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ جگری

 

یک آشپزخانه کاملا جگری یا قرمز کمی بیش از حد به چشم می آید ، قرمز یا جگری برای تکمیل آن به رنگ دیگری احتیاج دارد. در این دکوراسیون جگری آشپزخانه از رنگ زرد روی دیوارهای آشپزخانه استفاده شده است. ما پارچه جگری زیر میز سفید را پیشنهاد می کنیم. همچنین درهای کابینت های پایین با رنگ جگری رنگ آمیزی شده اند. برای این دکوراسیون آشپزخانه جگری ، پیشنهاد می کنیم چند لوازم آشپزخانه جگری اضافه کنید.

 

7. دیوار آشپزخانه مطبخ جگری

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ جگری

 

می توانید از سایه سرد جگری دیگری روی دیوار آشپزخانه خود استفاده کنید ، سایه ای که خونین به نظر نرسد. در این دکوراسیون جگری آشپزخانه ، طراح رنگ سفید را در کف ، کابینت ها و برخی از قسمت های دیوار حفظ کرده ، اما قسمت پشت پرده آشپزخانه را برای رنگ جگری انبار اختصاص داده است.

 

8. دکوراسیون آشپزخانه شیک جگری

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ جگری

 

در اینجا یکی دیگر از دکوراسیون جگری آشپزخانه است که ارزش تماشای آن را دارد. من جگری براق را در سراسر این آشپزخانه دوست دارم. تمام کابینت ها با رنگ جگری براق پوشیده شده اند ، حتی جزیره آشپزخانه فانتزی نیز با رنگ جگری براق و کمی سفید پوشیده شده است. میز پیشخوان سفید این آشپزخانه عالی است. ما این دکوراسیون شیک آشپزخانه جگری را بسیار توصیه می کنیم.

 

 

9. ایده تزیین آشپزخانه قرمز یا جگری تیره

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ جگری

 

این آشپزخانه سیاه و جگری واقعا شگفت انگیز است. کابینت های مشکی و جگری در این طرح آشپزخانه وجود دارد ، جزیره آشپزخانه به رنگ جگری است و یک میز پیشخوان تیره دارد. کل کف این آشپزخانه نیز با کاشی های مشکی پوشانده شده است. من فکر می کنم این یک روش خارق العاده برای استفاده از رنگ های سیاه و جگری در آشپزخانه شماست.

 

 

10. جگری ، سیاه و سفید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ جگری

 

این یک آشپزخانه سفید و سیاه با رنگ جگری منحصر به فرد است. شما ممکن است به عنوان یک عاشق رنگ جگری این دکوراسیون آشپزخانه را دوست داشته باشید. در تمام این آشپزخانه از رنگ سفید و مشکی استفاده شده است ، کاشی ها سفید ، برخی کابینت ها سیاه و برخی دیگر سفید هستند. اما مرکز جذابیت جزیره شگفت انگیز قرمز آشپزخانه است. این دکوراسیون جگری آشپزخانه فوق العاده است.

11. دکوراسیون آشپزخانه خاکستری روشن و جگری

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ جگری

 

اگر نمی خواهید از سفید ، زرد یا سیاه در کنار جگری در آشپزخانه خود استفاده کنید ، در اینجا رنگ دیگری برای امتحان “خاکستری” وجود دارد. همانطور که در دکوراسیون آشپزخانه در بالا دیده می شود ، در کابینت های آشپزخانه از رنگ جگری ، در دیوارهای این آشپزخانه از رنگ خاکستری استفاده شده است. فکر می کنم این ترکیب خوبی از هر دو باشد. قاب های جگری رنگ روی دیوار خاکستری را هم دوست دارم.

 

 

12. شیشه های حبوبات جگری

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ جگری

 

این شیشه های پنجره یک روش عالی برای افزودن رنگ جگری به آشپزخانه شما و همچنین ذخیره مواد غذایی خاص مانند دانه های قهوه و موارد دیگر است.

 

 

13. دکور دیواری هنری جگری

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ جگری

 

این دکور هنر دیواری نیز یکی دیگر از روش های عالی برای افزودن رنگ جگری به آشپزخانه شما است. می توانید این را به دیوار نزدیک قسمت غذاخوری خود آویزان کنید.

 

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.