رنگ سال ۲۰۲۳ در دکوراسیون آشپزخانه

رنگ سال ۲۰۲۳ در دکوراسیون آشپزخانه

استفاده از رنگ سال ۲۰۲۳ در دکوراسیون آشپزخانه

انتظارها به سر آمد و در ابتدای دسامبر ۲۰۲۲، موسسه پنتون رنگ سال ۲۰۲۳ را اعلام کرد. رنگ سال ۲۰۲۳ رنگ Viva Magenta اعلام شده که‌‌‌ می‌توان آن را در تیره‌ترین طیف رنگ قرمز و سرخابی قرار داد. البته اگر بخواهیم به دقت به این رنگ نگاه کنیم، اندکی رنگ بنفش نیز در آن دیده‌‌‌ می‌شود. به همین دلیل‌‌‌ می‌توان گفت یکی از خاص‌ترین رنگ‌‌‌‌هایی است که باید به خانه‌ی خود اضافه کنید. استفاده از این رنگ در دکوراسیون آشپزخانه، روشی است که بتوانید محتاطانه، به سراغ طیف رنگ خیره کننده سرخابی یا قرمز بروید. برای اینکه بتوانید به بهترین شکل این رنگ را در خانه و آشپزخانه‌ی خود به کار ببرید، بد نیست با بهترین رنگ‌‌‌‌هایی که‌‌‌ می‌توانید به آن اضافه کنید، آشنا شوید.

 

به مطالب ترند روز علاقه دارید؟ این نوشته‌ها را هم بخوانید!

 

 

رنگ سال ۱۴۰۲ و رنگ مشکی در آشپزخانه

اجازه دهید به عنوان اولین رنگی که‌‌‌ می‌توانید با رنگ سال ۲۰۲۳ ست کنید، به رنگ مشکی اشاره کنیم. یکی از بهترین رنگ‌‌‌‌هایی که در کنار Viva Magenta قرار‌‌‌ می‌گیرد، مشکی است. با ترکیب این دو رنگ‌‌‌ می‌توانید دکوراسیونی شیک و البته مرموز داشته باشید. همانطور که‌‌‌ می‌دانید، رنگ‌‌‌‌های مختلف احساسات مختلفی را به شما و مخاطب منتقل‌‌‌ می‌کنند.

رنگ مشکی و قرمز هر دو نماد قدرت و البته رمز و راز هستند. هرچند رنگ قرمز این تناژ رنگی اندکی به سرخابی متمایل است اما با ترکیب این دو رنگ خاص در کنار هم متفاوت، قدرتمند و جسور به نظر‌‌‌ می‌رسید. این ترکیب رنگ برای محیط‌‌‌‌های رسمی مانند مهمانی و حتی محیط کار بسیار مناسب است.

 

آشپزخانه‌ی سرخابی و خاکستری

اگر به نظر شما رنگ مشکی بیش از حد تیره است،‌‌‌ می‌توانید خاکستری را جایگزین آن کنید. رنگ سال ۲۰۲۳ به عنوان یک رنگ پر شور و حرارت، در کنار یک رنگ خنثی مانند خاکستری،‌‌‌ می‌درخشد. فراموش نکنید استفاده از رنگ Viva Magenta در انتخاب اکسسوری‌‌‌ می‌تواند راهکاری هوشمندانه برای ایجاد تغییرات جزئی باشد.

اگر به طور کلی به رنگ‌‌‌‌های تیره و ساده علاقه دارید، ترکیب خاکستری و سرخابی قرمز ظاهری جدید به خانه‌ی شما‌‌‌ می‌بخشد. خاکستری روشن نیز رنگ مناسبی است برای اینکه بتوانید رنگ سال ۲۰۲۳ را با یک رنگ روشن ست کنید.

 

رنگ سال ۲۰۲۳ و سرمه‌ای

با توجه به سایه تیره رنگ Viva Magenta، بد نیست این رنگ را با رنگ‌‌‌‌های تیره ترکیب کنید. با رعایت این نکته اصالت و قدرت این رنگ را در دکوراسیون خود حفظ خواهید کرد. به همین دلیل یکی از رنگ‌‌‌‌هایی که به شما کمک‌‌‌ می‌کند با رنگ سال ۱۴۰۲ دکوراسیونی شیک و منحصر به فرد داشته باشید، رنگ سورمه‌‌‌‌‌ای است.

رنگ سال 2023 در دکوراسیون آشپزخانه

به طور کلی طیف رنگ آبی تیره، در کنار سرخابی قرمز ترکیبی بسیار چشم نواز خواهد ساخت. اگر طرفدار لباس‌‌‌‌های جین هستید، باید این نوید را به شما بدهیم که‌‌‌ می‌توانید به راحتی رنگ سال ۲۰۲۳ را با شلوار، دامن و کت جین ست کنید.

 

سبز و Viva Magenta، انتخابی عالی برای آشپزخانه‌ای شاد!

اگر به دنبال رنگی شاد و متفاوت برای ترکیب با رنگ سال ۲۰۲۳ هستید،‌‌‌ می‌توانید سبز را امتحان کنید. سبز تیره یکی از بهترین گزینه‌‌‌‌های شما است. این سبز کاملا برگرفته از طبیعت است و در کنار Viva Magenta جلوه‌‌‌‌‌ای شاد و البته جذاب به دکوراسیون آشپزخانه‌ی شما‌‌‌ می‌دهد.

رنگ سبز دیگری که‌‌‌ می‌توانید با سرخابی قرمز ترکیب کنید، سبز کلاسیک است. این رنگ در سال گذشته به عنوان سبز ترندی نیز شناخته شد. اگر به دنبال لباسی شیک و مطابق مد روز برای مهمانی یلدا و شب سال نو هستید، ترکیب این دو رنگ‌‌‌ می‌تواند کاملا ایده آل باشد. بهترین رنگ اکسسوری برای این دکوراسیون، اکسسوری‌‌‌‌های طلایی رنگ است.

 

طیف رنگی Viva Magenta را امتحان کنید

در حقیقت بد نیست Viva Magenta را با طیف رنگی مشابه خودش ست کنید. در این طیف، صورتی، بنفش و قرمز گلی نیز قرار دارند. در حقیقت شما‌‌‌ می‌توانید سرخابی قرمز را با تمام رنگ‌‌‌‌های هم خانواده ست کنید. اما بد نیست در نظر داشته باشید، دکوراسیون تک رنگ یا مونوکروم یکی از خاص ترین ترندهای سال‌‌‌‌های اخیر بوده است.

شاید به نظر برسد رنگ سال ۲۰۲۳ برای داشتن آشپزخانه‌ای تک رنگ بیش از اندازه چشمگیر است. اما باید گفت این رنگ متفاوت به شما کمک‌‌‌ می‌کند جسارت و خلاقیت خود را در یک دکوراسیون تک رنگ به نمایش درآورید. سرخابی قرمز رنگ جذابی است برای اینکه بتوانید با آن تغییری بزرگ در آشپزخانه و خانه‌ی خود خود ایجاد کنید.  رنگ سال ۱۴۰۲ با جلوه‌‌‌‌‌ای میان رنگ‌‌‌‌های سرخابی و قرمز قرار است قدرتمند اما لطیف باشد.

رنگ سال 2023

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد رنگ سال ۲۰۲۳ در دکوراسیون آشپزخانه از متخصصین گریت کابینت داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس گرفته، از مشاوره واتساپی استفاده کرده یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید!

 

   

   

   

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۱ میانگین: ۵]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.