رنگ سال 2023 در دکوراسیون آشپزخانه

رنگ سال 2023 در دکوراسیون آشپزخانه

استفاده از رنگ سال 2023 در دکوراسیون آشپزخانه

انتظارها به سر آمد و در ابتدای دسامبر 2022، موسسه پنتون رنگ سال 2023 را اعلام کرد. رنگ سال 2023 رنگ Viva Magenta اعلام شده که‌‌‌ می‌توان آن را در تیره‌ترین طیف رنگ قرمز و سرخابی قرار داد. البته اگر بخواهیم به دقت به این رنگ نگاه کنیم، اندکی رنگ بنفش نیز در آن دیده‌‌‌ می‌شود. به همین دلیل‌‌‌ می‌توان گفت یکی از خاص‌ترین رنگ‌‌‌‌هایی است که باید به خانه‌ی خود اضافه کنید. استفاده از این رنگ در دکوراسیون آشپزخانه، روشی است که بتوانید محتاطانه، به سراغ طیف رنگ خیره کننده سرخابی یا قرمز بروید. برای اینکه بتوانید به بهترین شکل این رنگ را در خانه و آشپزخانه‌ی خود به کار ببرید، بد نیست با بهترین رنگ‌‌‌‌هایی که‌‌‌ می‌توانید به آن اضافه کنید، آشنا شوید.

 

به مطالب ترند روز علاقه دارید؟ این نوشته‌ها را هم بخوانید!

 

 

رنگ سال 1402 و رنگ مشکی در آشپزخانه

اجازه دهید به عنوان اولین رنگی که‌‌‌ می‌توانید با رنگ سال 2023 ست کنید، به رنگ مشکی اشاره کنیم. یکی از بهترین رنگ‌‌‌‌هایی که در کنار Viva Magenta قرار‌‌‌ می‌گیرد، مشکی است. با ترکیب این دو رنگ‌‌‌ می‌توانید دکوراسیونی شیک و البته مرموز داشته باشید. همانطور که‌‌‌ می‌دانید، رنگ‌‌‌‌های مختلف احساسات مختلفی را به شما و مخاطب منتقل‌‌‌ می‌کنند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | bhg benjamin moore color of the year 2023 raspberry blush living room 6750303 bb96a79048f74a348c7f530995da1179

رنگ مشکی و قرمز هر دو نماد قدرت و البته رمز و راز هستند. هرچند رنگ قرمز این تناژ رنگی اندکی به سرخابی متمایل است اما با ترکیب این دو رنگ خاص در کنار هم متفاوت، قدرتمند و جسور به نظر‌‌‌ می‌رسید. این ترکیب رنگ برای محیط‌‌‌‌های رسمی مانند مهمانی و حتی محیط کار بسیار مناسب است.

 

آشپزخانه‌ی سرخابی و خاکستری

اگر به نظر شما رنگ مشکی بیش از حد تیره است،‌‌‌ می‌توانید خاکستری را جایگزین آن کنید. رنگ سال 2023 به عنوان یک رنگ پر شور و حرارت، در کنار یک رنگ خنثی مانند خاکستری،‌‌‌ می‌درخشد. فراموش نکنید استفاده از رنگ Viva Magenta در انتخاب اکسسوری‌‌‌ می‌تواند راهکاری هوشمندانه برای ایجاد تغییرات جزئی باشد.

اگر به طور کلی به رنگ‌‌‌‌های تیره و ساده علاقه دارید، ترکیب خاکستری و سرخابی قرمز ظاهری جدید به خانه‌ی شما‌‌‌ می‌بخشد. خاکستری روشن نیز رنگ مناسبی است برای اینکه بتوانید رنگ سال 2023 را با یک رنگ روشن ست کنید.

 

رنگ سال 2023 و سرمه‌ای

با توجه به سایه تیره رنگ Viva Magenta، بد نیست این رنگ را با رنگ‌‌‌‌های تیره ترکیب کنید. با رعایت این نکته اصالت و قدرت این رنگ را در دکوراسیون خود حفظ خواهید کرد. به همین دلیل یکی از رنگ‌‌‌‌هایی که به شما کمک‌‌‌ می‌کند با رنگ سال 1402 دکوراسیونی شیک و منحصر به فرد داشته باشید، رنگ سورمه‌‌‌‌‌ای است.

رنگ سال 2023 در دکوراسیون آشپزخانه

به طور کلی طیف رنگ آبی تیره، در کنار سرخابی قرمز ترکیبی بسیار چشم نواز خواهد ساخت. اگر طرفدار لباس‌‌‌‌های جین هستید، باید این نوید را به شما بدهیم که‌‌‌ می‌توانید به راحتی رنگ سال 2023 را با شلوار، دامن و کت جین ست کنید.

 

سبز و Viva Magenta، انتخابی عالی برای آشپزخانه‌ای شاد!

اگر به دنبال رنگی شاد و متفاوت برای ترکیب با رنگ سال 2023 هستید،‌‌‌ می‌توانید سبز را امتحان کنید. سبز تیره یکی از بهترین گزینه‌‌‌‌های شما است. این سبز کاملا برگرفته از طبیعت است و در کنار Viva Magenta جلوه‌‌‌‌‌ای شاد و البته جذاب به دکوراسیون آشپزخانه‌ی شما‌‌‌ می‌دهد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Pantone Colori Autunno Inverno 2022 2023

رنگ سبز دیگری که‌‌‌ می‌توانید با سرخابی قرمز ترکیب کنید، سبز کلاسیک است. این رنگ در سال گذشته به عنوان سبز ترندی نیز شناخته شد. اگر به دنبال لباسی شیک و مطابق مد روز برای مهمانی یلدا و شب سال نو هستید، ترکیب این دو رنگ‌‌‌ می‌تواند کاملا ایده آل باشد. بهترین رنگ اکسسوری برای این دکوراسیون، اکسسوری‌‌‌‌های طلایی رنگ است.

 

نکات استفاده از رنگ سال ۲۰۲۳ در دکوراسیون آشپزخانه

رنگ سال ۲۰۲۳ پنتون، Viva Magenta است. این رنگ قرمزی پر جنب و جوش و جسورانه است که می‌تواند به آشپزخانه شما انرژی و جذابیت زیادی ببخشد. در ادامه چکیده چند نکته برای استفاده از رنگ سال ۲۰۲۳ در دکوراسیون آشپزخانه آورده شده است:

 • از رنگ Viva Magenta به عنوان رنگ اصلی استفاده کنید: این کار آشپزخانه شما را به یک فضای پر جنب و جوش و جذاب تبدیل می‌کند. می‌توانید از این رنگ برای کابینت ها، دیوارها، یا حتی کفپوش استفاده کنید.
 • از رنگ Viva Magenta به عنوان رنگ تاکیدی استفاده کنید: این کار به آشپزخانه شما جلوه‌‌ای مدرن و جسورانه می‌بخشد. می‌توانید از این رنگ برای دیوار پشتی کابینت ها، لوازم برقی، یا حتی لوازم جانبی کوچک استفاده کنید.
 • از رنگ Viva Magenta با رنگ‌های دیگر ترکیب کنید: این رنگ با بسیاری از رنگ ها، از جمله سفید، سیاه، خاکستری، و سبز ترکیب خوبی دارد. می‌توانید از این رنگ‌ها برای ایجاد کنتراست یا هماهنگی در دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنید.

در اینجا چند نمونه از نحوه استفاده از رنگ سال ۲۰۲۳ در دکوراسیون آشپزخانه آورده شده است:

 • آشپزخانه‌‌ای با کابینت‌های Viva Magenta و دیوارهای سفید: این ترکیب رنگی آشپزخانه شما را به یک فضای روشن و پر انرژی تبدیل می‌کند.
 • آشپزخانه‌‌ای با دیوار پشتی Viva Magenta و کابینت‌های سفید: این ترکیب رنگی آشپزخانه شما را به یک فضای مدرن و شیک تبدیل می‌کند.
 • آشپزخانه‌‌ای با لوازم برقی Viva Magenta: این ترکیب رنگی آشپزخانه شما را به یک فضای جسورانه و هیجان انگیز تبدیل می‌کند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 63a1748c8498743e07a8cd0d thumnail 2 ink

انتخاب اینکه چگونه از رنگ سال ۲۰۲۳ در دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنید به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. با این حال، با پیروی از نکات ذکر شده در بالا، می‌توانید آشپزخانه‌‌ای ایجاد کنید که هم زیبا و هم کاربردی باشد.

 

طیف رنگی Viva Magenta را امتحان کنید

نهایتا بد نیست Viva Magenta را با طیف رنگی مشابه خودش ست کنید. در این طیف، صورتی، بنفش و قرمز گلی نیز قرار دارند. در حقیقت شما‌‌‌ می‌توانید سرخابی قرمز را با تمام رنگ‌‌‌‌های هم خانواده ست کنید. اما بد نیست در نظر داشته باشید، دکوراسیون تک رنگ یا مونوکروم یکی از خاص ترین ترندهای سال‌‌‌‌های اخیر بوده است.

شاید به نظر برسد رنگ سال 2023 برای داشتن آشپزخانه‌ای تک رنگ بیش از اندازه چشمگیر است. اما باید گفت این رنگ متفاوت به شما کمک‌‌‌ می‌کند جسارت و خلاقیت خود را در یک دکوراسیون تک رنگ به نمایش درآورید. سرخابی قرمز رنگ جذابی است برای اینکه بتوانید با آن تغییری بزرگ در آشپزخانه و خانه‌ی خود خود ایجاد کنید.  رنگ سال 1402 با جلوه‌‌‌‌‌ای میان رنگ‌‌‌‌های سرخابی و قرمز قرار است قدرتمند اما لطیف باشد.

رنگ سال 2023

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرات (٪)

 1. آواتار Mahdi
  Mahdi
  آذر ۱۳, ۱۴۰۲ at ۵:۴۹ ب.ظ

  قیمت رو از کجا میتونتم مطلع بشم؟

  • آواتار تیم محتوا
   تیم محتوا
   آذر ۱۶, ۱۴۰۲ at ۱:۳۸ ب.ظ

   مهدی عزیز، برای استعلام قیمت و مشاوره کاملا رایگان و تخصصی با مهندس میرزایی می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس گرفته و یا از مشاوره واتساپی به همین شماره استفاده کنید.

 2. آواتار مهلا
  مهلا
  آذر ۱۴, ۱۴۰۲ at ۱۱:۳۰ ق.ظ

  چقدر جذاب بود مرسی

  • آواتار تیم محتوا
   تیم محتوا
   آذر ۱۶, ۱۴۰۲ at ۱:۳۲ ب.ظ

   سپاس از همراهی شما عزیز بزرگوار.

 3. آواتار فاطمه اسدی
  فاطمه اسدی
  آذر ۱۷, ۱۴۰۲ at ۵:۲۲ ب.ظ

  عالی بود

  • آواتار تیم محتوا
   تیم محتوا
   آذر ۱۷, ۱۴۰۲ at ۵:۳۸ ب.ظ

   سپاس از همراهی شما عزیز.

 4. آواتار زهرا
  زهرا
  آذر ۲۱, ۱۴۰۲ at ۷:۲۷ ب.ظ

  چه رنگ خوشگلی

  • آواتار تیم محتوا
   تیم محتوا
   آذر ۲۲, ۱۴۰۲ at ۸:۵۴ ق.ظ

   ممنون از نگاه پر مهر شما.

 5. آواتار سامان
  سامان
  آذر ۲۱, ۱۴۰۲ at ۷:۳۴ ب.ظ

  قیمت‌ها رو از کجا می‌تونم ببینم؟

  • آواتار تیم محتوا
   تیم محتوا
   آذر ۲۲, ۱۴۰۲ at ۸:۵۰ ق.ظ

   درود بر شما سامان عزیز ممنون که همراه ما هستید، برای مشاوره کاملا رایگان و تخصصی با مهندس میرزایی می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس گرفته و یا از مشاوره واتساپی به همین شماره استفاده کنید.

 6. آواتار shirazi
  shirazi
  آذر ۲۲, ۱۴۰۲ at ۱۲:۲۱ ب.ظ

  خیلی باحاله

  • آواتار تیم محتوا
   تیم محتوا
   آذر ۲۳, ۱۴۰۲ at ۶:۳۸ ب.ظ

   سپاس از نظر شما جناب شیرازی.

 7. آواتار پویا شوکتی
  پویا شوکتی
  آذر ۲۳, ۱۴۰۲ at ۵:۳۸ ب.ظ

  سپاس مطلب خوبی بود

  • آواتار تیم محتوا
   تیم محتوا
   آذر ۲۳, ۱۴۰۲ at ۶:۴۴ ب.ظ

   جناب شوکتی ممنون از لطف و توجه شما.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.