راهنمای انتخاب 10 مدل از سبک های قاب تخت چوبی

راهنمای انتخاب 10 مدل از سبک های قاب تخت چوبی

راهنمای سبک های قاب تخت چوبی: 10 نوع قاب تخت چوبی

وقتی صحبت از انتخاب قاب تخت خواب چوبی و خرید قابل تخت کلاسیک چوبی مناسب می شود، موضوع بیشتر به زیبایی و فضا مربوط می شود. به عبارت دیگر، سوال طراحان و فروشندگان در وهله اول همیشه همین است: شما به دنبال چه ظاهری هستید و چقدر فضای خالی دارید؟

در نظر بگیرید که آیا یک سرپوش می خواهید یا خیر، سپس تصمیم بگیرید که کدام شکل یا گزینه های ذخیره سازی را با آن می خواهید. و آیا شما نیاز به یک قاب تخت چوبی زیرپایی دارید یا ترجیح می دهید لحاف خود را از لبه آویزان کنید؟ و فنرهای جعبه چطور؟

در این راهنما، ما شما را با گزینه های مختلف قاب چوبی تخت آشنا می کنیم و به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید که چه نوع قاب تختی باید تهیه کنید. با گریت کابینت همراه باشید!

 

قاب تخت چوبی: قاب های تخت خواب پانل

تخت های پانل یک قاب جعبه ای معمولی با یک تخت سر بلند ، نرده های جانبی و گاهی اوقات یک تخت پا هستند. ریل ها یا در امتداد دو طرف طولانی تشک قرار دارند یا در قسمت پایین نیز قرار دارند (در صورت عدم وجود کف). آنها گاهی اوقات گزینه های ذخیره سازی به جای ریل صاف یا زیرپایی معمولی و جزئیات پیچیده در سرپوش دارند.

تخت خواب های پانل دارای انواع مختلفی هستند و جزئیات خاص هر تخت متفاوت است. به طور معمول، سرپوش تختخواب زیبایی خاص طراحی آن را تعیین می کند. به عنوان مثال ، هرچه پیچیده تر و تزئین شده باشد، سبک مبلمان اتاق خواب سنتی تر خواهد بود. اگرچه در شکل اولیه خود هستند، اما بسیار کم هستند و تمایل دارند در اتاقهای مدرن تر استفاده شوند.

مشخصات سبک:

سربرگ: بله
زیرپایی: گاهی اوقات
جزئیات تشک: نیاز به فنر جعبه ای دارد. اگرچه گاهی اوقات تخته های چوبی دارند. تشک می تواند در هر اندازه از دوقلو تا پادشاه باشد.
مناسب برای: تنوع! این تخت ها یک طرح اولیه هستند که می تواند به سلیقه شما سفارشی شود.

 

قاب تخت چوبی: قاب تخت بستر

این تخت های کم ارتفاع بسیار شبیه به تخت های پانل هستند، فقط بدون نرده های جانبی و زیرپایی. یک سبک بسیار اساسی ، آنها برای طعم مینیمالیستی مناسب هستند. برخی دارای گزینه های ذخیره سازی در چارچوب تخت خواب هستند – فضای زیادی در اینجا وجود دارد زیرا نیازی به فنر جعبه نیست.

تختخواب های پلت فرم نیز مترادف با طراحی اواسط قرن هستند. با خطوط براق و اشکال هندسی، تختخواب های سکو با سایر عناصر طراحی این دوران به خوبی کار می کنند.

مشخصات سبک:

سر تخت: معمولاً
زیر پا: به ندرت
جزئیات تشک: نیازی به فنر جعبه نیست. تشک می تواند هر چیزی باشد از دوقلو تا پادشاه.

مناسب برای: هرکسی که می خواهد چشمه جعبه ای را کنار بگذارد یا از زیبایی مدرن میانه قرن لذت می برد. یا اگر اتاق خواب شما دارای فضای محدود و یا سقف کم است.

 

قاب تخت چوبی: قاب های تخت خواب دار

اثاثه یا لوازم داخلی می تواند یکی از ویژگی های هر چارچوب تختخواب با سرپوش یا زیر پایی باشد. این جزئیات پارچه ای درجه یک راحتی و گرما را به تخت اضافه می کند. روکش مبل معمولاً به رنگ خنثی است تا تغییرات زیادی را در طول عمر خود ایجاد کند. ممکن است در یک صفحه تخت باشد ، شامل دکمه یا دسته، چرم، جیر و انواع پارچه های لوکس دیگر باشد.

تختخواب های روکش دار مخصوص اتاقهایی هستند که تختخواب نقطه کانونی اصلی آنهاست. توجه را جلب می کند ، و شایسته آن است. این تخت ها نسبت به قاب های تخت چوبی استاندارد به نگهداری بیشتری نیاز دارند و باید مرتباً جاروبرقی شوند.

مشخصات سبک:

سربرگ: بله
زیر پا: معمولاً
جزئیات تشک: بسته به تخت خواب ممکن است به فنر جعبه نیاز باشد. تشک می تواند هر چیزی باشد از دوقلو تا پادشاه.
مناسب برای: اتاق هایی با زیبایی مدرن. اگرچه ، برخی از پارچه های روکش شامل الگوهایی است که با نقوش سنتی مطابقت دارد.

 

قاب تخت چوبی: قاب های تخت خواب چوبی

تخت چوبی با انبار انواع مختلفی دارد. تختهایی با وسایل اضافی برای نگهداری وسایل تزئینی در داخل تختخواب وجود دارد، اما بیشتر آنها کشوهای داخل سکو را شامل می شوند. این کشوها را می توان از قسمت پایینی، یا کنار تختخواب در دسترس قرار داد. با همه چیز از یک کشو برای اقلام خاص، تا شش کشو برای همه لباس های فصلی تعویض شده شما. بسته به لکه چوب و طراحی قاب تخت، این تخت ها از نظر زیبایی بسیار کار می کنند.

مشخصات سبک:

سر تخت: معمولاً
زیر پا: معمولاً
جزئیات تشک: نیازی به فنر جعبه ای نیست اما ممکن است برای رسیدن به ارتفاع بیشتر استفاده شود. تشک می تواند هر چیزی باشد از دوقلو تا پادشاه.
مناسب برای: فضاهای کوچک با فضای ذخیره سازی محدود در جاهای دیگر.

 

قاب تخت چوبی: قاب های تخت آستین

همانطور که از نامش مشخص است، تختخواب سورتمه یادآور سورتمه بابا نوئل است با روکش جلویی خمیده به بیرون. برخی از تخت های سورتمه نیز دارای یک پا با منحنی مشابه هستند. این منحنی ها بسته به ترجیح طراحی شما می توانند ظریف یا چشمگیر باشند.

به طور سنتی تختخواب های سورتمه بسیار بزرگ هستند ، با قابهای چوبی جامد ، و به طور هدفمند جلب توجه می کنند. این تخت نیاز به فضای وسیعی دارد که نقطه کانونی آن است.

مشخصات سبک:

سربرگ: بله
زیر پا: معمولاً
جزئیات تشک: بسته به تخت خواب ممکن است به فنر جعبه نیاز باشد. این قاب تخت معمولاً برای یک تخت دو نفره ساخته نشده است ، بنابراین تشک ها معمولاً از کامل تا پادشاه هستند.
مناسب برای: اتاق خواب اصلی یا عاشقان عتیقه با اتاق خواب های سنتی و ست های تخت خواب متناسب.

 

قاب تخت چوبی: قاب های تختخواب توپ

این تخت ها بلافاصله قابل تشخیص هستند هنگامی که می دانید باید به دنبال نوک تخت شکل تخت ها باشید. جدا از این، قاب های تخت گلوله معمولاً شامل سرپوش هایی با منحنی های متقارن و برش های تزئینی است. تخته پا معمولاً یک نسخه در مقیاس کوچکتر از تخت سر است.

این قاب تخت به وضوح قدیمی و دنیایی است ، در عین حال بی انتها. می توان آن را در یک اتاق مدرن مخلوط کرد تا نرمی را به یک نقوش بسیار صنعتی اضافه کند، یا به همین راحتی در یک مجموعه اتاق خواب 1800 جا شود.

مشخصات سبک:

سربرگ: بله
زیر پا: معمولاً
جزئیات تشک: بسته به تخت خواب ممکن است به فنر جعبه نیاز باشد. تشک می تواند هر چیزی باشد از دوقلو تا پادشاه.
مناسب برای: هرکسی که می خواهد جذابیتی زیبا به یک اتاق با سبک سنتی اضافه کند، چه از کشور فرانسه باشد یا از الهام گرفته از ویکتوریا.

 

قاب تخت چوبی: قاب های تخت خواب سایبان

تخت های سایبان با چهار پایه خود با تیرهای اتصال دهنده و/یا پارچه های تزئینی مشخص می شوند. این تخت ها دارای تخت خواب های بلند در چهار گوشه تخت هستند، پارچه ای روی آن آویزان شده است و معمولاً در کناره های تخت پایین می آیند. این معمولاً با دامن تخت مطابقت دارد.

پارچه ها بسته به نوع اتاق ویکتوریایی، سلطنتی یا اثیری، می توانند از نظر رنگ و پارچه متفاوت باشند. این می تواند به همان اندازه لوکس یا عجیب باشد که شما انتخاب می کنید.

مشخصات سبک:

سربرگ: بله
زیر پا: بله
جزئیات تشک: بسته به تخت خواب ممکن است به فنر جعبه نیاز باشد. این قاب تخت معمولاً برای یک تخت دو نفره ساخته نشده است ، بنابراین تشک ها معمولاً از کامل تا پادشاه هستند.
مناسب برای: اتاق خواب های اصلی، با اشاره به سبک های کلاسیک، یا برای استعداد چشمگیر.

قاب تخت چوبی: چهار چارچوب تخت خواب

یک سبک طراحی تزئینی و سنتی که شامل یک سر ، زیر پایی و 4 پایه بلند در 4 گوشه تخت است. این نوشته ها می توانند به سادگی یا تزئینی که دوست دارید باشد. تخت های چهار پوستری عموماً بزرگ و منظم هستند.

تخت های چهار پوستری همان مفهوم اولیه تخت سایبان را دارند، اما برای نیازهای مدرن تر به روز می شوند. اتاق خواب های ما مانند گذشته زیبا نیستند ، بنابراین برای گرم نگه داشتن ما به سایبان یا پرده احتیاج نداریم (این لحاف برای همین است). اما ما هنوز عاشق طراحی سنتی هستیم-تخت چهار پوستری را وارد کنید.

مشخصات سبک:

سربرگ: بله
زیر پا: بله
جزئیات تشک: بسته به تخت خواب ممکن است به فنر جعبه نیاز باشد. این قاب تخت معمولاً برای یک تخت دو نفره ساخته نشده است ، بنابراین تشک ها معمولاً از کامل تا پادشاه هستند.
مناسب برای: اتاق خواب های اصلی، و برای زیبایی مجلل.

 

قاب تخت چوبی: چارچوب های تخت مورفی

هنگامی که از تخت مورفی استفاده نمی شود، می توان آن را به صورت عمودی در برابر دیوار جمع کرد ، به یک قاب چوبی زیبا یا حتی قفسه کتاب تبدیل کرد. این تخت تاشو یک گزینه عالی برای اتاق خواب های کوچک، یا یک فضای اضافی برای خواب در یک اتاق یدکی است.

تخت های مورفی به دلیل مخترع آن ها، ویلیام لارنس مورفی نامگذاری شده اند. او می خواست یک آپارتمان استودیویی خود را به مکانی خوشامدگویی برای مهمانان تبدیل کند ، بدون اینکه تختش در نمای کامل قرار گیرد. اکنون این تخت ها از فریم های ساده تا قطعات تزئینی پیچیده متفاوت هستند.

مشخصات سبک:

سر تخت: خیر
زیر پا: خیر
جزئیات تشک: این قاب نیاز به تشکی در حدود 10 اینچ یا نازک تر ، بدون فنر جعبه دارد. معمولاً یک تشک با اندازه کامل تا شاه.
مناسب برای: فضاهای کوچک، اتاق مهمان یا تخت اضافی در دفتر.

 

قاب تخت چوبی: قاب های تختخواب دو طبقه

تختخواب های دو طبقه یک محل خواب دو طبقه هستند و قاب تخت انواع مختلفی دارد. به طور معمول طبقه دو طبقه بالا دارای یک تختخواب دو نفره است که دارای یک تشک دوقلو یا کامل در طبقه پایین است. نردبان یا پله هایی نیز برای سهولت رسیدن به طبقه بالا مورد نیاز است. گزینه دیگر تختخواب گردان است. در این حالت، تختخواب بالایی یک تخت معمولی دو نفره یا تختخواب معمولی است و قاب تخت دوم از زیر چرخ می شود.

تخت های دو طبقه به طور سنتی در اتاق های بچه ها استفاده می شوند زیرا ماهیت کاملاً غریبی دارند و به اشتراک گذاشتن یک اتاق در یک فضای کوچک را بسیار راحت تر می کنند. برخی از تخت های دو طبقه حتی دارای راه حل های ذخیره سازی در چارچوب تخت هستند تا حتی در صرفه جویی بیشتر در فضا نیز صرفه جویی شود.

مشخصات سبک:

سر تخت: معمولاً
زیرپایی: گاهی اوقات
جزئیات تشک: همیشه یک تشک دوقلو در طبقه دو طبقه بالا و گاهی اوقات یک لباس کامل یا ملکه در طبقه زیرین قرار دهید. معمولاً نیازی به فنر جعبه ای نیست.
مناسب برای: اتاق کودک یا اتاقی که احتمالاً در فضای کوچکتر چند مهمان دارد.

هنگامی که نوع تختخوابی را که دوست دارید انتخاب کردید، آن را در یک اتاق خواب متناسب ببینید. یا شروع به سفارشی کردن ظاهر آن با ده ها نوع لکه، از بلوط روشن تا گیلاسی تیره کنید.

نتیجه گیری

تختخواب یکی از مهمترین چیزها برای بسیاری از افراد است. تخت جایی است که ما در آن استراحت می کنیم، و در میان چیزهای دیگر با خود یکی هستیم. بنابراین، خرید تختخواب حتی بیشتر از آنچه تصور می شود اهمیت دارد. هنگام خرید تختخواب عوامل زیادی را باید در نظر گرفت. متغیرهایی مانند نوع چوب، نوع تخت و غیره از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. بنابراین، دفعه بعد که برای خرید تختخواب بیرون می روید، اطلاعات فوق را مطالعه کنید تا بهترین خرید را داشته باشید.

 

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و ساخت تخت چوبی

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت تخت چوبی را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

توصیه گریت کابینتی

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

 

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز و طراحی زیبای اتاقی جذاب و داشتن یک اتاق خواب و خانه مدرن و زیبا کمک می کند.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.