قیمت بازسازی فروشگاه مانتو در سال 1403

قیمت بازسازی فروشگاه مانتو در سال 1403

قیمت بازسازی فروشگاه مانتو با نکات ساده اما اساسی

آیا در مورد دکور فروشگاه‌های مانتو فروشی اطلاعاتی دارید؟ چگونه دکور یک مانتوسرا یا مانتو فروشی را طراحی کنیم تا بتوانیم نظر مشتریان را جلب کرده و در نهایت کاری کنیم که‌‌‌‌‌ آن‌ها از ما خرید کنند؟ قیمت بازسازی فروشگاه مانتو در سال 1403 چقدر است؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا نکاتی مهم در مورد انتخاب دکور فروشگاه‌های مانتو فروشی را به شما ارائه کنیم!

 

قصد بازسازی فروشگاه خود را دارید؟ برای اطلاع از قیمت بازسازی فروشگاه مانتو در سال 1403 این مقاله‌ها را از دست ندهید!

 

 

انتخاب دکور فروشگاه‌ در بازسازی فروشگاه مانتو

زمانی که صحبت از دکوراسیون، معماری، طراحی و بازسازی تجاری به میان‌‌‌ می‌آید، یعنی اینکه قرار است شما ظاهر و عملکرد فروشگاه خود را به نحوی تغییر دهید تا بتوانید روی نظر مشتریان نسبت به خود تاثیر مثبتی گذاشته و در نهایت کاری کنید که‌‌‌‌‌ آن‌ها از شما خرید کنند. در این بین باید به نکات مهمی توجه داشته باشید تا بتوانید این دکور را به بهترین شکل ممکن تغییر دهید. در نوشته‌ی زیر ما این نکات را به شما خواهیم گفت تا از‌‌‌‌‌ آن‌ها در تغییر دکوراسیون فروشگاه مانتو فروشی خود بهره‌مند شوید. بازسازی فروشگاه مانتو و دکور فروشگاه‌های مانتو فروشی اهمیت فوق العاده‌‌ای دارد. شما باید در انتخاب این عملیات بازسازی فروشگاه و طراحی دکوراسیون به نکات مهمی از جمله سلیقه مشتریان، اجناس، قسمت‌های مختلف فروشگاه، مانکن‌ها و رنگ بندی توجه کنید. همچنین‌‌‌ می‌توانید از فروشگاه‌های موفق هم‌‌‌‌‌ ایده بگیرید و دکوراسیون فروشگاه خود را طراحی نمایید.

 

بازسازی فروشگاه مانتو طبق سبک لباس‌ها

به سبک مانتوهایی که‌‌‌ می‌فروشید توجه کنید تا بتوانید دکوراسیون را به بهترین شکل طراحی کنید. به عنوان مثال اگر مانتوهایی که‌‌‌ می‌فروشید اغلب رسمی و اداری هستند، پس باید محیطی را طراحی کنید که متناسب با این سبک باشند تا مشتری‌ها زمانی که وارد فروشگاه شما‌‌‌ می‌شوند، متوجه ارتباط دکوراسیون با اجناس داخل فروشگاه بشوند. همچنین ممکن است در فروشگاه شما اغلب مانتوهای امروزی که متناسب با سلیقه‌‌‌ی نسل جوان است، طراحی شده باشند که در این‌جا باید دکوراسیونی شیک، لاکچری و فانتزی طراحی کنید تا بتوانید نظر مشتریان خود را جلب نمایید.

بازسازی فروشگاه مانتو

دکور فروشگاه‌های مانتو فروشی بر اساس اجناس هم‌‌‌ می‌تواند طراحی شود. به عنوان مثال فرض کنید که در فروشگاه، شما اجناس و مانتوهای ایرانی به فروش‌‌‌ می‌رساند. در اینجا اگر شما محیط و دکوراسیون مانتو فروشی خود را بر اساس معماری و هنر ایرانی طراحی کنید، دکور فروشگاه‌‌‌ می‌تواند جذاب‌‌‌‌تر باشد. یا به عنوان مثال اگر از مانتوهای خارجی استفاده‌‌‌ می‌کنید، یک دکور مدرن‌‌‌ می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

سبک مانتو‌ها و اجناس مهم‌‌‌‌ترین مسئله در انتخاب دکوراسیون و بازسازی هستند. فروشگاه‌های مختلف هم بر اساس اجناس خود، محیط فروشگاه خود را طراحی‌‌‌ می‌کنند. پس قبل از هر چیزی، به این مسئله توجه کنید و متناسب با اجناس و سبک مانتوها، دکوراسیون را انتخاب نمایید.

 

بازسازی فروشگاه مانتو بر اساس قسمت‌های مختلف فروشگاه

شما‌‌‌ می‌توانید در روند بازسازی فروشگاه مانتوی خود، دکور فروشگاه‌های مانتو فروشی را بر اساس قسمت‌های مختلف فروشگاه‌ها انتخاب نمایید. هر فروشگاه دارای قسمت‌های مختلفی از جمله اتاق پرو، پیشخوان پرداخت، قسمت فروش، جایگاهی برای نشستن مشتریان، جایگاهی برای ایستادن مشتریان، جایگاهی برای قرار گرفتن مانتوها و … است. بر این اساس‌‌‌ می‌توانید برای هر کدام از این موارد فکری جداگانه داشته باشید و طراحی دکوراسیون خود را به قسمت‌های کوچکتری تقسیم کنید تا کارتان راحت‌‌‌‌تر شود و دقیقا بدانید که چطور‌‌‌ می‌خواهید دکوراسیون را طراحی کنید. فراموش نکنید که ما بین عناصر دکوراسیون باید هماهنگی وجود داشته باشد! چرا که مشتری بر اساس تنها یک قسمت خاص دکوراسیون فروشگاه‌تان را تحلیل نخواهد کرد! بلکه او نگاهی کلی به همه‌‌‌ی این موارد خواهد انداخت و اگر ما بین عناصر دکوراسیون تضادی باشد و یا هماهنگی وجود نداشته باشد، ممکن است که وی نظر منفی در مورد دکور شما بدهد.

 

بازسازی فروشگاه مانتو بر اساس مانکن‌ها

مانکن‌ها‌‌‌ می‌توانند جذابیتی فوق العاده به فروشگاه‌های لباس و مانتو فروشی بدهند. سعی کنید به تعداد لازم از مانکن‌هایی در محیط فروشگاه استفاده کنید که به این شیوه بتوانید جذابیت محیط مانتوسرای خود را زیاد کنید. استفاده‌‌‌ی بیش از اندازه از مانکن‌ها هم‌‌‌ می‌تواند نتیجه‌‌‌ی عکسی داشته باشد! پس این مسئله را هم مد نظر قرار دهید.

بازسازی فروشگاه مانتو

ویترین فروشگاه شما مهم‌ترین بخش است! در این قسمت از مانکن‌هایی خوب استفاده کنید و سعی کنید که بهترین مدل‌های مانتوهای خود را به تن این مانکن‌ها نمایید تا مردمی که از بیرون ویترین فروشگاه شما را نگاه‌‌‌ می‌کنند، جذب دکور آن شوند و قصد کنند که وارد فروشگاه‌تان شوند.

 

بازسازی فروشگاه مانتو بر اساس رنگ بندی

اگر مانتوهایی که در فروشگاه برای فروش قرار‌‌‌ می‌دهید اغلب در طیف‌های رنگی خاص هستند،‌‌‌ می‌توانید دکور فروشگاه را بر همین اساس انتخاب کنید و هر قسمت از فروشگاه را با توجه به رنگ مانتوها انتخاب کنید. اینگونه‌‌‌ می‌توانید تناسب رنگ محیط داخلی فروشگاه را با مانتوها هماهنگ کنید که این به زیبایی فروشگاه شما بسیار کمک خواهد نمود. البته این را در نظر بگیرید که در آینده ممکن است رنگ‌های دیگری را هم اضافه کنید که در این صورت ممکن است کمی با مشکل رو به رو شوید. برای حل این مشکل‌‌‌ می‌توانید از عناصر و تجهیزاتی برای دکوراسیون استفاده کنید که به راحتی قابل تغییر هستند و‌‌‌ می‌توانید در سریعترین زمان ممکن‌‌‌‌‌ آن‌ها را تغییر بدهید.

بازسازی فروشگاه مانتو

فراموش نکنید که در روند طراحی و بازسازی ایده گرفتن با کپی کردن فرق دارد. شما‌‌‌ می‌توانید به فروشگاه‌های مانتو فروشی موفق بروید و از طراحی و دکوراسیون آن‌ها‌‌‌‌‌ ایده بگیرید تا بتوانید فروشگاه خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید. برای این کار وقت بگذارید و به تک تک فروشگاه‌های موفق سری بزنید و ببینید که طراحی‌‌‌‌‌ آن‌ها چگونه بوده است.

دکور فروشگاه شما سال‌ها قرار است معرف شما و محصولاتتان باشد. پس باید به بهترین شکل انتخاب شود که در این بین اگر از فروشگاه‌های موفق هم‌‌‌‌‌ ایده بگیرید، بسیار عالی خواهد بود و‌‌‌ می‌توانید به بهترین شکل این کار را انجام داده و دکور مناسبی را انتخاب نمایید. اگر به این نکات در بازسازی فروشگاه مانتو و مانتو فروشی دقت کنید،‌‌‌ می‌توانید بهترین دکوراسیون را طراحی کرده و به این شیوه مشتریان فوق العاده‌‌ای را برای خود به ارمغان بیاورید. فراموش نکنید که مشتری قبل از اینکه وارد مغازه شود و بخواهد که اجناس شما را نگاه کند، در ابتدا این دکور مغازه است که نظر او را به خود جلب‌‌‌ می‌کند. پس در انتخاب دکور سهل انگاری نکنید و با دقت آن را انتخاب نمایید.

 

چیدمان و تزئینات در بازسازی فروشگاه مانتو

چیدمان و تزئینات دکور مغازه مانتو فروشی باید به گونه‌‌ای باشد که هر فردی با ورود به مغازه یا بوتیک و با دیدن دکوراسیون چشم گیر آن ، نیاز شدید به خرید اجناس داخل مغازه را در خود احساس کند و این باور در ذهن مشتری ایجاد شود که اینجا درست همان جاییست که جنس مورد نظر خود را خواهد یافت. دکوراسیون مغازه هیچگاه از دید افراد باهوش و مشتریان پنهان نخواهد ماند.چرا که تاثیر بسیار زیادی بر روی احساسات و نگرش مشتریان در هنگام حضور در داخل مغازه و خرید اجناس‌‌‌ می‌گذارد.

رضایت و خشنودی مشتری مهمترین کلید موفقیت در کسب و کار و تجارت است. پس هیچگاه فراموش نکنید که تا میتوانید محیط مغازه و یا بوتیک را برای مشتریانتان جذاب‌تر و دوست داشتنی‌‌‌‌تر کنید. اما سوالی که پیش‌‌‌ می‌آید این است که چگونه این فضا را باید ایجاد کنیم؟ یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌‌‌‌ترین مباحث در طراحی دکوراسیون مغازه، نورپردازی صحیح با درجه و شدت نورپردازی مناسب در مغازه شماست. به این شکل که اگر شما بیشتر از پوشاک با طرح کلاسیک در مغازه استفاده‌‌‌ می‌کنید، بهتر است میزان شدت نور رت زیاد قرار بدهید. اگر هم پوشاکی به سبک آنتیک در مغازه دارید، نورپردازی مغازه باید متعادل و ملایم باشد. فارغ از سبک لباس‌هایی که دارید، سعی کنید در نور پردازی پوشاک به هیچ عنوان از چراغ‌های فلوئورسنت با رنگ سبز و زرد استفاده نکنید چرا که این نوع چراغ‌ها حس دلپذیر بودن دکوراسیون را از بین می‌برد.

استفاده از نور سفید در قسمت شلف‌ها و باکس‌های مغازه بسیار مناسب خواهد بود. همچنین می‌توانید برای مرز بندی‌های داخل مغازه نیز از‌‌ای نورها استفاده کنید؛ یا اگر از گیاهانی در داخل مغازه نگهداری‌‌‌ می‌کنید در زیر گیاه، نوری برای روشن کردن آن تعبیه کنید تا فضا را گرم‌‌‌‌تر جلوه دهید.

 

چیدمان مغازه مانتو فروشی

نحوه بنمایش گذاشتن اجناس و مبلمان داخل مغازه از دیگر نکات مهم در دکوراسیون مغازه مانتو فروشی است. با انجام درست این کار به راحتی‌‌‌ می‌توانید دکوراسیونی لوکس و دنج را برای مشتریان ایجاد کنید. برای جذابیت بیشتر‌‌‌ می‌توانید هر برای نوع لباسی مانند ژاکت ها، پیراهن‌ها و شلوارها، نحوه تا کردن و شلف مخصوص به خودشان را داشته باشید. یا اگر خواستار سبکی آنتیک در مغازه خود هستید طنابی قطور و قدیمی را از سقف مغازه آویزان کنید. برای ایجاد حسی دنج و گرم در دکوراسیون مغازه بهتر است از مبلمان راحتی بهمراه کوسن‌ها و بالش‌ها رنگارنگ استفاده کنید که بسیار بیشتر از صندلی‌ها و میزهای فلزی و سرد زیبایی و تاثیر گذاری دارند.

بازسازی فروشگاه مانتو

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.