قیمت بازسازی پاساژ خرید در سال 1403

قیمت بازسازی پاساژ خرید در سال 1403

قیمت بازسازی پاساژ خرید در سال 1403 چقدر است؟

با توجه به اهمیت بالای ساختمان‌های تجاری؛‌ می‌توان گفت که ساخت و بازسازی مراکز تجاری یکی از مهم‌ترین مسئله‌هایی است که امروزه بسیاری از شهرداری‌های کشور در شهر‌های مختلف به آن پرداخته‌اند. در واقع این نوع بازسازی به دلیل حساسیت بالا؛ امری دشوار است و باید به آن به طور تخصصی و دقیق پرداخته شود. دلیل این حساسیت نیز به خطر افتاد جان و یا مال افراد در پروژه‌های بزرگ و قدیمی‌ می‌باشد که همواره ممکن است مشکلات بزرگی به همراه داشته باشد‌.

بنابراین پیشنهاد‌ می‌شود پیش از بروز هر گونه مشکلی در ساختمان‌های تجاری بزرگ و یا کوچک؛ بازسازی و ساخت آن‌ها صورت گیرد. البته که جدا از بازسازی اجباری ساختمان‌های تجاری؛ به دلیل علاقه افراد به ساختمان‌های لوکس و مدرن؛ بازسازی نیز گاهی تنها به جهت بروز کردن ساختمان صورت‌ می‌گیرد که با این وجود هرچقدر این بازسازی‌ها هزینه داشته باشند؛ پس از آن با استقبال بالای علاقه‌مندان باز خواهد گشت.

در این مقاله ما به طور تخصصی به موضوع ساخت و بازسازی مراکز تجاری پرداخته ایم. اگر قصد یک بازسازی حرفه‌‌ای ‌و در عین حال شیک را دارید؛ پیشنهاد‌ می‌کنم این مطلب را تا انتها دنبال کنید. اطلاع از تمامی نکات مهم در بازسازی مراکز تجاری‌ می‌تواند تاثیر بالایی بر نحوه درست، بدون هیچگونه مشکل و یا خطری داشته باشد. همراه ما باشید!

 

قصد بازسازی پاساژ خرید خود را دارید؟ نکات اساسی پیش از بازسازی پاساژ خرید در سال 1403 را در این نوشته‌ها خواهید یافت!

 

 

در بازسازی پاساژ خرید از چه مصالحی استفاده‌ می‌شود؟

اولین مورد که در ساخت و بازسازی مراکز تجاری اهمیت خواهد داشت؛ مصالح مورد نیاز برای این امر‌ می‌باشد. در واقع شما‌ می‌بایستی بیش از هر مورد دیگری به خرید مصالح و اندازه گیری مقدار آن‌ها برای هزینه‌های احتمالی توجه داشته باشید تا در مرحله اول با بودجه خود را با هزینه‌های صرف شده هماهنگ کنید. در این بخش از مقاله به توضیح درباره مصالح مورد نیاز برای بازسازی مراکز تجاری خواهیم پرداخت.

بازسازی بوتیک

اکثر مصالحی که در بازسازی پاساژ خرید استفاده می‌شوند حتما باید دارای عایق رطوبت باشند. به عنوان مثال کف پوش؛ کانتر و… از مهم‌ترین بخش‌ها در مراکز تجاری هستند که مصالح مورد نیاز آن‌ها علاوه بر عایق‌بندی‌ می‌بایستی دارای مقاومت بالا در برابر خراشیدگی و ساییدگی باشند.

 

عناصر دخیل در قیمت بازسازی پاساژ خرید در سال 1403

در بالای مقاله نیم اشاره‌‌ای ‌به عناصر کف پوش و کانتر کردیم که از جمله عناصر مهم در بازسازی ساختمان‌های تجاری محسوب‌ می‌شوند. اما علاوه بر این موارد؛ عناصر دیگری مانند نمای ساختمان؛ کف؛ سقف ساختمانی و دیوار؛ ستون‌های نما؛ عناصر تزئینی؛ مبلمان و فضای سبز وجود دارند که در بازسازی ساختمان‌های تجاری از مهم‌ترین‌ها محسوب‌ می‌شوند و اغلب نیز تمامی این بخش‌ها مورد بازسازی و نوسازی قرار خواهند گرفت. در ادامه توضیحی کوتاه درباره هر یک را بیان‌ می‌کنیم.

 

بازسازی نمای ساختمان‌های تجاری

به جرات‌ می‌توان گفت مهم‌ترین بخش در ساختمان‌های تجاری؛ نمای آن ساختمان‌ می‌باشد که در مرحله اول توصیفی از فضای داخلی خواهد بود و باعث جذب و یا منصرف شدن افراد از بازدید آن مرکز تجاری و یا بازار‌ می‌شود. از این رو شما هنگام بازسازی اولین نکته‌‌ای ‌که باید به آن توجه داشته باشید؛ نمای ساختمان و انواع نمای ساختمانی‌ می‌باشد.

بازسازی بوتیک

در واقع بازسازی نمای ساختمان تجاری باعث به روز شدن ساختمان و جذب بیشتر مشتری‌ها خواهد شد. از این رو هرچقدر صرف هزینه در این بخش؛ بازتاب مثبت دارد و هزینه‌ها به مرور زمان باز گردانده‌ می‌شود. حال در بازسازی نمای ساختمان‌های تجاری از چه متریالی باید استفاده کرد؟

برای بازسازی نمای ساختمان‌های تجاری اغلب بهترین متریال‌ها استفاده‌ می‌شود. ضمن اینکه در کنار کیفیت حتما باید به این نکته نیز توجه داشت که مصالح بازسازی نما قابل تعمیر و یا تعویض باشند. از این رو در جستجوی مصالح ساختمانی برای نمای ساختمان؛ به دنبال متریال‌های درجه یک باشید.

 

کف ساختمان‌ها در بازسازی مراکز تجاری

اکثر طراحان مراکز تجاری معتقد هستند که در نمای داخلی؛ کف ساختمان بیش از سقف آن مورد توجه مشتریان قرار‌ می‌گیرد؛ از این رو کف پوش را‌ می‌توان از دیگر موارد مهم در بازسازی ساختمان‌های تجاری دانست. ضمن اینکه در مراکز تجاری مانند بازار و یا پاساژ‌های بزرگ؛ رفت و آمد بسیار زیاد‌ می‌باشد و با توجه به این موضوع؛ کف پوش‌ها اغلب‌ می‌بایستی تا از مقاومت بالایی برخوردار باشند‌.

بازسازی فروشگاه زنجیره ای

رنگ و طراحی کف پوش‌ها‌ می‌تواند مطابق با کاربرد ساختمان تجاری در نظر گرفته شود؛ اما جنس آن‌ها‌ می‌بایستی از مصالحی مقاوم و محکم انتخاب شود تا در برابر ساییدگی و ضربات مقاومت داشته باشند. از این رو مهم‌ترین مسئله برای خرید مصالح کف پوش؛ ابتدا مقاومت و سپس رنگ و طراحی آن‌ها خواهد بود.

 

سقف ساختمان در بازسازی پاساژ خرید

اولین مرحله برای ایجاد و بازسازی سقف ساختمان‌های تجاری؛ نوع آن‌ها‌ می‌باشد. در واقع نوع کاربردی و ابعاد یک سقف مهم‌ترین مسئله‌‌ای ‌است که باید به آن توجه داشته باشید. برای این امر روش‌های مختلفی وجود دارد که شما‌ می‌توانید بر اساس آن‌ها نوع سقف ساختمان را به بهترین شکل ممکن انتخاب نمایید. به عنوان مثال برای انتخاب نوع سقف‌ می‌توانید نمونه‌هایی از سقف کاذب را مورد مشاهده قرار دهید و برای طراحی و اجرای سقف از آن‌ها ایده بگیرید.

همچنین در انتخاب سقف یک ساختمان متریال‌هایی مانند سقف کاذب، سقف کناف، چوب؛ آیینه؛ ورقه‌های کامپوزیتی؛ ورقه‌های آلومینیومی و …‌ می‌توانند گزینه‌‌ای ‌مناسب محسوب شوند که بر اساس کاربرد و البته بودجه سرمایه گذار استفاده‌ می‌شوند. در واقع‌ می‌توان گفت بازسازی سقف مراکز تجاری دارای تنوع زیادی‌ می‌باشد که افراد آزادانه‌ می‌توانند میان آن‌ها گزینه مد نظر را انتخاب نموده و در ساختمان به کار برند.

 

دیواره‌های ساختمان در بازسازی پاساژ خرید

در واقع بیشتر فضای داخلی مراکز تجاری را ویترین‌های فروشگاه‌ها تشکیل‌ می‌دهند. با توجه به این موضوع بخشی از نمای داخلی که توسط ویترین پوشانده نشده است؛ به دیوار اختصاص داده‌ می‌شود که این بخش به اصطلاح توی چشم‌ می‌باشد و بیشتر نگاه بازدید کنندگان را جلب‌ می‌کند. از این رو‌ می‌بایستی تا در انتخاب مصالح برای ساخت این دیواره‌ها دقت بیشتری به خرج داد که معمولا برای زیبا‌تر شدن از قاب‌های کامپوزیت و یا کاشی و سرامیک برای آن‌ها مورد استفاده قرار‌ می‌گیرد.

 

ستون‌های ساختمان برای بازسازی پاساژ خرید

با توجه به وسعت زیاد اکثر مراکز مانند پاساژ یا بازار؛ ستون‌های بسیاری در نمای آن‌ها به کار برده‌ می‌شوند که به همین دلیل؛ نقش پر اهمیتی در نمای داخلی نیز دارند. اغلب در ساختمان‌های قدیمی نیز ضعیف شدن ستون‌ها و یا تخریب شدن آن‌ها تاثیر بالایی بر نیاز به بازسازی خواهند داشت که باعث‌ می‌شوند افراد به فکر بازسازی بنا باشند.

بازسازی پاساژ خرید

در واقع به تیغه‌های جدا کننده واحد‌های تجاری؛ ستون نما گفته‌ می‌شود. این ستون نما‌ها در نظم فضای داخلی تاثیر بالایی دارند ‌و باعث زیبا‌تر شدن نما با نظم و ترتیب خاصی‌ می‌شوند. ضمن اینکه ستون‌ها‌ می‌توانند با مصالح مختلف؛ شکل و رنگ و اندازه خاصی داشته باشند که همین امر نظر بازدید کنندگان را بیشتر به نمای داخلی جلب خواهد کرد. با توجه به این موضوعات در بازسازی نمای داخلی مراکز تجاری به ستون‌ها نیز دقت داشته باشید و از آن‌ها غافل نشوید.

 

نورپردازی در ساختمان برای بازسازی پاساژ خرید

یکی دیگر از عوامل مهم بازسازی ساختمان که‌ می‌توان آن را جز طراحی ساختمان نیز دانست؛ نورپردازی‌ می‌باشد. به گونه‌‌ای ‌که یک نورپردازی درست و مناسب باعث‌ می‌شود اجناس با وضوح بیشتری مقابل چشمان مشتریان قرار بگیرند و در کنار این موضوع؛ شور و شوق آن‌ها را برای گشت و خرید در مراکز تجاری بیشتر‌ می‌کنند. استفاده از رنگ‌های مختلف در نورپردازی فضای داخلی و یا نور‌های متحرک؛ چشمام هر بیننده‌‌ای ‌را جذب خواهند کرد و باعث رونق بیشتر‌ می‌شوند.

 

مهم‌ترین نکات در قیمت بازسازی پاساژ خرید در سال1403

بازسازی پاساژ خرید و یا ساختمان‌های مختلف؛ شامل طیف گسترده‌‌ای ‌است که روز به روز جایگاه خود را از نظر اهمیت بالا‌تر می‌برد. در واقع مرمت و نوسازی در بنا‌ می‌تواند بخش‌های مختلفی از یک ساختمان اداری؛ تجاری و یا تفریحی را در بر گیرد که به همین دلیل کاری چندان آسان نیست‌. از این رو نکاتی در این باره وجود دارد که افراد‌ می‌بایستی پیش از شروع و اقدام به بازسازی به آن‌ها توجه داشته باشند.

بازسازی پاساژ خرید نصب تخت کلاسیک

همانطور که‌ می‌دانید هر ساختمان با هر ساختاری در طول زمان با فرسایش مواجه‌ می‌شود و برای جلوگیری از خطرات نیاز به بازسازی دارد. در واقع این که در صورت فرسایش یک ساختمان به فکر تخریب کلی آن باشیم و بخواهیم از نو ساخت و ساز را شروع کنیم؛ در حین هزینه‌های بسیار زیاد؛ اصلا هم فکر هوشمندانه‌‌ای ‌نمی‌باشد. از این رو در این صورت بازسازی و مرمت بهترین گزینه برای ساختمان خواهد بود‌.

 

قیمت بازسازی پاساژ خرید در سال 1403 و قرارداد با شرکت‌های معماری

یکی از نکات مهمی که پیش از واگذاری بنا به شرکت‌های معماری به منظور مرمت و بازسازی باید به آن توجه داشته باشید؛ قرارداد حساب شده و مطابق با نظرات و خواسته‌های شما‌ می‌باشد‌. شما‌ می‌بایستی تا پیش از انجام این امر تمامی انتظارات و خواسته‌های خود را روی کاغذ بنوسید و توانایی‌های شرکت را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. پس از مطابقت آن‌ها با انتظارات خود نمونه کار‌هایی از این شرکت‌ها را مورد بازدید قرار دهید و در انتها با رضایت کامل بنای مورد نظر را به شرکت معماری جهت بازسازی واگذار کنید.

 

کاربری ساختمان‌های تجاری

از دیگر نکات مهم در بازسازی پاساژ خرید؛ کاربری آن‌ها‌ می‌باشد. به عنوان مثال هر بنا با توجه به طیف گسترده و بخش‌های مختلف؛ بازسازی پیچیده‌‌ای ‌خواهد داشت. برای راحت کردن طراحی بازسازی شما کاربرد آن را مورد نظر قرار‌ می‌دهید؛ مثلا یک پاساژ برای اجناس پوشاک و یا بازار موبایل و… کاربرد دارد که سپس طراحی دکوراسیون داخلی را مطابق با همین موضوع رسم کرده و طبق نیاز‌های آن بازسازی انجام خواهد گرفت. اینگونه هرگونه پیچیدگی در این امر از بین‌ می‌رود و ساخت و بازسازی به بهترین نحو انجام خواهد گرفت.

 

توجه به قوانین مقررات برای بازسازی ساختمان‌های تجاری

با توجه به اهمیت و حساسیت ساختمان‌های تجاری؛ پیش از انجام بازسازی باید تمامی ضوابت و مقررات مورد برسی قرار گیرد و بر اساس دستور عمل‌های مورد نیاز صورت گیرد. بنابراین شما‌ می‌بایستی تا مجوز‌های لازمه را پیش از شروع اینکار دریافت کنید و سپس با توجه به قوانین رسم شده؛ کار را به اتمام رسانید. در صورت رعایت نکردن این امر ممکن است توسط شهرداری بازسازی متوقف و یا تخریب شود.

 

برنامه ریزی و انتخاب طرح بازسازی پاساژ خرید

در مرحله آخر کار فرما و یا صاحب ملک؛‌ می‌بایستی تا چند طرح پیشنهادی در راستای مرکز تجاری مورد نظر را مورد مشاهده قرار دهند و پس از انتخاب طرح مورد نظر؛ کار آغاز گردد. همچنین برای برنامه ریزی دقیق‌تر و حساب شده‌تر؛ هزینه‌های احتمالی نیز باید به کارفرما اطلاع داده شود تا با مطابقت کامل؛ کار صورت پذیرد.

 

اهمیت سرعت عمل در بازسازی پاساژ خرید

در بازسازی پاساژ خرید؛ یکی از مهم‌ترین مسائل؛ سرعت عمل و زمان‌ می‌باشد. مخصوصا ساختمان‌های تجاری که به صورت اجاره‌‌ای ‌در اختیار کارفرما قرار گرفته‌اند؛‌ می‌بایستی تا با برنامه ریزی دقیق در سریع‌ترین زمان ممکن مورد بازسازی قرار گیرند. زیرا اگر در زمان مشخص این امر انجام نشود؛ ممکن است همراه با ضرر‌هایی برای کار فرما و صاحب ملک باشد. با توجه به این موضوع قبل از انجام کار در قرار با شرکت‌های معماری؛ ذکر زمان تایین شده برای اتمام پروژه بسیار اهمیت دارد.

 

آغاز اولویت‌بندی از ساختار‌های عمومی

پیش از هر مورد دیگری شما باید به ساختار‌های عمومی برای بازسازی یک ساختمان توجه داشته باشید. به طور کلی‌ می‌توان گفت باید سعی کنید تا در بازسازی‌های ساختمان‌های تجاری و یا حتی مسکونی؛ پس از تخریب ساختمان و شروع کار مرمت؛ از روی نقشه پیش روی کنید و توجه خود را به تمامی جزئیات بسپارید تا هنگام نصب المان‌ها با مشکل مواجه نشوید. اصول شهرسازی و مقررات نمای سازه‌های شهری، اجرایی کردن عملیات بازسازی پاساژ را پس از گذشت مدتی مشخص از عمر و کارکرد ساختمان پاساژ و به نوعی فرسوده شدن سازه و نمای آن، از مالکان آن مطالبه خواهد کرد. در واقع بازسازی ساختمان‌های تجاری هر چند سال یکبار از آن جایی که این سازه‌ها در محدوده شهر واقع‌ می‌شوند و استقرار چنین ساختمان‌هایی مستلزم رعایت برخی نکات مرتبط با سازه و نما که از جانب شهرداری‌ها تعیین‌ می‌شوند،‌ می‌باشد، اجتناب ناپذیر‌ می‌باشد.

 

بازسازی پاساژ خرید با هدف جلب مشتری و بهبود سطح کسب و کار

جدای از مسئله قوانین و مقررات شهرداری ها، هدف اصلی ساخت و ادامه فعالیت پاساژها، جلب نظر مشتریان به منظور خرید و فروش بیشتر و در نتیجه کسب درآمد بیشتر خواهد بود. از این رو و به منظور جذب مشتریان به محیط داخل پاساژ و تأمین ایمنی و حفظ سلامت آن‌ها، مالکان را بر آن‌ می‌دارد تا خود را همسو و هماهنگ با تغییرات روز نمایند.

 

دلایل بازسازی پاساژ خرید

بازسازی ساختمان یک مرکز خرید یا پاساژ، دلایل مختلفی را در بر‌ می‌گیرد که تمامی آن‌ها در دو گروه اصلی جای‌ می‌گیرند. در واقع بازسازی این ساختمان ها، همچون هر ساختمان دیگری از دو بعد تزئینی و سازه‌‌ای ‌قابل انجام و قابل بحث‌ می‌باشد. در ادامه به تشریح هر یک از این ابعاد خواهیم پرداخت.

 

بازسازی پاساژ از بعد تزئینی

تمامی موجودات دوستدار زیبایی هستند. از حیوانات که برای ساختن لانه و جایگاه خود از حس غریزی زیبایی دوستی و تزئین محل سکونت بهره گیری‌ می‌کنند گرفته تا انسان‌ها که حس زیبایی طلبی و تنوع طلبی آن‌ها نامحدود است و روز به روز ایده‌های بیشتر و جذاب‌تری را برای زیباتر کردن محیط زندگی خود ابداع‌ می‌کنند، همگی دوستدار نظم خاص و زیبایی چشم‌گیر هستند. اگر از شما بخواهند قدم زدن در دو خیابان که یکی از آن‌ها مملو از ساختمان‌های فرسوده و با ظاهر و نمایی رنگ و رو رفته است و دیگری دربرگیرنده ساختمان‌های نوساز و با نمایی جذاب و با انواع سبک‌های معماری است را انتخاب کنید، انتخاب شما کدام خواهد بود؟

Renovation of a beauty clinic

حال فکر‌ می‌کنید اگر این سؤال از طیف وسیع مردمی که در یک شهر زندگی‌ می‌کنند پرسیده شود، چند درصد آن‌ها خیابان اول و چند درصد آن‌ها خیابان دوم را انتخاب‌ می‌کنند؟ بله اکثر افراد تمایل دارند اوقات خود را در محیطی بگذرانند که هم زیبا باشد و هم به واسطه به روز بودن و برخورداری از نظم و فرهنگ بالاتر، امنیت بیشتری را نیز احساس نمایند. در بحث بازسازی پاساژ، جنبه‌ها و ابعاد زیبایی شناختی و تزئینی، بسیار مهم هستند و در بسیار از موارد حرف اول را در اتخاذ این تصمیم‌ می‌زنند.

 

جذابیت‌های ظاهری ساختمان پاساژ

نوسازی و بازسازی تجاری پاساژ خرید با بهره گیری از اکسسوری‌ها و المان‌هایی تزئینی و ارتقا دهنده سطح آسایش افراد،‌ می‌توانند تصمیمی دو سر سود باشد هم برای کاسبان حاضر در این مراکز و هم برای مردمی که برای خرید به آن‌ها مراجعه‌ می‌کنند. در زمینه بازسازی پاساژ با هدف افزایش زیبایی و نمای سازه،‌ می‌توان از نوسازی سقف سازه با انواع سقف‌های کاذب و زیبای موجود در بازار و بهره گیری از عناصر و سیستم‌های نورپردازی در سقف و دیوارها، استفاده از کفپوش‌های زیبا که با رنگ روشن خود فضا را وسیع‌تر نشان‌ می‌دهند، طراحی ویترین‌های جذاب برای غرفه‌ها و بازسازی مغازه‌های موجود در پاساژ، به کارگیری ستون‌های نما و فضای سبز منحصر به فرد در فضای داخلی و خارجی پاساژ و … بهره گیری نمود.

 

بازسازی پاساژ از بعد ساختار سازه‌ای

بازسازی سازه پاساژ به منظور افزایش ایمنی سازه و حفظ سلامت کاربران همانطور که‌ می‌دانید اساس و ساختار اصلی ساختمان‌های امروزی پی و ستون است که در برخی موارد خصوصاً در ساختمان‌های تجاری طویل، از دیوار باربر نیز در ساختار اصلی سازه بهره گیری‌ می‌شود.

علاوه بر این اجزا، بخش‌هایی نظیر کف به دلیل عبور برخی تجهیزات و تأسیسات نظیر سیستم برق رسانی، لوله کشی، سیستم‌های گرمایشی و…، سقف به دلیل تحمل بارهای مختلف نظیر باد و باران و برف و …، دیوارها به دلیل لزوم عایق بودن در حد مطلوب نسبت به محیط بیرون و سایر بخش‌های سازه نظیر تراس ها، کنسول‌ها و… ممکن است در طول زمان و به دلایل مختلف، آسیب ببینند.

بازسازی دفتر مشاوره

در نهایت اگر به موقع مورد نظارت و رفع نقص قرار نگیرند،‌ می‌توانند آسیب‌های جبران ناپذیری را هم به سازه و هم به جان و مال استفاده کنندگان از آن و مراجعه کنندگان به آن‌ها وارد آورند. از این رو معمولاً با بازرسی‌های دوره‌‌ای ‌که از ساختمان‌های مختلف نظیر پاساژها به عمل‌ می‌آید، دستور بازسازی یا نوسازی بخش‌هایی از سازه و در مواردی کل سازه صادر‌ می‌شود.

 

بازسازی ساختمان پاساژ به منظور تغییر کاربری بخش‌ها

بازسازی تجاری پاساژ از نظر سازه‌ای،‌ می‌تواند همچنین دربرگیرنده اعمال تغییراتی باشد که مرتبط با تغییر کاربری برخی فضاهای داخلی سازه خواهد بود. به طور مثال ممکن است کارفرما یا مالک پاساژ قصد تخریب برخی واحدها و جایگزین کردن آن‌ها با یک بخش بزرگ‌تر مانند محوطه بازی برای کودکان، سینما، کافی شاپ و … را داشته باشد. در هر صورت تصمیم بازسازی پاساژ اگر چنانچه با نیازسنجی و بررسی‌های دقیق و سنجیده شده، اتخاذ شود و از یک تیم حرفه‌‌ای ‌و متخصص در این حوزه که دربرگیرنده مهندسین سازه و مهندسین طراح و معماری باشد، در عملیاتی نمودن آن بهره گیری شود، مطمئناً نتیجه حاصله به نفع مالک یا مالکان و نیز تمامی مردمی خواهد بود که جهت بازدید یا انجام خریدهای مورد نیاز خود به آن مراجعه‌ می‌کنند..

 

 زیباسازی ظاهری و ارتقای سطح ایمنی سازه پاساژ

در فرایندهایی مثل نوسازی که قرار نیست ساختمان به کلی تخریب شود لازم است شما اولویت خود را برای تغییرات بنا از ابتدا مشخص کنید. مخصوصا اگر میزان بودجه‌‌ای ‌که در این رابطه در نظر گرفته‌‌اید ‌محدود است این کار بسیار به شما کمک خواهد کرد. تمامی کارهای لازم را لیست کنید و از کارشناسان بخواهید مناسب‌ترین اقدامات را با حداقل هزینه برای رسیدن به اهداف شما پیشنهاد دهند. البته گاهی اوقات شما مشکلی برای تامین بودجه اقدامات نوسازی ساختمان خود ندارید و یا قصد دارید ساختمان خود را به فروش برسانید در این صورت تنها کافی است خواسته‌های خود را به طراحان این زمینه بازگو کنید و بقیه فرآیند را به آن‌ها بسپارید.

بازسازی دفتر مشاور

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.