پروژه طراحی کابینت نئوکلاسیک شهرک راه آهن آقای ملک‌زاده

پروژه طراحی کابینت نئوکلاسیک شهرک راه آهن آقای ملک‌زاده

صفر تا صد پروژه طراحی کابینت نئوکلاسیک شهرک راه آهن آقای ملک‌زاده

امروز قصد داریم با هم پروژه‌ی جدید نئوکلاسیک گریت که پروژه طراحی کابینت نئوکلاسیک شهرک راه آهن آقای ملک‌زاده است را مرور کنیم. این پروژه در اردیبهشت ماه سال 1402 انجام شده است و از کارهای جدید شرکت گریت کابینت است. کارفرمای گرامی ما جناب آقای ملک‌زاده گرامی بودند که انتخاب روکش این کابینت، یراق آلاتی که به کار رفته و همچنین انتخاب سنگ به سلیقه‌ی ایشان بوده است. با ما همراه باشید تا این پروژه را بیشتر بررسی کنیم!

 

علاقه به سبک کابینت نئوکلاسیک دارید؟ می‌خواهید آشپزخانه‌ای به سبک نئوکلاسیک داشته باشید؟ این چند پروژه را اصلا از دست ندهید!

 

 

تصاویر پروژه طراحی کابینت نئوکلاسیک شهرک راه آهن آقای ملک‌زاده

پروژه طراحی کابینت نئوکلاسیک شهرک راه آهن آقای ملک‌زاده از نوع کابینت نئوکلاسیک است. درب‌های این کابینت 18 میل کار شده‌اند و رنگ این پروژه کابینت نئوکلاسیک پلی اتان سوپر مات و فول یراق آلات گرس ایتالیای درجه یک است. در ادامه، تصاویری از پروژه طراحی کابینت نئوکلاسیک شهرک راه آهن آقای ملک‌زاده را با هم مرور خواهیم کرد. با گریت کابینت همراه باشید! پس از مشاهده تصاویر و جزئیات این پروژه، اگر سوالی داشتید یا مایل بودید که همین سبک در آشپزخانه شما شخصی‌سازی شده و کار شود، با متخصصان گریت در ارتباط باشید!

 

سبک طراحی این پروژه و جزئیات آن

در این پروژه درب‌های کابینت 18 میل بوده و رنگ آن پلی اتان سوپر مات درجه یک می‌باشد. جزئیات بی‌نظیر در عین سادگی از ویژگی‌های خاص نئوکلاسیک است که فول یراق آلات گرس ایتالیای درجه یک باکیفیت آن هم ارزش این کابینت آشپزخانه زیبا را دو چندان می‌کنند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ROYAL 4 1 ink ستون‌های فوق‌العاده زیبا و ظریف سبک کلاسیک را در کالبدی مدرن زنده کرده‌اند و طراحی مدرن درب‌های کابینت، آشپزخانه را به دور از حس شلوغی نگه داشته‌اند! همان‌طور که شما علاقه‌مندان به این سبک می‌دانید، سبک نئوکلاسیک در واقع تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک می‌باشد و ویژگی های هر دو را در بر دارد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ROYAL 4 5 ink

در پروژه طراحی کابینت نئوکلاسیک شهرک راه آهن آقای ملک‌زاده نه زرق و برق و شلوغی طرح‌های کابینت‌ کلاسیک را مشاهده می‌کنید و نه مثل کابینت مدرن در نهایت سادگی و بی آلایشی طراحی شده است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ROYAL 4 4 ink

همه چیز به همین شکل که می‌بینید ساده و در عین حال دارای روح و حال و هوایی از سبک کلاسیک است. در پروژه طراحی کابینت نئوکلاسیک شهرک راه آهن آقای ملک‌زاده، شما شاهد ویژگی‌های کلاسیک و مدرن در کنار هم هستید که شاهکاری به نام سبک نئوکلاسیک را خلق می‌کند. کابینت نئوکلاسیک برگرفته از سبک دکوراسیون نئوکلاسیک می‌باشد و فضای ساده و در عین حال کاربردی برای شما ایجاد می‌کند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ROYAL 4 2 1 ink

کابینت نئوکلاسیک جدید‌‌‌ترین سبک کابینت آشپزخانه در دنیا محسوب‌ می‌شود. این سبک کابینت شامل کابینت انزو و کابینت پولیشی و شامل مشخصات منحصر به فردی است. کابینت نئوکلاسیک جدید‌‌‌ترین سبک کابینت آشپزخانه و ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک است. هماهنگی کابینت و دکوراسیون داخلی آشپزخانه به بهترین شکل انجام شده است. کابینت نئوکلاسیک به طور کلی مانند کابینت کلاسیک در نظر گرفته می‌شود اما این سبک از کابینت چیزی بین کابینت مدرن و کابینت کلاسیک است، یعنی کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه کوچک جزئیات سبک کلاسیک را ندارد و منبت‌کاری در آن انجام نمی‌شود.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | ROYAL 4 7 ink

اگر شما هم کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ به رنگ روشن انتخاب کرده‌اید پیشنهاد ما به شما این است که از رنگ‌های برنزی و طلایی رنگ استفاده کنید. اگر انتخاب شما سبک کابینت نئوکلاسیک تیره است از دستگیره‌‌های سرامیکی استیل و روشن استفاده نمایید، اما اگر دوست دارید منزل بزرگ‌تر به نظر برسد بدون شک پیشنهاد ما به شما همین سبک است که در تصاویر پروژه طراحی کابینت نئوکلاسیک شهرک راه آهن آقای ملک‌زاده مشاهده نمودید، از توجه شما بزرگواران و همراهان همیشگی گریت کابینت سپاسگزاریم!

 

اگر از تماشای این پروژه لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و سوال درمورد پروژه طراحی و اجرای پروژه طراحی کابینت نئوکلاسیک شهرک راه آهن آقای ملک‌زاده و همچنین اجرای پروژه شخصی شما با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت از متخصصین شرکت کابینت گریت یا هر پروژه‌ی دیگری داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.