بازسازی عطاری

بازسازی عطاری

بازسازی فروشگاه عطاری

بازسازی عطاری یکی از روش هایی است، که با ایجاد جلوه های بصری ویژه و طراحی دکوراسیون مدرن، به جذب مشتریان بیشتر کمک خواهد کرد. بازسازی عطاری به دو بخش بازسازی ساختمان و ویترین فروشگاه و دکوراسیون داخلی تقسیم می شود. به طور خلاصه بازسازی عطاری در بخش ساختمانی مربوط به مهندسین عمران و معماران عزیز است که با طراحی مجدد فروسگاه شما، بازسازی عطاری را میسر می کنند و در بخش بازسازی دکوراسیون عطاری، کار به دست متخصصین طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی سپرده خواهد شد.

 

بازسازی عطاری

اگر قصد بازسازی عطاری، کارگاه، رستوران، فروشگاه یا هر فضای مشابه دیگر خود را داشته باشید، قطعاً بدون دانستن اینکه چقدر این بازسازی هزینه خواهد داشت نمیتوانید انتخاب درستی برای بازسازی داشته باشید. پیش بینی هزینه پروژه بازسازی عطاری ساده چندان مشکل نیست. اما در مورد پروژه های بازسازی که با طراحی دکوراسیون داخلی همراه است، این پیشبینی قیمت دکوراسیون و بازسازی، برنامه ریزی برای بازسازی عطاری بسیار سختتر و پیچیده تر خواهد شد.

 

پیش بینی هزینه بازسازی عطاری

اولین مرحله بازسازی عطاری، پیشبینی حدودی هزینه است که در زمان تصمیم گیری اولیه برای بازسازی عطاری بدرد شما خواهد خورد. با دانستن حدود هزینه ای که قرار است برای بازسازی مورد نظر خود پرداخت نمایید، از همان ابتدا مشخص می شود که شرایط مالی شما برای انجام بازسازی مناسب است یا نه.

 

برنامه ریزی بازسازی عطاری

دومین مرحله، زمانی است که میخواهید برای بازسازی عطاری خود برنامه ریزی دقیقی نمایید، پیمانکار بازسازی عطاری انتخاب کرده و با ایشان قرارداد بازسازی ببندید. در اینجا لازم است تا حد ممکن هزینه بازسازی که پیش بینی میشود دقیق باشد. به این ترتیب کارشناسان ما با توجه به تجربه و تخصص خود در مورد پروژه های بازسازی عطاری ها و سایر فروشگاه ها تمام مراحل و شرایط پروژه شما را پیشبینی می نمایند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 2019 11 12 82227 1573532394. large

پس از آن هزینه های مربوط به هر یک را بادقت محاسبه می نمایند. در نهایت هم نتیجه این محاسبات دقیق را بصورت یک مبلغ مشخص با 5 الی 15 درصد خطا به شما اعلام می نمایند. این درصد خطا بستگی به پیچیدگی طراحی داخلی و بازسازی عطاری شما دارد. هر مقدار طرح شما ساده تر باشد، این درصد خطا در پیشبینی هزینه کمتر خواهد بود.

 

زمان بازسازی عطاری

حساسیت و اهمیت مدت بازسازی ساختمان یک مغازه یا بازسازی عطاری  و یا هر فضای تجاری دیگری، چندین برابر فضاهای مسکونی اداری است. دلیل آنهم این است که هر روز، تعطیل بودن یک فروشگاه، به معنای از دست رفتن درآمد روزانه مالک یا مستأجر آن فروشگاه و از آن بدتر، از دست دادن مشتریهای دائم و وفادار آن کسب و کار است.

 

هماهنگی بین بخش داخلی و خارجی بازسازی عطاری

توجه داشته باشید که باید به هر دو بخش به یک اندازه اهمیت دهید و در بازسازی مراکز تجاری بین بخش داخلی و خارجی هماهنگی ایجاد کنید. مدت زمان بازسازی، از دیگر نکات مهم در تعمیرات و بازسازی عطاری می باشد، تا زمان فروش و کاسبی را از دست ندهید.

 

تعمیرات و بازسازی عطاری

دکوراسیون داخلی و بازسازی عطاری با توجه به کاربری آن باید از اِلِمان ها و تجهیزات مرتبط برخوردار باشد. لازم به ذکر است که با توجه به اینکه فروشگاه ها مکان هایی پر رفت و آمد هستند، باید از متریال و مصالح با کیفیت در بازسازی استفاده شود. نکته قابل توجه در بازسازی عطاری این است که از کمترین جا، بهترین استفاده را انجام دهید. در تصور برخی از افراد فروشگاه هایی که محدودیت متراژ دارند، باید از ارائه برخی از امکانات صرف نظر کنند، در حالی که با طراحی مناسب و استاندارد می توان تمامی تجهیزات مورد نظر را در آن تهیه کرد. بنابراین در این راه از راهنمایی متخصصان این امر غافل نشوید.

بازسازی عطاری

در بازسازی عطاری بدون در نظر داشتن میزان هزینه ها نمی توان کاری را از پیش برد، بنابراین اولین مرحله در این راه تعیین میزان بودجه و میزان هزینه های مصرفی می باشد. در بازسازی های ساده پیش بینی میزان هزینه ها کار چندان سختی نیست؛ اما در پروژه های گسترده ای که طراحی دکوراسیون داخلی نیز در آن لحاظ شده است، کمی پیچیده تر می باشد.

نقاشی ساختمان سنتی برخی از مشتریان با مشاهده ویترین های زیبا و دکوراسیون هماهنگ با کاربری فروشگاه جذب آن میشوند، بنابراین با توجه به این بخش از بازسازی می توان به نتیجه مطلوب تری رسید.

 

نکات مهم در بازسازی بازسازی عطاری

  • حتماً با داشتن مجوز بازسازی، فروشگاه یا مغازه خود را بازسازی نمایید. دردسر تعطیل شدن و تأخیر در بازسازی عطاری شما، قطعاً بیشتر از دردسر و هزینه ای است که برای اخذ مجوز بازسازی تجاری میپردازید و صرف می کنید.
  • همانطور که اشاره شد، معمولاً بازسازی پروژه های تجاری مانند مغازه یا فروشگاه، بصورت فشرده و در چند شیفت انجام می شود. برای اینکه در زمان کار در شیفت شب، از طرف نیروهای شهرداریها ممانعتی برای انجام کار بازسازی شما پیش نیاید، حتماً یکسر به شهرداری ناحیه ای که فروشگاه شما قرار دارد بزنید و هماهنگی لازم را برای کار در شیفت شب انجام دهید.
  • حتماً پیش از انتخاب مصالح و شیوه بازسازی عطاری و تغییر دکوراسیون و بازسازی عطاری خود، با صنف یا سازمانی که برروی کسب و کار شما نظارت دارد، هماهنگی لازم را انجام دهید.

بازسازی عطاری

  • اگر فروشگاه یا مغازه شما داخل پاساژ یا یک مجتمع تجاری قرار دارد، معمولاً قوانین و محدودیتهایی در این مجموعه های تجاری برای بازسازی واحدهای تجاریشان تعیین شده است. در مورد این محدودیتها، پیش از بازسازی هماهنگی های لازم را انجام دهید.
  • در زمان تصمیم گیری برای بازسازی عطاری، به کارکنان و فروشندگان نیز همانقدر که به مشتری توجه می شود باید توجه کنیم.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.