بازسازی سالن کنفرانس

بازسازی سالن کنفرانس

بازسازی سالن کنفرانس

به طور کلی نه فقط بازسازی سالن کنفرانس و دکوراسیون سالن کنفرانس و سالن های همایش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که جلسات و سمینارها در این مکان ها برگزار می گردند و معمولا محل تجمع افراد مهم می باشند. اندازه سالن کنفرانس مهمترین عامل تعیین کننده طرح اتاق است. نوع چیدمان اتاق های کنفرانس به وسعت فضای آن بستگی دارد. میز سالن کنفرانس معمولاً در وسط قرار می‌گیرد، به طوری که در اطراف آن فضای کافی برای رفت و آمد افراد و جابجایی صندلی‌ها وجود داشته باشد.

با این حال، اصولاً صندلی های سالن کنفرانس باید به گونه ای چیده شوند که در مقابل جایگاه مخصوص یا سخنران قرار گیرند. برای یک سالن کنفرانس با ظرفیت بالا، بهتر است از میز میان تهی استفاده گردد تا امکان ارتباط راحت بین افراد و همچنین پذیرایی فراهم شود.چیدمان های مناسب دیگر جهت مبلمان سالن کنفرانس، میز های U شکل و گرد می باشد.

 

تجهیزات بازسازی سالن کنفرانس

قبل از چیدمان یک سالن کنفرانس لازم است نوع تجهیزاتی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند تعیین گردد. اگر از سیستمهای صوتی و تصویری استفاده می شود، باید بهترین محل برای نصب این سیستم ها بررسی و تعیین گردد و همچنین مواردی چون تعیین فاصله افراد از صفحه نمایش مورد نظر قرار گرفته شوند. از جمله تجهیزات ضروری در اتاق های کنفرانس: صفحه نمایش و ویدئو پروژکتور، میکروفن و بلند‌گو، تجهیزات اتصال به اینترنت Wi-Fi، دوربین وب و … می باشند

 

بازسازی سالن کنفرانس در ادارات

بازسازی سالن کنفرانس در بیشتر مواقع یک ضرورت است. با توجه به رفت و آمد مداوم ارباب رجوع ها و مشتری ها، معمولا ادارات به تعمیرات و نوسازی احتیاج پیدا می کنند، به دلیل هزینه های سنگین برای زیرساخت ساختمان، کارفرما ها سعی می کنند حدالامکان کمترین هزینه را صرف زیرساخت مجدد ادارات کنند و به تغیرات جزئی بسنده می کنند. همچنین ممکن است در صورت عدم بازسازی و بنایی صحیح ساختمان ادارات، خطرات جانی، ضررهای مالی و خرابی های زیادی به بار بیاید که بعضی از آن ها جبران ناپذیر است.

 بازسازی سالن کنفرانس

پس برای بازسازی دفتر کاری باید از ابتدا با متخصصین، مهندس های مربوطه و توسط نقشه کشی حرفه ای افراد، بهترین اداره را طراحی و در صورت عدم نیاز جدی به تعمیرات نوسازی کنید. اگر ساختمان دچار نقص فنی، عیب و نقص در سقف ها و دیوارهای ساختمان، چاه و فاضلاب، خرابی لوله ها و … شده باشد باید برای تخریب دیوارها و سقف ها اقدام کنید و آن ها را از نو با مصالح و متریال قوی تر، بهتر، محکم تر با ضخامت بیشتر تهیه کنید.

 

نکات بازسازی سالن کنفرانس

ادارات به دلیل واقع شدن اکثر ساختمان های آن ها در کناره های خیابان، با سر و صدای زیاد خیابان مواجه هستند، به همین علت بهتر است برای تمرکز بیشتر کارمندان از پنجره های دوجداره و درهای ضخیم برای اداره استفاده کنید. بخش های مختلف نظیر دفتر ریاست اداره، جایگاه منشی و یا دفاتر کارمندان دارای مراحل مختلف بازسازی هستند. به عنوان مثال سالنی که برای جلسه های بزرگ در نظر گرفته شده است، باید دیوارهایی با جنس سرامیک، سنگ های تزئینی و یا در صورت هزینه کمتر از کاغذ دیواری های طرح چو استفاده کنید.

وجود یک نمایشگر نسبتاً بزرگ و استفاده از تصاویر جذاب و دارای پیام‌های مثبت، مورد دیگری است که فضا را دلنشین می‌کند. وجود گیاهان تزیینی و گل‌های آپارتمانی ارتباط بسیار خوبی بین افراد و حضار در محل را به وجود می‌آورد.

 بازسازی سالن کنفرانس

اگر فضای دفتر اجازه داد، یک آکواریوم زیبا با ابعاد مناسب را حتماً در این اتاق قرار دهید. از جلو مبلی‌های بیش از اندازه بزرگ و بسیار کوچک را برای مبلمان خود استفاده نکنید. حتی‌المقدور امکان استفاده از آبسرد کن و یا نوشیدنی گرم را فراهم کنید و همچنین تهویه مطبوع محیط خود را در دمای تعادل قرار داده و از خوشبو کننده‌های هوا استفاده نمایید.

 

ریزکاری های بازسازی سالن کنفرانس

بازسازی اداره دولتی مستلزم رعایت نکات و قواعد مشخصی است. موارد متعددی در زمینه بازسازی اداری نقش مستقیم و البته غیر قابل انکاری را ایفا می کنند. در واقع کارمندان یک اداره بخش زیادی از روزشان را در ادارات به سر می برند. در نتیجه لازم است تا برای ایجاد روحیه و نشاط بیشتر در صورتی که هر یک از واحدهای اداری نیاز به بازسازی پیدا کند مدیران مربوطه در کمترین زمان ممکن نسبت به ترمیم و تعمیر آن همت بگمارند.

 

طراحی سالن کنفرانس

علاوه بر اهمیت به نوع متریال و بازسازی ساختمان و بازسازی اتاق سمینار به شیوه مدرن بهتر است برای نوع چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی به متخصصین در این امر مراجعه کنید و با توجه به سلیقه مشتریان و جهت جذب افراد به اداره، با راهنمایی افراد خبره در این امر اداره خود را به سبکی جدید و مدرن طراحی کنید.

 بازسازی سالن کنفرانس

هر روشی برای بازسازی سالن کنفرانس به چند بخش مجزا تقسیم می شود به نسبتی که برای عملکرد افراد مختلف به آن نیاز دارند، این نکته برای نحوه قرار گیری میز و صندلی در بخش های مختلف، متفاوت است. سعی کنید دیوارها را طوری درست کنید به وسیله کناف، چوب و … که بتوان در آن ها نور منفی استفاده کنید تا دیوارها را روشن تر کند که در صورت وجود اعلامیه مهمی، یا خبر مهمی بر سالن اعلانات، بتوان آن را به راحتی مشاهده کرد.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.