بازسازی مجتمع تجاری

بازسازی مجتمع تجاری

بازسازی مجتمع تجاری

املاک تجاری پس از آتش سوزی، سیل و سایر بلایای طبیعی اغلب نیاز به بازسازی تجاری و تعمیرات ساختاری ساختمان دارد. اما همیشه اینطور نیست؛ گاهی هم برای تغییر کاربری، فرسودگی ساختمان یا موارد دیگر به بازسازی تجاری و بازسازی اداری نیاز پیدا خواهید کرد. به این ترتیب شرکت بازسازی گریت زمانی که به یک پیمانکار معتبر در سراسر ایران و کشورهای همسایه نیاز دارید، اینجاست. فرقی نمی‌کند بیمارستان، هتل، مدرسه، بانک یا هر نوع تسهیلات تجاری را مدیریت می‌کنید، می‌توانید روی تیم دارای مجوز و بیمه شده ما حساب کنید تا با خدمات تخصصی بازسازی داخلی و خارجی ما، به شما کمک کند تا مرکز خود را به شرایط قبل از زیان خود بازسازی کنید.

 

هفت گام برای بازسازی مجتمع تجاری

در ادامه توصیه هایی از اریک هاجتس را برایتان آورده ایم. اریک یک مدیر ارشد در دفتر IA در نیویورک است و یک رهبر ارشد حسابداری و معمار دارای مجوز با بیش از 25 سال تجربه در صنعت است. برنامه‌ریزی، طراحی و اجرای فضای اداری شرکت حقوقی تمرکز اصلی حرفه‌ای او بوده است، و او سرپرستی گروه بهترین روش‌های داخلی شرکت بازسازی را برای بخش حقوقی، ردیابی استفاده از فضا، معیارها و گرایش‌های طراحی در سطح ملی به عهده دارد.

علاوه بر تجربه عمیق با مشتریان قانونی، اریک همچنین تخصص خود را در کار با شرکت‌های بزرگ در فناوری، سرمایه‌گذاری، بانکداری و سایر صنایع به کار می‌گیرد تا چشم‌انداز وسیع‌تری از استانداردهای برنامه‌ریزی و طراحی دفتر را در دنیای تجارت امروزی که به سرعت در حال توسعه است، ارائه دهد.

بازسازی تجاریهنگامی که اجاره دفتر یا ملک تجاری شما منقضی می شود، انتخاب برای ماندن در محل و ارتقاء فضای موجود می تواند صرفه جویی قابل توجهی را به همراه داشته باشد. با این حال، دستیابی موفقیت آمیز به چنین کاهش هزینه ای مستلزم توجه دقیق و مدیریت طیف گسترده ای از مسائل در آن چیزی است که می تواند یک فرآیند پیچیده پروژه باشد. آنچه در ادامه می‌آید هفت نکته مهم برای اطمینان از اینکه بازسازی در محل شما طبق برنامه پیش می‌رود، است.

 

آیا بازسازی مجتمع تجاری صرفه دارد؟

قبل از بازسازی تجاری فضای خود، مطمئن شوید که تغییر مکان گزینه بهتری نسبت به بازسازی اداری نیست. با معمار یا طراح خود بر اساس عواملی مانند رشد و عملکرد مورد نظر آینده، درک کل فضای مورد نیاز خود را توسعه دهید. مزایا و معایب جابجایی همین الزامات را می توان برای فضای موجود شما اعمال کرد تا ببینید که چگونه در برابر مکان های جدید قرار می گیرد و درک می کنید که چه کاری باید انجام شود تا نیازهای آینده را برآورده کند. از آنجایی که این مطالعات معمولاً همراه با تمدید اجاره انجام می شود، ممکن است مالکان مایل به پرداخت یارانه به کار رسیدگی به مشکلات ساختمان پایه به منظور حفظ مستاجر باشند.

 

پیشرفت در بازسازی مجتمع تجاری

لازم است بخش‌هایی از فضای خود را خالی کنید و چندین «مینی پروژه» را در مراحل متوالی انجام دهید. مهم است که این استراتژی مرحله‌بندی از ابتدای فرآیند طراحی در نظر گرفته شود. در صورت امکان، بهتر است طبقات کامل را در یک زمان بازسازی کنید. برای دستیابی به این هدف، یافتن منطقه خالی اضافی یا فضای چرخشی است که بتواند به طور موقت کارکنان را در خود جای دهد. اگر توسعه بخشی از برنامه باشد، ابتدا ساختن منطقه جدید می تواند ظرفیت لازم را برای آنها ایجاد کند. برنامه ریزی دقیق، اختلال و تعداد حرکاتی که کارکنان شما باید انجام دهند را به حداقل می رساند.

 

بودجه بازسازی مجتمع تجاری

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | IMG 8955 HDR

حقیقتاً، تا زمانی که تمام کار انجام نشود، نمی توان هزینه کل یک پروژه بازسازی تجاری را به طور کامل مشخص کرد. برای پروژه های ساختمانی جدید، یک قانون کلی این است که با 10 درصد احتمال طراحی در بودجه شروع شود، که ممکن است با توسعه کار کاهش یابد. 10 درصد اضافی اغلب به عنوان یک حادثه ساخت و ساز اختصاص داده می شود. همین امر در مورد بازسازی در محل نیز صدق می کند، اما نگرانی های خاص دیگری نیز وجود دارد.

گنجاندن هزینه برای مواردی مانند فازبندی، حفاظت موقت و پارتیشن ها و سایر نیازهای خاص این نوع کار نیز ضروری است. همچنین کمک هزینه ای برای اضافه کاری اضافی در نظر بگیرید، که می تواند در صورت نیاز برای توقف یا زمان بندی مجدد وظایف ساخت و ساز مخل مجاز باشد.

داشتن یک متخصص ساخت و ساز با تجربه به عنوان بخشی از تیم در طول فرآیند طراحی، بهترین راه برای اطمینان از در نظر گرفتن این مسائل است. حفظ چیدمان های موجود و نوسازی اقلامی مانند درها و پوشش های دیوار و کف در صورت امکان، روش اصلی کنترل محدوده است. مراقب باشید تغییرات در سیستم های بالای سقف بازسازی تجاری مانند کانال کشی، آبپاش ها و توزیع برق را که جزو پرهزینه ترین موارد بازسازی تجاری هستند، به حداقل برسانید.

 

بهترین شرکت بازسازی مجتمع تجاری

از بسیاری جهات، درک مثبت ساکنان از پروژه نوسازی به اندازه اجرای خود کار مهم است. هر تغییری در محل کار، اضطراب های بالقوه ای را به همراه دارد، به ویژه زمانی که تأثیر آن به خوبی درک نشده باشد. ارائه طرح‌ها، رندرها و تابلوهای نمونه به کارکنان گسترده‌تر برای انتقال چشم‌انداز و هدف بازسازی، راه خوبی برای اطلاع‌رسانی اخبار و رفع نگرانی‌ها است. علاوه بر این، ایجاد ماکت‌های فیزیکی می‌تواند به کارکنان اجازه دهد تا طرح پیشنهادی را واقعاً آزمایش کنند، و ارائه تورها و به‌روزرسانی‌ها در طول ساخت‌وساز می‌تواند احساس کارکنان را در جریان پیشرفت کار حفظ کند.

 

استراتژی بازسازی مجتمع تجاری

آوردن پیمانکار عمومی برای بازسازی تجاری در اوایل فرآیند می تواند سودمند باشد. این مزایا شامل توانایی ارزیابی واقعی امکان‌سنجی فازبندی و توالی‌بندی پیشنهادی یا حتی توصیه روش‌های متفاوتی است که تیم طراحی ممکن است به تنهایی ارائه کند. شناسایی زودهنگام و پیش خرید محصولاتی که زمان تحویل طولانی دارند می تواند به کاهش برنامه ساخت و ساز طولانی مدتی که یک نوسازی در محل نیاز دارد کمک کند.

مفاد اجرای روان و کارآمد کار پیمانکار، از قبیل مناطق مرحله‌بندی، پارتیشن‌های موقت برای جداسازی بصری و صوتی مناطق ساخت‌وساز، و مسیرهای دسترسی پرسنل و مصالح را می‌توان به صورت ارگانیک در طرح پروژه از ابتدا و تعدیل ادغام کرد. در صورت نیاز برای تطبیق آنها قبل از قیمت گذاری نهایی ساخته شده است. این می تواند تا حد زیادی خطر افزایش هزینه های پیش بینی نشده بازسازی ساختمان را پس از ساخت و ساز کاهش دهد.

بازسازی تجاری

 

مختصری از بازسازی مجتمع تجاری

بازسازی تجاری در حفاظت از معماری عبارت است از بازسازی نمونه اولیه آثار معماری آسیب دیده یا تخریب شده، بناهای تاریخی یا بخش هایی از ساختمان ها. بازسازی ساختمان ها برای قرن ها یک امر رایج بوده است. این به مفاهیم معماری مرمت (ترمیم بافت ساختمان موجود) و حفظ (جلوگیری از پوسیدگی بیشتر) مربوط می شود، که در آن گسترده ترین شکل بازسازی ایجاد یک ماکت از یک ساختمان تخریب شده است.

به طور دقیق تر، مانند استانداردهای وزیر کشور در ایالات متحده، “بازسازی تجاری” عبارت است از “عمل یا فرآیند به تصویر کشیدن، با استفاده از ساخت و ساز جدید، شکل، ویژگی ها، و جزئیات یک سایت، منظره، که بازمانده نشده است. ساختمان، سازه یا شیئی به منظور تکرار نمودن ظاهر آن در یک دوره زمانی خاص و در مکان تاریخی خود.»

 

چرا به بازسازی مجتمع تجاری نیاز پیدا می کنیم؟

ممکن است دلایل مختلفی برای ساخت یک ساختمان یا ایجاد یک ساختمان یا سازه ماکت وجود داشته باشد. گاهی نتیجه تخریب بناهای تاریخی است که توسط ساکنان منطقه به عنوان آسیب زا تجربه می شود، مانند جنگ، اشتباهات برنامه ریزی و تخریب با انگیزه های سیاسی، گاهی اوقات صرفاً نتیجه بلایای طبیعی است.

 

اهمیت بازسازی مجتمع تجاری

تصمیمات در مورد بازسازی یا عدم بازسازی معمولاً بر اساس اهمیت میراثی دارایی گرفته می شود. ترمیم می تواند تأثیرات مثبت و منفی بر این ارزش ها داشته باشد. در یک دارایی میراث گسترده مانند یک شهر تاریخی، مرمت و در برخی موارد بازسازی ویژگی‌های معماری اغلب می‌تواند ارزش‌های میراث را افزایش دهد. نوع ویژگی هایی که می تواند به این امر دست یابد ممکن است پنجره ها و درهای سنتی و بازآفرینی قلمرو عمومی باشد. با این حال، در مورد بناهای تاریخی یا ساختمان‌های منفرد، بازسازی می‌تواند برخی ارزش‌ها را افزایش دهد و در عین حال به برخی دیگر آسیب برساند.

بازسازی جزئیات سنگر در یک ساختار دفاعی قرون وسطایی نمونه‌ای است که در آن آثار ممکن است برخی ارزش‌های میراثی مانند زیبایی‌شناختی را تقویت کنند، اما به اصالت آسیب می‌رسانند. پس از بازسازی، برخی از دارایی‌های میراث «جدید» می‌توانند با اطمینان از فراموش نشدن رویدادهایی که منجر به تخریب مکان اصلی شده‌اند، از اهمیت بالایی برخوردار شوند.

بازسازی تجاری

آن ها همچنین می توانند به عنوان نمادی از تجدید و آشتی عمل کنند. کتیبه ورشو به عنوان یک سایت میراث جهانی نمونه ای است که در آن در بیانیه ارزش جهانی برجسته به رسمیت شناخته شده و برجسته شده است. بنابراین، تصمیم گیری در مورد بازسازی شامل یافتن تعادل بین اثرات بالقوه است، در حالی که مزایای زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی را نیز در نظر می گیرد که یک پیشنهاد ممکن است ایجاد کند.

بازسازی همچنین برای اینکه کاملاً معنادار باشد، باید بر اساس شواهد روشن و کافی باشد. هدف این است که از ایجاد چیزی که هرگز به آن شکل وجود نداشته است اجتناب شود و روشن شود که چه چیزی تازه بازسازی شده است. در حالی که بازسازی موفقیت آمیزی در جایی که این اصل به طور کامل رعایت نشده است، وجود داشته است، مفهوم اصالت اکنون برای هر گونه توجه به بازسازی ضروری است.

 

چگونه بدانیم به بازسازی تجاری نیاز داریم؟

میانگین طول عمر برای یک ساختمان تجاری حدود 20 سال است، به این معنی که هر ساله 5٪ از ساختمان های تجاری، صنعتی و سازمانی در ایالات متحده نیاز به تعویض دارند. برخی تعمیرات را پیشنهاد می دهند اما از نظر عملی، این کار را فقط برای مدت طولانی می توان انجام داد، زیرا هزینه تعمیرات در نهایت گران می شود. در برخی موارد (بسته به وزن سقف فعلی و قوانین ساختمان)، یک سیستم سقف تک لایه جدید را می توان مستقیماً روی سقف موجود بدون پاره شدن نصب کرد.

در پروژه‌های مقاوم‌سازی بزرگ‌تر، ممکن است هر تعداد از مدخلان از جمله معماران و مشاوران و همچنین مالک مدیر، پیمانکار سقف‌سازی و احتمالاً نماینده فروش سازنده درگیر باشند. نحوه کار همه با هم به پیچیدگی یا اندازه نصب سقف بستگی دارد. در پروژه‌های کوچک‌تر، تعامل ممکن است محدود به مالک ساختمان و پیمانکار باشد، و بسیار مهم است که این دو به خوبی با هم کار کنند و برای اطمینان از موفقیت پروژه مقاوم‌سازی، به طور موثر با هم ارتباط برقرار کنند.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]