کابینت رنگ قرمز

کابینت رنگ قرمز

کابینت رنگ قرمز

در هر خانواده ای سلیقه های مختلف برای رنگ ها موج می زند و هر کسی می خواهد سلیقه او عملی شود و به اجرا در بیاید.

کابینت های آشپزخانه می تواند مهم ترین گزینه باشد تا بتواند خواسته همگان را برطرف کند تا همه از داشتن آشپزخانه مورد نظر لذت کافی را ببرند.

شما می توانید برای آشپزخانه از همه افراد خانواده علل خصوص خانم خانواده نظر را درباره رنگ و طرح پرسید، زیرا خانم ها بیشتر وقت خود را در آشپزخانه ها می گذرانند و این باعث می شود بیشتر تصمیمات رنگ و سبک طراحی آشپزخانه را خانم ها بگیرند.

رنگ قرمز کابینت ها در آشپزخانه های مدرن که بیشتر به صورت گرد می باشد استفاده می شود.

در این رنگ بیشتر از جنس چوب PVC استفاده می شود.

جنس چوب های پی وی سی بسیار محکم بوده و سطح براق و یک دستی را دارا می باشد که برای خانه های مدرن بهترین انتخاب را می تواند داسته باشد.

در آشپزخانه هایی که آن ها گرد طراحی شده اند بیشتر این مدل آشپزخانه ها در مرکز خانه قرار می گیرد و اپن و میز ساحلی وسط آشپزخانه به صورت گرد طراحی می شود.

 

کابینت رنگ قرمز

مزایا کابینت رنگ قرمز

 • این کابینت ها جلوه خاص و گرمی را به آشپزخانه شما می دهد.
 • کابینت هایی به رنگ قرمز نشان دهنده سبک مدرن و امروزی را نشان می دهد.
 • کابینت های رنگی علل خصوص رنگ قرمز را با جنس چوب پی وی سی طراحی می کنند.

 

جنس چوب پی وی سی(PVC)

چوب هایی که از جنس پی وی سی می باشند، خود پی وی سی نوعی پلاستیک به حساب می آید، این ورق ها نسبتا ورق های ضخیمی به حساب می آیند و ضخامت آن ها بین ۱.۵ سانتی متر تا ۲ سانتی متر می باشد که همین ضخامت باعث شده بدنه کابینت ها را از این جنس بسازند.

کابینت قرمز

کابینت قرمز

بیشترین رنگی که در این جنس چوب ها استفاده می شود می توان گفت سفید می باشد ولی می توانید با رنگ های مورد نظر خود آشپزخانه خود را طراحی کنید و به مرحله دکوراسیون داخلی برسانید.

استفاده از رنگ های متنوع در کابینت ها از جنس پی وی سی شما می توانید بسته به سلیقه و طرح مورد نظر خود اقدام کنید و آن را به آشپزخانه خود ببرید.

خوبی این جنس چوب به این می باشد که در صنعت کابینت سازی شما می توانید آن ها را در اطراف سینک ظرف شویی استفاده کنید این طراحی می تواند باعث جذاب شدن اپن آشپزخانه شما شود این نکات ریز می تواند برای آشپزخانه شما بسیار مهم بیاید.

کابینت

کابینت

 

پیشنهاد نویسنده: دکوراسیون داخلی

 

همه ما می دانیم که آشپزخانه محل شستشوی ظرف ها نیز می باشد و در اطراف سینک ظرف شویی همیشه رطوبت وجود دارد این جنس چوب ها در برابر رطوبت مقاوم می باشند و خراب و پوسیده نمی شوند، شما می توانید تمام مشکلاتی که برای رطوبت در آشپزخانه را تحمل می کنید با این جنس چوب آن ها را برطرف کنید.

شما اگر از هر نوع جنس چوبی برای کابینت ها استفاده می کنید بهترین گزینه این می باشد که از جنس چوب های پی وی سی در اطراف سینک ظرف شویی و حتی خود سینک ظرف شویی استفاده کنید.

این نوع کابینت ها را می توانیم مقاوم ترین نامید چون کابینت شما از هر گونه حشره و موریانه عاری می باشد و بسیار مقاوم عمل می کند و حشرات نمی توانند به آن ها آسیب وارد کنند.

اگر بخواهیم در مورد هزینه این کابینت ها صحبت کنیم به دلیل مقاومت بالا و مقاومت در برابر رطوبت و هم چنین مقاومت در برابر حشرات موزی مقداری هزینه آن بالا می باشد.

دیگر ویژگی مثبت این کابینت ها سبک بودن و کم وزن بودن این چوب ها می باشد.

یکی از ویژگی های منفی این چوب ها می توان به تنوع رنگ کمی که دارا می باشد است ولی شما می توانید رنگ های اصلی را در این چوب ها یافت کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.
پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

  برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

  نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

  موفق باشید.

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۱ میانگین: ۵]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.