بازسازی فروشگاه الکتریکی

بازسازی فروشگاه الکتریکی

بازسازی فروشگاه الکتریکی

روزانه مشتری‌‌های بالقوه زیادی در سطح شهر از جلوی مغازه شما عبور می‌کنند. یک طرح و دکوراسیون خوب می‌تواند مشتری را به سمت مغازه شما جذب نماید و یک طرح غیر استاندارد با رنگ بندی نادرست می‌تواند عاملی برای دفع مشتری باشد تا بدون هیچ توجهی از جلوی فروشگاه شما بگذرند. اما برای بازسازی فروشگاه الکتریکی از کجا شروع کنیم و چه اقداماتی انجام دهیم؟ با شرکت بازسازی گریت همراه باشید!

 

قصد بازسازی فروشگاه خود را دارید؟ این مقاله‌ها مخصوص شما هستند!

 

 

ترفندهای بازسازی فروشگاه الکتریکی

ویترین مغازه‌‌های لوازم برقی نقش مستقیمی با میزان فروش شما دارد هر چه ویترین مغازه بزرگ‌تر و جذاب‌تر باشد نگاه‌‌های بیشتری را به سوی خود جلب می‌کند. رنگ بندی جذاب و هماهنگ به صورت تخصصی که تمام المان‌‌های زیبایی شناختی در آن رعایت شود، نور پردازی حرفه‌‌‌ای برای نشان دادن هرچه بهتر محصولات، قرار گیری صحیح هر محصول در قفسه‌ها و جایگاه‌‌های مناسب است؛ به صورتی که دارای دید و تاثیر گذاری فوق‌العاده باشد. فاکتورهای اساسی یک طراحی منحصر به فرد برای فروشگاه، مغازه و دکوراسیون لوازم برقی و الکترونیکی و روشنایی شماست.

از سیاست‌‌های فروش و نکات دکوراسیون چیدمان مغازه و فروشگاه الکتریکی و موارد این چنینی که عبور کنیم، بازسازی فروشگاه یکی از روش‌هایی است، که با ایجاد جلوه‌‌های بصری ویژه و طراحی دکوراسیون مدرن، به جذب مشتریان بیشتر کمک خواهد کرد. بازسازی تجاری فروشگاه به دو بخش بازسازی ساختمان و ویترین فروشگاه و دکوراسیون داخلی تقسیم می‌شود.

اگر قصد بازسازی فروشگاه، کارگاه، رستوران، فروشگاه یا هر فضای مشابه دیگر خود را داشته باشید، قطعاً بدون دانستن اینکه چقدر این بازسازی هزینه خواهد داشت نمی‌توانید انتخاب درستی برای بازسازی داشته باشید. پیش بینی هزینه پروژه بازسازی ساده چندان مشکل نیست. اما در مورد پروژه‌‌های بازسازی که با طراحی دکوراسیون داخلی همراه است، این پیشبینی قیمت دکوراسیون و بازسازی بسیار سختتر و پیچیده‌تر خواهد شد.

 

هزینه بازسازی فروشگاه الکتریکی

اولین مرحله بازسازی فروشگاه، پیشبینی حدودی هزینه است که در زمان تصمیم گیری اولیه بدرد شما خواهد خورد. با دانستن حدود هزینه‌‌‌ای که قرار است برای بازسازی مورد نظر خود پرداخت نمایید، از همان ابتدا مشخص می‌شود که شرایط مالی شما برای انجام بازسازی مناسب است یا نه.

 

چگونگی بازسازی فروشگاه الکتریکی

بعد از این که برنامه ریزی هزینه را انجام دادید حالا زمانی است که می‌خواهید برای بازسازی فروشگاه الکتریکی خود برنامه ریزی دقیقی نمایید، پیمانکار بازسازی انتخاب کرده و با ایشان قرارداد بازسازی ببندید. در اینجا لازم است تا حد ممکن هزینه بازسازی که پیش بینی میشود دقیق باشد. به این ترتیب کارشناسان ما در شرکت معماری داخلی معماری سفید، با توجه به تجربه و تخصص خود در مورد پروژه‌‌های بازسازی فروشگاه، تمام مراحل و شرایط پروژه شما را پیشبینی می‌نمایند.

بازسازی فروشگاه الکتریکی

پس از آن هزینه‌‌های مربوط به هر یک را بادقت محاسبه می‌نمایند. در نهایت هم نتیجه این محاسبات دقیق را بصورت یک مبلغ مشخص با 5 الی 15 درصد خطا به شما اعلام می‌نمایند. این درصد خطا بستگی به پیچیدگی طراحی داخلی فروشگاه شما دارد. هر مقدار طرح شما ساده‌تر باشد، این درصد خطا در پیشبینی هزینه کمتر خواهد بود.

 

مدت زمان بازسازی فروشگاه الکتریکی

حساسیت و اهمیت مدت بازسازی ساختمان یک مغازه یا بازسازی فروشگاه و یا هر فضای تجاری دیگری، چندین برابر فضاهای مسکونی اداری است. دلیل آنهم این است که هر روز، تعطیل بودن یک فروشگاه، به معنای از دست رفتن درآمد روزانه مالک یا مستأجر آن فروشگاه و از آن بدتر، از دست دادن مشتریهای دائم و وفادار آن کسب و کار است.

 

هماهنگی بازسازی فروشگاه الکتریکی

توجه داشته باشید که باید به هر دو بخش به یک اندازه اهمیت دهید و در بازسازی مراکز تجاری بین بخش داخلی و خارجی هماهنگی ایجاد کنید. مدت زمان بازسازی، از دیگر نکات مهم در تعمیرات فروشگاه می‌باشد، تا زمان فروش و کاسبی را از دست ندهید. دکوراسیون داخلی و بازسازی فروشگاه با توجه به کاربری آن باید از اِلِمان‌ها و تجهیزات مرتبط برخوردار باشد. لازم به ذکر است که با توجه به اینکه فروشگاه‌ها مکان‌هایی پر رفت و آمد هستند، باید از متریال و مصالح با کیفیت در بازسازی استفاده شود.

بازسازی فروشگاه الکتریکی

نکته قابل توجه در نوسازی فروشگاه این است که از کمترین جا، بهترین استفاده را انجام دهید. در تصور برخی از افراد فروشگاه‌هایی که محدودیت متراژ دارند، باید از ارائه برخی از امکانات صرف نظر کنند، در حالی که با طراحی مناسب و استاندارد می‌توان تمامی تجهیزات مورد نظر را در آن تهیه کرد. بنابراین در این راه از راهنمایی متخصصان این امر غافل نشوید. در بازسازی فروشگاه بدون در نظر داشتن میزان هزینه‌ها نمی‌توان کاری را از پیش برد، بنابراین اولین مرحله در این راه تعیین میزان بودجه و میزان هزینه‌‌های مصرفی می‌باشد.

در بازسازی‌‌های ساده پیش بینی میزان هزینه‌ها کار چندان سختی نیست؛ اما در پروژه‌‌های گسترده‌‌‌ای که طراحی دکوراسیون داخلی نیز در آن لحاظ شده است، کمی پیچیده‌تر می‌باشد. نقاشی ساختمان سنتی برخی از مشتریان با مشاهده ویترین‌‌های زیبا و دکوراسیون هماهنگ با کاربری فروشگاه جذب آن میشوند، بنابراین با توجه به این بخش از بازسازی می‌توان به نتیجه مطلوب تری رسید.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.