بازسازی طلا فروشی

بازسازی طلا فروشی

صفر تا صد بازسازی طلا فروشی

یک مغازه‌ی طلا فروشی علاوه بر اجناس ارزشمند خود، یک طلای پنهان هم در وجودش دارد! اگر فکر می‌کنید که فروشتان از این بیشتر نمی‌شود یا به دلایل دیگری بیش از این نمی‌توانید درآمد داشته باشید، این مقاله ارزشمند را از دست ندهید! با هم درمورد بازسازی طلا فروشی، مزایا و راه‌های انجام آن صحبت می‌کنیم و دکوراسیون طلا فروشی را کامل بررسی می‌کنیم.

 

قصد بازسازی فروشگاه خود را دارید؟ این مقاله‌ها مخصوص شما هستند!

 

 

دکوراسیون شیک طلا فروشی

دکور طلا فروشی در مرحله‌ی اول باید تمرکز در به نمایش گذاشتن جواهرات داشته باشد. زرق و برق و تجملی بودن در این‌جا بسیار مهم است و یک دکور عالی به فروش بیشتر کمک زیادی می‌کند. مشتریان هنگام ورود به یک مغازه طلا فروشی، انتظار شکوه و ظرافت دارند. چنین فروشگاه‌هایی باید به گونه‌‌ای طراحی شوند که به طرز مطلوب مجموعه جواهرات را به نمایش بگذارند، به مشتریان این امکان را بدهند تا با سهولت موارد دلخواهشان را جستجو کنند و در عین حال امنیت حفظ شود.

بازسازی طلا فروشی

در یک طلا فروشی هنگام طراحی دکوراسیون داخلی باید به اهداف تجاری، چشم انداز و هویت برند توجه کند. همه چیز در طراحی دکور مغازه تحت تأثیر ویژگی‌های منحصر به فرد مجموعه جواهرات و بازار هدف آن هستند.

 

نکات مهم در طراحی و بازسازی طلا فروشی

مغازه‌ی طلا فروشی باید همواره دارای دکوری با ضوابط خاص و منحصر به فرد باشد زیرا دکور در به نمایش گذاشتن قطعات طلا و بالا بردن میزان خرید تاثیر چشمگیری دارد. مخاطب اصلی مغازه خانم‌ها هستند که در توجه به نکات ریز و ظریف زبانزد هستند. از این ضوابط می‌توان به نحوه طراحی کف، چیدمان ویترین ها، درب ورودی و ویترین آن، سیستم‌های امنیتی و جایگاه دوربین‌ها و گاوصندوق و … اشاره کرد.

 

طراحی کف و بازسازی طلا فروشی

برای به حداکثر رساندن پتانسیل فروش، برای هر سانتی متر فضا برنامه ریزی کنید و چیدمان ویترین مغازه طلا فروشی را بهینه کنید. گزینه‌های طراحی کف شامل الگوهای مستقیم، مورب، هندسی و زاویه‌دار است. وجود جواهرات زیبا که شامل الماس، سنگهای قیمتی و فلزات گرانبها می‌شود در درجه اول به طراحی ویترین‌های شیشه‌‌ای محصور نیاز دارد. طرح کف ممکن است برای طلا سازی‌ها با مقادیر خرده فروشی پایین متفاوت باشد. ممکن است از قفسه‌های دیواری باز استفاده شود تا مشتریان بتوانند کالا را مشاهده کنند.

 

پیشخوان در بازسازی طلا فروشی

برنامه ریزی برای بازسازی تجاری و فضاهای اداری و پیشخوان فروش و در صورتی که طلا فروشی در مقیاسی بزرگ‌‌تر طراحی می‌شود، محلی است که معاملات در آن جا به پایان رسیده و قراردادها امضا می‌شود و عموماً بایستی نزدیک ورودی مغازه واقع شده باشد. فضای اداری جایی است که وظایف مدیریتی، حسابداری و اداری انجام می‌شود. همچنین محل ذخیره سازی موجودی طلا و گاو صندوق است. در داخل پیشخوان حتما قفسه‌هایی برای طلاهای کوچک‌تر، قرار دادن ترازوها و ماشین حساب، سیستم‌های نظارتی و مانیتورها، قسمتی برای قرار دادن صندلی و دفاتر و… در نظر بگیرید.

بازسازی طلا فروشی

پیشخوان دکوراسیون طلا فروشی از قسمت بیرونی باید همچنان که زیبا و مجلل باشد امنیت را حفظ کند به طوری که مشتری‌ها نتوانند هر زمان که بخواهند به پشت میز بروند. داشتن نظارت کامل بر این بخش بسیار حیاتی است. گاوصندوق‌ها باید کاملا از چشم خریدار مخفی و در کنترل کامل فروشنده باشد. اتاق‌های پرو طلا باید تا حد امکان به صورت پرده‌‌ای و با نظارت کامل باشد. درهای خروجی نیز می‌تواند با ریموت کنترل‌ها باز و بسته شده و از داخل شدن افراد غیر مرتبط جلوگیری شود.

 

سیستم‌های امنیتی در دکور مغازه طلا فروشی

قطعات امنیتی از جمله دزدگیر، دوربین مدار بسته، گاوصندوق و… را در دکوراسیون مغازه طلا فروشی جای گذاری گنید. یک شرکت امنیتی که در زمینه سرویس دهی به مغازه‌های طلا و جواهرات فروشی تخصص دارد، ممکن است ایده‌هایی برای طراحی سیستم‌های حفاظت بهینه از امنیت ارائه دهد.

همچنین، می‌توانید درباره چیدمان و توصیه‌های مربوط به موقعیت یابی وسایل فروشگاه و دوربین‌های نظارتی با یک نماینده بیمه، با تجربه در زمینه سرویس دهی به فروشگاه‌های طلا فروشی مشورت کنید. شرکت بازسازی گریت در روند کار خود شما را با تمامی این نکات آشنا و راهنمایی خواهد کرد.

 

ویترین در بازسازی طلا فروشی

وسایلی مانند ویترین‌های شیشه‌‌ای داخل فروشگاه، استندهای جواهرات، قفسه‌های دیواری و ویترین جلویی مغازه خود را توسط طراحان متخصص طراحی و اجرا کنید. نورپردازی یک جزء اصلی در دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی است که توجه بیننده را به کالا متمرکز می‌کند. گزینه‌های نورپردازی شامل نور محیطی، نورهای تاکیدی، نورهای داخل قفسه ها، نور داخل ویترین، نورهای نقطه‌‌ای و نورهای ظریف که فقط بر روی یک جواهر خاص تاکید دارد، می‌باشد.

نورپردازی نقطه ای، که نزدیک به اشیاء در معرض نمایش قرار دارد، ممکن است برای برجسته‌سازی ویژگی‌های ذاتی جواهرات گرانبها و نیمه‌قیمتی استفاده شود. ویترین طلا فروشی باید با درب ورودی مغازه هم خوانی داشته باشد و دعوت‌کنندگی در را نشان دهد.

معمولا با خالی کردن بین دو ویترین و یا یک طرف ویترین جایی را برای درب ورودی در نظر می‌گیرند. هنگامی که مشتری به داخل می‌رود می‌تواند جواهرات را نیز از پشت ویترین ببیند و همزمان انتخاب کند. ویترین جلوی درب ورودی باید از داخل مغازه نیز دید داشته باشد پس هیچگاه ویترین را به طور کامل کور نکنید. دید دو طرفه ویترین به مشتری در هنگام انتخاب کمک می‌کند.

 

یک ایده‌ی خوب برای بازسازی طلا فروشی

قبل از بازسازی تجاری از سایر فروشگاه‌های جواهرات دیدن کنید و به هر نوع طرح کف و یا سایر ویژگی‌هایی که به نظر شما خوب می‌رسد، دقت کنید. به مکان قرارگیری صفحه نمایش موجودی و قیمت طلا و واحدهای کشورهای مختلف و همچنین محل پیشخوان پرداخت و فضای خدمات و اداری خوب توجه کنید.

 

درب ورودی مغازه طلا فروشی

درب ورودی مغازه طلا فروشی به لحاظ امنیتی بسیار مهم است. می‌توانید از درب‌های ضد گلوله برای حفظ امنیت استفاده کنید. درب ورودی ارتباط بین فضای داخلی را با فضای تجاری بیرون ایجاد می‌کند. این در می‌تواند به عنوان یک نقطه عطف به حساب بیاید. درب‌های اتوماتیک و ریموت دار استفاده زیادی دارند زیرا می‌توانند بار ترافیکی را برای شما کنترل کنند تا بتوانید بر رفت و آمد مشتریان نظارت بهتری داشته باشید. در دکوراسیون و بازسازی طلا فروشی امنیت حرف اول را می‌زند و همین موضوع انتخاب درب را از تمام فضاهای تجاری برای آن مهم‌‌تر می‌کند.

بازسازی طلا فروشی

در طلا فروشی‌های لوکس‌‌تر دیده می‌شود که حتی مشتریان به صورت انتخابی وارد می‌شوند و این به علت مسائل امنیتی است که در بالا توضیح داده شده است. درب ورودی طلا فروشی علاوه بر اینکه باید امنیت را حفظ کند، باید ظریف و زیبا باشد. درب یک فضای تجاری باید نمایانگر تجارتی باشد که در داخل فضا صورت می‌گیرد که در مورد طلا فروشی باید نمایاگر ظرافت،‌ تجمل و لوکس بودن باشد. در کنار استحکام ظرافت از واجبات طراحی دکور مغازه است.

 

نمای بیرونی در بازسازی طلا فروشی

نمای بیرونی مغازه طلا فروشی به اندازه داخل مغازه مهم است. طراحی داخلی و خارجی باید یکپارچه و همه با هم بیانگر داستان فروش شما باشد. نمای خارجی ساختمان و حتی نمای داخلی یک مغازه داخل پاساژ نیز به یک اندازه مهم است. طلا یک کالای لوکس است و اگر نمای بیرونی ساختمان کهنه و فرسوده باشد پیامی منفی به خریدار مخابره می‌کند. این پیام یک مانع مهم جهت خرید کردن از شما است. در فنگ شویی ثروت ورودی بسیار مهم است. اگر ورودی خراب کهنه و دارای مشکل باشد مانعی برای ورود انرژی مثبت به مغازه است.

 

مزایای بازسازی طلا فروشی

بازسازی طلا فروشی برای شما به عنوان فروشنده مزایای زیادی دارد و با دانستن هر یک از این مزایا شما بیشتر مشتاق به اجرای طراحی دکور مدرن و حرفه‌‌ای خواهید شد. در این بخش برخی از مزایای بازسازی طلا فروشی و طراحی مجدد آن را بازگو می‌کنیم:

 • به عنوان یک مغازه‌ی لوکس، خوش می‌درخشید.
 • مشتریان بیشتری را جذب می‌کنید.
 • مشتریان خارج از مغازه با مشاهده ویترین شیک شما را انتخاب می‌کنند.
 • شما تمرکز بیشتری را بر روی کار خود دارید.
 • مرتب کردن و نظم دهی مغازه برایتان کاری لذت بخش خواهد بود.
 • برای تهیه عکس و ویویو به منظور تولید محتوا دیگر نگرانی ندارید.
 • از فضا حداکثر استفاده می‌شود.
 • امنیت کامل را برای خود، کارکنان و اموال خود فراهم می‌کنید.
 • در آینده می‌توانید با هزینه کمتری تغییرات در ویترین و دیوارها ایجاد نمایید.
 • دغدغه‌ی فقط شما چیدمان موثر و جذاب خواهد بود.
 • ایجاد تغییرات در دکور در سریع‌ترین زمان صورت می‌گیرد.

بازسازی طلا فروشی

می توان اهداف متفاوتی را از بازسازی طلا فروشی داشت؛ ممکن است شما بخواهید علاوه بر اینکه طلاهای خود را به بهترین شکل ممکن نمایش دهید، از سرقت و دزدیده شدن احتمالی آن‌ها نیز بکاهید. در واقع شما با یک تیر، دو نشان می‌زنید. هم امنیت مغازه خود را افزایش می‌دهید و از سویی دیگر آرایش و چیدمان مغازه را بهبود می‌دهید. اجرای دکور می‌تواند با مشورت با یک طراح و شرکت بازسازی حرفه‌‌ای صورت گیرد و همچنین شما می‌توانید طرح و ایده اصلی را خود بدهید و در مورد جزئیات و نحوه اجرای کار از متخصصین این کار کمک بگیرید.

 

بازسازی طلا فروشی به سبک کلاسیک

دکور طلافروشی کلاسیک از محبوب‌‌ترین انتخابها برای دکور زدن در طلا فروشی است. انتخاب این سبک مبلغ دکوراسیون شما را تا حدودی بالا می‌برد زیرا باید با روکش ممبران و یا روکش چوب و یا چوب خالص اجرا شود، در صورتی که با انتخاب سبک مدرن شما می‌توانید از متریالهای ارزان‌‌تری مانند ام دی اف ااستفاده کنید. در مقابل بالا رفتن مخارج نصب دکور شما شکوه و لوکس بودن را به مغازه خود اضافه می‌کنید. سبک کلاسیک با جواهر فروشی بسیار همخوانی دارد، ولی اگر مغازه شما تا حد زیادی کوچک است سبک کلاسیک به خاطر داشتن ستون‌ها و سرستون‌ها و پرت شدن فضا اصلا توصیه نمی‌شود.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | louis vuitton StFi Louis Vuitton Hankyu WFJ V84 2 DI3 1

طراحی و بازسازی طلا فروشی خود را به سبک کلاسیک، حدالامکان از روکش‌های ساده و رنگ شده (بدون رگه) استفاده کنید تا تمرکز اصلی بر روی جواهرات به نمایش درآمده باشد. این تمرکز را با نورپردازی نقطه‌‌ای و خطی افزایش دهید. به خاطر داشته باشید که هدف از دکور جواهر فروشی به نمایش درآوردن قطعه‌های طلا است و نه صرفا نمایش دکور. برای ویترین‌های داخلی خود حتما نورپردازی خاص در نظر بگیرید.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.