میز منشی آقای محسنیان – گریت کابینت

میز منشی آقای محسنیان – گریت کابینت

میز منشی آقای محسنیان – گریت کابینت

میز منشی این پروژه توسط گروه گریت کابینت انجام شده است. جنس این میز منشی های گلاس ترک ای جی تی است که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. رنگ این میز منشی همان طور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید، رنگ طرح بتن است. کل کار توسط سی ان سی انجام و سه بعدی شده است.

 

تصاویر میز منشی آقای محسنیان:

میز منشی آقای محسنیان - گریت کابینت

پیشنهاد نویسنده: میز منشی

 

میز منشی و مواد و ارتفاع آن | میز منشی آقای محسنیان

مواد

به طور سنتی ، میزهای منشی از چوب ساخته می شوند. چوب به راحتی در دسترس است و می تواند به راحتی سفارشی شود تا با سلیقه های مختلف طراحی مطابقت داشته باشد. اما هنوز می توانید میزهای ساخته شده از فلز ، ورقه ورقه و حتی پلاستیک را پیدا کنید.

در صورتی که به دنبال چیزی زیبا و درجه یک هستید ، باید چوب را انتخاب کنید. این یک ماده همه کاره است که به راحتی می تواند در هر دکوراسیون ادغام شود. علاوه بر این ، حتی اگر چوب تقریباً به اندازه فلز مقاوم نباشد ، اما با دوام است. با نگهداری صحیح ، می تواند سالها طول بکشد.

ارتفاع

ارتفاع میز منشی شما با توجه به نوع ذخیره سازی آن تعیین می شود. در بیشتر موارد ، فضای عمودی اضافی اغلب دارای قفسه ها یا کشوهای اضافی است. با این حال ، اگر می خواهید میزهای بلندتر را انتخاب کنید ، حداقل مطمئن شوید که طراحی قفسه های باز آنها در بالا باشد. این یک بستر نمایش عالی برای اشیا عتیقه ، هنر و حتی کتابهای شما خواهد بود و قطعه آن حجیمتر به نظر می رسد.

علاوه بر این ، اگر میز تحریر کوتاه تری را انتخاب می کنید ، مطمئن شوید که میز تحریر قابل استفاده دارد. می توانید یک گلدان در آنجا قرار دهید یا از آن فضا برای نمایش وسایل گرانبهای خود استفاده کنید.

در مورد ** ارتفاع سطح کار ** ، اکثر آنها * 28 “تا 30” * است که برای افرادی که از 5’8 “تا 5’10” قد بلند هستند ، به شرط استفاده از صندلی کار معمولی ، قد مطلوبی است.

انتخاب میز منشی | میزهای منشی منشور طراحی خود را در دبیرخانه یا میز تحریریه فرانسه در قرن هجدهم دارند. دبیر معاصر با مناسبتی آراسته و سلطنتی ، به عنوان یک ویژگی کانونی چند منظوره یک اتاق نشیمن یا یک اتاق خواب ، دوباره مد شده است.

انتخاب مبلمان با میراث ثروتمند و قرن ها نیاز به تصمیمی آگاهانه دارد. این کمی شبیه خریدن هنر است. اجازه دهید به شما کمک کنیم میز تحریریه خود را صفر کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت میز منشی

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.