راهنمای کابینت نیمه سفارشی، سفارشی و استوک

راهنمای کابینت نیمه سفارشی، سفارشی و استوک

بررسی کابینت سفارشی،کابینت نیمه سفارشی و استوک

همانطور که از نام این کابینت ها پیداست، کابینت نیمه سفارشی آشپزخانه کابینت های آماده ای هستند که می توانند با توجه به ترجیحات و نیازهای شما دستخوش تغییراتی شوند. آنها در رنگ ها و سبک های محبوب موجود هستند. خوش ساخت هستند و کیفیت بالایی دارند. از طرف دیگر کابینت های سفارشی بر اساس مشخصات دقیق مشتری ساخته می شوند. ساخت این نوع کابینت آشپزخانه زمان بیشتری می برد و در نتیجه قیمت بالاتری نیز دارد. در این نوشته قصد داریم سه نوع از سفارش کابینت که به صورت سفارشی، کابینت نیمه سفارشی و کابینت استوک هست را بررسی کنیم.

 

کابینت آشپزخانه سفارشی؛ گونه های چوبی

کابینت نیمه سفارشی کابینت های سفارشی بر اساس مشخصات دقیق مشتری ساخته می شوند. ساخت این نوع کابینت آشپزخانه زمان بیشتری می برد و در نتیجه قیمت بالاتری نیز دارد. انتخاب گسترده ای از گونه های چوبی وجود دارد که می توان برای کابینت های آشپزخانه سفارشی از جمله بلوط، افرا، گیلاس، توس، هیکو، توسکا، اسپند یا گردو استفاده کرد. کابینت های چوبی عناصر کلاسیک در هر آشپزخانه ای هستند. کابینت‌های آشپزخانه چوبی چه طبیعی و چه لکه‌دار می‌توانند با تمام سبک‌های دکوراسیون مطابقت داشته باشند و آنها را به انتخابی محبوب برای اکثر صاحبان خانه تبدیل کند.

 

کابینت های سفارشی چوب بلوط قرمز

بلوط قرمز یک ماده بادوام، مستحکم و ارزان برای کابینت آشپزخانه است. در سبک ها و رنگ های مختلف موجود است. الگوهای دانه قابل توجه آن، آن را به گزینه ای محبوب برای کابینت های سبک سنتی تبدیل کرده است.

 

کابینت سفارشی چوب بلوط سفید

بلوط سفید به اندازه بلوط قرمز بادوام است، اما کمی قوی تر است. بلوط سفید رنگ های طلایی تر و دانه های ظریف تری دارد. بلوط سفید برای کابینت های سفارشی یک چهارم اره شده است. همچنین فقط برای کابینت های آشپزخانه سفارشی استفاده می شود.

 

کابینت های سفارشی چوبی سخت افرا

چوب افرا سخت با دانه های ریز و رنگ روشن آن مشخص می شود. کمی گرانتر از بلوط است. این متریال چوبی یک انتخاب محبوب برای کابینت آشپزخانه سفارشی و نیمه سفارشی است. افرا اغلب با یک روکش طبیعی یا شفاف برای ظاهری مدرن و سبک ارائه می شود. همچنین می توان آن را لکه دار کرد.

 

کابینت های سفارشی چوبی Hickory

هیکوری استحکام و الگوی دانه ای مشابه بلوط دارد اما کمی سبک تر است. این چوب زرد کم رنگ با پوشش طبیعی یا شفاف بهترین ظاهر را دارد اما می تواند لکه دار شود. Hickory یک انتخاب خوب برای کابینت آشپزخانه سفارشی برای تکمیل یک آشپزخانه روستایی به سبک خانه های کشاورزی است.

 

کابینت های سفارشی چوب گیلاس

کابینت های آشپزخانه چوب گیلاس به اندازه کافی سخت و بادوام هستند تا در برابر ضربه و ضربه مقاومت کنند. آنها ظاهری رسمی و شیک دارند. این چوب ریز دانه و صاف با رنگ قرمز تا قرمز قهوه ای است که با گذشت زمان تیره می شود. اغلب برای رسیدن به یک رنگ یکنواخت رنگ می شود. این گونه چوبی با طراحی همه کاره ایده آل برای آشپزخانه معاصر شما ارائه می شود.

 

کابینت های سفارشی چوبی توس

توس چوبی ریزدانه است که کمی تیره تر از افرا است. بادوام است و می توان آن را لکه دار کرد تا شبیه گونه های چوبی گران قیمت تر مانند افرا یا گیلاس به نظر برسد. توس یک ماده ارزان قیمت برای کابینت آشپزخانه نیمه استوک و استوک است.

 

کابینت سفارشی چوب خاکستر

چوب زبان گنجشک دارای دوام و استحکامی مشابه بلوط است، اما شکل ظاهری و رنگ روشن تری دارد. با پرداخت طبیعی یا شفاف، چوب خاکستر به یک شخصیت معاصر دست می یابد. این یک گزینه محبوب کابینت آشپزخانه سفارشی است.

 

کابینت سفارشی چوب کاج

کاج تنها چوب نرمی است که برای کابینت استفاده می شود زیرا در مقایسه با چوب سخت راحت تر فرو می رود. کاج به رنگ زرد کم رنگ است و می تواند لکه دار شود. این چوب جذابیت خود را به آشپزخانه های روستایی می بخشد.

 

درجه رنگ کابینت سفارشی و کابینت نیمه سفارشی

درب های کابینت آشپزخانه را می توان در رنگ های متنوع رنگ آمیزی کرد. با این حال، مهم است که نوع چوب مورد استفاده برای درهای کابینت را در نظر بگیرید که برخی از گونه های چوبی هنگام رنگ آمیزی عالی به نظر می رسند، در حالی که برخی از آنها وقتی با حالت طبیعی یا شفاف خود باقی می مانند، بسیار جذاب هستند.

 • افرا نرم. افرا نرم به راحتی سمباده می شود و سطح صافی ایجاد می کند که به راحتی رنگ می شود.
 • افرا سخت. افرا سخت بهترین چوب سخت برای نقاشی است. هنگامی که رنگ می شود، پوششی غنی، صاف و تصفیه شده ایجاد می کند.
 • توس بسیار بادوام است زیرا چگالی بالایی دارد. برای آماده سازی آن برای کار نقاشی، آستر و درزگیر کمتری نیاز است.
 • صنوبر یکی از بهترین چوب های رنگ آمیزی است. این چوب سخت هنگام رنگ آمیزی عالی به نظر می رسد.
 • توسکا با رنگ نور طبیعی عرضه می شود، اما حتی زمانی که با رنگ های روشن رنگ آمیزی شده باشد، ظاهر نمی شود. این گونه چوبی به راحتی رنگ را جذب می کند تا پوششی بادوام و غنی ایجاد کند.
 • تخته فیبر با چگالی متوسط ​​(MDF). برای آماده سازی ام دی اف برای رنگ آمیزی به آستر و سیلر کمتری نیاز است.

 

مواد و جنس کابینت سفارشی

جلوی کشوها و درهای کابینت به لاشه وصل می شوند. به طور خلاصه، چارچوب داخلی کابینت آشپزخانه شماست. لاشه ها فضای ذخیره سازی کابینت ها را فراهم می کنند. آنها فقط زمانی قابل مشاهده هستند که درهای کابینت را باز کنید. لاشه ها اغلب نادیده گرفته می شوند اما کیفیت آن بر عملکرد و طول عمر کابینت آشپزخانه شما تأثیر می گذارد. در ادامه محبوب ترین انواع را بررسی می کنیم:

 • تخته خرده چوب زیرلایه ای است که با لایه ای از ملامین پوشانده شده است. این ماده برای جعبه های کشو، جعبه کابینت و قفسه ایده آل است. تخته خرده چوب در درجات مختلف موجود است که بهترین آنها تخته مبلمان است. تخته های خرده چوب قوی و ظریف هستند. آنها متراکم تر از تخته سه لا هستند و بنابراین پیچ ها را بهتر نگه می دارند.
 • تخته سه لا در ورق های 4 فوت در 8 فوت موجود است و از روکش نازک متقاطع یا نوارهای چوبی ساخته شده است. این یک پانل قوی ایده آل برای ساخت جعبه های کشو، جعبه کابینت و قفسه است.
 • MDF رایج ترین متریال برای کابینت آشپزخانه است. کابینت ام دی اف معمولا در پانل های داخلی و درب کابینت استفاده می شود.

 

زمان استفاده از کابینت های آشپزخانه سفارشی

زمانی که طراحی کابینت منحصر به فردی داشته باشید به کابینت های آشپزخانه سفارشی نیاز خواهید داشت. همچنین زمانی که می خواهید کابینت های خود را متناسب با سبک زندگی و نیازهای خود بسازید، به کابینت های سفارشی نیاز خواهید داشت. شاید شما هم فکر کنید که چرا از کابینت های آشپزخانه سفارشی استفاده کنیم؟ کابینت های آشپزخانه سفارشی به آشپزخانه شما اجازه می دهد تا از حالت عادی خارج شود.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Painted kitchen cabinets news lead min

کابینت های آشپزخانه سفارشی نیز به شما این امکان را می دهد که به آشپزخانه رویاهای خود برسید. ذخیره سازی تخصصی فضای ذخیره سازی دقیقی را که برای وسایلتان نیاز دارید به اضافه فضاهای اضافی برای خریدهای بعدی دریافت می کنید. شما همچنین به طراحی، سبک و عملکردی که نیاز دارید و می خواهید دست خواهید یافت. همچنین کیفیت و ارزش. کابینت های آشپزخانه سفارشی معمولاً در صورتی ساخته می شوند که “واقعی” و بهترین مواد با کیفیت باشند. کابینت‌های آشپزخانه سفارشی اطمینان می‌دهند که دانه‌های چوبی که انتخاب می‌کنید با فضای داخلی آشپزخانه شما مطابقت دارد، رنگ‌ها واقعی هستند و روکش‌ها یکنواخت خواهند بود.

گزینه های نامحدود کابینت های آشپزخانه سفارشی می توانند از تمام فضای موجود در آشپزخانه شما که برای کابینت ها در نظر گرفته شده است استفاده کنند. هیچ محدودیتی در ابعاد، طرح ها و سبک ها وجود نخواهد داشت. کابینت آشپزخانه سفارشی طبق سفارش شما ساخته می شود. آنها تولید انبوه نیستند و بنابراین هر کابینه مهر برتری است.

 

کابینت نیمه سفارشی آشپزخانه

کابینت های آشپزخانه نیمه سفارشی کابینت های آماده ای هستند که می توانند با توجه به ترجیحات و نیازهای شما دستخوش تغییراتی شوند. آنها در رنگ ها و سبک های محبوب موجود هستند. خوش ساخت هستند و کیفیت بالایی دارند.

 • کنترل کیفیت. برخی از ویژگی ها استاندارد هستند. اکثر کابینت های نیمه سفارشی از ام دی اف ساخته شده اند.
 • آنها تقریباً همان کیفیت کابینت های استوک را دارند اما گزینه های طراحی بیشتری دارند.
 • هزینه بر اساس مواد و نیاز سفارشی سازی است. به دلیل گزینه های سفارشی سازی محدود آن نباید هزینه زیادی داشته باشد.

چه زمانی باید کابینت نیمه سفارشی را انتخاب کنید؟

کابینت های آشپزخانه نیمه سفارشی بهترین گزینه برای شما هستند وقتی که قصد دارید کابینت های موجود خود را بازسازی کنید و نیازی به تغییر چیدمان آشپزخانه خود ندارید. و البته اگر بودجه محدودی دارید.

 

کابینت آشپزخانه استوک

کابینت آشپزخانه استوک یا کابینت های آماده ارزان ترین در بین انواع کابینت آشپزخانه می باشد. آنچه را که می بینید اگر چه چیزی را دریافت کنید. کابینت های آشپزخانه استوک پیش ساخته می شوند و توسط فروشگاه های لوازم آرایش و طراحی خانه به فروش می رسند. آنها به راحتی در دسترس هستند و می توانند ظرف چند روز یا در همان روز به خانه آورده شوند. آنها در اندازه ها و طرح های استاندارد و ثابت موجود هستند. هزینه هر کابینت بر اساس کل پاهای خطی کابینت ها است. هزینه های نصب نیز بر این اساس محاسبه می شود. کابینت های استوک دارای ارتفاع و عرض استاندارد هستند
از آنجایی که آنها از قبل ساخته شده اند، در اندازه های استاندارد موجود هستند که معمولاً بر سه تقسیم می شوند. عرض کابینت های استوک از 9 اینچ با افزایش 3 اینچی شروع می شود تا بزرگترین اندازه که اغلب 48 اینچ است.

ارتفاع کابینت های استوک 33 اینچ یا 33 اینچ. برخی از کابینت های استوک وجود دارند که برای آشپزخانه های بزرگتر و مجلل بلندتر هستند. قادر به به حداکثر رساندن فضا نیست بلندترین کابینت آشپزخانه 36 اینچی است. اگر آشپزخانه ای با سقف بلند دارید، نمی توانید فضا را به حداکثر برسانید. گزینه های پوشش و رنگ محدود: اکثر کابینت های آشپزخانه از چوب طبیعی ساخته شده اند که به رنگ سفید یا گیلاس و افرا رنگ آمیزی شده اند. گارانتی های محدود: استاندارد صنعت برای گارانتی کابینت آشپزخانه استوک 5 سال است و فقط به خرابی محصول محدود می شود.

 

دریافت خدمات و راهنمای کابینت نیمه سفارشی، سفارشی و استوک!

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا و کابینت نیمه سفارشی و یا سفارشی خود را به بهترین نحو و از بهترین شرکت کابینت انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر رنگ کابینت های موجود درست انتخاب شده و کابینت هایتان خوش ساخت و فرم خوبی داشته و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت های پولیشی می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Makeover min

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم با کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.